Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
16. sep 2009

ee , kukni tuto foto ,aby si nepozerala do tmaveho
http://www.pluska.sk/images/gallery/vybrali-sme...

denisocka
16. sep 2009

čo je žlta ? 😝

bibula
16. sep 2009

nehadaj,pozeraj ...
modra je.... 🙂

denisocka
16. sep 2009

fakt hadam , som aj unavena a mam tolko farieb pred očami,že mi z toho haraši 🙂

a ja som jaka?

bibula
16. sep 2009

ciernobiela🙂pustam muca,bo ma uz vyhana 😝 😀

denisocka
16. sep 2009

😝

mywiel
16. sep 2009

O tych symboloch som uz pisala, bud tu alebo v téme Vidia deti duchov? Bolo v ked som mala seansu s totemovymi zvieratami a v cakre brucha sa mi ukazal medved a povedal, ze sa nemam bat zabrat miesto. Vtedy som to este nechapala, co tym chcel povedat, az ked som si nasla, ze medved predstavuje zensku energiu tak som to pochopila, bola to predzvest toho co ma prist....no a vela snov, videla som dokonca tvar mojej babulky, ako bude vyzerat. 😵

bibula
16. sep 2009

no myw - to mi pripomina tie symboly, co nam chcu cakry povedat....pri meditacii.... 🙂

denisocka
16. sep 2009

mywiel - fakt !!! vidiš!!!! mne sa pred otehotnením stale snívalo o medvedoch, a nikdy som sa ich nebala . a fakt to bolo pred otehotnením ale dlhšiu dobu,aj pol roka ak nie viac a teraz nič

dali4
autor
16. sep 2009

Ahojte babulky...dakujem za vaše odpovedi 🙂
deni... ten dátum si zapamatám, uvidíme či to náhodou ozaj nebude dátum porodu.
myw... je pravda, že niekedy mám pocit že je toho na mna trochu vela, čo sa týka domácnosti a malého. Výchova je v podstate celá na mne, ako to aj zvyčajne býva 😒 ... ten otecko skor vela pracuje a vela oddychuje 😀 ... a teraz aj to malinké má príst... Aj ked sa neskutočne teším 🙂 , nemám nepríjemné pocity že bysom to nezvládala, som úplne kludná a cítim sa vyrovnane, ale ked siahnem trochu hlbšie tak zrejme v podvedomí tie obavy trochu asi sú.aa A ináč čo sa týka mojej mamy, častejšie nad nou rozmýšlam... Má vela starostí, je velmi vyčerpaná, mám pocit že jej velmi chýbam... Len je dost daleko, býva v Brne ☹ takže ten kontakt je dost zriedkavý.

dali4
autor
16. sep 2009

Mne sa pred otehotnením s malým snívalo stále o mačke ktorú som vždy videla žrať 😅 a teraz nejakého polroka pred otehotnením sa mi snívalo o bábatku, bud som ho len držala a pozerala nan, alebo som ho dojčila 🙂 ...

ivka144
16. sep 2009

Ahojte, no, ja som si dost neinvencne skusila zelat volne parkovacky pred blokom (aj ked parkuje zvycajne manzel) a posledne tri dni sme vzdy mali - pre muza veeeelmi prekvapivo, lebo vecer to tu je huste a parkujeme dalej.
A tiez neinvencne som si zazelala predat veci na MMB (Deni🙂)) a dnes posielam dva balicky.
Neviem, ci to suvisi, ci to je nahoda ktora neexistuje.
A tiez som si priala nejake naznaky ci pomoci vo vztahu a lala - Bibula.
Ale chcem sa spytat, ake vrucne su vase prosby.
Ja sa zatial neviem dostat na hlbsiu uroven, kedysi som sa snazila kazdy vecer meditovat, ale kedze mi to neslo a bola som z toho nervozna, tak som to nechala tak, lebo silit to je blbost.
Ale ja som si len tak vduchu povedala - tak ako ste opisovali - ze prosim anjelov, alebo mojich pomocnikov alebo najvyssieho o pomoc, ze si prajem to a to, ak je to v sulade s vyssim planom a dakujem pekne. Nic duchovne som s tym neprezivala. Ale pre istotu som sa bala prosit o diskutabilne veci, teda skor take nepodstatne (parking, bazar), co nikomu neskodi, nikoho sa nedotyka a nema podla mna dajaky extra vyznam v karmickom plane...
Vy vsetky mate pri objednavani take silne vnutorne pocity,ako ste niektore opisovali?

