Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

dali4
autor
8. jún 2010

Všetkým prajem krásny deň 😵
Všeci na svete si pozrite tento film !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://mustwatch.hztz.cz/film/food-matters/

terez34
8. jún 2010

ahojte kocky konecne som sa tu dostala mali sme padnuty pocitac tak kym sa to dalo do poriadku to trvalo ale som vas poctivo precitala
lin diky za ten link na tie detske izby urcite si ho otvorim teraz mi to ten debil nechce nacitat
dali ty si super ked si zistila ze som dala 222 prispevkov som zvedava co to znamena ak mi to mozes zistit budem rada ja vobec nesledujem cisla

vzdy ked tu pridem mame tu novich anjelikov no ale to o tom tretom oku to by som nechcela a ked sa zjavuju aj duse mrtvych asi im treba pomoct do svetla v nedelu doobeda ide taky serial vola sa to stratene duse

este k tym zaplavam mi tu na kysuciach sme dopadli dobre ale ten juh a vychod je nieco hrozne nme tych ludi prislo tak luto ze som sa rozplakala ked som si predstavila ze sa trapis aby si si zveladil avoj dommcek a nakonoec ti voda vsetko zoberie a zachranis si akurat holy zivot to je hrozna este mi teraz behaju zimomriavky po tele

terez34
8. jún 2010

kocky dala som sa ostrihat na kratko mozno hodim niekedy foto

terez34
8. jún 2010

tak sa majte krasne a dufam ze nam to krasne pocasie vydrzi 😉

eeevvvkkkaaa
9. jún 2010

jery, nedá sa na ten odkaz kliknúť.

jery51
9. jún 2010

http://www.cestasvetla.sk/kontakt.html
ale tej pani švajlenovovej nevolaj, to som ja 😀 😀 so už na materskej no akosi to stale nedal preč 😅

marianka79
9. jún 2010

@mucinka15

Číslo 22 zobrazuje zlosť, mrzutosti a nepokoje, ktoré priťahujú alebo odpudzujú a prudko menia náladu. Nepozná harmóniu, ruší rovnováhu a nikdy neprináša vyrovnanie.

marianka79
9. jún 2010

@terez34 daj foto aby sme ta na stretku spoznali 😉

marianka79
9. jún 2010

@dali4 ten film vypadá zaujímavo kukla som len začiatok niekedy ho dopozerám 😉

marianka79
9. jún 2010

takto mi yorky spinká pri počítači 😀 😀 😝

a to je karta pre dnešný den- miernost 😵 značí:...všetko má svoj čas.Možete očakávat nové vyhliadky vo vašom živote.Veď viete že trpezlivost ruže prináša......atď...

marianka79
9. jún 2010

@shupolienka najprv mi počúval tú mantru a krútil pri tom hlavičkou tak ako to psíci robia 😀 😝 a potom takto zaspal 😵 😵 😵

marianka79
9. jún 2010

a s týmto som sa hrala tušim ju má dali je to super vecička pre pevné nervy 😀 😀 😀

marianka79
9. jún 2010

jéj a fotku som nedala tak tu je 😉

denisocka
9. jún 2010

tak baby,neviem či to možem prezradiť .... ale aj naša ****** čaka už bábo 🙂 skuste uhádnuť, ktora z anjelskej smečky 😀

marianka79
9. jún 2010

ktoooo prezrad 😵 ??? chodí sem ešte alebo už nie?

certica
9. jún 2010

dali, linette a spol. 😀 ahojte, sice sem uz nepisem, ale sporadicky aspon nahliadnem, ako sa vam dari 🙂 . ja sa mam fajn 🙂

dali, ten dokument som prednedavnom videla 😉

deni, ze by ivka144?

marianka79
9. jún 2010

ahoj četica 😉

denisocka
9. jún 2010

vedla..... ako ta bedľa ..... no zalistujte o dosť stran dozadu,možno vam to zasvieti v pase 😀

marianka79
9. jún 2010

je to janus 😵

marianka79
9. jún 2010

kukla somdopredu a ma to v pase 7tt

certica
9. jún 2010

jaaj, tak gratulujem 😎 . priznam, ze som ju na mk odvtedy vobec nezahliadla, ale to bude tym, ze sa pohybuje na cz

denisocka
9. jún 2010

ale odomna to nemáte 😀

jani sorry .... keby si to nemala v pase,tak som ticho https://www.modrykonik.sk/forum/tema/miminko-v-...

marianka79
9. jún 2010

deni ty bonzáčka 😀 😀 😝

marianka79
9. jún 2010

@certica le ty sem tiež už nechodíš ☹

marianka79
9. jún 2010

ale myslím si že to nie je znamenie pre teba ale dali kedže si to všimla ona a nie ty 😉

certica
9. jún 2010

@marianka79 no to je fakt 😔 , ale neznamena to, ze som na vas zabudla, len mam zase obdobie znizenej potreby pisania 😀 , co kompenzujem zvysenou mierou citania a inych aktivit...
marianka, inak mas pekne motto 😉

@dali4 , mas nadherne deti 😵

marianka79
9. jún 2010

http://anitram.wordpress.com/2010/05/04/karmick...

mate s nimi nejakú skúsenost mna total zaujali 😵

denisocka
9. jún 2010

marianka,ano ja ich mam ,asi nepamataš .kupovala som ich asi v novembri ? a potom som nakazila aj janus a neviem či aj dali ich nema 😀