Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
14. jan 2013

@tatinka teraz v tej knihe čo čítam tak tam píše autor že ludia ktorí nám najviac ubližujú a ťažké situácie sú práve tie z ktorých sa máme poučiť. Preto sa nám niektoré veci dejú neustále dokolečka aby sme ich pochopili. Ludia ktorí nám robia zle nám najviac pomáhajú a snažia sa aby sme sa vyliečili aj ked samozrejme to nerobia vedome, tak sme si to naplánovali kým sme sa narodili.

tatinka
14. jan 2013

@pikino tak toto co si teraz napisala som mala pocit ze si asi u man doma 🙂 lebo vcera sme sa povedili s polovickou a som tak premyslala ze ked sa dvaja lubia preco sa im deju urcite veci a teraz si to vystihla uplne,,,,ako keby si tu bola u mna teraz videla si situaciu 🙂

pikino
14. jan 2013

@tatinka to asi preto že sme na tom v podstate všetci rovnako 😀 ja sa tiež neustála hašterím s drahou polovičkou. 😝

tatinka
14. jan 2013

@pikino moj siel dnes na nocnu tak mi je tu bez neho aj smutno....robis aj meditaciu?alebo jogu?

pikino
15. jan 2013

@tatinka meditaciu joga nie je pre mňa, chvilku som cvičila power jogu ale nebavilo ma to. teraz som sa dala na tai chi to sa mi páči viac

domidomi
15. jan 2013

ahojte ženy aj ja sa zaujímam o anjelov, je to tu zaujímavé čo tu píšete, rada si to čítam 🙂 . ja som si v poslednom čase na sebe všimla jednu vec - nejako mi začínajú vadiť falošný ľudia (u mňa v rodine konkréne chlapi, ktorí kade chodia tade klamú) a tvária sa, že všade je všetko v poriadku. Doteraz mi to bolo jedno dá sa povedať, ale neviem čo sa vo mne zmenilo, ale neviem sa už pretvarovať pred nimi akože nič a už to začínam dávať najavo. Ide to tak prirodzene zo mňa.
To ma iba napadlo keď som čítala vaše príspevky. Som sa nad tým zamyslela, že vďaka nim už netajím toľko svoje city aj keď sú negatívne..... 😖.
ináč čo sa týka minulých životov dosť sa nad tým hocikedy zamyslím aj nad sebou aj nad mojimi príbuznými. Rada by som vedela čo som bola a ako som žila a ako to súvisí s mojím terajším životom.

tatinka
15. jan 2013

@pikino a v com ti tai chi pomaha? sesternica na to chodieval davnejsie , si to tiez pochvalovala..

pikino
15. jan 2013

@tatinka taichi okrem, toho že je super na precvičenie celého tela, motoriky aj mozgu (lebo zapamatať si kroky je makačka) 😀 , pracuje s energiou, harmonizuje ju a zvyšuje vibrácie tela, čiže človek je k energii vnímavejší. Proste harmonizuje telo aj ducha 🙂

pikino
15. jan 2013

@domidomi vidíš domi a druhým krokom by mala byť že im tie klamstvá odpustíš, lebo tak to má byť, hrajú len svoj rolu.
škoda že sa o tom lahšie píše ako koná 😀

tatinka
15. jan 2013

@pikino tak to je potom fajn ze ti to takto pomaha,,,,aspom sa clovek bude citit lepsie, teda ked je tak ako pises,,,,

pikino
15. jan 2013

@tatinka nooo dobre sa mi potom spí 😀

tatinka
15. jan 2013

@pikino tak to by som mala vyskusat aj ja , mozno by som sakonecne vyspala,,,dnes som sla spat o jednej rano a vstavala som o pol siestej 🙂

pikino
15. jan 2013

@tatinka veru vyskúšaj je to niečo uplne iné ako klasické cvičenie

tatinka
15. jan 2013

@pikino akurat som dopozerala strasidelnu rozpravku tak to ma mozno uspi 🙂

pikino
15. jan 2013

@tatinka a čo si pozerala? 😀

tatinka
16. jan 2013

@pikino inak videla si uz vianocnu koledu ? myslim rozpravku, normlane je to strasidelne tak trosicku 🙂

ssisska
16. jan 2013

Ja som o tom presvedcena ,ze ludia su pozemskymi anielmi na tejto zemi,ale len ti co druhym nezistne pomahaju.Najkrajsiu piesen aku som kedy pocula je od Kristiny :Modlidba za ludskost.Keby tato piesen bola bola prelozena a spievana v anglictine ,ludia by si uvedomili skutocny zmysel zivota.V tej piesni je neuvertelna a jednoducha pravda o zivote,aki by sme mali naozaj byt ,aby na nas bol Boh hrdy.

helenkasabinka
16. jan 2013

ahojte babulky @pikino prosim ta,co znamena,ked nosim babkinu svadobnu obrucku (ona je uz mrtva) a snivalo sa mi,ze mi ta obrucka pukla na dve casti ....

