Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

terez34
17. okt 2010

@shupolienka prajem vsetko dobre k vyrociu a nech vam to vsetko dobre klape 😉

motylka
17. okt 2010

aj ja gratulujem k výročiu 🙂
dnes som si pozrela film Nádherná zelená, pekné to bolo...len veľmi rýchlo idú titulky (teda rýchlo rozprávajú), občas som nestíhala aj obraz aj text :DD a to čítam veľmi rýchlo 🙂

miruska15
17. okt 2010

@shupolienka jej tak všetko naj naj a dalšich 50 🙂 🙂 🙂

miruska15
17. okt 2010

@motylka tak to si dobra ja neznašam film s titulkami nič nevidim len furt čitam 😀

motylka
17. okt 2010

@miruska15 ani ja ich nemám rada, ale toto som chcela vidieť, ináč odmietam nenadabované filmy 🙂

jery51
18. okt 2010

@shupolienka
gratulujem moja a my máme s tým mojím dnes výročia...2 čo sme manželia a 9 rokov čo sme spolu 😵

motylka
18. okt 2010

@jery51 nejako sa to tu rozoslavovalo 😵 takisto gratulujem a želám ešte veľa spoločných šťastných rokov 😵

shupolienka
18. okt 2010

ahojte kukulky a dakujem 😵 len vcera sme boli cez den u mojej sestry a popijalo sa, takze drahy odpadol o siestej este skorej ako deti takze oslava nebola nic nebolo 😀
tak dufam ze to dnes dozenieme a spravime si pekny vecer, ale zato som dnes rano dostala od neho k vyrociu nasu spolocnu fotku co sme boli v Parizi za nami vidno Eifelku dal to zvacsit na platno ako obraz 😵 som skoro odpadla 😎

@jery51 gratulujem 😉 dufam ze to lepsie oslavite ako my haha 😅 😀 😎

marianka79
18. okt 2010

ahojte babule a gratulujem všetkým výročniciam 😵

marianka79
18. okt 2010

inak nejak to tu fakt viazne ja som mala na navšteve sestru boli sme na otcov hrob odniest kvety odchádzala s mojimi naj knihami Tajomstvo a Kľúč som rada že ich neodvrhla a dala sa na ich čítanie takže posielam to ďalej 🙂 celý víkend som bola v robote ale super sa mi robilo mala som lážo plážo robotku tak ďakujem za to
a trochu som sa rozprávala s mojim o týchto veciach no on ich ostro odmieta ja ho k ničomu nenútim ale mi nezabudol podotknút aby som sa trochu skrotila ale to ja nemienim som kto som a robím čo uznám za správne a ja verím že toto je správna cesta 😵

uskamuska
18. okt 2010

@marianka79 no toto si napísala veľmi pekne🙂

marianka79
18. okt 2010

@uskamuska dakujem 😝 😵

motylka
19. okt 2010

@marianka79 aj môj muž odmieta tieto veci, neverí tomu, zatiaľ mi nič nevyčíta, snažím sa ho tým "nezaťažovať"

marianka79
19. okt 2010

@motylka lenže on si myslí že ja zo seba robím anjela čo nie je pravda nie som žiaden anjel on vidí všetkých ludí trochu inak ako ja a my čo sme tu a to preto lebo vela zlého zažil ale ja mu radšej nebudem vysvetlovat prečo je to zbytočné a tiež ho o tomto nepresviedčam je to jeho vec ale v boha verí i on

jonuska
19. okt 2010

ahojte babulky🙂
malá má teplotky tak není moc času:-/ asi k zubum..ja se máte????
ruženko něco novéhoO???

denisocka
20. okt 2010

baby , symbol 11.11 znamena čo?

marianka79
20. okt 2010

@denisocka jéj ahoj deni ako sa máte?tobinko zdravucký? a to myslíš datum alebo čas?

marianka79
20. okt 2010

toto je čas:

11:11

Ideální směr, po kterém jdeme,

všechno je v nejlepším pořádku,

mějme otevřené oči, přichází láska, cit, srdce.

linette
20. okt 2010

dušičky pekný deň teda už večer vám prajem 😵
som tu davno nebola ..
ku gratulaciam sa pripajam 🙂 aby vam to vsetkym dlho vydrzalo 😵

@marianka79 nic si z toho tvojho nerob .. moj to tiez odmietal .. pisem minuly cas, lebo si myslim, ze akoby na nieco aj zacinal verit .. neviem presne ze v com, ale v anjelov veri to uz viem na 100% 😵 inak si srandicky typu spasitelka vesmiru malokedy odpusti 🙄
marianka uz aj to je volaco, ze pred nim o tom rozpravas 😉 on to pred tebou odmieta ale si myslim, ze urcite sa nad tym zamysli ak to este nespravil a casom sa daju veci do pohybu 😉 🙂

@denisocka 11:11
Ideální směr, po kterém jdeme,
všechno je v nejlepším pořádku,
mějme otevřené oči, přichází láska, cit, srdce.
to je celkom pekne 🙂 ako sa mate deni, co babatko ??? je inak zlatulinky 😵

@terez34 @miruska15 @jery51 @shupolienka co hovorite na vianocne trhy?? vedeli by ste prist ? 🙂

linette
20. okt 2010

@marianka79 jéé marianka ahooj 😵

linette
20. okt 2010

co hovorite na tento privesok z retiazkou?
http://www.tiara.sk/sety-a-ine/modny-strieborny...

marianka79
20. okt 2010

@linette ahoj moja ja tu zase revem kukám modré z neba 😢 😢 😢

marianka79
20. okt 2010

taký optimizmus v tom chlapovi moj obdiv má jeho manželka a aj deti 😔

linette
20. okt 2010

@marianka79 ja nekukam modre z neba .. radsej .. to by som neprestala revat 😔 ani spravy nepozeram ..

marianka79
20. okt 2010

práve tam prišiel anjelik jéééééj

marianka79
20. okt 2010

@linette ale myslím si že sa niečo na neho lepí do jeho podvedomia určite dnes pozeral na sošky anjelov v obchode ja viem že ked si to budem želat tak sa mi to splní myslím to že to začne akceptovat 😉

linette
20. okt 2010

@marianka79 mozno to uz aj akceptuje .. 😉 len vies ake je muzske ego .. 🙄

denisocka
20. okt 2010

@marianka79 ahoj,mame sa fajn 😵 😵 a myslim cas,bo datum nepoznam 11.11 😀 ,,,iba ten moj zo sna 22.13. 😀

denisocka
20. okt 2010

@marianka79 sranda,ja som mala pocit že je to neičo "zle" a dnes ma napadlo,či sa nejedna o transformaciu 😕 a tak fajne ma oblial taky ten pocit že "to je ono" - casto vidim aj 14.14 14.41 a pod ... ale nieje den ,aby som nekukla nahodne na PC ked je 11:11

denisocka
20. okt 2010

@linette jaj to vyssie malo byt tebe 😉