Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

trish31
17. feb 2013

@atka3 dakujem skusim ju tu v Kanade najst,zacalo ma to zaujímať

ssisska
17. feb 2013

Mne sa raz stalo,ze som bola na stanici sama,sedela som na lavicke a vestibula bola uplne prazdna.Prave som vytahovala z kabelky mobil a penazenku.V tom sa pre do mnou odrazu objavil jeden mlady vysoky rom,a uprene sa na moju penazenku a mobil pozeral,a potom vysiel von.Ked sa vratil uz nebol sam a doviedol peknu kopu ciganov.Velmi som sa zlakla lebo drzo kracali ku mne.Ale v tom sa odrazu objavil nicnetusiaci pracovnik stanice ,ktory isiel vymenit napoje do automatu.Banda ciganov si to potom rychlo rozmylela a usli prec.To bolo teda stastie .Aniel strazny.

atka3
17. feb 2013

@trish31 dá sa zohnať aj na nete.ak sa ti nepodarí,tak by som ti ju pozrela tu a poslala.ono ešte je zaujímavé,že ja napr. k tejto knihe som sa dostala náhodou. náhoda či anjeli? išli vianoce ja mala darčeky nakúpené a sedeli sme s dcérou v Europe na káve,a oproti bolo kníhkupectvo,niečím ma zaujalo a vošli sme dnu a prišla k regálu ezoterika-popritom vôbec nemyslela,alebo nehľadala,ocitla som sa pred tým regálom a prvú knihu ktorú zobrala,bola táto.aj sošky anjelikov kupujem tak,že ma k nim dačo pritiahne,alebo vždy zoberem prvého.bez premýšľania.a aj veci ktoré si kupujete a neviete sa rozhodnúť,vždy treba tú prvú vec čo prišla pod ruky.
a
@ssisska naozaj mne sa stalo,že ked šoferovala,mal do nás naraziť kamion,zareagovala úplne inak,akoby som v skutočnosti urobila,vtedy anjeli stáli pri nás a dakujem im za život.
a ešte taká možno rada,pomoc pre všetky,ktoré veríte v anjelov.ak máte v dome nepokoj,alebo negatívnu energiu,pociťujete že v byte sa necítite dobre,alebo len vtedy,ak dakto príde na návštevu treba urobiť nad vchodové dvere od vonku kríž- meč archanjela Michaela.nakresliť malinký-to si nik nevšimne.najskôr z ľava do prava taký poloblúčik a z vrchu na dol čiaru a popritom poprosiť od srdca archanjela Michaela,aby ochranoval váš príbytok a odhánal ľudí zo zlým úmyslom. mám to vyskúšané a verte,že ľudia čo mi priali zle a prišli na návštevu boli u nás nepokojný,vrteli sa ,dlho sa nezdržali a neskôr vôbec ku mne prestali chodiť. až časom zistila prečo.sú to len moje skúsenosti a rada ich odovzdám ,ak to potrebujete.

tatinka
17. feb 2013

baby pozerate si aj anjelske cisla ked vas zaujme nejaka cislena kombinacia vo vasom zivote?

domidomi
17. feb 2013

baby v poslednom čase často vidávam číselnú kombináciu môjho dátumu narodenia, neviete mi niekto povedať čo to môže znamenať?

tatinka
17. feb 2013

@domidomi skus si dat do googlu anjelske cisla a tam sa daju najst rozne kombinacie cisel, mozno najdes aj tu svoju ,,,

pikino
17. feb 2013

Ahojte ja som sa dnes vratila z dvojdnoveho liecitelskeho zaberáku, ziadna sranda ked sa chce clovek seriozne tomu venovat. mám čo robit. Vzdy ked sa z takehoto niečoho vrátim tak si uvedomim kolko toho neviem, a aj keby som mala k dispozicii další život tak to všetko nestihnem. Už sa teším ako budem testovať ludi v mojom okoli 😀 😀 😀

Inak včera som mala dosť zlu noc. mám v izbe zajaca samičku. A tuto noc som z nej bola na nervy pretože bola neustále v pozore a niekoho zastrašovala. Trvalo jej dosť dlho kým sa ukludnila, nijako som ju nevedela upokojiť. no bleeee. Akože ja som sa nebála. Len ona pri tom robila desný lomoz, taký že sa to ozývalo po celom dome.

ssisska
17. feb 2013

A ako co tym chces povedat?Ze niekoho videla?

pikino
17. feb 2013

jo asi niečo videla. nezvykne sa takto správať.

