Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
13. jún 2010

@kessina urcujeme si svoj zivot v podstate a ver, ze aj vtedy ked nic nerobi len sedime ..

miruska15
13. jún 2010

kessina ja nevravim nič nerobit ja len tvrdim netlačit.Mam znamu ta stale na niečo tlači a vždy sa niečo stane a nevychadza jej to tak ako by chcela.Napr. tlačila na dovolenku tak že sa pohadali a nakoniec nešli lebo mala uraz a nemohli.Ja len tvrdim že to čo sa deje a čo sa ti v živote stane všetko ma svoj vyznam.Ako pišeš niekedy si sami život komplykujeme a sami si ubližujeme.Jaj keby som mohla vratit sa v čase a pomenit určite veci ale je to tak ako to malo byt.

miruska15
13. jún 2010

@linette napisala si to uplne presne čitaš mi myšlienky taketo čosi som aj ja napisala ale padol mi net.

jery51
13. jún 2010

ahojte babule...
tak ja sa politike vcelku rozumiem a moj názor je, že malá krajina ako SR ktorá bola po desaťročie v ére komunizmu, neôže mať lavicovu politiku, bohužial...
lavica dáva a nemá z čoho...ja ako rádový zamestnanec by som logicky mala voliť lavicu, no nenašla som stranu ktorá by tak zodpovedala,,,, volila som pravicu...
bohužial sme stále v minuse a lavicu ked dáva z minusu, minus narastá a zadlžuje deti našich detí....
hold smola musime si priťahovať opasky v pravicovej vlade...
lin a nenávisť a zlobu rozširoval slota... 😔
tolko k blbej politike 😀
kesina opisuješ pocity, ktoré mávam aj ja...

linette
13. jún 2010

@miruska15 keby ta tvoja znama sla na dovolenku mozno by sa jej nieco stalo .. proste nemala ist .. a tak sa aj stalo .. neni dobre ked sa na nieco tlaci to ano .. zakon pritazlivosti hovori, ze mysliet na to co chceme, vzit sa do toho, brat akoby sme to mali a nakoniec vypustit z hlavy a ono to pride vtedy ked to prist ma, ked na to nemyslime .. (kedze to uz mame tak na to nemyslime vkuse, nie?) .. na objednavanie z vesmiru je plno knih, plno navodov, ale sami od seba sa naucime ktory ten navod je nam najblizsi alebo si vytvorime vlastny .. dolezite je, ze sa to da 😉

linette
13. jún 2010

@jery51 co si napisala je pre mna spanielska dedina .. 😝 politika neni pre mna .. ci sme zvolili spravne sa dozvieme az o rok ako bude... ci zvysia dane, znizia platy, prepustia ludi alebo ktovie co urobia .. len nech nejdu do extremov .. ved uz aj takto plno ludi je bez prace .. ja sa obavam toho najhorsieho .. ale to nepride... nesmiem na to mysliet.. ale ked to do mna samec huci co bude podla neho a ze sa este nemylil tak je to tazke .. idem si pustit veselu pesnicku radsej a mysliet, ze som pri mori a ze je vsetko okay 😀

marianka79
13. jún 2010

ahojte anjelinky chodi mi znamenie za znamenim a ja uz viem co mi anjeli vravia a som im za vsetko vdacna dnes som ich citila na kazdom kroku je nadherne ako mi davaju najavo svoju pritomnost sice som sa trochu hnevala na patka a bola som nervozna s neho ale dalo sa tak anjelikovia moji dakujem vam ze mi pomahate 😵

jery51
13. jún 2010

neboj dobre bude, bude to síce ťažke a výsledky sa budu vidieť až o pár rokov, bohužial...
ani pre mna neni politika...
idem sa venovať manželíkovi 😀

linette
13. jún 2010

babenky idem ja uz off .. majte sa krasne dobru nocku .. 😵

linette
13. jún 2010

ahoj marianka 😵 anjelickovia su zlaty ako sa vedia pripominat a vidiet, ze ti chcu pomoct a pekne sa snazia 😵 😵 drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😵