a videla som zviera kozu ako sa jej rodi male kozliatko a bola krv okolo neho ale narodilo sa krasne a zive

dakujem

helenkasabinka
16. jan 2013

vcera mi prisla super kniha od Lorny Byrneovej-anjeli v mojich vlasoch a uz ju citam,je to krasne citanie 🙂

chrisula
16. jan 2013

věřim ,že andělee jsou 🙂

ssisska
16. jan 2013

Mne sa raz stalo ,ze som sa fotila v restauracii a tie fotky boli dost zaujmave ,pretoze som na nich mala azurovo modre oci a bola som cela preziarena ,na tych fotkach je vsade preziarene svetlo.Som na to hrda ,to sa mi este nikdy nestalo,tie fotky mam ulozene dodnes v archive.Aj priatelovi som pre istotu urobila par fotiek ale ziadne svetlo alebo inu farbu oci na nich nemal.Je mam tmavohnede oci a neviem si to vysvetlit.

beruska9561
16. jan 2013

ahojte, čítam vás dlho, témy podobného typu ma jednoducho fascinujú, v poslednej dobe vyhľadávam čítanie o našej existencii tu na zemi a pod. Donedávna som bola rezervovaná v otázke minulých životov, aj keď som si o tom prečítala čo to, dosť mi dala najmä kniha od Edgara Cayceho Spaci prorok, o existencii môjho minulého života ma presvedčila jedna udalosť z detstva, bola som v puberte a boli sme so známymi na výlete v lese (je to v našom blízkom okolí), je tam jedna farma zameraná na chov rýb, pamätám si, ako som pri vstupe na farmu zrazu zastala, lebo som zbadala starý dom, ktorými mi akoby našepkával, že ten dom už dávno poznám, že som v ňom bývala, že som s ním nejakým spôsobom stotožnená. dlho mi tento zážitok nedal spávať, preto sme sa toto leto s manželom a s dcérou vybrali na výlet do tejto oblasti, ten domček tam stále stojí, stále mi naháňa rovnaké pocity radosti, vyrovnanosti a rovnako aj okolie domu pôsobí na mňa ukľudňujúco, zvláštne, mám pocit, akoby som tam bola doma, akoby som tam prežila svoje detstvo, ktoré si ale nepamätám. Mali ste podobnú skúsenosť?

pikino
17. jan 2013

@tatinka nevidela som vianočnú koledu ale vyzerá super, kuknem si. Ja osm včera pozerala hotel transilvania a predtým paranorman také strašidelné rozprávočky na dobrú noc. A potom išlo Verte Neverte a celú noc som si svietila detskou lampou 😀 😀 😀

pikino
17. jan 2013

@helenkasabinka mne to príde ako keby mala nastať nejaká zmena v tvojom živote, ťažko povedať čo znamená ta obručka mna napadol nejaký manželský problem na ktorý si treba dať pozor, narodenie zvieratka ak to bolo pre teba príjemné je posun v živote pozitivny, duchovné rozvájanie, ďalšia méta, ktorú si prešla

pikino
17. jan 2013

Mne sa dnes snívalo že som bola v mojej základnej škole. Už dospelá a vonku bol moj triedny učitel a s ním nejaký muž, odmotával káble, niečo išiel zapájať alebo vešať. A ja som vedela že ked to pojde zapojiť tak zomrie a prosila som ho aby tam nešiel že zomrie, ale on bol neoblomný že to musí spraviť, tak som ho len objala a zmierila sa s tým že ho už neuvidím. a pamätám si ešte s ním spojené číslo 175. neviem čo to znamená, uvidím, ale citila som potom pokoj.

lynks
17. jan 2013

@pikino hmmm, mohlo by to by'út, že niečo nové, čomu sa učíš vo svojom vnutornom ja (škola) je konečne pripravené k prepojeniu - niečo si pochopila, a zároven niečo staré s tým zomrie, ale očividne ta to posunie do vačšieho kludu...(čo reprezentoval ten muž? ako na teba posobil, ked si ho vybavíš, prvé slovo čo ta k nemu napadne)

lynks
17. jan 2013

@beruska9561 🙂 ja som mala podobnú sksenost, ked som zavítala na zámok Hluboká a uvidela obraz na stene nejakej zámockej pani, už neviem, a napadlo ma "to som ja"

tatinka
17. jan 2013

@pikino ja dako strasidelne veci necem kukat bo sa mi to potom sniva ale take strasidelne laitky ako ta koleda vianocna alebo dake tomu podobne halusky to si pozrem)

pikino
17. jan 2013

@lynks láska 🙂 posobil na mňa pozitivne, proste mala som ho rad ale nie taká zalubená laska, proste sučasť mojho života.

@tatinka mne sa nesníva o filmoch aj ked naposledy som kukala s mojim drahým Lincoln zabijak upirov a celú sa mi snívalo a upiroch ale nemožem tvrdiť že som sa bála iba som si rano povedala, že to bola pekne šialená noc. 😀

tatinka
17. jan 2013

@pikino ja som vcera pozrela na dvere ale tak nahodne v jednom lekarskom centre a bolo tam cislo 111 a dnes v noci som sa zobudila pozrem na hodiny a tam cislo 01:10,,.
inak pozerala som aky si mala sen, tie cisla by mali byt dobre, symbolizuju ze si na spravnej ceste, mas mat oci a usi otvorene aby si zachitila zmenu ktora sa blizi v tovom zivote, ta zmena by ti mala skvalitnit zivot, si na spravnej cese a mas po nej kracat dalej,,,