Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
3. aug 2010

@motylka 😀 😝 😉 jasné

babenky idem ja so psom a potom mi príde láska moja a idem mu niečo pripravit na papanie aby mi neschudol tak sa majte krásne a anjelikov po boku vám posielam 😵 😵 😵

marianka79
3. aug 2010

a skončili sme pri jedle 😀 😀 😀

papa 😉

linette
3. aug 2010

ja som uz najedena a este zelvicky idem nakrmit .. grilovane kuriatko miluju, dobre ze z panciera nevyskoci a 😀 ...
okay bambulienky .. vsetky ste zdrhli, zdrham aj ja .. majte sa pekne, dobre spinkajte, a anjelickov po boku majte a nebojte sa im prihovorit, oni budu len radi 😵 a este tim, ktore jete prajem dobru chut 😉

motylka
3. aug 2010

aj ja prajem pekný večer a dobrú noc s peknými snami 😉

miruska15
4. aug 2010

Do 😀 bre ranko a pekny zamračeny den.
😀

linette
4. aug 2010

dobre ranko anjeliky 😵

@miruska15 aj u vas je sivo ☹
ako bolo ivke v tabore ? ..

linette
4. aug 2010

posielam vam anjelickov aby na vas davali pozor a aby ste mali hned krajsi a stastny den 😵

linette
4. aug 2010

Rôzne podoby anjela

Dnes ráno som sa rozprávala s Gabrielom, ale nerobila som si skript a preto radšej okamžite zapisujem to, čo som sa dozvedela: Mám CDčko od jedného speváka, ktorý mi nesmierne pripomína Michaela, a tak som sa Gabriela pýtala, v akých formách sa anjeli prejavujú v našom svete.

Odpoveď:
ako čistá energia, ktorá je všadeprítomná
v každom z nás sú všetci prítomní v podobe “energetickej bunky” (podobne, ako v sebe máme vodík, kyslík a ostatné prvky) a v tejto podobe dokážu niekedy prevziať kontrolu nad naším telom a urobiť, čo práve treba – to sú zrejme všetky nečakané hrdinské skutky od zdanlivo nenápadných ľudí
ako “avatar”, teda plnohodnotná bytosť vytvorená zhmotnením ich energie (nie “človek”, pretože vzniká ako dospelá osoba vo veku okolo tridsiatky a s postupom času nestarne a málokedy sa zdržiava na Zemi po dlhšiu dobu), ktorá má k dispozícii všetky ich anjelské schopnosti - upozorňujem, že moje ponímanie je skôr “počítačové” a odlišuje sa od indického ponímania avatara, ktorý je skôr reinkarnáciou
ako “ľudský život”, ako to nazval on (a “človek”, ako by som to pomenovala ja) – od narodenia až po smrť.

To posledné bola pre mňa tak trochu novinka a tak som sondovala ďalej. Dozvedela som sa, že takýto človek si nie je vedomý toho, čím vlastne je. Výzorom sa však veľmi podobá na avatara daného anjela. Ten spevák, ktorým to celé začalo, je skutočne “ľudský život” Michaela (dokonca má aj podobné krstné meno) a zistila som, že poznám aj ”ľudský život” Gabriela. (Samozrejme, nie osobne. ) Gabrielov “ľudský život” sa však volá celkom inak ako on.

Rozpoznávam ich predovšetkým podľa očí – každý z nich má svojský pohľad a ten je absolútne zhodný s avatarom (teda “hmotnou reprezentáciou”) daného anjela a spoznáme ho, keď sme s nimi v kontakte v mimofyzickom svete.

Jedno, čo som zabudla zistiť: koľko takých “ľudských životov” dokáže mať jeden anjel súčasne. Viem, že avatara môže mať v hmotnej realite v tom istom čase len jedného. Nuž, nabudúce sa pokúsim nezabudnúť spýtať a doplním to sem…

Doplnok: Takže som sa spýtala, koľko ľudských životov môže anjel súčasne otvoriť. Len jeden.

linette
4. aug 2010

zaujimavy clanok

linette
4. aug 2010

Stretnutie so strážnym anjelom

V meditácií - tj. kedykoľvek počas meditačného procesu

V modlitbe - hovorte k nemu. Povedzte mu, čo vás trápi a čo potrebujete

Dopisom - Posaďte sa a napíšte kľudne dopis pre anjela strážneho.
Proste začnite hovoriť - anjel je vždy pri vás a čaká na to aby vám mohol pomôcť. Keď vám bude najhoršie ,myslite na to, že v tom nie ste sami.

