Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mirka1308
28. okt 2009

ozaj deni, ste sa tu nedávno bavili, aké liečebné metódy vyznávate
tak som sa dnes objednala jednej homeopatičke, tak verím že mi pomôže 😉

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

deni...nejde mi ten odkaz ☹

j.a.n.u.s.
28. okt 2009

Fotky nedostupné

Litujeme, ale fotky jsou momentálně nedostupné. Opakujte akci později.

mywiel
28. okt 2009

kessina duchovia su vlastne energie ludi co presli na druhu stranu, cize ak je clovek mrzuty a zanevrel na ludi, ci citi nenavist na druhom svete sa to este zosilni cize bude citit nenavist, to je to peklo. To ze zomrieme nas neoslobodi od toho aky sme. Niekedy su ale duchovia co chcu len na seba upozornit, nechcu ublizit, len si neuvedomuju ze ludom mozu nahnat strach, no a potom je tretia kategoria a to su ti co si neuvedomuju ze umreli a vyhanaju ludi z ich domu, lebo nechapu co tam pre nich cudzi ludia robia, alebo si uvedomuju ale su tak materialne zalozeny ze ich to na tom mieste drzi a to je pre nich tiez nie vykupenie. 😕
Mirka nemam stranku ale Luisa Hay je celkom dobra, a to ze vsetky choroby sa objavuju najprv v psychike az neskor sa to odrazi na organizme vsetky viete. 😉

mywiel
28. okt 2009

Pisem ako hotentot ale pochopila si dufam... 😀 😅

mywiel
28. okt 2009

Za mnou prisiel spoluziak (bol zrejme zavrazdeny ale doteraz sa do nedoriesilo a uz to odlozili) a mozem ti povedat ze bol pekne nastvany aj ked nie na mna. ☹

denisocka
28. okt 2009

tak asi chyba facebooku

mirka1308
28. okt 2009

deni, ani mne to nejde pozrieť, skúsim to pozrieť zajtra 😉
myw, díky za tip, určite si niečo prečítam, veď niečo od nej aj mám v knižnici 😵
a to že choroby sú dôsledkom psychiky, som sa presvedčila už dávno 😔

lubii
28. okt 2009

Ahojte 😵 😵 😵

Chcem sa vás opýtať. Donedávna som dosť často vídavala na autách na ŠPZ 3 šestky. Potom to prestalo a dnes 222. Čo to znamená?

To video o očkovaní,no hrôza. Nás to hádam nečaká

lubii
28. okt 2009

Janus, ten syndróm nekľudných nôh mám aj ja, ale už od detstva. V poslednom čase sa mi to stáva ani nie v noci,ale naobed, keď idem uspať malého a zaspím s ním, tak sa do pol hodiny zobudím na "šteklenie" v nohách a musím vstať,lebo spať s tým nedá

denisocka
28. okt 2009

ktovie kto nam tie nohy drazdi

mywiel
28. okt 2009

Podporila som Snazilky zalozili si tému s anjelom Omaelom 🙂 😵 som presvedcena ze im pomoze. 😉

mywiel
28. okt 2009

Mozno citite geopatogénne zony, alebo magnetizmus Zeme, myslim ze vam tie energetické studne Zeme vadia, treba sa s nimi zladit a uz vam to nebude nic robit. 🙂

kessina
28. okt 2009

mywiel, dakujem za vysvetlenie 🙂 a da sa aj im pomoct? ja som si dnes vypocula dost pribehov, mozno az viac ako by bolo potrebne 😅 ale po smrti musi predsa kazdy prejst na tu druhu stranu alebo nie?? Len to niektorym trva dlhsie ako ostatnym... tak to teda chapem ja
a zasa mam dalsiu otazku, teda dufam, ze som sa to este nepytala, lebo uz vobec neviem 😕 pokial clovek zomrie, existuje nejaky cas, pokial sa znova reinkarnuje? dufam, ze som to spravne napisala

