Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
3. aug 2010

@motylka mna chodia takéto čísla a tu je ich význam Anjelské čísla

111 – Starostlivo skúmajte svoje myšlienky a uistite sa, že myslíte iba na to, na čo myslieť chcete, nie na to, čo nechcete. Táto číselná rada značí, že sa pred vami otvárajú nové príležitosti a vaše myšlienky sa rekordnou rýchlosťou stávajú realitou. Trojčíslie111 je ako jasné svetlo blesku, ktorým vás fotograf na okamih oslní. Značí, že si vesmír práve vyfotografoval vaše myšlienky a teraz ich vyvoláva do hmotnej podoby. Teší váš, aké myšlienky vesmír zachytil? Pokiaľ nie, zmeňte ich. ( ak máte problém s ovládaním a sledovaním svojich myšlienok, požiadajte svojich anjelov aby vám s tým pomohli.)

222 – Vaše čerstvo zasadené nápady začínajú prerastať do skutočnosti. Neprestávajte ich zalievať a vyživovať, a oni skoro vyrazí na svetlo, takže uvidíte dôkazy svojho zhmotňovania. Inými slovami – nevzdávajte sa iba 5 minút pred zázrakom. Skoro sa prejavia a presvedčíte sa o výsledkoch svojej manifestácie, tak nepoľavujte ! Naďalej si pestujte pozitívne myšlienky, používajte afirmace a pokračujte vo vizualizovaní.

333 – Sú vám nablízku nanebovzatí majstri a tí chcú, aby ste vedeli, že vám ponúkajú svoju pomoc, lásku a spoločnosť. Volajte ich často na pomoc, zvlášť keď okolo seba vídate kombinácie čísla 3. Medzi najznámejších nanebovzatých majstrov patri Ježiš, Mojžiš, Mária, Quan Yin a Yogananda.

444 – Ste obklopení anjelmi, ktorí vás uisťujú o svojej láske a ochote pomôcť. Nebojte sa, pretože ich pomoc je nablízku.

555 – Držte si klobúky, pretože prichádza veľká životná zmena Nemali by ste ju brať ako „pozitívnu“ alebo „negatívnu“, pretože všetky zmeny sú prirodzenou súčasťou kolobehu života. Možno je táto zmena odpoveďou na vaše modlitby, takže v sebe naďalej pestujte víziu vlastnej vyrovnanosti.

666 – Vaše myšlienky sú teraz v nerovnováhe, príliš sústredené na hmotný svet. Táto číselná rada vás žiada, aby ste svoje myšlienky delili rovnomerne medzi nebo a zem. Ako v slávnom „Kázaní z hory“ vás anjeli nabádajú k tomu, aby ste sa sústredili na ducha a službu a spoľahli sa, že vaše hmotné aj emocionálne potreby budú automaticky uspokojené.

777 – Anjeli vám aplaudujú – gratulujeme, darí sa vám!
Neustávajte v pilnej práci a vedte, že sa váš sen stáva skutočnosťou. Toto je veľmi pozitívne znamenie, ktoré vás upozorňuje, že možno dôjde i na ďalšie zázraky.

888 – Určitá fáza vášho života sa chýli ku koncu a toto znamenie vás má varovať, aby ste sa na neho pripravili. Táto číselná rada, môže znamenať, že zakončujete nejakú emocionálnu, pracovnú alebo vzťahovú fázu. Upozorňuje tiež, že sa na konci tunelu objaví svetlo. Naviac to znamená, že „úroda dozrala, nečakajte so sklizní a užite si ju“. Inými slovami, neodkladajte cestu za svojimi snami alebo radosť z plodov vašej práce.

999 – Dokončenie. Toto je koniec dôležitej fázy vášho osobného alebo celkového života. Je to tiež odkaz určený služobníkom svetla pdieľajúcim sa na liečení zeme, ktorý znamená : „ Dajte sa do práce, pretože Matka zem vás potrebuje“.

000 – Pripomienka, že ste zjednocení s Bohom a mali by ste vo svojom vnútri cítiť lásku svojho Stvoriteľa. Znamená to tiež, že určitá situácia obehla plný kruh.