marianka79
13. jún 2010

@linette na politiku mam i ja taky nazor len ma mrzi ze u nas sa vravi ze nebude dobre a ze sme sprosty narod ja to nemozem pocuvat taky pesimizmus 😖 radsej som sa zavrela do izby a potom sme sli do smolenic a tam mi bolo super vonku v prirode

ivanko8
13. jún 2010

Ahojte anjelinky, celkom rád niečo vysvetľujem, keď si myslím, že tomu rozumiem, len dúfam, že mi túto úchylku budete tolerovať 😉
Začnem od konca. Kessina sa pýtala "na čo potom potrebujeme partnerov, priateľov, manželov, rodinu..." Nuž, potrebujeme ich na to, aby sme žili život. Plnohodnotný život. Aj vďaka nim zažívame rôzne situácie, na ktoré by sme inak nemali šancu.
A prečo je najdôležitejšie nájsť vnútorný pokoj? Keď ho nájdeme, dokážeme správne pochopiť tie situácie, čo sme pozažívali alebo zažívame a môžeme sa rozhodovať bez strachu. Sám dobre poznám, aké to je rozhodovať sa so strachom podľa toho, čo na to povie ten druhý. A aký som na seba hrdý, keď dokážem precítiť ten vnútorný pokoj, tú istotu a rozhodnúť sa podľa toho, čo si myslím ja, že je najlepšie. A tomu druhému nechám slobodne si vybrať, či sa mu to páči alebo nie. Neťahám ho tam, kde nemusí chcieť. Samozrejme, že aj vtedy myslím, aký to moje rozhodnutie bude mať dopad, ale cítim sa pritom omnoho lepšie.
Ale kým človek sám aspoň na chvíľu neobjaví ten vnútorný pokoj, tak sa ťažko vysvetľuje, že je možné mať blízkych okolo seba a pri tom sa netrápime ich názormi. (to neznamená, že ich ignorujeme 😎 len sa netrápime)

ivanko8
13. jún 2010

Linette bola pred pár dňami zvedavá, prečo sa tehotným neveští.
Ja viem asi toľko: Každé znamenie, ktoré človek dostane, je také, aby mu sám porozumel a mohol sa na základe toho lepšie rozhodnúť alebo pochopiť niečo. A to platí aj pre veštby. Keď je však žena tehotná, to čo zažije ona, zažijú vlastne dvaja (alebo viacerí 😵 ). A nevieme povedať, či tá veštba je formulovaná tak, aby tomu porozumela tá žena, to dieťa alebo je to dokonca mix pre oboch. Takže je veľká šanca, že to dotyčná nepochopí správne a tým celá veštba stráca zmysel. Našťastie je to zariadené nejako tak, že tehotná žena zvyčajne ani nemá nejaký veľký záujem o predpovede. 😉
A viem ešte o jednom probléme. Dátum (a hodina) narodenia je podstatný pre numerológiu, astrológiu a ďalšie veci, o ktorých možno viete viac než ja. A tento dátum ešte nemusí byť presne určený. Je určite viacero vhodných dátumov, aby dieťa mohlo dosiahnuť ten osud, ktorý si vybralo, ale niektorý dátum mu to môže napríklad viac uľahčiť ako iný. Preto čokoľvek predpovedať je zrejme priskoro.
Ale keď vám kartárka povie, že karty nič neukazujú alebo nechcú nič povedať, ešte to nemusí znamenať, že ste tehotné. 😕 Jestvuje viacero dôvodov, keď nemáte vedieť viac než už viete. 😎

jery51
14. jún 2010

dobré ránko
marianka krásne motto máš 😉
babule mám sa tak čudne cítim sa ako tehotná, no momentálne po tom netúžim 😅 aspon teraz nie... chcem si užiť kubka a venovať sa mu poriadne... a chýbaju mi ludia, ak viete ako o myslím...ja 😕 viem, že ked chce duša prísť, tak príde....
ivanko pekné
😉

