Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

saska73
29. aug 2009

Nietzsche skončil ako úplný šialenec, to len na doplnenie. 😉

diddi
29. aug 2009

skoncil ako sialenec so syfilisom

mirka1308
29. aug 2009

Super téma aj keď s anjelmi nemám žiadne zážitky 😔
Didi, presne si ma vystihl s tvojim príspevkom na konci 3.strany 😀 😀
Mywiel máš moje sympatie, verím na veľa vecí, aj na anjelov, len som s nimi nemala taký kontakt ako ty 😉
a možno mala a ani o tom neviem, veď ako píšeš, treba "čítať medzi riadkami" obrazne povedané ... 🙂

slavik
29. aug 2009

mywiel môžeš aj mne poslať do IP tvoj zážitok prosím.

dzio2
29. aug 2009

verim na anielov aj ked som niakeho nevidela mam mesacnu dcerku ta ked je hore tak sa uprene diva na jedno miesto smeje sa a natahuje rucky verim ze vidi anielika

mywiel
29. aug 2009

Mirka dakujem, ja som tiez predtym neverila, ale rokmi som sa asi zmenila a zrejme mam aj nejaku tu citlivost. 🙂

marianca
29. aug 2009

Čaute baby . Keď mi zomrela babička bola som strašne nešťastná, zrovna vtedy som bola tehotná a mrzelo ma, že neuvidí svoje pravnúča a nepopestuje ho. Ale prisnilo sa mi s ňou. V tom sne mi povedala, že to nevadí, že ho nepopestuje, ale že ho bude stále vidieť a že mi dá naňho pozor. Baby neuveríte mi, ja som bola vtedy v 4. mesiaci a odvtedy mi nič nerobilo problém. Ja som verila, že sa mi narodí zdravé bábatko, lebo ona mi to povedala a tak aj bolo. A verím, že mi dáva aj teraz naňho pozor, teraz už aj na druhé 😉

libka1
29. aug 2009

velmi zaujimava tema 😵 ja v tychto veciach nemam vobec jasno ani nejaky vyhraneny nazor, ale velmi rada o tom citam...
mywiel, ked mas viac tych zazitkov, napis aspon jeden, mna to tiez zaujima, pre mna je to cosi abstraktne a vobec si to neviem predstavit aky to je pocit 😔

twinflame
29. aug 2009

Su vsade vokol nas. Nazvime ich anjeli, vyssie sily, bozi princip. Je to otazka vnimavosti a viery. Posielaju nam odkazy, staci si ich vsimat a vediet ich desifrovat. Odporucam knihu Znamenia a zazraky. Anjeli k nam prehovaraju vo forme odkazov - napr. cisel: cisla 44 a 444 znamenaju hadku a nedorozumenie v partnerstve, cisla 11, 111 znamenaju sulad s bozim planom. Niekedy sa staci zapocuvat do rozhovoru dvoch cudzich ludi na ulici a budete v nom pocut odpoved na otazku, ktora vas dlho trapi. Nedavno som napr. riesila otazku, ci mam vycestovat za otcom mojho syna do cudziny, s ktorym sme sa nevideli niekolko rokov. Syn sa hral na dvore pred nasim domom, ja som na neho dohliadala. Otazka ci cestovat alebo nie, co ma tam caka a pod. ma trapila intenzivne niekolko dni. Myslela som prave na tento problem, ked som sa zrazu pozrela na nedaleku cestu, kde prave siel okolo kamion s napisom M-expres-sped. Moje krstne meno sa zacina na M. Nemusim vysvetlovat, ze som hned pochopila, ze mam cestovat co najskor ...

twinflame
29. aug 2009

Ja len este na dodanie, ze som tento prispevok pisala na dvakrat. Vsimnite si, kedy bol moj prispevok vyssie prijaty.
11 ....

