Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
7. jan 2010

Zdravím ta eeevula 🙂
z akej reči je preložený priatel 😅 ?

linette
8. jan 2010

dali 😵 😵 😵 to je take krasne 😵 😵 😵

nahody neexistuju
vsetko sa deje pre nieco a vtedy kedy ma
ti z hora na nas pekne davaju pozor a pomahaju nam

(spominas, ze ani nevies co si hladala na nete, len si to tu zalozila a uz to islo 😵)

jejda ako pekne si sa vyliecila pomocou anjelikov 😉 som rada, ze ti pomohla 😵 pomohla ti liecitelka zo sale?
ja som raz bola u liecitela v nz a ten nic moc.. teda kreslil "mna" a kruzkoval organy, z kt. mozno nieco je (tvrdil, ze s tym nemusim mat problemi ja ale napriklad mama) trvalo to hodinu a zobral 500 sk.. skoro zakruzkoval cele moje telo, kebyze som tam dalsiu hodinu tak ani kusok miesta na papiery neostane 😀 😝 vravel mi, ze su okolo mna nejake duse, na ktore sa napojil aby mi dali pokoj, po case som sa bala ci mi nemohol mojich sprievodcov zrusit, ale pokial dobre viem, tak ti sa nedaju zrusit.. potom som k nemu nesla. neviem co robil ale odvtedy som sa citila divne.
skor by som isla nejakej liecitelke, ktora vie komunikovat s anjelmi, meditovala by somnou, zaroven by liecila a tak .. jedna taka tu je a je aj lacnejsia 😵

dali4
autor
8. jan 2010

lin... ona chodievala do Šale ale ináč bola z Kolárova a teraz sa presťahovala do Komárna a do Sa už ani nechodí ☹ . Dávno som u nej nebola, aj bysom ju išla pozriet ale nejak sa mi to nedarí. Brala 300 korún a jedno sedenie trvalo tolko, kolko bolo treba. Raz mi stačilo 20 minút, inokedy hodina.

linette
8. jan 2010

ked mas na nu kontakt tak neni problem ju vyhladat 😉 alebo jej napisat mail ako sa ma a tak..
ta liecitelka, ktoru som spominala neni z nz, chodi sem 3x do tyzdna tusim, je velmi mila (som pocula) a bere 10 euro.. jedna znama k nej chodi a posilnila jej auru, dokonca nieco vytusila akoby aj z istej casti vestila a jej syna vyliecila z modriny ked si rozbil hlavu .. (podozrivo rychlo sa mu rana zahojila)..
obdivujem takych ludi, ktori su neni sarlatani a pomahaju inym 😵 a tych ktori sa za liecitelov a za vestcov vydavaju tak by som ich riadne nakopala 😠
(jednej nemenovanej vestici, ktora o sebe tvrdila, ze je liecitelka, ovlada bielu magiu, ako vyliecila inych som naletela a prisla som o 70 euro.. odkedy jej dosli peniaze mi vobec neodpoveda na maily a telefon vypnuty)

dali4
autor
8. jan 2010

Tak to je sila 😠 Ja si tiež dávam bacha na takých čo berú nehorázne peniaze, to už potom nieje o pomoci. Lin, kontakt na nu mám, ale íst za nou sa mi zatial nedarí. _Nemáme ani auto a teraz s Mišelkou... je to také od veci. Takže niekedy inokedy 🙂 ...neskor. Ozaj, Jedna dalšia moja známa, ona je psychologička a robí aj liečitelstvo, má v nz otvorený "salon"... je to anjel sám 😵

linette
8. jan 2010

lenze taki co beru velke peniaze clovek psychicky na dne tazko rozpozna.. 😒 a najhorsie je to, ze som jej verila.. najlepsi su taki, ktori ti najprv vyvestia a potom zaplatis.. ale samozrejme to ta druha strana splnit nemusi.. je to o dovere..
jeeeej otvoreny salon? a nevies kde asi co ked je to ta, ktoru som opisovala? 😉

dali4
autor
8. jan 2010

Tak to by bola pecka 😅 ! Píšem ti IP

dali4
autor
8. jan 2010

Vzkaz od andělů

Čeho se teď, dítě, bojíš?

Že před svou láskou neobstojíš?

Tak málo sobě i nám věříš

a zbytečně se něčím trápíš,

co nedovedeš ani sama popsat?

