Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
1. aug 2010

idem off bambulky .. prajem vam krasnu dobru noc s anjelickami na blizku a krasny den s pozitivnymi myslienkami 😵
papa

linette
2. aug 2010

dobre ranko dusicky .. 😵
kde ste sa podeli .. tu nik nieje, len linette si povyprava stale.. 😀 🙄 ☹

http://helar.wordpress.com/2006/07/02/energetic...

motylka
2. aug 2010

dobré ránko :D ja už som tiež tu :D

motylka
2. aug 2010

stiahla som si celestínske proroctvo, film, dnes sa chystám pozerať ... 😉

marianka79
2. aug 2010

ahoooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjteeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😎 😎 😎

marianka79
2. aug 2010

zdravím nové anjelinky 😵
@motylka celestínske preroctvo je pekný film to fakt 😉

marianka79
2. aug 2010

fúha som vás tak zbežne dočítavala za ten týžden sa to teda nazbieralo dnes už musím ist idem na nočnú potom mám dva dni volno tak sa ozvem papa 🙂

marianka79
2. aug 2010

toto mi práve prišlo mailom 😉


Dalajlámovo proroctví

Toto je poselství dalajlámy k miléniu, stačí pár sekund na jeho přečtení a zamyšlení se nad ním.

Mantra by měla odejít z vašich rukou do 96 hodin. Takže nezadržujte si toto poselství a obdržíte velmi příjemné překvapení.

Toto je pravda, i když nejste pověrčiví.

Návod pro život

1. Vezměte v úvahu, že velká láska a velké skutky zahrnují velké riskování.

2. Když prohrajete, nenechejte si ujít ponaučení proč.
3. Držte se tří R: - respektu vůči sobě
- respektu vůči ostatním
- responsibility - zodpovědnosti za všechny svoje činy.
4. Pamatujte si, že když nedostanete to co chcete, je to někdy skvělý zásah štěstí.
5. Naučte se pravidla, abyste věděli, jak je správně porušit.
6. Nedovolte, aby malé neshody zranily velké přátelství.
7. Když si uvědomíte, že jste udělali chybu, udělejte okamžitě kroky k její nápravě.
8. Každý den buďte nějaký čas o samotě.
9. Otevřete svoji náruč změně, ale nevzdávejte se při tom svých hodnot.
10. Pamatujte si, že mlčení je někdy ta nejlepší odpověď.
11. Žijte dobrý, čestný život. Až potom zestárnete a budete se dívat zpět, budete se moci
těšit z něho podruhé.
12. Milující atmosféra ve vaší domácnosti je základem vašeho života.
13. Při neshodě s vašimi milovanými, řešte pouze přítomnou situaci. Nevynášejte na světlo
minulost.
14. Sdílejte svoje poznatky. Je to způsob, jak dosáhnout nesmrtelnosti.
15. Buďte jemní k Zemi.
16. Jednou do roka se vypravte někam, kde jste nikdy před tím nebyli.
17. Pamatujte si, že nejlepší vztah je ten, ve kterém vaše vzájemná láska je větší, než vaše
vzájemné potřeby.
18. Posuzujte svůj úspěch tím, čeho jste se museli vzdát, aby jste ho dosáhli.
19. Přistupujte k lásce i vaření s hravou bezstarostnou odevzdaností.

Pošlete tuto mantru e-mailem alespoň 5 lidem a váš život se zlepší:
0-4 lidem: mírně
5-9 lidem:tak, že se vám začne líbit
9-14 lidem: obdržíte alespoň 5 příjemných překvapení v nejbližších 3 týdnech
15 a víc lidem: váš život se prudce zlepší a začnou se vám plnit všechny vaše sny

linette
2. aug 2010

ahojte anjeliky, ja uz doma z roboty .. 😝

@motylka suhlasim s mariankou celestinske proroctvo je krasny film, krasne tam vidno energie 🙂

linette
2. aug 2010

@marianka79 vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjj 😵 😵 😵 vravis Dobro došli 😉 😵
ako bolo?? .. nezastihli vas tie obrovske kolony?
uz aj letis do roboty ☹
tak prajem dobru pracu a nech ti to rychlo ujde v robote 😉

linette
2. aug 2010

na tom proroctve od dalajlamy nieco je .. suhlasim s nim a ma pravdu 😉

motylka
2. aug 2010

Ako často sa zhovárate s anjelmi alebo ich o niečo prosíte? A ak ich o niečo prosíte, chcete, aby vám pomáhali len v takých "veľkých" veciach, alebo aj v maličkostiach?

linette
3. aug 2010

dobre ranko 😵

@motylka kazdi mame svoj "styl" ako sa ku nim prihovorit.. daj na svoju intuiciu.. ja sa ku nim modlim kazdy vecer, aj ich prosim, dakujem im, rozpravam ku nim, cez den myslim na nich niekedy aj niekolkokrat ale neratam to .. niekedy ked citim tak si vytiahnem kartu co mi odkazuju .. a ci ich prosim o velke alebo male veci .. tak to ani nerozlisujem .. prosim ich o to, co prave potrebujem a mozem povedat, ze uz mi velmi velakrat pomohli 😵
vcera napriklad som sa ku nim prihovarala tak chytil ma taky stastny pocit, lebo som zacala dakovat 😵 tak podakovana som potom aj zaspala 🙂