denisocka
29. aug 2009

a čo 22 ? 😝

marianka79
29. aug 2009

ja mám tiež anjela nie že by som predtým na to verila ale vždy som vravievala a som tým presvedčená že existuje niečo medzi nebom a zemou to že mám anjela som zistila minulý rok ked mi zomrel oco

po 10 rokoch manželstva som odyšla bývat k rodičom moj otec bol samý problém ubližoval mame a trápil ju svojim chovaním a aj mne vadilo ako sa choval k nej nijako sa sním nedalo bola som zdrvená zo života svojho a trápilo ma to že synovi som rozbila rodinu bývala som s človekom-otcom ktorého som nenávidela bolo toho namňa priveľa a nevládala som ďalej nevedela som čo mám robiť či sa mám vrátiť k manželovi alebo čo ☹

raz ked som zas mala ten den blbec som sedela na balkóne pozerala na oblaky a revala som o dušu cez slzy som už ani nevidela nie a nie prestat plakat 😢 plakala som snád aj hodinu mala som vzopeté ruky ako pri modlení a stále stale dokola cez slzy som opakovala prosbičku:pane bože prosím ťa sprav niečo aby som sa dostala z tohoto všetkého prosím ťa naznač mi niečo čo mám spraviť...prosila som ták úpenlivo že som si ani nevšimla že to rozprávam nahlas to bola taká prosba že som sa samej sebe čudovala že ja s mojou tvrdou povahou som takéto niečo robila nevidela som síce žiadne svetlo žiaden lúč alebo hej ale o tom neviem? ale moja prosba nebola iba vypočutá ale i vyplnená len smutné je že si to odniesol moj otec ktorý po mesiaci od mojej prosebnej modlitbičky zomrel.Ja to osobne pripisujem mojmu anjelovi ktorý sa už nemohol pozerať ako sa trápim.

O mojom otcovi sa mi stále sníva dookola to isté že vstal z mŕtvych vždy sa na mňa usmeje a odíde preč v sne je velmi spokojný a šťastný ja som teraz tiež mám po ňom izbičku v ktorej si vždy na neho spomeniem ale už v dobrom naši anjeli nám pomohli ja som spokojná že otca vidím v mojich snoch velmi štastného lebo keď žil šťastím neprekypoval takže naši anjelikovia som šťastná a vďačná že ste

mywiel
29. aug 2009

Twinflame je to tak, vzdy sa pozriem na budik a je 11:11 alebo 23:23 vzdy si poviem jej sranda ako nahoda, ale niekde v podvedomi viem, ze to nahoda nie je len som nerozumela tym cislam, je to fakt zaujimavé asi sa o to budem viac zaujimat. Povedala som to aj mojej svokra, ktora je samanka a ta mi povedala, ze tiez cisla su nejaké vesmirne 4D brany co v urcitom kalendarnom mesiaci sa otvaraju ci co...no vsetko som to nepochopila, 😀 😅 vraj jej ich niekolko.

denisocka
29. aug 2009

myw.akurat som to išla písať,že moje najčastejšie je 11:11 a tiež to druhe,čo píšeš 😀 joj,ak dakto ma vyznam všetkých čisel,sem s ním

j.a.n.u.s.
29. aug 2009

Kdyz jsem rodila (22hodin), predemnou vychazelo slunce...a za zady mi stala tak dva metry vysoka postava....kridla mel slozene a jen tam tak stal....rodila jsem s andelem v zadech 🙂

Kdyz mi umiral tata v nemocnici, taky za jeho posteli jsem videla postavu se slozenymi kridly, stal tam nekolik dni....potom tata "odesel domu".... 😔

S andely mam nejednu zkusenost, je to nadhera, staci jen pozadat...

denisocka
29. aug 2009

takže,práve riešim rodinny problem a zas kukám a 23:23 😅

denisocka
29. aug 2009
maca793
29. aug 2009

niečo existuje ale presne nevieme kde mám skúsenosti

maca793
29. aug 2009

uvediem príklad
išla som ráno do školy na vlak, pred malou stanicou svietil zelený panák na prechode pre chodcov, niečo ma zastavilo aby som nemohla ísť a v tom momente prešlo auto strašne rýchlo na červenú takže ma zachránil anjel stážny

marianka79
29. aug 2009

denisočka normalne som sa zlakla tých čísel maý je narodený 11-teho j12-teho a priatel 21-ho 😲 fúúha

mywiel
30. aug 2009

Janus podobne, ja som ju sice nevidela, ale moja svokra ano a neviem ci je to nahoda tiez som rodila 22 hodin. Doteraz verim, ze moj porod dopadol dobre len pretoze pri malej stal jej anjel ked prichadzala na tento svet. Ked sa narodila citila som vonu levandule a svokra mi povedala, ze duchovni ucitelia casto vonaju bud ako kvety, alebo dazd, ako ked je po burke. Ja som jasne citila levandulu. Pocas tehotenstva som bola u jednej pani a ta mi vela povedala o mojom babu, jednoducho sa s nim rozpravala v mojom brusku, ale o tom som uz pisala v téme Vidia deti duchov, tam som napisala vela mojich zazitkov.

