Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
28. feb 2010

dnes som mala ale divný den ☹

linette
28. feb 2010

marianka a co sa stalo? ..
mna trocha taha hlava, neboli len ma tak taha.. celo 😒 a normalne, ze nemozem dlho pocuvat mantru ☹ spociatku mi vobec nevadila, dokonca som ju ani moc necitila ale teraz po case, co ich pocuvam hustejsie tak mi tahaju hlavu.. mala by som ich menej casto pocuvat..

linette
28. feb 2010

ze na korculiach do roboty - mas dobru vydrz 😉 ja do skoly vzdy na poslednu chvilu vo vysokych podpadkoch 😀 😀 ach tie casy..

marianka79
28. feb 2010

okolo mna sú ludia so samým pesimizmom ☹ a už ma to aj štve že si nedajú poradit a povedat 😠 celá štastná a plná elanu som šla(na korčuliach 😀 )mojmu a od neho z plačom 😢 ešteže mám psa 🙂 lebo ani syna nemám doma je na prázdninách tak moj yorki mi s pravil náladu 😵 a už je dobre zlá nálada odyšla ale je mi lúto to čo sa deje

marianka79
28. feb 2010

že ach tie časy 😀

marianka79
28. feb 2010

no ale veru ach tie časy... 😒 veru

linette
28. feb 2010

marianka ty si ich pesivizmus nemozes pripustit k telu aj ked je to velmi tazke a umenie sa to naucit.. su to vlastne nieco ako skusky cez ktore musis prejst a zvladnut.. ta vlastne "pripravuju" .. vsetko ma zmysel.. ty ked si to k sebe pripustis tak sa trapis a to nieje dobre, pretoze plytvas so svojou energiou.. pracuj z energiou a vysielaj vsade lasku.. skus ju vysielat aj v tom danom momente ked su ti ludia okolo teba pesimisticky, posielaj im ju a uvidis, ze po kratkom case budu ini 😉

linette
28. feb 2010

tie casy.. minule som uvazovala o tom, ze teraz si poviem ako vela mi chyba do napriklad 30 a ked uz budem mat 30 tak si poviem ako rychlo to ubehlo... a az vtedy si clovek uvedomi, ze kolko veci mohlo byt inak a co by bolo ak by bolo.. a ten cas ako rychlo leti..

kessina
28. feb 2010

ahojte babulky 😵
som vas nedocitala, lebo som tu par dni nebola, vcera som spoznala jedneho cloveka, jaaaaj 🙂 ma cca 20 rocne skusenosti v cine, kde jeho ucitel je udajne vyse 1000 rokov stary, neviem sice, co si o tom mysliet, ci naozaj existuje nesmrtelnost, ale ten clovek to teda naozaj vie, s energiou ako pracuje, sme kecali do stvrtej do rana 😀 budeme k nemu chodit s priatelom na hodiny, tak sm zvedava, kam sa posuniem 🙂
ale je naozaj zaujimave, ake veci sa deju, ked clovek trosku sleduje svet okolo seba 😵

marianka79
28. feb 2010

lim myslím si že niekde robím chybu ked pritahujem akých ludí a s dvomi aj bývam mama a brat ☹

marianka79
28. feb 2010

zrejme myslím viac na druhých ako na seba ale čo je na tom zlé?mám potrebu pomáhat a oni to nechcú prijat len ma odbíjajú
potrebujem spriaznenú dušu čo mapochopí a nie naopak ☹

linette
28. feb 2010

kessi wau, to je super 😵 potom nam sem mozes hodit vzdy cerstve info, co si sa dozvedela, aby sme aj my boli v obraze 😉 😅

marianka79
28. feb 2010

toto by mi mohlo pomoct

Ochrana proti kliatbam

Na ochranu proti kliatbam sa osvedčili rôzne amulety (pentagram alebo drahé kamene). Pred ich použitím ich však treba magicky aktivovať. Na ľahšiu formu kliatby je vraj účinná šalvia. Môžete sa opláchnuť v odvare z tejto byliny a necháte si ju uschnúť na tele. Pri rozhovore alebo konfrontácii, ak cítite, že na vás niekto vyvíja psychický tlak a oberá vás tak o energiu, prekrížte si ruky pred sebou, prípadne aj nohy. Vytvoríte si tak pomyselnú stenu a negatívna energia do vás jednoducho neprenikne. Jedným z najjednoduchších spôsobom ako sa uchránite pred kliatbou alebo prekliatím je, ak nebudete želať zlo iným ľuďom, nezapríčiníte sa o ich nešťastie a budete kontrolovať aj svoje myšlienky. Čím radostnejšie a pozitívnejšie budete myslieť, tým dávate menšiu šancu negatívnemu pôsobeniu druhej osoby. "Výborným prostriedkom, ako sa brániť prekliatiu je láska a odpustenie," vysvetľuje odborníčka na prekliatia