Jenom nech nás všechny verše dopsat.

Víš, že duše velkou sílu mají, vše do pořádku spolu dají,

Touží tvému srdci radost dát,

abys mohla zase klidně spát.

Soustřeď se teď na práci,

zvyšuj svoji vibraci,

na svou lásku mysli s něhou,

my jsme přeci stále s tebou.

Vybrali jsme pro tebe muže,

který šťastnou udělat tě může,

tak nech věcem volný běh

a mysli s námi na úspěch.

Víš, že milujeme tvoji duši,

víš, že úsměv tobě sluší,

proto už se usmívej

a ve zmatku se nezmítej,

vše děje se tak, jak dít se má,

nechť láska tvá je upřímná.

Proč bychom tě chtěli klamat

a tvoje srdce žalem lámat?

Neváhej a jdi jen dál,

aby život za to žití stál.

dali4
autor
8. jan 2010

...Z knihy Hlaďte mne andělé od Zory Moulisové ...

dali4
autor
8. jan 2010

Děkuji

Děkuji Bohu, za modrou oblohu
děkuji Andělům, za jejich podporu
děkuji Vílám za jejich starost
děkuji Elfům, za jejich radost.

Děkuji noci za měsíc a hvězdy
děkuji mrakům, že na nebi jezdí
děkuji stromům za jejich sílu
děkuji duši za její víru

Děkuji času za jeho plynutí
děkuji srdci za jeho vzplanutí
děkuji ohni za jeho žár
děkuji vzduchu za jeho tvar.

Děkuji za to, že říci můžu děkuji...

kessina
8. jan 2010

ahojte babulky,
este vas musim docitat, ale chcela som sa pochvalit 😀 kupila som si ametyst, takze hura do cvicenia 😵 som zvedava ako sa to bude vyvijat 🙂

linette
8. jan 2010

dali 😵 😵 nadherne 😵 😵 akoby som v tom odpoved nasla 😵

linette
8. jan 2010

kessi vitaj po dlhom case 😵
drzim palce v cviceni aby to dobre dopadlo 😉 😵

dali4
autor
8. jan 2010

ahoj kessi 😵 potom napíš ako bolo 😉

dali4
autor
8. jan 2010

lin, aj ja. Ten vzkaz od anjelov je taký výstižný...

linette
8. jan 2010

davam aj sem uputavku z avataru, (vystupuju v nom elfovia aj ked trocha fantasy by som povedala) pretoze sme sa raz o nich bavili a mywiel ich ma velmi rada 😵

https://www.youtube.com/watch?v=cRdxXPV9GNQ
macka01
8. jan 2010

tiež by somchcela podakovať za tuto tému,hoci prispejem len občas a to ešte otázkou,ale čítam vas veľmi rada.Odtiaľto som sa naučila pozitívne myslieť,o anjeloch,že si ich môžme privolať na pomoc,snažim sa v každom nájsť aj niečo dobre,hoci,niekedy je to ťažké.V každom prípade mám iný pohľad na svet,VĎAKA 😉

marianka79
8. jan 2010

ahojte tak som tu je pravda že nasilu to oko nieje dobré otvárat 😵 ja mam dobre vyvinutý 6zmysel ato mi stačí niekedy je to síce aj nevýhoda 😒

dali pekne napísané-vzkaz od andelu

a to založenie témy....si myslím že všetky ktoré sem chodíme či pasivne alebo aktívne sme hladali pomoc a tebe dali anjelikovia vsunuli myšlienku a...téma je tu a aj pomoc hladali sme každa niečo iné a toto nás spojilo to je tá sila myšlienky prešla som hádam 3 témy a zakotvila tu a to nie je náhoda

marianka79
8. jan 2010

macka aj mna to velmi zmenilo hlavne ten pohlad na svet keby tak všetci si uvedomili že svojimi myšlienkami si všetko riadime

marianka79
8. jan 2010

lin ten avatar to bol krááásny film nádherná príroda a tie efekty jej priala by som si žit tam

marianka79
8. jan 2010

a zase som tu ked tu nik nieje ☹

marianka79
8. jan 2010

baby ja som u žiadneho liečitela nebola pretože je vela šarlatánov a nerada by som na takého natrafila som vééélmi opatrný človek a v tarotoch mi vyšlo že mám verit svojim myšlienkam a to mi povedal aj moj anjelik takže...i ked som raz hore raz dole vždy mi je život naklonený takže radšej žiadni liečitelia ja verím sama v seba nerobím veci ktoré by ubližovali druhým i ked som predtým ublížila jednému človeku a to ma velmi mrzí snád mi je tam hore odpustené 😔

