Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

silviadaisy30
4. okt 2011

@marianka79 este som ju nenasla musim ju pohladat,neviem ci som ju niekomu nepoziciala,,ale ako nahle sa k nej dostanem tak ti napisem 🙂 🙂

anzelik
4. okt 2011

pridam sa k vam babulky s anjelmi ,,robim 10rokov´´ mam svoje anjelske karty kazda ,alebo kazdy ma ,,svojho anjela´´ anjel vam moze ukazat len nejaky navod ,aby ste isli spravne je to vase vnutorne citenie je uz len na vas aku cestu si zvolite anjel bude vzdy s vami casto sa aj mna pytaju preco umieraju deticky ci ludia ,ktorych lubime ,odpoviem vam nato ako vas anjel, by odpovedal vam musi to tak byt aj v nebi potrebuju ciste duse ,duse,ktore budu na nas dole pozerat ci koname spravne a kazda smrt je svojim sposom ,,vykupenie´´ kazdy z nas ma anjela len treba nasluchat verim,ze vsetkych tu v modrom konikovi budu ,,anjeliky navadzat len na spravnu cestu ,cestu zdravia,lasky a porozumenia....

ivi87
5. okt 2011

Krásne dobré ránko vám prajem 🙂
chcela by som sa vás opýtať, či nepoznáte niekoho s kým máte skúsenosť, z BA, kto sa venuje anjelom? rada by som si dohodla stretnutie 🙂 resp. ako také niečo prebieha? dokáže nám ten človek niečo zdeliť z iného sveta? napr. ak by mi chcel dedko alebo niekto kto tu už nie je, niečo povedať? poprípade niečo o mojej budúcnosti?

marianka79
5. okt 2011

@anzelik ahoj ale my máme troch pri narodení určených nie? 😉 inak velmi pekne si to napísala tak dakujeme aj tebe vela vela dobrého 😵

marianka79
5. okt 2011

Paolo Coelho - Alchymista

Ponúkam vám niekoľko citátov z tejto knihy.

"Keď si niečo praješ, celý Vesmír sa spojí, aby si to mohol uskutočniť."

"Život je skutočne štedrý k tomu, kto prežíva svoj Osobný príbeh."

"Život a cesta sú stále plné znamení."

"Každý človek na zemi, bez ohľadu na to, čo robí, hrá vždy hlavnú úlohu v Histórii sveta. A obvykle o tom nevie."

"Všetko, čo sa raz stane, už sa nemusí nikdy stať. Ale všetko, čo sa stane dvakrát, určite sa stane aj tretíkrát."

"To my živíme Dušu sveta, a zeme, kde žijeme, bude lepší alebo horší, podľa toho, akí budeme my. Záleží na sile Lásky , pretože keď milujeme, vždy si prajeme byť lepšími , než sme."

"Len málokedy dokážu peniaze oddialiť smrť."

"Neprepadaj zúfalstvu. Nedokázal by si potom hovoriť so svojim srdcom."

"Keď sa niečo vyvíja, vyvíja sa i to, čo je okolo toho.

"Oči ukazujú silu duše."

"Každé hľadanie začína šťastím začiatočníka. A vždy končí skúškou dobyvateľa."

"Každý človek na Zemi má poklad, ktorý na neho čaká."

"Svojmu srdcu nikto neunikne. Preto je lepšie poslúchnuť, čo hovorí, aby nikdy nedošlo k rane, ktorú nečakáš."

"Tam, kde bude tvoje srdce, tam bude i tvoj poklad."

"Povedz mi, že strach z utrpenia je horšia než utrpenie samo."

"Ľudské srdce má strach uskutočniť svoje najväčšie sny, pretože si myslí, že si nezaslúži alebo že to nedokáže. Srdce umiera strachom už len pri pomyslení na lásku, ktorá zmizne navždy, na okamih, ktorý nesplní očakávanie, na poklad, ktorý namiesto toho, aby bol nájdený, zostane navždy skrytý v piesku. Pretože keď k tomu dôjde, srdce nakoniec veľmi trpí. "

"Nikdy nepochopíš, že láska nikdy človeku nebráni ísť za Osobným príbehom. Pokiaľ k tomu dôjde, tak to nie je skutočná láska, tá, ktorá hovorí Rečou sveta."

"Zlo nie je to, čo vchádza človeku do úst. Zlo je to, čo z nich vychádza."

"Nezabudni, že tvoje srdce je tam, kde je tvoj poklad. A že tvoj poklad musí byť nájdený, aby všetko to, čo si cestou objavil, mohlo mať zmysel."

"Odvaha je najdôležitejšia vlastnosť toho, kto hľadá Reč sveta."

