Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
9. jún 2010

no pýtala,bo furt hladam inu odpoved,ako tuto 😀 ale asi neexistuje

marianka79
9. jún 2010

@denisocka tak to uz musis vediet ty ci sa ti neprihodilo nieco nezvycajne mozno aj to tehotenstvo to bolo 😵 prislo teda pride male slniecko 😵 😉

marianka79
9. jún 2010

hm zvlastne pisem cez mobil a ja sa vobec neodhlasujem z kona a idem pisat a som bola odhlasena no nechapem 😕

linette
9. jún 2010

bambulky pekny vecer prajem 😵

vitam nove tvare 😵 a vitam aj nase "stare" zname tvare 😵 😵 😵 deni, certi 😵 😵
vidim, ze k nam pribudlo aj muzske pohlavie - vitaj ivanko 😉 😵

linette
9. jún 2010

@denisocka ty sa vlastne v tehotenstve vobec nevenujes tymto veciam, ze? co je samozrejme pochopitelne 😉 ja som aj niekde citala ze v tehotenstve by sa nemalo vestit a tak .. len neviem, ze preco 😕
tvoju stranku mam ulozenu k oblubenym 😵
a mas peknu foto 😉 😵

linette
9. jún 2010

takze januska caka babatko 😵 😵 😵 dalsi anjelsky anjelik je na ceste .. 🙂 😉 😵 😵 😵

linette
9. jún 2010

@dali4 ja mam ten dokument stiahnuty a napaleny na dvd 😉

linette
9. jún 2010

@katkarina nepoznam tu slecnu .. 😒
takze ona vlastne pocuje a komunikuje s anjelmi .. dokonca vie aj predpovedat veci do buducna? .. videla a komunikola aj s tvojimi anjelikmi a vedela ti povedat aj kto je tvojim anjelikom? kolko si bola u nej? .. kde byva? .. tooolko otazok .. zaujima ma to 😉 😅

marianka79
9. jún 2010

ahoj lin si samy otaznik 😀

jery51
9. jún 2010

katkarina a ty teraz nevieš ako sa máš rozhodnúť, či sa bojíš že nemala pravdu?? 😕

jery51
9. jún 2010

už spinkáte???

linette
10. jún 2010

dobre ranko anjelicky 🙂 😵
baby ako znasate toto teplo? neviem ako u vas ale tuto je ako na sahare .. 😒 nieze by som sa netesila ale toto uz je moc .. na sobotu hlasili 35 a buduci tyzden 38 😖 najradsej by som sa vyvalila niekde k morskemu vanku aspon na tri mesiace 😅

linette
10. jún 2010

marianka ja som zvedavy otaznik a na zaciatku temy som bola megaotaznik 😅 😅

linette
10. jún 2010

@shupolienka om namo patri k mojim oblubenym 😉 😵 som sem niekolkokrat davala link .. ak by si chcela viem ti ju poslat ako mp3 😉
ja si od vcera vkuse pospevujem om bur buva svaha... - gayatri mantra .. je velmi krasna a ma aj super ucinky .. 😉 som si slova vobec nevedela zapamatat ale ked si ju pospevujem tak si ich pamatam .. to je zaujimave 😕

https://www.youtube.com/watch?v=R7wVvzHVTT8

eeevvvkkkaaa
10. jún 2010

v so











































































































































teším sa na sobotu. Ideme do Skalice ku jednej super žienke, ktorá sa venuje duchovnému liečeniu SRT a hypnóze. Som zvedavá, čo mi povie, teším sa. Dám vám vedieť. Je fakt milá





eeevvvkkkaaa
10. jún 2010

v sobotu ideme ku jednej super žienke do skalice. Venuje sa duchovnému LIečeniu SRT a hypnoze. Som zvedavá čo mi povie, teším sa, dám vám vedieť.











































































































































teším sa na sobotu. Ideme do Skalice ku jednej super žienke, ktorá sa venuje duchovnému liečeniu SRT a hypnóze. Som zvedavá, čo mi povie, teším sa. Dám vám vedieť. Je fakt milá





jery51
10. jún 2010

baby ako si môžeš do Pc stiahnuť tú om namo? je nádherná..
lin aj pri nej medituješ??

eeevvvkkkaaa
10. jún 2010

prepáčte za tú veľkú medzeru, to mi môj synček tu niečo postláčal..

jery51
10. jún 2010

eeevvvkkkaa v pohode, aspon je sranda 😉 tak si nakoniec našla kto ti pomôže s tým tretím okom..??

shupolienka
10. jún 2010

dobre ranko holky 🙂
@linette ja som taky novacik v mantrach 😅 to je tretia ktoru som v zivote pocula, a som z nich unesenaaaa 😵 😵 😵

aj u nas je take straaasne teplo, dokonca som bola teraz rano malemu kupit plienky a na namesti ukazoval teplomer 24 stupnov 😕 a to nebolo ani pol deviatej.

eeevvvkkkaaa
10. jún 2010

Ahoj jerry, áno, chodím už ku tejto pani dlhšie, v septembri mi ho uplne zatvorila hypnozou, mohlo to byť zatvorené, keby som sa nedala čistiť jednému pánovi. On mi ho čistením opäť otvoril a potom sa nám to už nedarilo zavrieť. No v sobotu to ešte skúsime. Ked sa na to pýtala cez vyššie ja, má to istý čas trvať, mám si to vyskúšať, odžit a potom sa to samé zavrie, má to trvať ešte približne pol roka. Neviem na kolko tomu veriť, no verím tomu. Už mám rok za sebou, no poviem bol to veľmi ťažký rok.

jery51
10. jún 2010

hmm aj tak si neviem predstaviť čo to všetko obnáša... ale držím ti palec 😉

shupolienka
10. jún 2010

Uz nech je sobota, ideme volit rano 😅 a potom rovna ciara na chalupu a suuuup do bazena. Budem tam rochnit asi cely vikend nech prezijem ten hic, sak to by som sa tu doma v byte zavreta zblaznila 😀

jery51
10. jún 2010

ahoj shup.. aj u nás je hic, ale radšej ako dažde...
o je super že máte chalupu, pridime za vami!! 😀

eeevvvkkkaaa
10. jún 2010

je to cesta dosť dakeko, program na celý deň. Malý u svokry. Som z okolia žiliny a do skalice je daleko.

shupolienka
10. jún 2010

jeeeej jery kludne dojdite. Decka sa zahraju 😀. Mame tam na dvore aj ihrisko pre deti 😀

eeevvvkkkaaa
10. jún 2010

kde ste všetky 🙂

eeevvvkkkaaa
10. jún 2010

idem vonku na prechádzku s malým, ked tu nikto nie je. 😒