eeevvvkkkaaa
14. jún 2010

Ahojte, docestovali sme dobre. Urobila mi čistenie, potom hypnozu za pomoci svetlých bytostí. Vyššie ja povedalo, že by sa to malo zavrieť do mesiaca

jery51
14. jún 2010

@eeevvvkkkaaa jééj ahoj, to je super teším sa s tebou 😉

jery51
14. jún 2010

inak dnes doobeda som stretla troch čiernych psov... 😝 jak z pekla(aj ked viem že nie) babule zapojila som sa do diskusie Volby 2010, keby ste len vedeli aký pesimizmus ide z tých ludí...
😔
smutné

marianka79
14. jún 2010

ahojte anjelinky a čo to tu aké zmeny 🙂 dnes som si konečne super zacvičila 😝 bola som na aerobicu ale chystám sa na jogu aj to sa tam cvičieva som si to raz obkukala a ma to nejak láka každý pondelok na step a v týždni joga trochu si prečistit mysel 😵

marianka79
14. jún 2010

@eeevvvkkkaaa super držím palce 😉 nech to vyjde 😵

marianka79
14. jún 2010

moje dnešné čísla 😝

dnes ráno to boli--- 😕 444 Škola záhad: Čo sa v okamžiku odohráva, je lekcia pravej skutočnosti. Tu ide viac o učenie, napr. čítanie knihy alebo duševnú činnosť na určitú tému, ako o konanie. Tvoj duchovný sprievodca nesúhlasí s tvojimi myšlienkami alebo nápadmi. Môžeš to vidieť ako kozmické “Nie” na tvoje otázky alebo nápady.

a večer to boli--- 😵 999 Ukončenie určitého cyklu. Ukončenie. Nachádzaš sa v dôležitej fáze tvojho osobného alebo globálneho života. Tvoje myšlienky ukazujú v dobe videnia tohto znamenia, že prinesú so sebou ukončenie alebo ukončia určitú fázu v tvojom živote.

marianka79
14. jún 2010

tie deviatky beriem v dobrom pretože fakt začínam žit inak ako doteraz a som si aj cez den povedala že prišiel čas na zmenu 🙂 snad to moje okolie bude akceptovat 😔 doteraz som doslova kašlala na seba ale už ne-e-e a teraz mi to anjelikovia potvrdili 🙂

a ráno som fakt premýšlala o takých veciach 😖 takže nesúhlasili so mnou ok akceptujem 😀 😝 😉

marianka79
14. jún 2010

@jery51 ja sa do takých diskusii radšej nepúštam lebo by ma ukamenovali negativizmu sa vyhýbam stačí ked ho mám tu nablízku ☹

marianka79
14. jún 2010

@ivanko8 som rada že si sa tu zapojil 😵 dakujem za vysvetlenie o tom veštení i mna to zaujalo prečo no a k tomu prvému príspevku dnes mal moj partner také názory ktoré sa vobec nestotožnovali s mojimi a myslím si že aj baby odtialto by sa chytali za hlavu keby ho počuli aj ma to zosmutnelo a nahnevalo ale vnútri som i tak cítila pokoj a povedala som si že uvidím ako to bude a vlastne načo sa aj zbytočne trápit a mysliet na to čo bude (vid moje motto 😉 )názory mojho partnera ma posúvajú dalej plne s tebou súhlasím no si chlap a mám milón otázok na teba čo sa týka partnerstva ja mojho nechápem jeho názory sú premna nepochopitelné a viac a viac sa vzdalujú mojim ale aj tak za to dakujem 😉 ja som už úplne iný človek len moje okolie ma ešte stále vníma takú aká som bola predtým ako som začala prenikat do duchovna 😔

marianka79
14. jún 2010

http://www.expres.sk/player/spravy/6629/nicive-...