Su to cisla- znamenia, ktore vam chcu nieco povedat mozu k vam prist prostrednictvom hodin (zobudzate sa v rovnaku hodinu,alebo sa pozriete na hodiny prave v tom case- napr. 00:00 alebo 22:22, alebo uvidite znacku na aute s nejakym cislom,alebo sa vam cislo prisnije, ci vas jednoducho napadne. Existuju potom este kombinacie cisiel

motylka
3. aug 2010

@marianka79 myslím, že som mávala, teda mávam, len som si to začala až teraz uvedomovať... len to včera večer ma trošku vystrašilo... vy ich beriete úplne v pohode, alebo máte z nich občas aj obavy?

marianka79
3. aug 2010

@linette aj moje preto som si ho prepísala a mam ho aj v práci pri sebe 😉

marianka79
3. aug 2010

@motylka v pohode viem že mi anjeli radia dobre 😉

marianka79
3. aug 2010

@motylka a kedy si začala vnímat anjelov?

linette
3. aug 2010

@motylka obavy nie, len niekedy sa mi nelubia .. vies oni posielaju aj take znamenia, ktore sa nam nemusia pacit ..
ja si uz znamenia nepytam .. ked mam oci otvorene tak to znamenie si ma najde 😉
a teraz mi brucho vysiela znamenie ze je hladne .. 😀 no co uz .. musim este chvilku pockat kym dojde mama a donesie nieco na jedenie 😀

linette
3. aug 2010

ano anjelickovia radia dobre 😵
ja im vzdy dovolim v dobrom zasiahnut do mojho zivota 😵

marianka79
3. aug 2010

ale niekedy so mnou nesúhlasia a vtedy som z toho zmetená hlavne ked neviem prečo ☹

linette
3. aug 2010

u vas je co za pocasie?
tu je sivo a po dazdi a sem tam zahrmi

linette
3. aug 2010

pozrite si obrazok 😀 .. znamenie vahy su tam znazornene
http://www.astroesoterika.cz/images/zodiak_obr/...

marianka79
3. aug 2010

@linette lin tak to hej také znamenia aj mne chodia ved vieš ale možno to len my zle chápeme... musíme sa ešte vela učit 😔

marianka79
3. aug 2010

my máme jasno 🙂

marianka79
3. aug 2010

preboha to má vykerované alebo len namalované 😲

linette
3. aug 2010
marianka79
3. aug 2010

a vodnár?

linette
3. aug 2010

@motylka ty si ake znamenie?

marianka79
3. aug 2010

😀 😀 😀 😝 daj raka

motylka
3. aug 2010

@marianka79 no čítam o tom asi tak 2 týždne, takže dlho nie, ale už predtým som na gympli chcela raz robiť referát o veštení z ruky, bola som vo vedeckej knižnici, kde ku mne pristúpil jeden pán a pýtal sa, prečo sa o to chcem zaujímať, že by som nemala. Povedal mi to tak zvláštne do duše, že odvtedy nevyhľadávam literatúru ohľadom tohto. Ešte som 2x počula taký hlas vnútri v hlave, keď som sa niečoho bála, že bude všetko v poriadku, prípadne veľa mi dávajú sny, naučila ma ich rozoberať psychologička. Teraz tie dva týždne vnímam také otvorené srdce, akoby sa do mňa vlievala energia, láska a tá láska prúdi aj zo mňa do okolia...

motylka
3. aug 2010

ja som býk 🙂 a u nás je zatiaľ pekne a slnečno - teda primerane času :D

motylka
3. aug 2010

čiže jasno :DDD ale mi to trvalo :D

marianka79
3. aug 2010

@motylka to je pekné-energia zrejme až teraz je ten správny čas na to 😉

linette
3. aug 2010

@motylka krasne si to povedala.. ta posledna veta sa mi velmi lubi 😵
akurat toho pana nechapem .. zeby bol proti takym veciam? 😕

marianka79
3. aug 2010

@motylka ked chces davat smajlíkov stačí len kliknút na nich objavia sa ti nad tým ráčekom kde píšeš 😉

linette
3. aug 2010

ospravedlnte ma na chvilku, doslo mi jedlo 😀 😀

motylka
3. aug 2010

tak neviem teda, ale ma odradil :D

motylka
3. aug 2010

@marianka79 viem o smajlíkoch 🙂 len som už tak zvyknutá písať 😵

motylka
3. aug 2010

idem robiť pizzu, malá tu už poskakuje, asi sa z toho nevyvlečiem, keď som jej to sľúbila, potom sem mrknem 😉