Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
6. feb 2010

lin dakujem islo mi to otvorit 😉

linette
6. feb 2010

ahojte babiky 😉
takze co sa tyka tej praci.. urad prace popri absolventskej nedovoli samostatnu zarobkovu cinnost, takze som tu pracu odkladam a uprednostnujem prax, ked som za tym uz tolko behala (nechcem niekomu balamutit hlavu a potom to zrusit).. veduci povedal, ze on kazdemu da druhu sancu tak to skusim vyuzit tak.. hoci este neviem co bude za pol roka, ale kebyze ma zoberu na vysku tak by sa ta praca dala v pohode robit aj pri nej.. uvidim co mi prinesie buducnost.. budem to brat tak, ze sa to stat malo. mimochodom som bola na dvoch skoleniach, ktory mi v zopar veciach pomohli 😉
akurat mi na tej praci vadia tie mimobydliskove skolenia, kde sa prespava.. to mi pride take z mojej strany neferove voci partnerovi, ze ja si odidem niekolkrat do mesiaca na pracovnu cestu a tam sa zabavam (lebo po skoleni sa zabavaju).. na to by som srdce nemala.. lubim ho, hoci si nechcem od neho rozkazovat.. ale som tu pracu presunula hlavne koly praxe..

linette
6. feb 2010

dali ano chlapy rozmyslaju inak.. ja by som sa vedela predstavit aj pracovat aj do skoly chodit a viest domacnost.. 😅 viem si predstavit vselico 😅 😅 😀 on je si toho vedomi, ze uz chcem mat co najskor vlastne byvanie, ze sa chcem o neho starat, varit mu... len mu jednoducho vadi, ze su tam chlapy (v praci aj v skole -ta ista este neni), ale tak na to si zvyknut musi.. som mu navrhla nech ide aj on do skoly a tak.. on je inak taky "dilinko" lebo si nedorobil maturity, pretoze mal divoku pubertu takze sa mu jednoducho nechcelo.. a teraz som ho na 80% prehovorila (ked treba aj ho donutim 😅 ) aby si tie maturity dorobil .. potrebuje asi pevnu zensku ruku 😀
u muzov je zname, ze oni maju byt hlava rodiny, zarabat peniaze a zena len v domacnosti a o nich obskakovat.. a ked uz zena viacej veci stiha uz sa im to nepaci.. ale tak zeny su sikovnejsie 😉 😅 😅 😅

linette
6. feb 2010

marianka to som happy ked vsetko funguje ako ma 😉 postupne ti poposielam vsetky nahravky taxusacke 😉

linette
6. feb 2010

baby velmi sa mi paci tato pesnicka, raz som ju pocula a hned som si ju oblubila... zevraj na zaciatku ktora s nou spieva oblecena v bielom spieva anjelsky 😵 (zevraj ovlada anjelsku rec jedina na slovensku)

https://www.youtube.com/watch?v=D1tihV3EbhU
dali4
autor
6. feb 2010

Lin krásna pesnička 😵

dali4
autor
6. feb 2010

Baby, ja viem že toto nepatrí do tejto témy ale chcem počut váš názor ☹ ... onedlho budem musiet dat malinkú zase zaočkovat a ja s toho mám panický strach 😢 ... S tých očkovacích látok ktoré teraz používajú dostalo strašne vela deti autismus, všade sa o tom píše. Som z toho úplne hotová, strašne sa bojím. Sú to povinné očkovania takže íst musíme... som z toho úplne mimo ☹

dali4
autor
6. feb 2010

Čo možem robit? ... Nič ? ☹

dali4
autor
6. feb 2010

Teraz som aj tu na MK čítala o tom a tam píšu mamičky že ich deti mali potom rozne neurologické problémy ktoré pretrvávajú... ☹ Radšej už nič nejdem čítat ☹ ☹

linette
6. feb 2010

dali s ockovania aj ja mam panicky strach ☹ ked budem mat deti, tak ich nedam az po 3 rokoch a aj to len nekombinovane a zive..
niekde tu na koniku som citala, ze vies povedat pediatrovi, ze mas take a take obavy a nechces svoje dieta vystavit takemu riziku, ci by si to mohla oddialit.. a navyse nemas dostatok informacii o vedlajsich ucinkoch.. a kedze je to nova vakcina s inym zlozenim nesuhlasis s tym.. teda jej povies, ze suhlasis ale nie teraz.. tusim, ze prekladat sa da vtedy by ta nemala udat, ale ked jej povies, ze nechces tak vtedy je to povinna urobit.. skus to prekladat co najviac..

linette
6. feb 2010

mala by to pochopit si myslim.. vsak kazda mamicka chce pre svoje dieta to najlepsie.. tusim, ze by si nejake tie vedlajsie ucinky mohla vytlacit a spisat na pc a zobrat jej to ako dokazy.. a este jej skus povedat, ze si citala alebo poznas negativne skusenosti mamiciek s ockovanim... aj snaha je volaco a ceni sa..

lubii
6. feb 2010

Ahojte dievčatá 😉

Lin, tá pesnička je krásna.