motylka
4. aug 2010

ahojte 🙂 Včera večer som si pozrela to celestínske proroctvo, veľmi pekné to bolo 😉 Stiahla som si z netu aj knihu, aj pokračovanie (desiate proroctvo, tajomstvo shambhaly), tak sa už teším, kedy si nájdem na to čas 😉 Mám teraz síce ešte dovolenku, tak sa možno podarí.
Ináč včera večer už ten tieň konárika na stene nebol, všimla si to takisto aj moja malá, tak sme sa rozprávali o anjelikoch.

miruska15
4. aug 2010

@linette ahoj.
Mala sa dobre ale je už rada že je doma.S Danuškom sa vyhrala a aj on bol štastny že ju vidi.Taky boli zlaty.
Mala som zvlaštny sen so švagrinou,bola naha a bozkavala ma,Hned ked som sa zobudila som vedela že to neni dobre.Nahota je hanba a aj to bozkavanie ma upozornilo aby som si davala na nu pozor.A asi sa aj stalo čo som čakala.Ja som so svokrou na nože a ona sa asi snaži nas so švagrinou rozdelit a aj sa jej to dari.Včera bola švag. u mna a nemali sme si čo povedat bola ina ako inokedy neviem čosi mam o tom mysliet.Je mi to luto lebo sme si rozumeli a teraz je to na prd citim od nej odstup.A ešte den pred tym ma svokra tak vytočila prechadzala sa snou a s jej detmi pred našimi oknami tak aby som ich videla.Tak mi to bolo luto moje deti maju len jednu babku a ta ich ma v paži boli to.Normalne uvažujem že si podam inz. že hladam starych rodičov pre svoje deti.Musela som sa vyrozpravat sory ale strašne nas to s mužom trapy.pa
Idem sa porozpravat s anjelikom nech mi pomože.

motylka
4. aug 2010

@miruska15 tá švagriná je jej dcéra alebo nevesta? A nevieš sa s ňou o tom porozprávať? (s tou švagrinou)

miruska15
4. aug 2010

@motylka nevesta je.Už som sa rozpravala(skor pohadala) a ona mi na to povedala že ona s nou problem nema.Ja ju chapem že je taky mur medzi nami ale myslela som si že trochu si ma zastane pred nou ale asi som sa v nej zmylila nevadi.Moja svokra mi robi zle od začiatku neviem prečo.Ale až teraz moj pohar trpezlivosti pretiekol.Vieš poviem si kašlem na ne nech sa stretavaju.prechadzaju,navštevuju ale na druhej strane je mi to luto.Vždy sme si všetko hovorili a teraz drži bobrika mlčanlivosti.nevadi musim to nejako prežit.Dik za vypočutie nemam sa skym o tom porozpravat.

motylka
4. aug 2010

@miruska15 pozerala som práve tvoje detičky, že aké máš, že ako dlho si na nože so svokrou no a prišla som na to, že máš takisto 8-ročnú Ivanku ako ja 😉

miruska15
4. aug 2010

@motylka to akože maš aj ty 8r. Ivanku ak ano tak to je nahoda alebo osud.Nie som zase cely čas s nou na nože.Moc som ustupovala koli mužovi a koli detom,ale tentoraz ma fakt dožrala ked ma začala pred synom ohovarat a aj muža vlastneho syna to bol už vrchol.Nech mi to povie do oči čo ma na srdci ale to je jednoduchšie špinit ked sa nemožeš branit.Moja mama jej vedela povedat svoje a vždy ma vedala podržat.ale dost už nejdem to rozoberat ono sa to vyrieši.Každemu sa všetko vrati.Je mi luto tych deti pytaju sa na babku a ja im neviem odpovedat.Mato ten viečo je vo veci,Ivanka ta nechape a Danuško možno raz pociti lasku od Babky či bude vlastna alebo cudzia je jedno.Trochu som rozcitlivela mame akesi tažke obdobie tak sory.Pa pa a dobru nocku