bibula
16. sep 2009

ja nie, iba si zhodnotim,co by mi bolo a prislo vhod a ako by som sa citila keby...samozrejme vynikajuco....a to je vsetko... 😖 😀 😕

dali4
autor
16. sep 2009

ivka... ja ani nie. Proste si len poviem že toto alebo toto chcem a akurát na to častejšie myslím a dakujem za to ako keby sa to už stalo. Žiadne meditácie, ak chcem takéto "obyčajné veci". Meditovat zvyknem vtedy ak si želám zdravie, pre seba alebo niekoho druhého.Ale ináč aj to hocikedy len pomyslím na to že som vdačná za to že som zdravá a že chcem byt zdravá 🙂

dali4
autor
16. sep 2009

Baby aj ja chcem vidiet farby aury ☹ ... Som ale netrpezlivá 🙄

bibula
16. sep 2009

dali,ja som vcera skoro odpadla,mojho muca som vcera naucila citit energiu a kedze ho to nejak laplo,lebo sa mu to darilo,som ho prichytila ,ked uspaval meleho,ze sa "hraje"....a dnes sa pytal na auru,tak som mu ukazovala a porovnavali sme no a uz ju vidi....on len nevedel,ze to nie je ocny klam a ze nieco take vlastne je,-nikdy si to nevsimal 😀

dali4
autor
16. sep 2009

bibula... tak je tvoj muco šikulka 😉

bibula
16. sep 2009

no,on je z tych osudom skusanych ....
nie praxou a treningom oslahany ako ja.... 🙂

dali4
autor
16. sep 2009

Je možné že auru vidím ale bez farieb 😕 ? Lebo vidím u každého tak 40 cm od tela žiaru ale len ako keby sivobielu... U každého. Len niekedy je vačšia niekedy menšia ale nieje farebnááá ☹ Chce to len cvik, alebo čo?

dali4
autor
16. sep 2009

Kočky, majú aj vaše deti imaginárnych priatelov ? 😅

denisocka
16. sep 2009

dali,to bezfarebne vidim aj ja,preto sa mi zda každy žlty 😀

dali4
autor
16. sep 2009

deni 😀

bibula
16. sep 2009

dali-to je ono-energia-len musis na nu pozerat dlhsie,ona sa ti zafarbi
denis-tak nepozeraj len so zltym pozadim 😉

bibka nemala-nemala na to/nich cas....hm...
ondrik zatial asi nie,aspon som si to nejak extra nevsimla....

dali4
autor
16. sep 2009

Musím si objednat nech sa aura zafarbí ked budem pozerat 😅

denisocka
16. sep 2009

ta aj ja idem objednat a aj jedneho cloveka co vydrzi cakat kym sa zafarbi oproti stene

nobody
16. sep 2009

dobrý večer vespolek

dali4
autor
16. sep 2009

nobody... Ahoj 🙂

nobody
16. sep 2009

dali4 ..zdravím

bibula
16. sep 2009

aj tebe dobry no 🙂

linette
16. sep 2009

nobody dobry vecer 😎

baby, ja som skusala si rozprestriet prsty na rukach, polozit si ich na stenu a kukat. zatial som videla len tien mojej ruky a po chvily take akoby nieco rozmazane a sive. zeby to bola aura? ako ste vy zacinali s videnim aury? robim to vobec spravne?