mywiel
30. aug 2009

Viem, ze ked zomrieme tak nas nezozeru cervicky a tym vsetko konci. Nas zivot je energia, a energia len tak nezmizne, len sa premeni. Chapem velmi dobre co pises Janus, ze odisiel domov, nas skutocny domov nie je tu na Zemi, sem sme prisli len na urcity cas, naucit sa par lekcii a ist dalej... 😉 Moja svokra ma 5 deti, jedna jej dcéra bola ale v minulom zivote jej priatelka co nemohla mat deti a teraz ma 4ry, ona ma dar vidiet do minulosti. Vobec aj deti mojej svagrinej, co sa rozhodli prist do tejto rodiny maju urcité nadanie na tieto veci (mala ma 7 rokov a druha 4ry a zazili uz vela veci), takze to ani nie je nahoda, ze dusicky deti si vyberaju rodinu aku potrebuju a zaroven ucia aj oni rodicov. Je to fajn a som rada, ze mala si ma vybrala, lebo si ma fakt vybrala kym prisla, sama mi to povedala cez tu pani co som u nej bola. 😉 😵

seve_ranka
30. aug 2009

Ahojte. Tiez som naklonena tymto veciam?javom? 🙂 len mam strach sa nimi nejako hlbsie zaoberat. Tiez sa mi dost casto stavalo, ze ked som pozrela na hodiny, ukazovali prave datum mojho narodenia 😨 😅 🙂

denisocka
30. aug 2009

aj mna si šimon vybreal , sice som sa s ním rozprávala cele tehotenstvo -akos jeho dušičkou,alwe ked som raz otvrila mail od známej, ktorí som písala mesiac pred otehotnením že cítim,že tu niečo je a to niečo sa rozhoduje,či si ma vyberie či nie ......... a videla som jeho obrisi,bo, stale so mnou,robil mi napriek ,hral sa ako male dieťa 😵 ach,tie časy bol najkrajšie !!!

dali4
autor
30. aug 2009

Skúsenosti napríklad s liečením s anjelmi.Ja sa s nimi kontaktujem už dva roky a "liečim"aj rodinu.Píšem to v uvodzovkách lebo v podstate viem človeka zbaviť bolesti a zlých myšlienok... Vždy sú pri mne keď niekomu pomáhám.Stalo sa mi v živote niečo veľmi zlé a odvtedy sa my hlásia 🙂

tictac
30. aug 2009

ja zajimave, jak twinflame psala o cislech, neco na tom bude, protoze i v kartach se ctverky ctou jako problemy, jsou to same negativni veci a cim vic ctverek, tim horsi.

dali4
autor
30. aug 2009

mywiel... Moja reč 🙂

denisocka
30. aug 2009

ako sa s nimi kontaktujete? ja ked ich prosím o pomoc tak mam potom v sne stale ten isty rodinný problem , vec ktora našu rodinu zožiera cele roky . Pričinou je jeden človek, a proste v tom sne je stale ten človek a my a žijeme tam ako teraz,len možno dej je zamotanejší a jeho črty su tam viac vykreslene .........ale žiadna rada,odpoved,ako to ukončiť. jasne,najlepšie by bolo,keby dotyčna osoba odišla z nášej rodiny,ale to by ju musel niekto k tomu dokopať ,alebo musime čakaťž až prirodzene umrie,ale to je dosť zložite,ona prežije aj nás dohormady 😔

dali4
autor
30. aug 2009

seve_ranka: bolo by dobré zjistitiť si význam tých čísiel...niečo ti naznačujú.Len najprv je potrebné odbúrať ten strach.Teda ak by ti to dlhšie nedalo pokoj a stále ťa bude "znepokojovať" to,prečo sa ti stále hlásia takéto čísla,tak treba po tom pátrať.Len...naozaj sa treba zbaviť toho strachu.V tom ti može pomoct niekto,kto sa týmito vecami zaoberá 🙂 .