motylka
5. aug 2010

@miruska15 tak sa to snáď porieši k dobrému... My sme mali tiež problém so svokrom, tiež je to na dlhé rozprávanie, ale myslím,že sa už teraz spamätal... po 10 rokoch 🙄
A áno, mám 8ročnú Ivanku 🙂

miruska15
5. aug 2010

Dobre rano Anjeliky.
@motylka tak to je super.A idete do druhej alebo tretej tr.My do druhej dala som jej odklad a vobec nebanujem.Je šikovna no uvidime ako jej to pojde v druhej.Mam s toho obavu lebo boli v tr.12 a teraz ich zlučili dve tr. do jednej.tak ich bud 25.no uvidime .
@linette super link bola som na nom a chcela som si vypočitat den smrti ale na konci som to vzdala.Aj tie mena su super na mojho chlapa to sedi jak rit na šerbel.

linette
5. aug 2010

ahojte anjelickovia 😵

@miruska15 ked tak citam co pisees ☹ 😢 mam to brat ako znamenie? .. ja mam skoro ten isty problem len opacne a trocha inak .. ja som to velmi tazko znasala a teraz je to len o cosi lepsie a tiez sa to taha dlho, skoro si to odniesol nas vztah (samec je nastastie silnejsi) .. to je ten problem ktory som spominala na zaciatku (nepriamo) .. ale z druhej strany mozem byt rada, pretoze kebyze niet problemu tak sa sem nedostanem 😉
mirus ty si silna a deti ked budu vacsie to pochopia .. z vlastnych skusenosti co ti viem povedat, skus sa na to co najmenej zameriavat a ver, ze to dobre dopadne 😉 su to prekazky, ktore musime zvladnut a prekonavat s laskou aj ked je to tazke .. mas skveleho muza, deti .. je to tvoja rodina, tvoje stastie a to nech je dolezite .. "s.." na svokru, ona tym tiez musi prejst, daj jej cas aby to pochopila, aby sa uvedomila, ved nic netrva vecne, .. nemyslela si na to, ze ona sa trapy ked je takato? .. ty si ta mudrejsia, tak sa nenechaj vytocit a nerob jej tu radost aby ta vycuciavala .. s hadkami clovek nikam neprispeje .. je lahke sa rozhadat ale tazke je konat s chladnou hlavou ..
ja si hovorievam, ze nie priebeh je dolezity ale vysledok... i ked to trva dlho a viera sa straca.. treba verit stale, ved nadej umiera posledna a sila viery robi zazraky.. treba mysliet pozitivne a radovat sa z kazdej dennodennej veci a nemysliet na to zle .. 😉

linette
5. aug 2010

mirus uz sa tu niekolkokrat spominala metoda ho oponopono .. to je "cistenie vztahov" aj samych seba.. staci vycistit jeden vztah a tym padom sa zacnu aj ostatne davat dokopy .. ja si tu knihu idem kupit na vyplatu a odporucam ju aj tebe 😉

linette
5. aug 2010

@motylka urcite to bolo znamenie, nemaj obavy 😉 ved prve co ta napadlo bolo, ze je to znamenie .. a to co prve napadne pripadne uvidi hlavne v meditacii je vzdy spravne 😉 🙂

linette
5. aug 2010

esteraz sem davam tento link .. ja citim taky klud pri tej pesnicke, az sa mi slzy tlacia do oci akoby som sa fakt cistila ..
dnes rano som si to cely cas hovorila po ceste do roboty .. aspon som nemyslela na sprostosti 😝

https://www.youtube.com/watch?v=ac5SGwRPv0o
linette
5. aug 2010

pri 2:46 ked spieva i´m sorry sa mi zda akoby plakala

dali4
autor
5. aug 2010

@linette ahooooj 🙂

linette
5. aug 2010

@miruska15 z toho linku aj mne sedi to cislo az na jednu vetu .. ale ak je myslena na osobu, ktoru nemusim tak je to pravda .. a posledne dve vety ma totalne dobre vystihuju .. 😕

linette
5. aug 2010

@dali4 ahoooooj moja 😵

dali4
autor
5. aug 2010

Dneska ma strašne bolí hlava... 😒

linette
5. aug 2010

@dali4 som si robila domacu syrovu omacku (od oka) na cestoviny a taka husta sa mi podarila, ze ju nevladzem dojest .. asi skonci v kosi .. 🙄