dnes som celý den počúvala rádio je to hrozné ako človek razom príde o všetko vela na nich myslím mám tu nejaké riady čo nepoužívam aj by som to tam poslala skrinku ktorej sa chcem zbavit nejaké oblečenie........mám potrebu tam volat a pomoct im 😔

marianka79
14. jún 2010

@jery51 tak počli tú dušičku ku mne 😀 😝

marianka79
14. jún 2010

baby inak mala som taký sen 😕 že som lietala bolo to akoby na stavbe a v noci len tak som vzlietla a potom pristála zase som sa snažila vzlietnut ale už to išlo tažšie som zavrela oči a nasilu vyletela ale tak 10m a hned na to prudko spadla na zem ostala som ležat lebo ma to velmi vyčerpalo a nemohla som dýchat a nevládala som sa ani postavit vtom niekto ku mne pribehol na pomoc no nestihla som zaregistrovat kto to bol lebo som sa zobudila velmi mi v tom sne ostalo zle akoby to ani sen nebol ale skutočnost 😕

marianka79
14. jún 2010
marianka79
14. jún 2010

Škola Pokory

Vy sami ste tu na Zemi ničím. Všetko bez Vás ide, ste plne nahraditeľní. Ste tu zrnko v mori. Pútko reťaze, článok na papieri. Nič. Pokorte sa pre planétou a Bohom a uznajte svoju malosť. Uznajte, že to všetko, čo ste dosiahli ste nedosiahli sami. Keď ste mali úspech, neboli ste tam sám. Nie je to len Vaše dielo. Preto sa poďakujte Bohu a Vesmíru, že cez Vás hovorí a koná. Keď ste niekomu pomohli, nepomohli ste mu tak veľmi Vy, ale Božia sila vo Vás prúdiaca od Boha cez Vás. Vy ste len vykonávateľ. Tiež nikoho neliečite, ani nezachraňujete. Na to nemáte právo. Ste maličkí. Zanedbateľní. No nech ste už hocičím, ste potrební. Ste veľmi Potrební. Na to nezabúdajte. Ste sami v sebe tým najvyšším božstvom. Skloňte sa pred všetkým a ďakujte celým srdcom za to, čoho ste dosiahli a tým, ktorí Vám v tom pomohli. Však zastavte sa ešte. To, čo ste dosiahli, ste nedosiahli pre seba. Len aby ste niekým boli. Dosiahli ste to preto, aby cez Vás bolo pomáhané druhým. A aby ste boli konfrontovaní najprv s Vašou vlastnou Temnotou. Až potom ste mohli začať poznávať cestu Svetla. Aby ste tu boli, keď Vás bude potreba. A až keď sa takto prejavíte, vtedy môžete byť spokojní s tým, kto ste. Len vtedy…. To je pokora ručím Vám mojou hlavou, že ak toto precítite a takto sa zachováte, ste na dobrej ceste. Pretože pracovať, makať na sebe dokáže každý. Aj ten, kto si myslí, že to nedokáže. Aj ten to dokáže. Viac ako si myslí….

No keď Vám kričia na chválu, či kritizujú - zastavte sa. Nestotožňujte sa s tým. Ani s chválou. Ani ničím iným. Je to len výsledok Vašej činnosti a myšlienok iných, no nechajte to vedľa Vás. Ste stále čistí. Teraz je na Vás rozpoznať v sebe moment a neprisúdiť chvály, či kritiku sebe. Ale spomenúť si, že to všetko čo už teraz viete, je len to, čo ste mali vedieť. Len ste si na to spomenuli. Už ste to predtým vedeli. Teraz prisúďte chválu mieriacu na Vás Bohu a Matke Zemi. Poďakujte sa Prírode a jej zákonom a až vtedy sa oceňte Vy. Kritikou zrejete, je to učenie pre Vás. Keď to takto precítite, poviem Vám, je to asi najväčší pocit pokory a vďaky ku Bohu, uznaniu seba samého ako súčasť skladačky. Vy neskladáte. Ste len časť celku majúca ísť príkladom a ctiť si pravidlá hry. Tak ste pod ochranou. S ničím sa nestotožňovať. Len BYŤ.

eeevvvkkkaaa
15. jún 2010

dakujem, mám aj hypnozu nahravku na mp3, tak počúvam