Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
21. jún 2010

este aj tato pesnicka poukazuje na nenavist.. vlastne v romeovi a julii sa to odvija od nenavist dvoch rodin ☹
v nasich domovoch prudi jed co ma meno nenavist 😠 ☹ 😒 tuto to spieva:

https://www.youtube.com/watch?v=4BFij8YkS6s

presne .. nenavist je ako had v dusi ..

miruska15
21. jún 2010

@linette nenavist,zavist atd svet a ludia su zly.Najhoršie na tom je že vatšinou to je rodina.

linette
21. jún 2010

hadam najznamejsia pesnicka odtade 😉

https://www.youtube.com/watch?v=kSf9rrbLjVg
linette
21. jún 2010

@miruska15 presne ako hovoris .. pod lampou je najvacsia tma .. na to som prisla uz davno 😔 ale to svetlo tam vzdy je nie? .. aspon malinke .. ako sanca na vieru v lepsom ..
ja si uz normalne myslim, ze to zlo patri k svetu .. aspon k tejto dimenzii .. aby sa dalo vzdy z niecoho poucit ☹

miruska15
21. jún 2010

@linette poučit sa pouči len ten kto chce.Niektory su nepoučitelny a nenapravitelny.
Ale my mame svojich Anjelikov a ty na nas davaju pozor a ja im za to Dakujem,lebo je mi s nimi lepšie ako mi bolo pred tym.

linette
21. jún 2010

@miruska15 oni sa raz poucia ver tomu .. pride cas aj na nich ..
mne anjelickovia vela pomahaju som im zato velmi vadcna, dokonca som aj ich sosku jednu, ktoru mam tu na stole pohladkala a to z lasky 😵
vies co sa mi stalo minule? ..
mala som blby den, nebolo mi vnutorne dobre .. velmi vela som myslela na anjelov, citila som, ze ich potrebujem.. rozpravala som ku nim hadam aj vkuse cely den a oni mi odpovedali pesnickou 🙂 😵 a v ten den vecer ked som si tuto sedela, nad volacim som rozmyslala, nohy som mala vylozene na suflik (pohodlie 😀 .. si vytiahnem suflik zo stola a vylozim nohu) som sa zamyslela a zrazu som citila ako mi niekto hladka nohu, presiel na ruku a odtade cez usta 😵 doteraz si to pamatam a zaujimave na tom je to, ze som sa vobec nezlakla a nebala, skor som bola natesena 🙂 😵 😵 (vtedy vietor nefukal, som sa pozerala.. okno sme len troch otvorene a vonakjsie rolety do tristvrte stiahnute)

linette
21. jún 2010

to hladkanie islo pomaly a isto 🙂 😵

miruska15
21. jún 2010

Trošku zvlaštna pocit to mohol byt.
Ja som nedavno triedila Ivanke ponožky a našla som tam jedny čo jej mamina kupila,privonala som k nim a vyhrkli mi slzy v tom niečo na okne cinklo a v zapeti mi prišla sms od Tiposu že tipujte.Aj som si chcela ist podat ale mali spal tak som nemohla.Ale to mi tak neprišlo ako to cinknutie.Mysliš že to bola mama ja si myslim že ano stale na nu myslim a aj anjelov prosim aby mi ju trošku pripominali.

miruska15
21. jún 2010

možno to bol niaky sexi duch

linette
21. jún 2010

@miruska15
ja neviem kto to bol, ale mohli to byt aj anjelickovia kedze som sa vobec nebala skor naopak .. som citila radost ..

ked velmi tuzis mat maminku pripominanu a este aj anjelickov o to prosis tak to bola ona 😵 dala ti najavo, ze je pri tebe a dava na teba pozor 😵 😵 aj ked ju mozno necitis ona je pri tebe 😵 staci ti verit mirus 😉 🙂 😵
mrtvy zvyknu byt urcity cas po smrti so svojou rodinou, u kazdeho je to individualne ..

linette
21. jún 2010

dnes ma byt riadny vietor .. okolo polnoci 😕 ja si natiahnem budik a budem ho pozerat ak vobec nieco uvidim 😝

miruska15
21. jún 2010

No minule som sa strašne bala toho vetriska.Ale mam zapalenu sviečku tak hadam sa nebudem bat.
Mama mala 16teho tri roky čo zomrela.Mala by som dat za nu a aj za otca na omšu.

