Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
3. aug 2010

@marianka79 dakujem,toho budem potrebovať ,anjela stražneho ..škoda že teraz asi nemožem svoje karty vybrat

dali4
autor
3. aug 2010

Ahojte anjeliky... 😵 😵 😵

linette
3. aug 2010

znamena to toto:

vasi andele strazni chteji, abyste prave ted vedeli, jak velice vas miluji. laska vasich andelu je naprosto bezpodminecna a vsezahrnujici.

nejste sami. tuto kartu jste si vytahli jako milostny dopis od svych andelu straznych, kteri chteji, abyste vedeli: jsme tady. nikdy jsme te neopustili a nikdy te ani opustit nemuzeme.
vasi strazni andele rikaji, ze si zaslouzite jejich pomoc a pozornost. nic co jste si kdy mysleli, co jste rikali nebo co jste delali, vas nemuze odloucit od vasich bozskych pomocniku. nikdy vas nesoudi ani neopousteji kvuli chybam, ktere delate. andele jsou zde jednoduse proto, aby vam poskytli oporu v procesu duchovniho rustu a podporuji vas, abyste zase vy mohli pomahat druhym.

marianka79
3. aug 2010

@linette nie mám len tarotové zatial si ma žiadne nevybrali 😉

dali4
autor
3. aug 2010

Prišla som vás aspon pozdravit.... snažím sa vás dočítat. Malej idú zuby a znáša to horšie ako tie pred tým... tak mrnčí je nekludná.

linette
3. aug 2010

@denisocka a preco sa vlastne nemoze? 😕 .. to som nikdy nevedela..

marianka79
3. aug 2010

@linette pekné 😵 tak @denisocka nech je tak ako je to napísané vyššie 😵 😵 😵

marianka79
3. aug 2010

@dali4 ahoj dali 😵

linette
3. aug 2010

@dali4 ahooooooooooooooojjjj 😵
myslim na malinku .. tusim volaco sme minule spominali jery ked isli kubkovi zubky co je na to dobre.. len som zabudla 🙄

marianka79
3. aug 2010

@linette lebo su 2v 1 a karty by nevedeli komu veštia

linette
3. aug 2010

@marianka79 aha .. ja som si myslela, ze to sa nemoze preto, lebo nejake "zle" sily prejdu ... ale anjelskymi sa nevesti ..

marianka79
3. aug 2010

@linette to si myslím že to tak je už to tu tušim ivanko spomínal presnejšie

dali4
autor
3. aug 2010

@marianka79
@linette
@denisocka ahojte 😵
Na tie zúbky sú dobré aj nejaké homeo chamomilla vulgaris 15ch ale zatial ich nemám, dávam len upokojujúci gél.

marianka79
3. aug 2010

@dali4 moj s oblubou cmulal kyslú uhorku 😝 😅 😕

marianka79
3. aug 2010

pridala som pár foto s dovolenky tak kuknite potom pridám dalšie 😉

marianka79
3. aug 2010

z jednej stránky
ja som bola pri veštici keď som bola tehotná osobne a povedala mi, že mi veštiť nebude, že mám prísť po pôrode. Keď som sa pýtala na dieťatko, tak mi odpovedala že o tom mi nemôže povedať už vôbec nič, že o nenarodených deťoch zásadne nič nehovorí. Zostala som zaskočená, lebo som bola objednaná 3 mesiace vopred, ale nevytiahla som od nej nič. Opýtal som sa, či ona o tom dieťati niečo vie len nemôže povedať, alebo či je to aj pre ňu neznáme. Vraj vidí, ale nepovie. Môže mi vraj povedať len toľko, že sa nemám prečo strachovať, lebo pri deťoch mám dané od Boha šťastie. Nemám sa vraj stresovať, všetko zvládnem. A to bolo koniec môjmu vešteniu v tehotenstve.

dali4
autor
3. aug 2010

@marianka79 malá si nedáva nič do úst tak to ju asi nenahovorím 😝

linette
3. aug 2010

@marianka79 kvasene uhorky milujem .. 🙂 som ich mala v nedelu a v pondelok k obedu .. ale slohla som si z nich aj sobotu 😀

linette
3. aug 2010

@marianka79 na plazi zlatni rat ste boli ? ..
fotky su pekne 🙂 😉

marianka79
3. aug 2010

nie a to je kde ? boli sme v omiši n avýlete

marianka79
3. aug 2010

bože ja mám ale divné chute viete čo jem? čokoládové guličky nesquick poliate tekutým grankom 😀 😀 😝

linette
3. aug 2010

@marianka79 zlatni rat je na braci .. skoda, ze ste tam neboli ☹ .. to je asi najznamejsie na braci .. a este, ze tam kukucim byval..

linette
3. aug 2010

@marianka79 😀 😀 😀 😀 😀 s kym si bola na izbe marianka?? 😀 😝

marianka79
3. aug 2010

a je to ako daleko od supetaru nevieš?

marianka79
3. aug 2010

@linette s patkom

marianka79
3. aug 2010

😀

linette
3. aug 2010

hodim sem foto

marianka79
3. aug 2010

jááj to je tá pláž BOL je to na opačnom konci 😉

linette
3. aug 2010

v mestecku bol sa nachadza zlatni rat .. je dole
http://www.mapsorama.com/maps/europe/croatia/br...