"Prečo ťa toľko zaujíma budúcnosť? Aby som mohol niečo robiť. A zmeniť to, čo by som nechcel, aby sa stalo. Potom to ale nebude tvoja budúcnosť."

"A keď si zlepšíš prítomnosť, potom i to, čo sa stane, bude lepšie. Zabudni na budúcnosť a prežívaj každý deň svojho života podľa naučenia Zákona a v dôvere, že Boh sa stará o svoje deti. Každý deň v sebe nesie Večnosť."

"Keď človek miluje, všetko je ešte zmysluplnejšie."

"Len tí vytrvalí a neúnavní bádatelia dosiahnu Veľké dielo."

"Ľudia sa neboja neznámeho, pretože každý človek je schopný dosiahnuť všetko, čo chce a čo potrebuje. Len sa bojíme, že stratíme to, čo máme, život alebo pole. Ten strach ale pominie, keď pochopíme, že náš príbeh a príbeh sveta písala tá istá Ruka."

"Čím viac sa blížime snu, tým viac sa Osobný príbeh stáva pravým dôvodom života."

"Rozhodnutie je len začiatkom niečoho. Ako náhle sa človek rozhodne, pohrúži sa do silného prúdu a ten ho unáša na miesto, na ktoré v okamžiku rozhodovania vôbec nepomyslel."

"V tej chvíli pocítil nesmiernu radosť. Vždy sa môže vrátiť a robiť to, čo predtým."

"Nikdy neupúšťaj od svojich snov. Sleduj znamenia."

"Na svete existuje reč, ktorej rozumejú všetci. Bola to reč nadšenia, vecí robených s láskou a chuťou kvôli niečomu, po čom túži alebo v čo verí."

"Zastaviť rieku života je niekedy nemožné."

"Každé požehnanie, ktoré nie je prijaté, zmení sa v prekliatie. Ja už od života nechcem nič viac. A ty ma nútiš vidieť bohatstvo a obzory, aké som nikdy nepoznal. Teraz, keď ich už poznám a keď poznám nesmierne možnosti, budem sa cítiť horšie než predtým. Pretože viem, že môžem mať všetko, ale ja to nechcem."

"Obávam sa, že kebyže uskutočním svoj sen, nemal by som už pre čo žiť."
"Bojím sa veľkého sklamania, a tak o tom radšej iba snívam."
"Maj vždy na pamäti, čo chceš."

silviadaisy30
5. okt 2011

@marianka79 ahoj mne moja liecitelka povedala ze ako dieta mame 21 anjelov a v dospelosti mame 3 🙂

ivi87
5. okt 2011

ahojte kočky, a ako zistíme, ktorí traja anjelikovia sú tí naši, čo sú nám daní? 🙂 a kto nám ich určí? či to oni sami si vyberú pri narodení?

@marianka79 Ďakujem za cítaty, sú ozaj kráááásne!

marianka79
5. okt 2011
marianka79
5. okt 2011

@ivi87 ale musíš vediet presný čas narodenia ja som si to zistila v zdravotnej karte u dr.

marianka79
5. okt 2011

@silviadaisy30 no neviem ja to viem takto že do vienka dostaneme troch anjelov ......psychický, emocionálny a intelektuálny ale okolo nás je tisíce anjelov ktorý nám pomáhajú podla toho čo máme za problém a aj podla toho aký je aj den

ivi87
5. okt 2011

@marianka79 waaaau ďakujem, si skvelá 🙂 čas narodenia viem tiež podľa zdravotnej karty, mala som ju istý čas doma, tak som popozerala čo je v nej 🙂

no idem kuk... 🙂

pikino
5. okt 2011

čafte baby

tiež akurát študujem tu stránku čo si sem hodila marianka, čo znamená narušenie?

anzelik
5. okt 2011

@marianka79 ahoj marianka dakujem za pekny komentarik verim,ze anjeli ta budu sprevadzat a davat ti do vienka len stastie,lasku ,zdravie a hlavne pohodu v rodine dakujemmm

miruska15
5. okt 2011

@marianka79 Ahoj aj ja som si našla svojich Anjelov len škoda že ta str. neni v Sk. ale to neva idem pohladat na nete 😉

pikino
5. okt 2011

@miruska15 skopiruj tu stránku do googlu a daj si ju preložiť

ivi87
6. okt 2011

no ani ja moc tomu nerozumiem 😅 včera som to tiež študovala pomocou prekladaču na googli... ale neviem či to je tam reč o anjelikoch, alebo o mne... ? 😅

anzelik
6. okt 2011

ahoj ,,anjelikove babulky´´ nech Vas ochranuju anjeliky dnes aj stale nech Vam davaju lasku,pohodu a trpezlivost 😉 😉 😉 a hlavne vela vela zdravicka

ivi87
6. okt 2011

@anzelik ďakujeme 😉 si veľmi milá, prajem ti to isté a ešte viac 😉

pikino
6. okt 2011

Ahojte baby ja s apomaly zapájam do pracovného kolobehu. Malú mám stále choru :( dúfam, že do pondelka už bude v poriadku lebo chudáci svokrovci kvoli nám vstávajú o piatej aby stihli prísť načas.

