Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
24. mar 2010

no aj on je utahany 😀

linette
24. mar 2010

marianka ked vidim na druhych ako to pomaha, napriklad teba - citim, ze si na tom lepsie a mas viacej energie, si posunuta o viacej schodov a vtedy uz neni dovod neverit 😵 kazdi mame svoj cas 😵 a kazdi to musi pochopit sam od seba 🙂 😉
TI, KTORI VERIA DOKAZ NEPOTREBUJU A TI KTORI NEVERIA NEPRESVEDCI ZIADNY DOKAZ..
tiez som rada, ze sem pribuda novych dusiciek a boli by som este radsej keby aj tie "stare" sa sem vratili .. 😵

marianka79
24. mar 2010

lin fuha to pomenovanie mi nieco pripomenulo a nie moc prijemnu vec no zeby znamenie?

linette
24. mar 2010

prichadza k nam presne to, co potrebujeme a co pritahujeme 🙂

linette
24. mar 2010

vidis to.. ja som si chystala kupit rybu cistica ku korytnacke (ta si stale zasvini vodu) a prave dnes som si ju kupila, jej prave meno je prisavnik a spomeniem to tebe, pre ktoru je to znamenie .. samozrejme, ze je to znamenie 😉 pre teba urcite 😉
a uz hned vieme dat veci dokopy .. takto pekne to funguje..

linette
24. mar 2010

neni to moc pekna rybka, ja ked som ju prvykrat videla, som sa jej bala a vobec mi nebola pekna.. ale oddnes sa mi zapacila a stihla som si ju aj oblubit 😵 .. mam ju doma a je len moja, knotildina spolubyvajuca a lubim ich obe 🙂 😵 je este taka malinka ..

linette
24. mar 2010

tu je obrazok, mam cucka aj odfoteneho, len este nemam foto v pc.. ked dam tak ho sem pridam 😉

marianka79
24. mar 2010

no neviem ci lepsie ale pozeram sa na svet z ineho uhla a trapi ma ze moje okolie ma velmi zvlastne myslenie co mi predtym nepripadalo teraz hej ale to je zrejme mnou citim sa inak ako predtym som o stupen dalej a idem vpred ale ma to jeden hacik....predsa len..... ☹

linette
24. mar 2010

ked knoti dlhsiu dobu vydrzi s tou rybkou tak jej prikupim este, nech je akvarium pestre 😵 trosilinku som mala obavy ci cucka knoti nezje ..

marianka79
24. mar 2010

no poznam tu rybku a to pomenovanie konkretne cucàčik mi buchlo do očì že''jezisi''

linette
24. mar 2010

marianka sme ludia a ludia chyby robia .. inych zmenit nevies.. aj oni maju svoj cas.. ja som sa mame uz xkrat snazila vysvetlit veci a uz sa aj sama pytala a zasa klesla naspat.. nema to zmysel.. mozno o par rokov to pochopi viacej ..
prvorada si ty .. ty musis dosiahnut stastie a ked budes vediet natolko ovladat pracu z energiami, ze ta ti ini nevytocia a ty sa prestanes trapit tak aj ti ostatni budu k tebe lepsi 🙂 😵

linette
24. mar 2010

ked stale cucá to sklo a kamene tak je to moj cucáčik 😀 😀 ten cucáčik, takze je to chlapec 😅 viem trocha uletene meno - skor prezyvka ale na neho sa to hodi ..

linette
24. mar 2010

jaaaj baby .. ja v poslednej dobe len po autach cumim .. tu su moji favorit: 😵

linette
24. mar 2010

a obrazky som zabudla 😀
tu su:
mercedes eckova rada, mercedes mkova rada, hyundai santafe, hyundai ix 35, mazda 6 ..

andreasiskova3
24. mar 2010

zdalo sa mi že som dostala nejaké znamenia a zrazu sa nič nedeje 😖 . Dokonca som uverila aj v anjela ktorý je so mnou, a poprosila ho o pomoc, ale žiadna odozva. 😒 Tak ja neviem.