ssisska
17. feb 2013

Ako na akom liecitelskom zaberaku si bola?Nebodaj v Piestnoch na neakom kurze,kde tkzvane bosorky robia rozne kurzy.Neviem ci si bola prave na tomto kurze a ak nie tak sa ospravedlnujem.Lebo ja osobne by som sa kurzov ,ktore usporiadavaju prave jasnovidky z Piestan,nikdy nezucastnila.Bala by som sa ,ze ba mi tymi prenikavymi okalami,videli az do zaludka,bleee to urcite nie,neprosim.

pikino
18. feb 2013

nie žiadne piešťany 😀 chodim do Bratislavy do medzinárodnej asociácie reiki. žiadne jasnovidky, na to nie som.
Ja sa učím ludi liečiť nie im vidieť do žaludka to by som musela mať asi iniciály J.K.

tatinka
18. feb 2013

ahojte kocky,, ja som vam zas mala sen ,,,najkor som sla dakam vlakom a nastupila don aj kamoska ktora sa ale tvarila ze ma nepozna, sadla si inde tak soms la za nou a ona povedala ze si ma vsimla ale aj tak si sla sadnut prec, potom to zrazu skocilo v sne inde a toto bol horor , som sa az bala-sa mi snivalo ze som vstala z postele rano a sla si do skryne po veci na oblecenie,na skrni na dverach mame aj velke zrkladlo,na zemi medzi skrynou a postelou lezal priatel, bol akoby v tranze , lezal ale stale sa metal a daco si mrmlal ale nie slova ale len take akoze bla ble blu bli ,,taketo daco mrmlal a oci mal upne ako v horore ,take zakalene a zrak zastrety, som stala pri spalnovych dveracha pozerala na nho, nebala som sa,ale som ho chcela zobudit z toho tranzu alebo ako to nazvat tak som tiez nahlas zabrblala to co on ze bla ble blu bli, v tom on si sadol a takym uplne divnym hlasom povedal otazku co sa to deje? a pozrel tym zakalenym divnym pohladom na mna, vtedy som pocitila strach ze mi daco urobi a chcela som otvrit dvere na spalni a ist prec ale ako som mala plne ruky veci na oblecenie nedala sa mi stlacit klucka na dverach a otvorit ,,,a potom som sa zobudila, uplne som mala zly pocit z toho sna,,,

tatinka
18. feb 2013

@pikino mne raz jedna vestica hovorila ze ked je v dome duch zviera ho vyciti, ona mala psa ktory zvykol stekat na urcite miesto , napriklad do kuta kde vycitil ducha, hovorila ze musela ocistovat byt ,,,ale ona vesti v byte u seba takze tam sa asi dostane kadeco ,,,, tym ze ona u seba vesti tak vela ludi prinesie tych duchov akoby so sebou alebo na sebe daku negativnu energiu a ani o tom ten clovek nevie,,,len mozno ma divny pocit ,,,dakde som citala ze napiklad aj ked ti dakto sa zveri s tym co ho trapi ,do urcitej miery na teba prenesie svoju negativnu energiu z bolesti a svojho trapenia a ty by si sa potom mala ocistit z toho negativneho,,,

ssisska
18. feb 2013

Ked som bola mala ,v nasom dome casto strasilo,mama pocula kroky,otvarali sa dvere do kuchyne.Raz v izbe z nicoho nic hrala hudba,inokedy sa zapol budik a hral melodiu,ktoru sme poculi prvy a posledny raz.Nikdy som v tom dome nechcela byt sama a ani som nebola.Dom sme predali.

pikino
19. feb 2013

dnes to už nerobila, pekne spala celu noc. Ja som sa nebála takže tipujem že to bol zrejme niekto kto so mnou prišiel z kurzu, mozno moj buduci duchovný pomocník si ma došiel preveriť 😀

tatinka
19. feb 2013

pikino ty sa tym aj zivis? mysim reiky,,,zivis sa tym,alebo teda budes ? ci to chces skor len tak pre seba vediet a dokonalovat sa ?

pikino
19. feb 2013

@tatinka nie ja som kancelarska krysa 😀 ale mozno raz ked si budem mysliet ze som vazne dobra tak sa tym budem aj zivit. zatial pomáham ludom bezplatne ak pridu a potrebuju. Ale nejako to nerozkrikujem po okolí. vacsinou ličim kolegynky, rodinu a ked príde výzva o pomoc tam posielam na dialku.

ankista
19. feb 2013

@pikino da sa to len tak naucit, ze sa proste rozhodnes a ides do toho alebo mas aj nejake " vrodene predispozicie"

pikino
19. feb 2013

@ankista nie reiki sa dá normálne naučiť nie je to nič čo by vedeli iba vyvolený. Chce to len cvik.

