Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
24. jún 2010

@dali4 mojmu krpcovi rastie noha každý rok o jedn o číslo a už má 39 tak ako ja 😲

marianka79
24. jún 2010

@linette ako červená karkulka 🙂

linette
24. jún 2010

@dali4 asi tak na balkon 😝 😝 😀 😀 ale niee.. ja teraz nemozem koly praxe 😒 .. a v oktobri uz bude zima..
max na nejake tie jednodnove vylety ..
ale ak by nahodou vyslo 😕 tak pojdeme .. ale este neviem kde .. ja by som velmi rada do turecka 🙂 dokonca aj samec by siel a este k tomu na ultra all inclusive.. aby tam mohol zozrat aj stol 😀 😀 😀

dali4
autor
24. jún 2010

A ešte tenisky 😅 ...tie sú len o trošičku vačšie ale už ich može nosit

linette
24. jún 2010

@dali4 a vy sa chystate niekam??

linette
24. jún 2010

@dali4 to je ake chutne 😵 😵 😵 😵 ty z tej miselky taku paradnicu vystrojis 😉 🙂 .. ze uz teraz sa za nou chlapci budu otacat 🙂 😵

marianka79
24. jún 2010

lin to je taký hladoš???

dali4
autor
24. jún 2010

@linette my asi nepojdeme nikam ☹ . Lebo džekovi sa nechce... vraj na budúci rok. 😠

linette
24. jún 2010

@marianka79 on by vedel jest vkuse .. 😀 😀 on zje vsetko bez ohladu na to, ci je plny alebo hladny .. 😀 .. co ti poviem .. typicky chlap .. ale ja som rada, ze lubi papat a ze nieje priebercivy .. aspon zje vsetko co mu navarim 😀 😀 😝
ale teraz vela behava a snazi sa posilovat a je schudnuty ☹ ☹ tak ho musim dobre napratat aby pribral 😀

linette
24. jún 2010

@dali4 ber ho za slovo a buduci rok uz musite ist .. 😉 🙂
aj u nas je to najpravdepodobnejsie na rok .. ale tak ktovie co bude vtedy este .. je to daleko ..

marianka79
24. jún 2010

http://duchovno.wordpress.com/2010/01/10/vyznam... toto je stránka mojich trojčísel som písala že rano som mala 2X 444 a pobede 222 a hned na to 777 všetko na seba nadvezuje čo sa tam píše ano dnes som mala jedno tažké rozhodnutie a vidím že som spravila dobre všimli ste si že vždy sa mi ukážu tie isté kombinácie??? 😵 😵 😵

linette
24. jún 2010

baby a nechcete cestu okolo sveta??? trva od januara do aprila, je to luxusnou lodou a stoji to "len" okolo 20 000 eur 😒 😀 😝 😔 🙄 😉

marianka79
24. jún 2010

no mne bolo tiež povedané že tento rok ešte nie na dovču tak som sa nasrala a povedala ja pojdem a nebudem čakat na rok 😠 a hotovo 😀 😝 😕

dali4
autor
24. jún 2010

@linette 😲 ja bysom takú cestu brala 😉

marianka79
24. jún 2010

moj brat robil na lodi 😉

marianka79
24. jún 2010

@linette zaplatíš nám??? 😅

dali4
autor
24. jún 2010

@marianka79 a kde vidíš tie čísla, na hodinách alebo aj inde?

marianka79
24. jún 2010

na autách a občas na hodinách

marianka79
24. jún 2010

hodiny vidím čas 15:55 14:44 13:33a aj 12:22 mam štastie na tie čísla a už neviem kam sa kukat aby sa mineplietli pod oči lebo už mi z toho začína............ 😅 😅 😅 😕 😝 😝 😝 😀 😀 😀 🤐

dali4
autor
24. jún 2010

Mna raz anjeli doslova vykopli z postele, vtedy som sa zobudila tak, že som sa strhla a nevedela som zaspat, bolo to 22.2. 22:22. Ale už sa nepamatám čo som vtedy riešila. Bolo to tak 3 roky dozadu.