mywiel
28. okt 2009

kessina su taky ktorym to trva roky rokuce kym prejdu na druhu stranu su niekde akoby medzi, cakatelmi alebo nechcu odist lebo chcu nieco vyriesit, nejaku krivdu a pod. da sa im pomoct, ale chce to skuseného cloveka, lebo inac mozes mat strach z nepoznaného, niekedy je lepsie niekoho vyhladat ako sama sa dotoho pustat, viem o com hovorim....oni nie su zli ale proste uz nikdy nebudes sama a to ma tiez svoje nevyhody. 😅 🤐

kessina
28. okt 2009

ja by som to teda urcite neskusala, na to sa absolutne necitim 😅 len ma to zaujimalo, ci sa im da pomoct...
a teda ked je clovek na druhej strane, potom uz len caka, aby znova prisiel na tento svet? teda ti, ktori tu este maju prist.. v tej knihe je to pekne opisane, no vsetkemu este nerozumiem 😕

mywiel
28. okt 2009

kessi existuje, myslim ze je to min. 100 rokov ci viac, mozno sa mylim, ale je to dost logické, lebo ked ty zomries vsetci co si uz tam na teba pockaju a pomozu ti tam, takze keby sa inkarnovali hned tak by sme sa nestretli, ale je to komplikovanejsie lebo mozeme existovat na viacerych urovniach ked zomrieme tzn. ze mozes byt viacero osob v inom case... 😉

kessina
28. okt 2009

viacero osob v inom case 😀 to sa mi paci, aj ked si to vobec nedokazem predstavit 🙂
dakujem myw, idem este citat cakry a potom snad spat 😕 hadam sa mi to podari po dnesnych vypocutych historkach 😅

mywiel
28. okt 2009

Jasné ze podari, mas anjelov straznych 😉 😀 dobru noc 🙂

kessina
28. okt 2009

si zlata 🙂 teraz budem urcite dobre spat 😵

denisocka
29. okt 2009

😀 dobre ranko.ja som mala krásny sen,ale nepamatam si ho vobec
zaspala som s Mp3 a alchymistom na ušiach

denisocka
29. okt 2009

ale čo si pamatam,že zakaždým prebudením som spievala v hlave refren " kam by som šiel , ked nemám ciel , a kde sa skryl ,ked nemám síl ... " bože, mne sa takto premietaju spomienky do slov katky

http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/knechtov...

mywiel
29. okt 2009

Ja si tiez sny velmi nepamatam v poslednom case... 😅 😕

mirka1308
29. okt 2009

Dobré ráno Deni 😵
tak som si prezrela tvoje knihy - moc zaujímavé 😉
ta kniha mágia peňazí je o čom 😕 lákaš peniažky k sebe 😅
škoda že nie je vidno všetky tituly 😒

mywiel
29. okt 2009

Ja mam zase Knihu ako sa stat bohatym uz roky ale nikdy som ju necitala asi zacnem... 😅 😀
A vela knih o Asertivite od Carnegeeho su fajn, mam kniznicu plnu zaujimavych knih len necitam, ale na vsetko treba cas, teraz mam nakupné horucky pred vianocami uz, kuk album neodolala som Slov. rucne robenym vyrobkom, Kaya ma uz pomaly viac veci ako my. 😀 😅

mirka1308
29. okt 2009

Ahoj myw 😵
no utekám kuknúť, som zvedavá 😕 😅
a nehodíš aj ty nejaké foto svojich kníh?? by bolo tiež moc zaujímavé 😅 😔

denisocka
29. okt 2009

viete čo je sranda, prave ta kniha magia penazi ma absolutne nezaujíma,to je darček pre niekoho 😀

denisocka
29. okt 2009

ale idem ich pofotiť poriadke,ok?

ja teraz čítam citaty od Coelho,ako neskutočne krasne myšlienky

mirka1308
29. okt 2009

myw tie stoličky sú krásne, ako pre trpaslíkov-pekne farebné 😀 😀
a malej ste kúpili ten stôl a stoličku?? moc chutné 😵
sranda, som na SR ale takéto som nikde u nás zatiaľ nevidela 😒 zrejme málo pozerám 😨

mirka1308
29. okt 2009

deni, tie citáty máš v tom notese čo si kúpila za facku?