Dali, ak máš strach z očkovania, tak sa ho snaž aspoň odkladať čo najneskôr. Ja som riešila to isté,keď mal môj malý toľko,čo tvoja dcérka teraz. Dohodla som sa s dr., že 1. hexu dáme až po pol roku, ale potom sme to ešte posúvalii kôli rôznym vaciam ako soplíky a kašeľ... Takže 1. hexu dostal v 8. mesiaci. Potom ešte druhú sme dali, ale medzitým som veľa o tom čítala a tak som sa rozhodla,že viac očkovať nechceme. Dá sa to, len sa musíš sama rozhodnúť. A nájsť takého doktora,čo to bude tolerovať. Vo vyhláške je totiž určenálen dolná hranica, teda odkedy sa majú jednotlivé vakcíny pichať. Horná nie je uvedená, teda ak sa s dr dohodneš, že neodmietaš, iba odkladáš na neskôr, tak by nemusel byť problém. Teraz nedávno to riešili na téme očkovanie pre a proti tu na MK. Hlavne tú právnu stránku. Skús si prečítať.

dali4
autor
7. feb 2010

Ďakujem babulky za povzbudenie a rady. Fakt ste ma ukludnili. Ja sa to pokúsim oddalovat čo najviac. Myslíte si že ked je dieťa vačšie že už by to nemalo byt také nebezpečné?

linette
7. feb 2010

dali viem len tolko, ze vakciny by mali byt zive a nekombinovane.. (dostatocne dlho testovane, no take niesu.. skor tie, ktorymi sa ockovali nasi rodicia a su v poriadku - zatial tie su ako tak dobre).. teraz su ockovania stale novo "vylepsene" napriklad volakedy ockovali len proti tetanu a teraz to uz skombinovali ale si nepamatam presne s cim.. poslem ti ockovaciu tabulku s rizikami, poslem ti 😉

linette
7. feb 2010

dnes som mala same odkazy vo snoch.. skratim to:
tri sny som mala.. v prvom som bola v tescu a nakupovala som sladkosti za 1500 korun, potom 50 euro.. v druhom som snivala so zlaticou puskarovou, ze uz ma dieta velke 53 cm, a to preto, lebo rodila este v january a to zatajila a teraz od tej doby ubehlo 6 tyzdnov, tak je uz v poriadku, a v tretom sne mi priatel zahlasil, ze ide robit do mochoviec 😒
cisla: 1500, 50, 53, 6 .. ktore si mam z toho vybrat?? 😕

dali4
autor
7. feb 2010

Lin, ja som teraz čítala že tie živé sú o vela nebezpečnejšie 😕 ?

dali4
autor
7. feb 2010

Baby ináč ja som v detstve prekonala šarlach aj rubeolu a som tu. Bolo to úplne v pohode, vtedy sa proti tomu ani neočkovalo, bralo sa to ako dnes kyahne, detská choroba ktorú treba prekonat. Neviete ako sa preložia do češtiny osýpky 😅 ? Lobo to doteraz neviem čo je to za chorobu. Niesu to splničky?
Šarlach je spála a rubeola sú zardenky, to viem... ale osýpky ?

dali4
autor
7. feb 2010

spalničky 😅 nie splničky 😀

dali4
autor
7. feb 2010

Na šarlach stačí penicilín a na rubeolu nič, len zrážat horúčky 🙄 ... tak na čo očkovanie do r... . Ospravedlnujem sa ja som taká vytočená... Zase čítam všeličo, už idem od toho radšej. Idem niečo navarit. Tak sa zatial majte 😉 ...

linette
7. feb 2010

dali volakedy sa ockovalo len zivymi a starsia generacia je tu.. samozrejme, ze sa neockovalo proti kazdej "hluposti" ako teraz.. ja som neni zastanca ockovania, ale niektore su povedzme tak, ze potrebne, len neviem ktore.. a tie potrebne by mali byt mono a take neviem ci na sr su.. vies ono je to tak, ze to dieta sa narodi a namiesto toho aby si prirodzene vybudovalo imunitu, vlastne imunitu ktore ziskalo (co je zatial malinka) lekari hned narusaju ockovanim a to neni dobre.. to dieta by si malo vytvorit imunitu prirodzene a potom by uz ockovanie nemalo byt natolko skodlive (zasa je tu otazka, ktore su najpotrebnejsie a bezpecne) ..
a predsa ked dieta prekona nejaku chorobu a to prirodzene tak ziskava vacsiu imunitu 😉

lanczi
7. feb 2010

dali,ockovanie je "biznis" a bohatne na tom ista skupina ludi..preto je tento svet v takom stave v akom je ☹
volakedy som neriesila vobec ecka v potravinach,ale odkedy mam dieta som take nestastna s tych potravyn ze nieje pomaly vobec nic co by nebolo zamorene s chemiou,citam stale zlozenie snazim sa aby mala nejedla jedy,
a nie stale sa mi to dari ☹
vsetko sa toci okolo penazia moci,a nikomu uz na na som zdravy na prirode a pritom tu budu potrebovat aj nase
deti,vnuci,kazdy sa tvary ze sa ho to netyka a pritom sa to tyka kezdeho z nas!
sorry,trocha som odbocila od temy ale tieto veci ma strasne se..u 😠
ja som tiez bola takato vystresovana mmr vakciny,a zaprisahala som ze nikdy viac ziadne ockovanie,ziadne!
neboj,dobre to dopadne,trvaj na odklade,este ako som tu citala baby niaku neuvaznili,zalezi aj na tom ci
mas oporu v muzovi,to by bolo fajn.

