Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

terez34
28. jún 2010

@ivanko8 tiez si myslim ze priami kontakt a ktovie ci je na vine iba on alebo si vsetku vinu (myslim za nich oboch berie na plecia iba onje to naozaj zvlastny pripad asi psychyka p prd... sory ale neviem to lepsie definobvat

terez34
28. jún 2010

@marianka79 ja neiem ci sa jej ukazuju dva krat ona sedi pri pocitaci kukne na hodiny a oni ukazuju rovnake hodiny aj minuty a potom znacky na aute nic v pohode a naraz vykrikne neake cislo alebo aj cisla domu ....

ivanko8
28. jún 2010

@terez34 aj zrážka dvoch áut na ceste je najčastejšia vtedy, keď obe strany nedávajú pozor. Ak sa aspoň jeden vyhne, je to rozdiel. Ale zisťovať kto je na vine nemá nejaký veľký zmysel. Ku každému človeku je potrebné pristupovať individuálne. Aj keď je na vine len "jedna" strana, tak na tejto strane je možné riešiť príčinu problému ale na tej druhej strane je možné riešiť nezvládnutie vzniknutej situácie. Ale ani na jednej strane by sa o tom nemalo uvažovať ako o chybe (lebo to je odsúdenie dotyčného a potom stratíme objektívny pohľad), ale o istej úrovni chápania, na ktorej dotyčný je.
Asi Ti to bude znieť neuveriteľne, ale každý človek sa v každom momente rozhoduje najlepšie ako vie. (Problém je len v tom, čo vie.)

Inak máš pravdu, zbytočné sebaobviňovanie, nevnímanie reakcií druhých (a potom nesprávne vlastné reakcie) a ďalšie veci, čo tam spomína, zvyčajne vedú k ochoreniu a v tomto prípade možno aj tomu psychickému.

marianka79
28. jún 2010

@ivanko8 mne sa zase pacilo ked nam vykali

marianka79
28. jún 2010

a ktej teme ...... To je clovek ktory je sam a nema sa komu vyrozpravat zrejme ani nikomu neveri taky tazky oriesok.....

marianka79
28. jún 2010

a pise len o sebe zrejme sa lubi lutovat a chce aby aj okolie ho lutovalo

ivanko8
28. jún 2010

@marianka79 on by možno aj veril, ale čomu, keď všetko čo vidí, ide jedným okom dnu a druhým von? 😕 😀

marianka79
28. jún 2010

anjelinky a anjelik idem ja spinkat bo je uz po polnoci a rano s patkom do skolicky jedu tak papa a dobrunku nocku prajem

ivanko8
28. jún 2010

@marianka79 to ľutovanie je asi jediný príjemný pocit, ktorý si vie dožičiť. Problém je, že už v nasledujúcej sekunde ho tá ľútosť znovu skriví.

ivanko8
28. jún 2010

Dobrú noc všetkým. 😔

terez34
28. jún 2010

@ivanko8 myslim ze iba psych... mu pomoze on sebe ani nie
a s tymi autami super vyklad pan profesor 😀 😀

terez34
28. jún 2010

myslim ze mal viac pisat o vzniknutych problemov lebo z toho co napisal nie je jasne co on take zle spachal a naozaj je tam vela lutosti pre nic

uz idem aj ja hajat lebo rano bude krute tak dobru nocku sladke snicky 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

ivanko8
28. jún 2010

Jáj @dali4, aby som nezabudol aj na tú Tvoju otázku. Tai-či, čchi-kung a všetky podobné cvičenia bývajú jednoduché a po ukázaní a usmernení inštruktorom ich zvyčajne zvládne vykonať každý. Takže sú jednoduché. To je jeden pohľad.
Druhý pohľad nám hovorí to, že tieto cvičenia majú svoju fyzickú, energetickú a informačnú zložku. Takže fyzicky to dobre zacvičíme na prvý raz, ale na to, aby sme precítili prúdenie energie, musí sa naše telo naučiť vykonávať tieto cviky harmonicky a uvoľnene. Tu čas záleží napríklad aj od toho, kto je aký pohybový talent.
Informačnú zložku spočiatku vytvárame vhodnými predstavami (majstri už vedia, čo prináša predstava žeriava, čo predstava tigra, atď). Až dosiahneme dostatočne harmonický pohyb alebo postoj, tak informácie začnú prichádzať naspäť k nám, a my napríklad pochopíme, aký problém z nášho života bol ukrytý za nejakým nesprávnym pohybom. Tieto cviky je možné zdokonaľovať celý život a stále nám môžu priniesť niečo nové.