marianka79
24. mar 2010

cucačik hovorila mojmu priatelovi jedna baba a bolo jej u riti ze so mnou chodi mam ju stale na mysli a zrazu je tu tvoja rybka takze teraz neviem ci to co planujem spravit bude spravne alebo to mam nehat tak budem prosit o dalsie znamenia

marianka79
24. mar 2010

ado cakaj aj oni potrebuju cas na to 😉

andreasiskova3
24. mar 2010

no ved čo mi iné ostáva 😒 .

linette
24. mar 2010

andrejka anjeli vedia kedy je spravny cas .. a co ked ta prave testuju? .. neni dobre ked sa na nich ludia otacaju len s cielom a potom ked sa to nestane na ne zanevru ..
nemyslis, zeby si si mohla riesit svoju karmu? anjeli karmu nenarusuju .. karma je to, co clovek v minulosti urobil zle a teraz sa mu to vracia .. ked si odtrpi vtedy sa karma vycisti .. karma sa zrusit neda, len zmiernit .. a je tu jeden sposob .. a ten je aktivacia 12 dna ...
ja si myslim, ze ta sem "nieco" nakoplo a teraz je rad na tebe.. napriklad to vsetko prestudovat, popremyslat, stravit to, pochopit a urobit dalsi krok .. s novymi myslienkami a inym chapanim .. tym novym ..
vsetko ma svoj cas..

marianka79
24. mar 2010

skoda nejdu mi sem pridat fotky pisem z mobilu nechce sa mi zapinat notebook 😒

linette
24. mar 2010

marianka premenujem rybicku .. nechcela som u teba vyvolat zle spomienky 😔 😕

marianka79
24. mar 2010

ado je to vsetko zdlhavy proces samozrejme ze niektore veci sa daju vybavit hned no ty si zrejme o nieco poziadala co je nie moc malickost lan nestracaj vieru lebo to nikdy k tebe nepride pozri si film ''tajomstvo''a precitaj si aj knihu a zistis ako to vsetko vlastne funguje 😉

andreasiskova3
24. mar 2010

linette: veru neviem čo je to karma, ale už nejaký ten obraz mám ked si to vysvetlila. Vždy som verila ,že človek sa vracia napraviť svoje chyby z predošlých životov. Ale ako mám vedieť že práve to o čom sa rozhodujem je tá správna vec a nie to že urobím tú istú chybu znovu? Na jednej strane je zodpovednosť a na druhej strane pocit že to iné je to prečo som tu. Ale cítim že som už blízko toho .

marianka79
24. mar 2010

linetka moja to nemusis je to pekne pomenovanie pre tvoju rybku
A vsetko zle je na nieco dobre no nie??? 😉

marianka79
24. mar 2010

ado nebojja mam tiez zmetok okolo mojej karmy ale pomali ale isto to luskam jak oriesok prisla som na vela veci a vsetko mi do seba zapada jak puzzle ver svojmu zivotu tak ako sa my chovame k nemu tak sa i on k nam zachova treba verit a nestracat nadej 😉

andreasiskova3
24. mar 2010
andreasiskova3
24. mar 2010

budem veriť a dúfam že budem vidieť jasnejšie 🙂 .

linette
24. mar 2010

andrejka skus nechat veciam volny priebeh .. vacsinou ten prvy pocit/myslienka/rozhodnutie by malo byt spravne... ale nie vzdy.. musis si dobre prehodnotit situaciu a neunahlit sa aby si na to nedoplatila .. chyba.. na co su vlastne chyby? .. chyby nas maju poucit .. clovek sa najlepsie uci sam na sebe.. vo vsetkom skus hladat dobre 🙂 a ber to vsetko tak, ze sa tak je to spravne .. skus poprosit o znamenia nejake .. alebo daj na untuiciu .. nech je hocijako ver, ze pre teba je to dobre 😉 🙂

linette
24. mar 2010

to je pekna pesnicka 🙂 😵

linette
24. mar 2010

som sem davala link na secret .. da sa to pozriet aj cez net .. je to rozdelene na desatminutovky, takze nemusis to naraz pozerat..