morturi
7. feb 2010

Ahoj holky, můžu se přidat? Kamarádka mi nabídla, že mi prý pošle na týden anděly, že jí je poslala jiná kamarádka... a je fakt, že už před nějakou dobou mi to kdosi nabízel, neslyšely jste o tom? Neprošly jste tím? Prý mi prostě přijdou andělé a pár dnů se mnou pobydou, pomohou mi pořešit, když budu něco chtít řešit, nebo mi pomohou přiblížit se splnění mého přání ... Nevím, co si o tom myslet?

Ad očkování, dali4 i já mám panický strach a vůbec nevím, co dělat. Syn má 3 hexy víc nic, ale už naléhají, že musí mít čtvrtou, navíc aby mohl do školky, tak musí mít MMR a já nevím co dělat. Mám silný pocit, že za jeho určitými problémy mohou stát i ty aplikované vakcíny, teď je to trošku přes rok, co nic nedostal a lepší se ... bojím se, že mu nechám něco píchnout a budeme kkde jsme byli, natož v něčem horším. No, je to zapeklitá situace.

dali4
autor
7. feb 2010

lanczi, linet... máte pravdu. Očkovanie je biznis, bohužial 🙄 Strašnéééé.
morturi, počula som o tom, je to docela pekné 😵 a určite užitočné... ale ja si myslím že anjeli sú pri každom človeku skoro stále. Stačí na nich pomysliet, požiadat o pomoc a oni hned prídu, nemusí ich nikto posielat 🙂. A ked človek na nich nezabúda a spomenie si každý jeden den aspon raz, dá im pocítit doveru v ich pomoc tak sú pri nom stááále 😵 ... a pomáhajú.

dali4
autor
7. feb 2010

morturi... aj ja som si skoro istá že moj malý, čo má problémy tak to má súvis s tými očkovaniami 😒

dali4
autor
7. feb 2010

lin, vďaka za mail 😉

morturi
7. feb 2010

Dali a prošel si komplet povinným očkováním? My začali později,v 8měsících, po dvou hexách měl neurologické reakce a hlavně, začal být potom jak to říct, lehce autistický? Já to nejprve neviděla, respektive nedávala jsem si to do souvislostí, nechala jsem mu ještě frakcionovaně napíchat třetí hexu (ve čtyřech dávkách), poslední z toho měl loni v lednu. No a ty jeho problémy jakoby kulminovaly - do určité doby - teď to jakoby ustupuje. A já v sobě najednou silně cítím strach, že jak mu nechám zase něco píchnout, ono se to vrátí nebo nedej bože zhorší a už s tím nepůjde nic dělat ... No nevím, jak se s tím porovnat.

morturi
7. feb 2010

A ktě m andělům, mně právě to připadá trošku zvláštn;í; 😉 taky si myslím, že andělé jsou kolem a mohou přijít kdykoliv, můžeš je cítít kdykoliv, tak nač si je navzájem posílat, na časově omezenou dobu, a ještě je vítat v otevřených dveřích, andělé přece nechodí dveřmi 🙂

dali4
autor
7. feb 2010

morturi, už si nepamatám kolkokrát a proti čomu bol malý očkovaný ale cca 4x určite, fakt neviem. Akurát si spomínal že ako druhé očkovanie, hned po TBC mal nejakú kombinovanú, potom preočkovanie.... Znášal to velmi dobre, bez teplot, v podstate nemal žiadne reakcie. Ale neskor sa začal ukazovat jeden problém, ktorý pretrváva do dnes a k tomu sa pridala aj nervozita 😒 ... taká... dost velká.

adina22
7. feb 2010

morturi - mas pravdu anjeli nechodia dvermi 😉 A minimalne jeden je s tebou stale(tvoj anjel strazny) a ostatnych si mozes zavolat na pomoc kedykolvek podla toho co riesis 😵 Ochranuju a davaju pozori,len sa netreba bat volat ich na pomoc

dali4
autor
7. feb 2010

Ja som našla teraz jedného v polievke 😅 ... no fakt. Odokryla som pokrievku z hrnca a tie mastné oká čo bývajú v polievke... nemala som mastné oká ale jedno velké v tvare anjela 😅 ... som myslela že mi ta pokrievka vypadne z ruky.