Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
10. aug 2010

@jankapiknova ja sa len chcem spytat ci si sa spytala muza na tych anjelickarov?

miruska15
10. aug 2010

@linette ahoj ja neviem pozri si jeho str.http://al-enhance.com/site/index.php?option=com_content&view=article&id=47&Itemid=27&lang=sk

miruska15
10. aug 2010

baby aj ja sa teším dufam že mi to vyjde len neviem čo s krpajdom pootravujem niaku kamošku.Sobota je dobra len bude kopec ludi.

marianka79
10. aug 2010

dobre ranko vcera som stiahla film paranormal acivity snad sa neposeriem ked ho budem kukat radsej asi cez den 😉
@miruska15 a s krpajdom neprides? Ja berem aj psa 😀 a rada by som aj s mojim dosla ale...

marianka79
10. aug 2010

@miruska15 tak to som zvedava ako sa to robi aj v Kluci je pisane ze clovek sa musi najprv ocistit aby dosiahol svoj ciel tak ten chalan to musi poznat predpokladam ze to lacne ale nebude no za skusku to stoji

jankapiknova
10. aug 2010

@linette - akurat vas po dlhšej dobe čitam ale vy riadne rychlo pišete 😀 už ani neviem kolko stran do zadu sme to pisali 😀 . Neuveriš ale nepytala som sa,niejak som zabudla,boli sme na Orange na Duchonke,proste stale sme behali,niejak mi to vypadlo z hlavy 😒
ked čitam tuto marianku79 že piše niečo o očistovani, tak ma napadlo že MM mi hovoril že ho aj očistovali a potom sa stym anjelom debatili. Jaaaj sorry,dnes sa určite spytam 😉

jankapiknova
10. aug 2010

@linette - som zistila že ked ma ty spominaš,nikdy mi to neukaže že ma spominaš a potom prepasnem aj čo pisete dalej 😕 . v inych temach mi ukazuje vždy ked ma niekto spomina a tu nie...neviem prečo 😲

miruska15
10. aug 2010

@jankapiknova bola si na Duchonke jaj aj ja som chcela ist boli tam moji milačkovia Chinaski aky boli?

miruska15
10. aug 2010

@marianka79 nestraš dufam že to bude za rozumnu cenu aj ked sme si s chlapom povedali že nech to stoji čo to stoji lebo fakt tu niečo je a nie je to ok.Skoro všetko čo sa sem dalo sa reklamovalo alebo prerabalo už sa na tom smejeme.Taka najväčšia položka je podlaha musi ist preč lebo strašne praska ide nas šlak trafit neviem si to predstavit vytrhat to a dat novu.No čakame ako sa vyjadrí firma čo ju vyrobila.Tak dufam že vyženie tu zlu energy.
S malym na stretko do Blavy a čo si, to by som si s vami ani nepokecala.A na kedy ste to presne naplanovali?

marianka79
10. aug 2010

@miruska15 ahoj no ok aspon si oddýchneš no presný čas nemáme ja budem po nočnej tak sa musím aspon trošku vyspat ja mám na pláne tak okolo obeda uvidím ako pojdu vlaky ozaj ktorá pojdete vlakom nepojdete cez trnavu mohli by sme sa už vo vlaku nejak nájst

marianka79
10. aug 2010

@jankapiknova žeby duchovia 😝 mne to zase neukazuje ked som cez mobil iba niekedy

marianka79
10. aug 2010

@jankapiknova tak sa spýtaj prosím to očistovanie ma zaujíma 😉

marianka79
10. aug 2010

fúha baby som si riadne zacvičila a hned mi je lepšie a zase som si pri cvičení spomenula na pokojného bojovníka ten film je ako The Secret 😵 ....pre mna teda 😉

jankapiknova
10. aug 2010

@miruska15 - bola som len v sobotu, chinaski boli v pohode aj Muler bol dobry a Polemic tak isto ale celkovo bolo menej dobrych skupin jak predošle roky 😉
@marianka79 - no vidiš a teraz mi to prvy krat ukazalo že ma spominate 😀

motylka
10. aug 2010

ahojte, tak sme už doma 🙂 vo štvrtok ideme ale zasa do nedele, takže len dnes-zajtra s vami pokecám... Včera ráno som bola v meste, potrebovala som pár vecí vybaviť, zastavil ma jeden chalan, ponúkal knižočky o reinkarnácii... aj som bola odhodlaná, že ju vezmem, len som váhala a vtom sa ma spýtal, že či som učiteľka 😲 skoro mi oči vypadli... vraj "taká nálada z vás ide, pani", tak som si ju teda vzala :D a je celkom dobrá...je to síce že krišna, veľa o nich neviem, ale s väčšinou z tej knižky som súhlasila, s niečím nie...

motylka
10. aug 2010

teda dúfam, že myslel pozitívnu náladu, lebo vtedy som bola dosť v pohode 😀 😀 😀

motylka
10. aug 2010

:DD pozerala som si o čom je to hnutie krišna - uf, je to mimo mňa :D ale to o reinkarnácii bolo väčšinou ok :D

linette
10. aug 2010

ahojte smecka 😉 😅 😵

ja som pobicyklovala a este aj rodinku som stihla navstivit 😎 bola som s mamou .. konecne po dlhom case 😵 uz mi to chybalo ..

linette
10. aug 2010

@jankapiknova mne to tu neukazuje vobec 😕 len velmi malilinko a aj len vtedy ak pozeram neaky album vtedy mi to sem tam ukaze .. alebo ukaze vsetko naraz.. 😕 😝

linette
10. aug 2010

@marianka79 dnes som si zasa nestiahla film 🙄 sme predchvilkou dosli domov .. a zajtra si zasa nestiahnem, lebo idem na rande s kamoskou 😅 ked nieje doma samec, treba vyuzit..
ale uz koncom tyzdna si urcite najdem cas .. vsak ved vsetko v pravy cas 😉

motylka
10. aug 2010

no ja sťahujem teraz a ukazuje mi, že ešte 4 hodiny ☹ dúfam, že si to zatiaľ počítač rozmyslí...

linette
10. aug 2010

@motylka a vazne sa podobas na pani ucitelku ked tak pozeram .. ale mne volakoho pripominas na tej foto... len si neviem spomenut.. rozmyslam uz odvtedy co som ta na tej foto zbadala 😕
si uz aj stihla precitat tu knihu? 😕 nevies ju najst na nete a dat sem link?

linette
10. aug 2010

@motylka ahoj 🙂
ja prave preto nelubim stahovat vecer.. mne by to stahovalo este dlhsie ako poznam moj netík .. 🙄

linette
10. aug 2010

@motylka a o com je hnutie krisna? 😕

linette
10. aug 2010

naraz sme dali linky 🙂

motylka
10. aug 2010

im vlastne ide o vyslobodenie sa z kolotoča reinkarnácie... niektoré veci sú celkom pochopiteľné a jasné aj v tej knižke, nepáči sa mi napr. to, že dieťa v brušku trpí a podobne..., že nie je dobré vracať sa na tento svet

motylka
10. aug 2010

už mi bude sťahovať film len 3 hodinky :D rýchlo beží ten čas :D 1 hoďka za 15 minút 😀