Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
9. okt 2009

lin... myw písala "program" 😉

linette
9. okt 2009

dali ja som vcera tak narychlo citala, kedze tu bol priatel.. vies ked je tu tak sa mu musim venovat 😀 😝 😝
inak mas super foto zozadu 😀

dali4
autor
9. okt 2009

však 😀 😀 ?

Jasné, naším miláčikom sa treba venovať ináč to potom zle nesú... ale keď sa oni nevenujú nám, tok to je ok 🙄 😅

lubii
9. okt 2009

Dali, ja som začiatočník. Teda kyvadielko aj karty používam už dosť dlho, ale to som sa len tak hrala.Ale párkrát mi karty dosť pomohli. Ale toto, čo cítite a vidíte vy, to som ešte nezažila. Preto vás tu čítam, aby som sa inšpirovala 😉

dali4
autor
9. okt 2009

lubii... treba anjelov stále volať, aj keď len tak, proste keď chceš mať len pocit že stoja pri tebe držia nad tebou ochrannú ruku...časom sa ti začnú "prihovárať" aj sami. Budú ti chodiť rozne znamenia a keď ich poprosíš o pomoc tak ich uvidíš, budeš počuť alebo ich len budeš cítiť. Ja som začínala meditáciami, v nich som sa s nimi stretávala, teraz mi už stačí len zavrieť oči, uvolniť sa a hned ich cítim...

dali4
autor
9. okt 2009

samozrejme ich poprosiť... a poďakovať za ích pomoc 😉

dali4
autor
9. okt 2009

lin... to je tvoje autíčko 😅 ?

linette
9. okt 2009

lubii mna zaujima kyvadlo. hovori ti vzdy pravdu?

linette
9. okt 2009

dali nie 😒 to sme boli na autosalone tak som sa pri nom odfotila. zaujal ma ten ornament na tom aute 😀 mojim snom je si kupit mazdu6 bielu 😀 😀 😀

kulimka
9. okt 2009

Tohle téma je vážné?

denisocka
9. okt 2009

kuli prečo by to nemalo byť vážne? 😉

denisocka
9. okt 2009

dievčata ,ja dovaram , hodim šilt a zbehnem na nakup,už nech je zajtra aspon 17.00

adina22
9. okt 2009

Deni ty si nejaka hrr na tu svadbu 😀 ale nedivim sa ti. 😉

dali4
autor
9. okt 2009

deni... drž sa , nech to v zdraví zvládneš 😉 Potom už s tebou bude aj reč 😀 ?

denisocka
9. okt 2009

adi, aka hrrr 😖 pridu k nám spať kmotrovci a kedže neviem hodiny ani nič okolo,tak neviem čo všetko mam chystať,variť .... a nachystať musim už dnes / izbu,gulaš,periny.../ možno tu ani nakoniec neprespia,možno zaspia pod solom v sale 😀 ... ale stres musi byť , šak vieš jak to 😕

dali,a čo so mnou nie je reč? 😀 či nie je čas so mnou na reč 😝

dali4
autor
9. okt 2009

deni ... ten čas nieje na reč 😅 ... ale ja mám čo hovoriť, tiež som tu málo 😝 ...

dali4
autor
9. okt 2009

lin... a už máš tu mazdu6 objednanú 😉 ?

dali4
autor
9. okt 2009

Ja mám objednané pekné rodinné auto v tmavosivej metalíze 😵 ... ale značku nechám na mužovi 😅

adina22
9. okt 2009

deni - to zvladnes 😉 drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo.

markiza
9. okt 2009

Bibula, co hovoris na toto? Nevedela by si jej zhodnitit auru?

puska16 • 25. sep 2009 o 10:16 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
marta222 dik moc, asi to spravim, dnes jej aj ihned zavolam...ja som totiz bola nedavno u jedneho bylinkara, a ten mi povedal ze mam oslabeny lavy vajecnik, a dal mi teiz caje, ktore poctivo pijem, a pak raz do mesiaca si robim zabal s dumiera a sucheho bieleho vina a to si prikladam na celu noc na 5 dni, pak mi povedal ale ze nemam auru, a slubil mi ze mi ju moze vytiahnut ale stoji to 150eurace

denisocka
9. okt 2009

marci, auru nemaju hadam iba tí,čo idu umrieť 😨 😅

dali4
autor
9. okt 2009

To je pravda 😅 auru má každý... živý.

dali4
autor
9. okt 2009

... bibula sa volakde stratila... 😝

denisocka
9. okt 2009

ja by som vedela vytiahnuť auru aj za stovku 😉 a ešte by si mohla vybrať či ju vytiahnem z päty či z rukáva 😀

bože,ako niektorý vedia zarabať na neštastí a naivite iných 😔

certica
9. okt 2009

jaaaaaaj, ale vas zanedbavam 😲 😀 ... no ale trosku som mala oddych od pc (este som stale v nudzovom rezime 😀 ), decka chore, my tiez a trosku sa venujem aj inym veciam, takze preto.
snazila som sa z rychlika vas prejst, zaujimave veci ste preberali, cez egypt, farby.....
dali, ja tiez dik za tuto temicku 🙂 .
a fotky v neustalom kolobehu zmien 😀 , ale pekne, inspirativne, akurat tie okale sa mi miesaju, tak som svoje oko zrusila.

kayke rychle uzdravenie 🙂 , my sa plahocime so soplami a inymi neprijemnostami. ale mohlo by byt aj horsie 🙂
uz sa nam fakt zjesenieva...

dali4
autor
9. okt 2009

certica... teraz to nejako lezie aj na nás 😒 , malý je chytený od včera, ale na štastie horúčky nemá, muž narieka už týžden, no ja sa stále držím 🙂 ... a musím vydržať... nechcem íst rodiť zo soplami 😀

certica
9. okt 2009

dali, ja som sa tiez drzala zubami nechtami, ale nakoniec nepomohlo 😀 . ty mas ale narok, tak sa drz 😉

adina22
9. okt 2009

dali - veru drz sa potrebujes sily...len som chcela ze dobre celkom vyzeras (fotka v pase) na to, ze za mesiac tu bude mala Dalinka 😅 😀 😵 😵 😵

certi,myw - detickam skore uzdravenie 😵

dali4
autor
9. okt 2009

Ďakujem. Ja som sa naprogramovala na zdravie 😅 ... tak verím.

denisocka
9. okt 2009

baby,čo mate karty od doreen-anjelske, daju sa s nimi "veštiť"? včera ma segra pýtala ,že vyvešti mi - no ale vyšli take bludy 😀