ankista
19. feb 2013

@pikino ze vyvolený 😀 .... hm, tak klobuk dolu, ze si sa tak rozhodla.... ja by som mala obavu ist do takych veci... nech sa ti dari

pikino
19. feb 2013

@ankista dakujem 🙂 uprimne toto je jedna z veci ktorých sa naozaj nebojím.

ada32
19. feb 2013

@pikino dobru vec robis. Drzim palec.

pikino
19. feb 2013

@ada32 ďakujem 🙂

linette
19. feb 2013

ahojte anjeliky 🙂
minule som v tv videla toto.. : http://plus.joj.sk/da-vinci/da-vinci-novinky/my...
čo na to hovoríte?

pikino
19. feb 2013

@linette no prečo nie, duchov je kopec na svete, tak možno je jeden aj v kaplnke.

My sme sa akurát cez víkend bavili na kurze aj o duchoch a učitel nám hovoril, že mali raz na jednej chate workshop. A v noci sa zobudil na tom že počuje ženu ako strašne vzdychá a kričí ako pri sexe a trvalo to dosť dlho, si myslel, že to niekto
zo žiakov lebo chata bola plná ludí. Na druhý den zas robili meditáciu a ako všetci sedeli so zavretými očami tak počul ako niekto prebehol po chodbe a zasvietil svetlo myslel si že prišiel majitel chaty, tak to ignoroval, okrem neho to počulo ešte pár ludí, ked to hovoril svojej žene ktoré tam bola s ním tak tá mu povedala, že zvonku nemohol nikto prísť pretože ona zamkla dvere a kluč nechala zvnutra zastrčený. Na druhý deň zas mu hovoril jeden zo študentov, že počul rovnaké vzdychy v noci a pritom všetci v tej izbe spali. Nakoniec sa im potvrdilo že je tam duch ked sa fotili a na spoločnej fotke pri nich stála v balkonových dverách mladá žena celá v bielom a okolo krku mala vysoký golier. Učitel teda ducha vyprevadil na druhý svet a odvtedy je na chate klud. Takže tolko ducharina z prvej ruky 😨 😀

linette
19. feb 2013

@pikino waaa až mám zimomriavky .. 😕 😕 😕 verím na duchov, aj občas počujem zvuky, cítim vánky keď je všetko zavreté .. aj mávam taký pocit, že je niekto tu... no neviem neviem čo by som robila ak by sa mi nejaký ukázal .. myslíš, že duchovia tohoto typu sa nevedia odpútať od toho miesta alebo len nechcú odísť? Lebo celý čas sú tam neni určite ..

ty si dosť skúsená tak sa ťa spýtam .. možno som sa ťa už pýtala ..
Keď prebieha reinkarnácia tak to niekto "riadi" alebo je to všetko na duši ako sa rozhodne.. ?

pikino
19. feb 2013

@linette myslím, že duchovia ktorí su tu s nami odísť nechcu väčšinou su to duše ktoré su zavislé na majetku alebo na ludoch, napríklad matka na svoje dieťa, alebo duchovia ktorí zomreli tak náhle že vlastne nevedia že su mrtvi pokial im to niekto nepovie.

čo sa týka reinkarnácie, podla toho čo viem ja. tak duša si svoj život poctivo plánuje. Samozrejme jej pri tom pomáhajú aj iné duše podla toho aký majú ciel ony a ako to korešponduje s tým čo chcú zažiť, tiež anjeli a duchovný pomocníci. Pri vtelení duše jej pomahajú anjeli, hovorí sa že duša zabuda svoje minulé životy lebo ju pobozká anjel zabudnutia na usta, AK sa duša uhne tak nezabudne. Našou ulohou nie je pmatať si minulé životy a naplniť karmu ktorú sme si zvolili pred narodením.

ssisska
19. feb 2013

Ja mam dve zaujmave fotografie,kde je duch zachyteny.Jedna fotka je zvlastna tym ze su na nej male svietive bodky.Moze to mat nieco docinenia s nadprirodzenou udalostou?Je na nej moj synovec aje to v izbe.Pikino ty si odbornik,mozem fotku poslat sem a dokazes z nej usudit ,ze to je nieco nadprirodzene?

pikino
19. feb 2013

@ssisska hod foto posudime 😀

ssisska
19. feb 2013

Tvar som mu zakryla,ale tie svetielka su tam podstatne,myslim ,ze to nie je zo slnka