linette
10. jan 2010

marianka to je pekne, ze ti vyslo v kartach a aj anjelikovia ti to povedali 😵 😵 😵 je pekne vidiet ako sa s nimi ucis komunikovat a pekne napredujes 😵 - aj ja sa este stale ucim 😵 a tiez im verim silno a ked sa aj nieco este nedeje co velmi chcem, tak viem, ze este neni vhodny cas a ze to pride vtedy ked to budem najviac potrebovat 😵 anjelickovia ma este nesklamali a ja im slepo doverujem - totizto oni su jedine bytosti, ktorym mozem verit stopercentne a uplne vyrozpravat ..

kazdi sme raz hore a raz dole a tiez sa aj inym podari niekomu ublizit, ci chcene ci nechcene.. sme ludia a ludia chyby robia.. mozno sa to stat malo, bolo to potrebne pre volakoho "postup".. ked to lutujes tak je to dobre 😵

linette
10. jan 2010

denisocka sem-tam este sem nakuknes?
tusim ty si raz davala linky na stiahnutie hudby pre danu cakru.. ja som nasla na jednej stranke mantru pre kazdu cakru a neviem ci su to tie iste, co mas ty..
http://themid.nightforum.net/forum-f4/topic-t10...

linette
10. jan 2010

ozaj nasla som mantru om shanti shanti shanti om (na deekshe nam ju pustali a deni ju pocula tiez na joge 😵 )

https://www.youtube.com/watch?v=kadXf48umOc
dali4
autor
10. jan 2010

Prajem krásny deň 😵

marianka79
11. jan 2010

ahojte 🙂 tak to co sa mi deje v zivote je neuveritelne a ja vam moji anjelikovia dakujem....velmi....velmi....velmi moc 😉

linette
11. jan 2010

babiky chcem sa s vami podelit o moj dnesny zazitok..
takze mam problemi so zubom (cez vianoce som napuchla, potom odpuchla) a zubar ma vedel zobrat az dnes.. ja mam fobiu z ihly a zubary pred zakromom davaju injekciu.. dnes rano som bola u nho a od rana som mala same nervy, ten strach, som aj revala, som si myslela, ze pojdem k nemu a hned aj odidem (cirkus som nechcela robit, ved som dospela)..
prosila som mojich anjelikov aby mi pomohli, aby ma drzali za ruku, lebo sa velmi bojim, nech mi skusia odputat pozornost aby som vydrzala tu ihlu alebo co uznaju za vhodne..
a musim povedat, ze hned ako som si sadla do kresla, akoby zomna nervozita opadla, som injekciu v uplnej pohode vydrzala (a to som dostala dve), minimalne slabo som ju citila, z coho som happy 😅
kym sme cakali aby injekcia zabrala som cumela do okna a videla som na okne akoby sa nejake velke, siroke kridla odrazali a hybali.. najprv som si myslela, ze to stromy a potom ma napadlo, ze som myslela na anjelikov a oni mi znamenie poslali - ci to boli oni to neviem, ale ze znamenie od nich to viem 😵 potom jak som na to prisla to zmizlo a uz to tam nebolo.. takze to asi strom nebol..

zubar mi cisti korene a dnes ma rozrezal .. tak teraz budem potrebovat pomoc anjelickov este viacej 😔 😵 zajtra mam ist zasa kedze mi robil zakrok, ale volajako sa menej bojim 😉

petulynka
11. jan 2010

Ahoj, ráda tady k vám někdy zajdu, dozvědět se něco o andělském světě🙂) A jen bych přispěla takovou krátkou povídkou (není psaná teda mnou)🙂)
http://www.vedomematerstvi.cz/news/devet-andelu...

susanne21
12. jan 2010

máte niekedy pocit,že žijete akoby dva svety? Jeden vonkajší, ten bežný okolo vás, ktorému nerozumiete, ale viete ho popísať. A ten druhý vnútorný, ktorému rozumiete, jednoducho viete, že veci sa dejú, tak ako sa majú, ale neviete ho popísať?