Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
1. okt 2009

Podľa expertov existuje 72 anjelov strážnych, ktorí sa delia do deviatich skupín - chórov.Každý anjel má za rok k dispozícii 5 dní, počas ktorých mu chór dáva výnimočnú silu. Táto sila je taká silná, že ovplyvňuje chrakter ľudí, ktorí sa v danom období narodia.
Ak chcete s vašim ochrancom ndviazať kontakt, stačí len zavrieť oči. Predstavte si farbu jeho chóru, vyslovte potichu trikrát jeho meno. Meno je v hebrejčine a číta sa tak, ako sa píše. Váš anjel vás teraz počúva a vy ho teda môžete požiadať o pomoc.

mywiel
1. okt 2009

Marianka treba vydrzat s tou mantrou ich mena aspon tri dni aby sa negativna energia mohla premenit na pozitivnu. 😉

marianka79
1. okt 2009

myw a dá sa zistit ktorý traja sú to?

mywiel
1. okt 2009

Presne ako pise Linette najlepsie je 5 dni, ale ja som malo kedy vydrzala tak dlho... 😅 😔

mywiel
1. okt 2009

Marianka ak vies hodinu narodenia tak ti ich zistim... 😉 posli datum a cas do IP

linette
1. okt 2009

jej mam troch anjelikov 😉 🙂 🙂 a ja, ze iba jedneho...
takze tych 72 je hlavnych? alebo ako to je? neviem sa spravne vyjadrit. vlastne sa chcem opytat, ci z tych 72 anjelov mam ja a ini ludia troch alebo anjelov je ovela viacej a napriklad moji anjelikovia davaju pozor len na mna, nie na moju susedu ??

mywiel
1. okt 2009

Nie tych 72 nie je hlavnych, hlavny su Archanieli, tych 72 kazdy pracuje na niecom inom, no a z nich mame troch podla datumu a hodiny narodenia (lebo to zalezi od energii a postaveni planét, nie je jedno aku hodinu sa narodis, planety su vtedy v urcitom postaveni so Zemou) 😉

marianka79
1. okt 2009

myw este sa preistotu mamy spýtam na tú hod či je správna

mywiel
1. okt 2009

No to je dost dolezité... 😉

mywiel
1. okt 2009

Marianka inac Manakel je moj strazny anjel... 😉 a dokonca emocionalny 😵

linette
1. okt 2009

takze sa moze stat, ze traja anjely davaju pozor na viac ludi?

mywiel
1. okt 2009

Linette tvoj anjel dava pozor na vela ludi, ak sa narodila priblizne ako ty tak je aj jej anjel ale napr. tvoj jej emocionalny podla tvojho datumu narodenia a jej je napr. intelektualny. 🙂

marianka79
1. okt 2009

jejha tak dúfam že ho moc nezamestnám aby mohol stát pri tebe 😉

mywiel
1. okt 2009

Linette nie ze sa moze stat ale je to isté, maju 1000 dusi co strazia ale kazdu inym sposobom...

marianka79
1. okt 2009

tý teda majú roboty 😀 😀 😀 a ja sa stažujem ako sa namakám 😀

mywiel
1. okt 2009

Maju urcitu hierarchiu ktoru dodrzuju aj hore, inac by to bol chaos... 😅 😀

marianka79
1. okt 2009

pardon tý---tí 😝

mywiel
1. okt 2009

Sorry preklad je cez "cigansky" google ako to nazvala Denisocka... 😀 😀 😅

Fyzický Plan

Tento Angel je kalendárny Angelique č 1, ktorá určuje dobu 5 dní vzývanie. Tisíce ľudí po celom svete, ktorí s touto Angel počas jej regentstva. "Práca s Angel Rozpis zápasov č 1 nám pomáha lepšie pochopiť sny a známky každodenného života. To umožňuje ľuďom viac sa zúčastňovať vedome v štruktúre jeho života plánu, ktorý pripravuje Anjeli a sprievodcovia, ktorí sú anjeli v paralelných svetoch. Angel mení každých 5 dní, ročný cyklus meditáciou a experimentovanie je vytvorená na návštevu a postupne integrovať rôzne oblasti, ktoré tvoria andělské vedomie Vedomie Universal.

Táto iniciačné práca je veľmi silný a veľmi intenzívne. Sme návštevu a budovať naše vnútorné svety. Núti nás vidieť do budúcnosti a rozvíjať naše duchovné sily.

Emocionálne

Tento Angel je kalendárny Angelique č 2, ktorý určuje čas vyvolanie deň. Ukazuje nám náš potenciál a cnosti, že musíme pracovať emocionálne.

Intelektuálne

Tento Angel je kalendár Angels # 3, ktorý určuje dobu 20 minút modlitby. Ukazuje nám náš potenciál a cnosti, že musíme pracovať, pokiaľ ide o intelektu.

marianka79
1. okt 2009

mywiel nešlo mi to zobrazit som antitalent 😒

mywiel
1. okt 2009

No citam to prelozilo to zas od veci...skusim to zhrnut 🙄

linette
1. okt 2009

aha, a ja som si myslela, ze moj anjelik dava pozor len na mna a teraz vidim, ze maju na starost 1000 dusi .. a oni sa vedia potom rozdelit na viac casti, nie? ked su energia.

linette
1. okt 2009

som zabudla, takze moji traja anjeli su neni pri mne uplne stale, len ked ich zavolam? alebo sa striedaju, raz je pri mne jeden, potom druhy .. ?

marianka79
1. okt 2009

aj ja chcem vediet ako to je s nimi či sú pri nas stále a možu aj oni zabudnút?Majú aj oni chyby?

mywiel
1. okt 2009

Pride ten ktorého zavolas a postrebujes, su pri tebe ale davaju na teba pozor akoby z dialky nepletu sa ti do cesty, samozrejme keby ti hrozilo nebezpecenstvo zivota tak ta ochrania aj ked o nich nic nevies, ale ked poprosit o pomoc a radu tak ti pomozu. 😉

mywiel
1. okt 2009

Marianka oni su dokonali, su lucami Boha, tych 72 anjelov tvori Bozské cnosti, ked vsetkych 72 lucov budeme mat v sebe tak sa vyrovname Bohu. 😵

mywiel
1. okt 2009

Marianka este raz nahodim ten tvoj datum, sa mi to nezda toto som este nevidela... 😕

linette
1. okt 2009

podla tej tabulky mam:
1. Harahel (mesiac)
2. Lelahel (datum)
3. Poyel alebo Nemamiah (cas narodenia)

marianka79
1. okt 2009

a možem zavolat svojho anjela na pomoc druhému?

linette
1. okt 2009

takze z dialky davaju pozor na mna vsetky tri anjely. ked prosim pomoc tak pride jeden z tych troch, vsetci traja alebo nejaky uplne iny (podla mojej potreby). kebyze som v nebezpeci tak su pri mne v tesnej blizkosti a niekedy ked je to potrebene, dokazu nabrat ludsku podobu aby nam pomohly?

linette
1. okt 2009

a ta kabala je 100% nemoze sa stat, ze sa myli? uz mam zasa vela otazok 😒