@anzelik aj tebe vela lasky a zdravička, nič nie je dôležitejšie.

anzelik
6. okt 2011

ahoj pikino malickej skore uzdravenie 🙂 🙂 🙂 dakujemmm

marianka79
6. okt 2011

@pikino myslím že doležité je byt štastný lebo len štastný človek sa cíti zdravý 😉

marianka79
6. okt 2011

mne zase anjelikovia prihodili pred oči tie moje čísla ach jaj už aj prosím aby mi poslali iné znamenie ked to nedokážem rozlúštit oni chodia ja viem ale nejak mi to nedochádza 😅

viete čo? dnes som počítala jeden jednoduchý príklad na delenie a ja som ho nevedela 😲 normálne som kukala jak puk na to a nechápala prečo mi to nejde až potom ma napadlo že si kolkokrát sama sebe poviem špatno že "bože ja som ale sprostá" no tak sa tu pekne ukázala sila myšlienky už si dám pozor na toto 😒

pikino
7. okt 2011

@marianka79 to máš tak, všetko so všetkým suvisí. Kebyže nie si zdravý tak asi nebudeš ani šťastný a keď si sám a nemáš koho lubiť tak tiež nebudeš šťastný.

samu seba nechávaš osprostievať :D vidíš aj na toto si musím dať bacha, hlavne keď si hovorím, že sa správam ako neandrtálec :D

pikino
8. okt 2011

na tu knižku sa chystám 🙂

marianka79
8. okt 2011

aj ja veru @pikino akurát včera som si pozerala niečo o Rhonde B. len teraz čítam Pros a dostaneš tak až ked dočítam túto sa vrhnem na nu 🙂

ada32
9. okt 2011

davam do pozornosti dve knihy ..... Wilfried Nelles 1.Muži, ženy a láska a 2. Život nemá spiatočku
uz sa mi dostalo do ruk vselico, tych knih o sebapoznavani je strasne vela, mnohe ani nedocitam, bud mam pocit ze sa v nich opat opakuje nieco co davno vieme alebo mi casto pridu ako take " varenie z vody" akoby si autor povedal, teraz tento zaner leti tak nieco splieskam dohromady. 😒

z tychto dvoch je naozaj co sa ucit. Nelles je stary nemecky konstalater, a kedze ja som konstelaciam uplne prepadla, tie knihy mi velmi pomahaju. V tej prvej sa krasne vysvetluje muzsky a zensky princip. Je vynikajuca.odporucam.

Ale na Pros a dostanes sa dost chystam. @marianka79 je dobra?

marianka79
9. okt 2011

@ada32 fúha či je dobrá? je tiež zložitá ako aj klúč a niektoré odstavce musím čítat viackrát aby mi to došlo ale vypisujem si z nej vety čo ma najviac zaujali a niečo mi dali síce v podstate sa tam píše všetko to čo už viem ale je to inak podané mna zaujala velmi 😉 a pííše sa tam o veciach čo zase v iných knihách neni spomenuté tak je to aj také doplnenie vedomostí doposial získaných 🙂 mám ju ale len požičanú tak sa musím snažit ju aj dočítat čo najskor 😕

bubinko83
12. okt 2011

ahojte,
neviete mi niekto odpovedat čo znamena ked sa mi snivalo s byvalym priatelom a zaroven jemu so mnou pred par dnami? Ma to nejaky vyznam? Dakujem

ivi87
12. okt 2011

Ahojte kočky, tak mne sa čo stalo cez víkend 🙂 mali sme v sobotu babské stretko, raz - dvakrát mesačne sa stretávame kamošky (spolužiačky zo strednej) a buď nám kamoška vyloží karty, kecáme a tak... možno aj to, že všetky veríme na anjelikov a pod. nám spojilo, že sme si práve my našli k sebe po strednej cestu... 🙂

vyložila mi karty... že stretnem v blízkej budúcnosti staršieho muža (tým myslela, že stačí, že bude starší odo mňa), ale že to bude pre mňa skôr karmický priateľ.. že pri tomto si uvedomím čo chcem a čo nie... a takéto veci.. po chvíli ma ale zamrazilo, lebo pred časom som sem písala, že sa mi snívalo s nejakým starším mužom... tak ma napadlo, či mi to nechceli aj anjelikovia skôr už naznačiť, lebo je sranda, že v podstate to isté mi vyšlo v kartách, čo sa mi snívalo predtým... 🙂