linette
28. feb 2010

marianka aj ja sa dost casto hadam z mamou .. som jej parkrat povedala co to o tychto veciach 4 dni bol klud.. potom zasa, lenze ja som si to nenechala pristupit k telu a teraz je znova klud .. klop klop klop .. je velmi dolezite ako si ich pristup k sebe pripustas a ako s tym ich pristupom pracujes .. vlastne z ich energiami.. mamu si si vybrala a brata toho neviem ale toho nie.. brat sa tiez pouci, neboj sa..
skusala si sa s nimi rozpravat o tom, ze co ti na nich vadi?

linette
28. feb 2010

marianka preco si stale myslis, ze si prekliata? 😕

linette
28. feb 2010

laska a odpustenie 😒 😖

linette
28. feb 2010

to bolo dalsie znamenie pre mna ..

linette
28. feb 2010

dnes mam same znamenia okolo seba.. 😕

marianka79
28. feb 2010

kessi super že priatel je s tebou na jednej lodi 😉 a idete tam spolu ja možem mojmu rozprávat a rozprávat ako dnes a ako to dopadlo 😒 ale teším sa že ty máš takého 😉

marianka79
28. feb 2010

prostredníctvom mojho príspevku? lin lin máš niečo asi odpustit alebo opačne 😉 ?

linette
28. feb 2010

baby sme boli v tretej dimenzii, teraz prebieha stvrta, ktora trva kratko a je prestupova.. my mame za ulohu sa "prebudit" aby sme stihali z vyssou frekvenciou cislo 5, ktora sa blizi.. a uz vela veci sa zacalo davat do pohybu..

kessina
28. feb 2010

mne poradil, ako sa chranit proti negativnej energii, pri zenach je to tak, ze ma byt nieco lave cez prave 😵 😝 bud prekrizena noha cez nohu alebo ruka cez ruku, ale lava cez pravu. u muzov je to zasa naopak 🙂 tak mozete skusat, ci to bude fungovat 😵

linette
28. feb 2010

ano marianka aj prostrednictvom tvojho prispevku 😉 lenze to, co mam spravit bude pre mna velice velmi narocne a vobec neviem ako to zvladnem.. asi sa predtym dobre vyrevem (tyka sa to problemu na ktory ani mysliet nechcem, je to osobne)..
kde mam zobrat istotu, ze to je ta spravna vec? tie znamenia chapem dobre? .. nejaky jasnovidec by sa mi zisiel ..

linette
28. feb 2010

kessi a nepomaha aj nieco prevratene, napriklad ponozka? 😀 alebo cervena nit/stuha na ruke?

marianka79
28. feb 2010

lin IP

kessina
28. feb 2010

marianka, to ano, ale on bol vzdy taky, uz od zaciatku, takze som vedela, ze som na tom spravnom mieste a ze si v tychto veciach budeme rozumiet 🙂
mozno pre tvojho priatela este neprisla ta prava chvila, ktovie alebo ho mozno treba trosku potlacit 🙂
lin, idem asi docitat diskusiu, lebo neviem, o com pisete 😅 😕

kessina
28. feb 2010

lin neviem, ale tiez som o tom pocula 😀 🙂 prevratene tricko 🙂 tie cervene stuhy sa nedavaju pri detoch, ked su este malicke?? 😕 tusim som to kdesi tiez citala

marianka79
28. feb 2010

ja mávam dost často prekrížené ruky na hrudi pri rozhovoroch tak to by ma mohlo ochranovat pred prípadnými dalšími negatívmi lenže priatela som objímala ked ma naštval svojimi názormi ☹

marianka79
28. feb 2010

moj havko má červený objok 😀 😉