Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
30. sep 2009

Ja milujem luku posiatu cervenymi makmi, alebo zlaté obilie co sa vlni za vetra... 😵 😉

bibula
30. sep 2009

obilie je super,vysoke pevne a pritom poddajne....mam v zivej pamati "sen" vnom 😀 alebo predstavu,alebo nieco viac....nahanat sa v zarosenom obili s clovekom,ktoreho mas rad, ktory ta pritahuje...santit,behat,doberat a smiat sa,nasavat energiu ranneho slnka...dotykat sa prirody aj jeden druheho....
🙂

mywiel
30. sep 2009

Hmm je neviem preco ale ja si v tom obili vzdy predstavim nieco iné ako s nim behat... 🤐 😀 😝

mywiel
30. sep 2009

Bibula vidno ze sme draky... 😀
To slnko cez stromy je nadhera. 😵

bibula
30. sep 2009

zase snivam,idem vesat pradlo a potom idem na totem.... 🙂

mywiel
30. sep 2009

Ok ja idem varit... 😉

bibula
30. sep 2009

myw- no to by uz bola mozno realita 😀 😀 😀
padam,bo mi pipa pracka...chi,esteze viem snovat hocikedy....a potom sa cudujem,kto za mna robotu porobil.... 😀

mywiel
30. sep 2009

Zavesila som na okno kristal a slnko nam cez to robi nadhernu duhu v izbe a mala sa ju snazi chytit... 😀 😵 😀

bibula
30. sep 2009

😀 my mame slnecnu mandalu na okne,ale nam len doobeda cez to okno slnieckuje 🙂 🙂
povesane,navarene,ale este vecer budem robit "vtakov" bo mucovi na zajtra do prace 🙂

jaj myw, ci joj myw? 😀 - teraz som si vsimla-asi to tak malo byt-ze nie je co riesit../ten tvoj sen/...no nemyslela som to tak,ze hrrr...spriaznene duse si mame,alebo mali by sme si vazit,ked uz nam su poskytnute znamenia na skryte "spomienky" 😉
+/ale naco to tebe vraviet,co?/ 🙂

mywiel
30. sep 2009

😉 🙂

denisocka
30. sep 2009

😀 pekne poobedie

konečne som si sadla a už zas idem het,ešte doumývať riady,bo naraz to nejde a umývačka ešte v katalogu 🙄

bibi,potrebujem vedieť, ako urobim foto na MMb-žeby vec bola farebna a okolo všetko biele

bibula
30. sep 2009

photoshop? no obtiahni lasom,je to asi najlahsie pre mna a das vyber doplnok a das biele vyliat na plochu a mas to 😉

denisocka
30. sep 2009

idem skussiť

denisocka
30. sep 2009

no to je desne s fotošopom,ked mi to chyti to laso inde ako chcem,tak cely obrazok je v háji 😖

denisocka
30. sep 2009

to akože naozaj myw? 😀

denisocka
30. sep 2009

no ktovie,názory komentujucich sa líšia 😀

adina22
30. sep 2009

ahojte dracice a deni 😀

teda myw som pozerala ako vyjavena...pzoeravam telerano ale toto som nezachytila

denisocka
30. sep 2009

podla mna to bola kuleha,možno mali niekoho z PZ čo hovvoril o ochrane sukromia,alebo ako sa braniť voči takýmto otravám a ctitelom,toť moj nazor

adina22
30. sep 2009

ale kedy to bolo akoze?tam niekto spominal druhy vstup....lebo silno pochybujem ze by si dovolila v zivom vstupe zdvihnut telefon

denisocka
30. sep 2009

neviem,ale dnes nie,dnes mala na hlave klobuk a vestu 😀

marianka79
30. sep 2009

ahoj mywiel mala som teda hroznú noc ☹ nespala som skoro vobec až ráno ked som zaviezla syna do školy stále sa mi snívalo to isté v každom sne tie mená tých anjelov mám stále v mysli

denisocka
30. sep 2009

mariana,čo sa stalo? 😕

marianka79
30. sep 2009

jáááj mám problémy s priatelom velmi sa na mna nahneval od včera len plačem 😢 velmi mi krivdí ale ja ho i tak velmi lúbim je to dlhý príbeh

marianka79
30. sep 2009

snívalo sa mi v tých snoch že mi stále uteká niekam preč a ja za ním utekám a ked ho dobehnem len sa otočí a zas unikne v jednom sne som ho aj zastavila a rozprávali sme sa na takých kamenoch bol tam aj moj syn ten skákal po tých kamenoch a pod nim bola priepast tak sme mu obidvaja vraveli že nech neskáče lebo spadne báli sme sa o neho no a aj tam mi potom povedal že musí odíst preč za hranice spýtala som sa ho kedy a on že o mesiac potom som išla za synom mal v ruke balón ktorý mu však vyfučal to všetko

denisocka
30. sep 2009

no,poviem ti,aj moj muž mi poslenu dobu krivdí,ani nemam chuť sadat na MK a pisať,lebo si myslí,že cely den nič nerobím,presne ako ten príbeh v mojom albume 😔 a včera ma už dopalil uplneaj som si poplakala 😔

linette
30. sep 2009

ahojky dievcence 🙂

bibul pekne jesenne fotky asi aj ja pojdem zbierat gastany 😀 😀
mywiel - woww to v zivom vstupe? ked to je na druhykrat tocene, tak nemam sajnu ako natacuju pocasie 😨 ja vzdy myslela, ze to je priamy prenos.
deni objednaj si od univerza mycku riadu 😉 😀 😀
marianka to mi je luto ☹ skus mysliet na to ako vam je dobre a na to, coho sa bojis nemysli. bud mila na priatela, bud vesela aby s teba vyzarovala dobra energia (neviem ci to pomoze, jednej tete to pomohlo)

marianka79
30. sep 2009

denisočka tten príbeh je dobrý

marianka79
30. sep 2009

linette neviem či to pomože ja som na neho milá stále to len ked ma vytočí som iná jemu je totiž podozrivé že som ako on hovorí milunká a neverí mi že som ozaj taká on neverí nikomu ☹