denisocka
3. aug 2010

ahojte,ja vas chcem len pozdraviť a že som furt 2v1 😠 😀

linette
3. aug 2010

@denisocka ahojcek 😵 😵
si teraz akurat dobre si myslim .. som citala ze normalne tehotenstvo trva 40 tyzdnov 😉 šimonka si ako dlho mala v brusku?
tobynko je kludny, nerobi si z toho starosti, ze je este v tebe .. sa mu tam lubi 😉 🙂 a navyse to brucho ti pristane 🙂

denisocka
3. aug 2010

@linette maly šiel tušim 9dni skor , a ja som teraz 5dni pred TP ... ale vlastne asi 8-9dni pred TP podla sexu 😀 ale všetkci sa držia toho 8.8. podla usg 😀

linette
3. aug 2010

@denisocka len aby vas neprekvapil, ze pride 18.8. .. 😅 😕 a za ako dlho sa stihne otocit hlavou dole? alebo uz je?
a co tak si zasexovat ked uz spominas sex 😉 .. mozno sa potom tobinko vypyta skorej .. 😅 😉

linette
3. aug 2010

deni a tesis sa na porod? .. ako budes rodit? ..

linette
3. aug 2010

vcera som v robote citala casopis cestovatel a opisovali tam jeden sviatok v indii a spomenuli tam darshan a darshan znamena dar .. hned som si spomenula na tuto mantru:

https://www.youtube.com/watch?v=4fBhVyUmL6o


deva spieva nadherne 😵

linette
3. aug 2010

je to aj na nete, ale neni to cele .. ☹
http://www.cestovatel.eu/casopis/clanok.php?id_...

motylka
3. aug 2010

Denisočka, hlavne nech je všetko ok :D bábo už vie, kedy je jeho čas 😉
Baby, ja som bola včera večer doma bez muža, len s malou, tak keď sme si ľahli spať, tak som jej povedala, že sa ideme porozprávať s anjelikmi a s Ježiškom, vysvetlila som jej, aby sa im v duchu poďakovala a aby ich poprosila, aby nás ochraňovali, milo ma prekvapila, keď mi potom povedala, že prosila o ochraňovanie aj babku, dedka, krstnú atď. Ale chcem sa ešte opýtať - v priebehu dňa tak priebežne sa pokúšam rozprávať sa s anjelmi, hlavne, keď vegetím...a včera som chcela, aby mi dali nejaké znamenie, že ma počujú. Večer teda keď sme s malou ležali v posteli, som sa pozrela na stenu, bol tam normálny tieň nášho balkónového zábradlia ako vždy a okrem toho tam bol aj konárik s lístkami, chvel sa vo vetre (vonku pofukovalo). Nikdy tam nebol taký tieň konárika, ani vonku nemáme žiaden taký strom, ktorý by to mohol vrhať, dokonca sa ma aj malá po chvíľke opýtala, že odkiaľ to tam je, že pozerala cez okno a nevidí žiaden strom. O tretej ráno keď som sa zobudila, tak tieň balkóna tam bol, ten konárik už nie. Myslím, že to bolo to znamenie. Ja som mala aj chvíľkami strach, prečo? Veď keď to bolo znamenie od anjelov, nemala by som ostať pokojná? Všade opisujú stretnutie s anjelmi a s ich znameniami ako naplňujúce pokojom a šťastím. Ja sa totiž bojím aj toho, že by som ich niekedy reálne mohla uvidieť, že budú ako duchovia a ma to vydesí 😒

marianka79
3. aug 2010

ahojte bambulky tak som si konečne našla čas včera som ešte vybalovala nejaké veci do kufra sa to hádže lahšie 😖
tak mame tu nováčikov tak vás vítam 😵

motylka
3. aug 2010

@marianka79 ďakujem za privítanie 😉

marianka79
3. aug 2010

@ruzenkas maš moj obdiv si silná ženska my ženy celkovo viac zvládneme vyznie to asi blbo ale volakedy som sa velmi lutovala aké mám problémy a starosti so synom a aj som chcela aby ma lutovali (teraz len túžim aby ma ludia chápali)myslela som si že všetko sa mi valí do cesty tie prekážky som zvládla ked som si vlastne uvedomila že sa nesmiem lutovat a musím íst dalej a všímala som si iných ludí s ešte horšími chorobami a ak som to porovnala so synovou chorobou tak som si povedala že chvalabohu že je to tak a nie inak-ešte horšie 😔bola som s ním viac v nemocnici ako doma tak som mala možnost vidiet aj tie deti ktoré nemali ani vlásku na hlave som plakala aj za ne 😢
snad vieš čo som tým chcela povedat 😔 ty to zvládneš uvidíš 😉 hlavne vela štastíčka a pozitívneho myslenia sú ludia ktorým na tebe zaléží a opačne a oni ta podržia určite

marianka79
3. aug 2010

@denisocka tak sa ti to už kráti jááj si spomínam na moj porod bol super len to potom čo nasledovalo 😢 to bolelo viac 😔

denisocka
3. aug 2010

no ja zvedava čo bude ,ako bude a kedy bude ... planujem možno aj vyvolať

dufam že vas tu nepoburim 😀 ale akože,davam tu svojho anjela na krížoch 😀

marianka79
3. aug 2010

@motylka ahoj a teba čo privádza ku nám náhoda to určite nie je 😉 tak...?

marianka79
3. aug 2010

@denisocka ahoj no ten tobiho ochranuje 😉

marianka79
3. aug 2010

@linette nie nemali sme žiadne kolóny len v madarsku sme dlho čakavali lebo tam opravujú asi cesty