Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
12. mar 2010

zle myslienky sa tazko odstranuju, lebo cim viac na nich nechceme mysliet tak tym viac na ne myslime a riesime a tvorime (aspon u mna) .. ja si zvyknem hned na nieco ine mysliet, hoci niekedy sa mi to v hlave pretlaca ale parkrat mi to uz vyslo.. a este odputat pozornost .. 😉
takze vzdy ked zla myslienka sa votre do hlavy, v momente "prepnut" na inu a krajsiu (napriklad co chceme alebo mile spomienky) a tu zlu nerozvijat dalej ... bud zacat citat knihu a sustredit sa na jej obsah (dobre tazku aby sme mali nad cim rozmyslat) alebo nejaky film alebo si zatentovat 😀 😀 😀

marianka79
12. mar 2010

vela ludí sa dava na duchovno 😵

marianka79
12. mar 2010

lin že zatentovat 😀 😀 😀 😀 😀 ale to je fakt všeliek

jery51
12. mar 2010

ano všimla som si aj ja ,preto si myslím, že v tom roku 2012 samoška nebude koniec sveta ale istým spôsobom sa otočí myslenie ľudí... len dúfam, že v dobrom 😀

dali4
autor
12. mar 2010

ahojte kočky 😵

linette
12. mar 2010

uz tooolko koncov sveta som pocula.. a stale sme tu.. si myslim, ze vsetko ma svoj zrod a koniec aj planeta zem, ale ju to este necaka, respektive to nikto nevie povedat.. inak koniec sveta hovoria aj na tento .. tak si vyberme.. podla mna ziadny koniec nebude.. maysky kalendar je cyklicky, cize konci a znova zacina od nuly, nova etapa zacne.. a verim palmovym listom, ktore su zatial asi najpresnejsie a tie ziadnu tretiu vojnu nehlasia.. akurat to, ze padne v usa system a bude tam obcianska vojna (ja ich uprimne lutujem ☹ ) a poznaci to aj zapadnu europu .. ale to vidime aj teraz .. podla mna to uz zacalo..
ziadna tretia sv. vojna .. a keby aj tak, tak si ju ludia privolaju tym, ze hovoria, ze bude a blablablaaa..
na konci kazdeho tunela je svetlo 😵

linette
12. mar 2010

dali vitaaaaj 😉 🙂

jery51
12. mar 2010

palmovým listom? 😕

linette
12. mar 2010

ano na duchovno sa da vela ludi a aj ti, ktori to teraz odmietaju.. maju cas este dva roky.. ak sa dovtedy nedaju a neotvoria si oci tak sa stane to, ze ked zomru tak sa nenarodia na svet v tej dalsej dimenzii ale na ten nizso dimenzny, kde prevlada nenavist, zavist, zlost, ..

marianka79
12. mar 2010

ahoj dali 😉

linette
12. mar 2010

palmove listy... uz som zabudla presne kolko, ale urcity pocet ludi ma svoje osudy napisane na palmovych listoch v indii, ktore pisali davno davno nejaky ludkovia.. a zaujimave je, ze si ich aj pridu vyzdvihnut.. a je tam aj osud planety, ludstva..

jery51
12. mar 2010

a ja sebecky priznám USA neľutujem 🙄 mylsím, že im patrí aj to, čo sa stalo 11.septembra, jasne ľudí mi je ľúto, ale ako vidieť nimi to moc neotriaslo, fakt len obyčajní ľudai na to doplatili

linette
12. mar 2010

Od roku 2009 do roku 2012 prichádza trojročné obdobie, v ktorom budú energie a čas natoľko zhustené, že sa to bude rovnať deväťročnému obdobiu. Behom tohto obdobia sa zosilní triedenie ľudí aj následkom stúpajúceho tlaku Svetla, ktoré na rozdiel od očakávaní zosilní nielen pozitívne vlastnosti ľudí, ale v takej istej miere aj vlastnosti negatívne. Tým sa všetko ukáže v pravom svetle také, aké naozaj je, bez prikrášľovania a pretvárky. Priklonením sa k dobrému alebo k zlému podľa stavu čistoty svojich myšlienok, citov a konania človek nakoniec sám rozhodne o svojom ďalšom osude.

marianka79
12. mar 2010

a tu na slovensku sú aké listy? 😝

jery51
12. mar 2010

fúúú aká hodina, idem ja hajan, pááá
dám vedieť ako dopadla kamoška na kurze, ahojte 😀 😀

linette
12. mar 2010

jery usa si tie dvojicky znicili sami .. umelo vyvolali vojnu, aby mali dovod sa zarypat na vychod, vyvrazdit ich a vlastnit ropu.. ci co to tam maju.. vsetko o peniazoch.. a kolko ludi pri tom vsetkom zomrelo ☹ ☹ a vsimni si, ze rypu dalej, kym nedostanu dovod na tretiu svetovu, ale mi im ten dovod nedame !!! coraz viacej ludi si uz otvara oci a uz aj dost veci vyplavuje na povrch o usa..

marianka79
12. mar 2010

tak pa jery a dobrú noc

linette
12. mar 2010

bru noc jery a peknucke snicky a vela energie 😵

dali4
autor
12. mar 2010

Ako som prišla, tak aj odídem 😅 ... ale aspon som vás prišla pozdravit. Mala som tu kamošku, teraz odišla... Myslela som že si Miška ešte pospí, tak tu s vami pokecám, ale zobúdza sa... tak pojdeme papat a potom asi zalahnem... 🙂

linette
12. mar 2010

marianka na sr?? stromove 😀 😀

linette
12. mar 2010

dali skoda, ze uz odchadzas.. ale aj oddychovat treba.. 😉 ja som dnes moc ani nespala, tiez by som mala ist.. ozaj kedy si si vsimla, ze som ti doposielala video?? ide ti?

marianka79
12. mar 2010

oni si ten atentát narafičili na seba aby ich celý svet lutoval lúto mi je nevinných ludí ved kto si to vždy odnesie len taký ako mi a oni robia špinavosti dalej ale verím že na každého príde aj na nich

marianka79
12. mar 2010

tak dali daj miške pusku odomna nech sa pekne napapáa pekne spinká 😉

linette
12. mar 2010

marianka ak sa nepoucili v tretej, stvrej dimenzii tak v piatej im moc dobre nebude...

marianka79
12. mar 2010

čítala som niečo o dimenziách my sme teraz v piatej?

linette
12. mar 2010

ja sama neviem.. v tretej sme boli/sme, stvrta je kratka a prestupova (na prebudenie ludi) a potom nastane piata, kde bude v popredi hlavne duchovno

linette
12. mar 2010

pravdepodobne nastane 2012 piata dimenzia...

linette
12. mar 2010

a mame moznost sa zbavit karmy .. 😉