Takže aby som to zhrnul: Nie je to ťažké, je to krásne a od istého momentu zrejme aj dobrodružstvo. 🙂 😵 😎

dali4
autor
29. jún 2010

Ahojte anjeliky 😵 😵 😵
Dneska som natočila Mišelku na kameru ale akurát vtedy svietilo slnko do izby tak skor som natáčala tie lúče ako malú 😅 ... volačo ružové sa v tých lúčoch ukazovalo 😕 ... predpokladám že to bol nejaký odlesk zo sklíčka objektívu alebo niečo také 😉 ... ale rada bysom to niekomu ukázala, že či sa vám to už stalo niekedy. Kto sa rozumie do fotákov, kamier, svetla... 😉 . Pošlem viedeo na mail. Ja som také v živote nevidela, vyzerá to ako ufo 😀 , ale fakt si myslím že to je nejaký odraz. Inak je to kamera v mobile.

marianka79
29. jún 2010

@dali4 ahoj moja

dali4
autor
29. jún 2010

Ahoj
@marianka79 🙂

dali4
autor
29. jún 2010

@marianka79 pošlem ti to video, ok 😉

marianka79
29. jún 2010

ak si dali natacala oproti svetlu-slnku tak to preto ale zaujima ma to ako to vypada

marianka79
29. jún 2010

oki kuknem to len som teraz cez mobil tak potom to kuki 😉

marianka79
29. jún 2010

@dali4 darinka mam nove gelace poslem ti fotto
Idem ja teraz doktorke tak potom papa zatim

marianka79
29. jún 2010

tak som tu dr. mi potvrdila co som si myslela mam zapal mocovych ciest tak mam jednorazove antibiotika lebo mam zas crevne problemy a nemoze mi dat lieky na dlhsie
Ja som si to zrejme privolala vzdy vravim ze ja nebyvam chora v zime ale v lete 😖 tak uz s tym prestanem aby som si nieco dalsie neprivolala ☹

dali4
autor
29. jún 2010

Si tu ešte marianka? Pošli mi 😉

dali4
autor
29. jún 2010

@marianka79 jáááj moja, tak ti prajem nech sa vyliečiš čím skor. Veru tak, netreba si privolávat... ☹

terez34
30. jún 2010

dobre ranko kocky prajem vam krasny slnecny den aby sa vam darilo a anjeliky vas ochranovali 🙂 🙂

terez34
30. jún 2010

@marianka79 rychle uzdravenie a uz nemysli na to aka budes chora 😉 😀 😀

terez34
30. jún 2010

@dali4 minule o tych odle skov hovorili v telke ale k nicomu nedospeli lebo jedny ze je to znamenia a druhy ze su to len odlesky z objektivu tak ktovie kde je pravda 🙂

terez34
30. jún 2010

jej ja som zabudla pozdravit nasho ivanka tak aj tebe prajem krasny den 😉 stale zabudam ze tu mame uz aj muzsku cast 😅

tak caute idem nieco podnikat dnes tu ma prist svokra aj svagrina vcera bolo Petra Pavla 😀

linette
30. jún 2010

dobre ranko bambulky 😵

dnes som mala asi prvykrat jeden smiesny sen, v ktorom som bola v pohode .. : bola som s mamou na kupalisku a boli tam nove tobogane .. hovorim mame, aby vyskusala, ze je to siroke a mozu tam aj dospely ... najprv nie nie nie a potom isla .. sa smykla taku krasnu, ze som sa nestacila cudovat a smiat sa aka bola zlata .. a pritom ani plavat nevie.. potom dosla krsna a ja jej hovorim, ze ukaz aj jej ako krasne sa dokazes smyknut.. zasa najprv nie nie a potom ze no dobre a smykla sa taku velku ze skoro cez bazen vyletela.. ale tie pohlady vo sne 😅 😅 😅 ja som tiez rozmyslala, ze sa smyknem ale som sa bala, lebo smykalky v tvare prudke L nemam rada .. tak som len pozerala na mamu ..
jaaaaj a bola to modra smykalka cez ktoru sa smykla .. do tyrkysoveho bazena
co znamena modra farba??

linette
30. jún 2010

@marianka79 toto mas vystrazne znamenie aby si si zmenila myslenie v tomto smere.. takze od teraz dakuj za to aka si zdrava, silna a imunna 😵 😵
a skoro sa vyliec !!!!!!!! 😉

linette
30. jún 2010

@terez34 dobre ranko 😵 si zlatunka a ja ti tiez prajem dnes vsetko dobre aby sa ti vsetko vydarilo, usmev na tvari, slniecko v dusicke 😵 😵
a ty uz aj odchadzas 😒 ☹