Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
5. júl 2010

@jery51 nemas za co 😉
aj my sme sa chystali na kupalisko, len samozrejme moja mama stale plasi .. ako to ma vo zvyku 🙄 zevraj v jednej casti nz je rozsirena zltacka a ona by na strand radsej nesla (v tej casti podla mna pravidelne bola zltacka.. je to lunik9 novozamocky 😝 ) ale ked niekto ma zltacku tak pochybujem, zeby siel na kupalisko ..

linette
5. júl 2010

@jery51 a kde ste boli na kupalisku?

linette
5. júl 2010

@marianka79

ja mam zivotne cislo 7:
7 pozorný, analytický, vynaliezavý, hlboko mysliaci, rozjímavý

a osobne 2:
2 Duch spolupráce a súladu Ochotný pomáhať druhým, starostlivý, výkonný. Hľadá bezpečie a stabilitu. Pasívny a prístupný. Pomocník Zablokované prejavy: Priveľká kritickosť, nerozhodnosť, priveľká prispôsobivosť, pomáha, ale náhle prestane.

linette
5. júl 2010

aj kombinacie cisiel su tu 😉
super stranka marianka 😉 🙂 😅

linette
5. júl 2010

Aura - ako ju vidieť

Postavte pozorovanou osobu 45 až 60 cm před prázdnou bílou stěnu. Vyhýbejte se stěnám barevným nebo vzorovaným. Použijte nepřímé osvětlení, nejlépe nepřímé denní světlo. Vyhněte se zářivkám a přímému slunečnímu světlu. Pozorovanou osobu pozorujte ze vzdálenosti nejméně 3 metrů. Požádejte pozorovanou osobu, aby klidně zhluboka dýchala a mírně se pohupovala ze strany na stranu paže volně podél těla. Dívejte se za hlavu a ramena pozorované osoby, zaostřujte na stěnu za osobou. Nedívejte se na pozorovanou osobu, zaměřte se raději na povrch stěny za ní. Při pohledu za siluetu těla uvidíte v místě, kde se stýká vzduch a tělo, pruh mlhavého světla kolem osoby široký 7,5 až 15 cm. To je éterická aura. Každý člověk je jiný. Některé osoby mají auru méně viditelnou, jené více. Ne každý pozorovatel uvidí barvy ihned. Ale mlhavý obrys kolem těla je možno rozeznat po velmi krátké době. Brzy budete schopni spatřit i druhý, širší pruh světla 7,5 aý 60 cm okolo těla. To je astrální aura.

linette
5. júl 2010

@stanili nasla som nieco pre teba .. je to len taky kusocek, no spomenula som si, ze ty mas doma take dieta tak si precitaj: 😉
http://www.mnohovesmir.estranky.cz/clanky/nove-...

linette
5. júl 2010

bambulkovci kde ste vsetcia? .. si tu vediem monolog .. idem sa aj ja vytratit .. 😀
majte sa pekne papa ..

marianka79
5. júl 2010

@linette ahooooj ja som tu pekny den vsetkym prajem

terez34
5. júl 2010

ahooooojte prajem krasny den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@linette dik za podporu dufam ze bude vsetko o.k. 🙂 ale spokojna budem az vtedy ked to bude mat zasebou

terez34
5. júl 2010

@linette smolu som uz odvolala mam iba same stastie 😀 🙂

marianka79
5. júl 2010

@terez34 tak tak treba rozmýšlat 😉

marianka79
5. júl 2010

http://www.mnohovesmir.estranky.cz/clanky/nove-...

@linette moj patko je skor indigo dobrú stránku si sem dala 😉 ja tebe ty mne 🙂 tak to funguje 😵

marianka79
5. júl 2010
shupolienka
6. júl 2010

ahojte anjeliky 😎
som tu dlho nebola, ale zato sa snazim vas aspon trosku citat, vzdy ked mi je smutno alebo tazko, vas chvilu pocitam a hned mi je lepsie a myslim pozitivnejsie potom 😵

marianka79
6. júl 2010

@shupolienka ahoooj vieš že včera som na teba myslela že už si tu dllllho nebola??? 😕 😅 😉 😵 😝

marianka79
6. júl 2010

@shupolienka a čože sa ti deje moja? ☹

marianka79
6. júl 2010

ja som si práve dnes splnila jeden moj dávny sen a som nesmierne štastná ked sa mi takto darí a plnia sa mi moje priania 😵 😵 😵 a verím tomu že mi to prinesie viac než predpokladám 😝 😉

marianka79
6. júl 2010

a tu nikto zas 😅 vediem monológ

@shupolienka ešte si tu??? 😵

monkula
6. júl 2010

@marianka79 Patričkovi všetko najlepšie k meninám... 😵

marianka79
6. júl 2010

@dali4 začínam sa ti rýpat do remesla 😅 😉 som si povedala že i ja s tým začnem to čo robíš ty 🙂 trochu si privyrobím éčiek už som si spravila na sebe a samej sebe sa mi páčia 😵

marianka79
6. júl 2010

@monkula dakujéééém 😵 dostal pero so svojim menom je zatažený na perá 😅 😉

jery51
6. júl 2010

ahojte bábiky
fuu som normálne unavena, hladame stále tu dovču a nie a nie nájsť slušné ubytko... som z toho smutná ☹
ale OBJEDNAVAM SI Z VESMIRU, že chcem super ubytko pri pláži, pre decká, s tromi spálnami a do 150 eur na os 😀 😀

jery51
6. júl 2010

@marianka79
aj ja želam paťko vi všetko náááááááááááj

marianka79
6. júl 2010

@jery51 dakujééém 😵 😵 😵