linette
21. jún 2010

@miruska15
hrozne ako pol hodinova burka dokaze narobit spustosinu 😒 ked sa pozrem dole hore, vsade burky, zaplavy .. ☹

zapal mirus jednu za maminku a jednu za ocinka a mysli na nich s laskou, s odpustenim, s pokojnym vnutrom, vdacnostou, pochopenim 😉 😵
omsu daj to je pre dobro 😉 mozes dat jednu omsu za obidvoch ..
my sme mali omsu za dedka v maji ... vtedy zomrel pred siedmimi rokmi ☹ ☹ 😢 aj sviecku sme zapalili 😔

miruska15
21. jún 2010

@linette ja tak davam jednu omšu za mamu za otca a jedna spoločna za oboch.
hrozne tie zaplavy a ty ludia tam bože nechcela by som to zažit.Chcela by som niako pomoct ale peniaze posielat na nejake uč. nebudem lebo peniažky nie som si ista či by tam došli

linette
21. jún 2010

@miruska15 jedinu istotu by si mala vtedy ak by si im to odovzdala osobne ..
mi je smutno z toho, ze niekto si polku zivota setri na domcek, postavi a pride toto .. celkom nove a pekne domy mali vodu az po strechu .. si predstav, ze niekto zobral hypoteku a musi ju splacat .. a dom zniceny .. ☹
som velmi zvedava ako nova vlada pomoze tym ludom .. same zmeny .. ach jaj ..

linette
21. jún 2010

teraz toto ukazovali v tv ..
po trojhodinovej burke:
http://rtlklub.hu/hirek/belfold/video/93617

marianka79
21. jún 2010

ahojte anjelinky dnes som sa vybujačila na aerobicu tak mi je skvele dnes mám skvelý den 😵

marianka79
21. jún 2010

moj oco mal teraz 17teho narodky mal by 63 rokov pojdem mu zapalit sviečku 😔

linette
21. jún 2010

@marianka79 pekny vecer 😵
takze mas teraz plno energie, ze ani nezaspis 🙂 😅

marianka79
21. jún 2010

@miruska15 takže je to vysvetlené to je super kolkokrát ludia tak poprekrucajú veci až no zvolila si správne ten rozhovor hlavne že je to vyriešené 😉

linette
21. jún 2010

ja by som rada vyskusala zumbu .. dali mi raz ukazovala ako to vyzera a normalne som dostala chute to vyskusat 😅

marianka79
21. jún 2010

hej lin vždy po cvičení som s tým mala problém ale ráno skoro vstávam tak sa musím donútit 🙂

marianka79
21. jún 2010

@linette to som tieš skúšala a nelúbilo sa mi to 😖

marianka79
21. jún 2010

oco bol narodený na Adolfa to meno by som dala preč z kalendára 😠

linette
21. jún 2010

u nas uz pomalynky zacina pofukovat vietor .. 😖

linette
21. jún 2010

mne sa zalubila zumba pretoze mi to pripomina tanec a zaroven je to cvik 😉 a ja tanec mam rada a hlavne do rytmu ked idu viaceri naraz 🙂 cvicit necvicim neni som ten typ .. ale zumbu by som vyskusala 🙂 😉

linette
21. jún 2010

@marianka79 z nejakeho dovodu tam adolf ostal .. ma to urcite zmysel .. pripomina nam kto to bol a aby sme snazili nebyt takym .. ale tvoj ocko vedel dobre preco si taky datum vybral .. 😉
ja inak ziadneho adolfa nepoznam .. ktovie ci este niekto dava take meno detom .. 😕

marianka79
21. jún 2010

lin chodím na step aerobic a to je tiež tanečné super sa vybujačím len treba vediet kroky ja som už pokročilá 😵 takže aj ked nepovie aký krok ide stačí ukázat a už viem pri zumbe je to lahšie tam sa len vrtí zadkom 😀 😀 😀

marianka79
21. jún 2010

dnes vidím samé 333,666,111,444-éto moje dnešné trojčíslia

dali4
autor
21. jún 2010

@marianka79 tie tvoje čísla sú velmi rozmanité. Niesom odborník na čísla ale v takomto prípade bysom možno brala v úvahu 3-ku 😕 . Všetky tie čísla niečo znamenajú len je toho vela naraz. Ale vždy sú 3 čísla 😕. To je moj pocit... neviem či sa to dá aj takto brat. Halooo nejaký numerolog ozvi sa 😅 😉