marianka79
24. jún 2010

no aj 22:22 je moj čas ktorý vela vidím pekné mala si to vydvojkované 😀

dali4
autor
24. jún 2010

Babulky idem si lahnút, bolí ma chrbát, už tu neviem sediet 😝 ...

marianka79
24. jún 2010

idem aj ja ráno ma čaká ihla tak ahojte anjelinky a dobrú nocku 😵 😵

dali4
autor
24. jún 2010

@linette a ty kde si zmizla? Už spinkáááš 😅 ? Tak idem, majte sa krásne, dobrú nocku prajem akrásne sníčky 😵 😵

linette
24. jún 2010

@dali4 eeste som tu ale uz aj idem .. som telefonovala pol hodinu s mojim chlapom 😀 normalne som sa unavila 😝 zajtra mam dlhy den 😒 😒

linette
24. jún 2010

bambulky prajem vam krasnu dobru nocku, len s dobrymi snami a s anjelickami 😵 😵
papa

ivanko8
24. jún 2010

Zdravím vás Anjelinky, mne to stále vychádza takto neskoro, ale myslím, že sa to už zlepší.

Všimol som si pekné nové fotky. Aj tie farebné boli dobré, ale tieto sú také živšie, reálnejšie. 😉

Inak učím na Informatike, linetka sa nemusí obávať, to by pre ňu určite nebolo. 😅

ivanko8
24. jún 2010

@dali4, Teba som sa ešte chcel opýtať niečo o tom energetickom liečení. Viem, že si už odpovedala jery, ale mňa zaujalo aj niečo ďalšie.
Dosť som počul o reiki a poznám liečenie k čchi-kung. Obe sú to liečenia, využívajúce energiu. Reiki chráni liečiteľa tak, že tento je prostredníkom vesmírnej energie a preto si vlastné energetické pole pri správnom používaní nepoškodzuje, ale naopak - vylepšuje. Pri čchi-kungu liečiteľ najprv cvičeniami zlepšuje svoj energetický potenciál a potom môže bez vlastného poškodenia z neho rozdávať alebo, pri vyššom stupni, tiež byť kanálom pre vesmírnu energiu.
Tak by ma zaujímalo, ako toto mali vyriešené v Maitrí. (To je ich názov? To som tiež ešte nepočul.)

A ešte na jednu vec k tomu som zvedavý. 😅 Ak vieš a chceš odpovedať. Tiež som pri práci na sebe zažil ten pocit, že niečo je pre mňa dôležité. (Tak som sa dostal k čchi-kungu.) Tento pocit som si vedel dodatočne veľmi dobre zdôvodniť a poďakoval som zaň. Ale aj opačný pocit má svoj dôvod. Vedela by si si spomenúť (precítiť), čo asi bolo dôvodom pre ten pocit, že toto nie je to čo potrebuješ? (Bolo to skôr teraz nie alebo takto nie? Prepáč za takú osobnú otázku. 😅 )

linette
25. jún 2010

dobre ranko princeznicky a princ 😵

dnes som mala zasa sen 😀 😕 isla som s mamou na bicykli do chorvatska smerom na bratislavu, ja som isla prva, lebo som vedela cestu a mama za mnou .. pre istotu som mala miniatlas vo vrecku .. ako sme opustali garaze tak som si vsimla nieco na strome, preco som sa vratiala, .. bolo to nejake velke stvorenie, najprv som si myslela, ze to tarantula a potom vyslo najavo, ze to je zemiakovy pan 😀 😀 😀 😀 😀 😕 skoro som si zobrala so sebou ...
potom som mala vo sne este take zablesky, ze stoji pred cinziakom pri troch aut a jedno z nich je cervene .. ze pred niekym zasa utekame ale nastastie nie ako o zivot .. atd...