Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
7. aug 2010

@certica ja už dlhšie premýšlam nad reiki len sa neviem odhodlat a ani neviem kde v trnave to je kto to robí a prečo sa pýtaš? ty sa chystáš tiež?

marianka79
7. aug 2010

no konečne sem prídem a tu nikto si tu trpím samomluvou 😝

marianka79
7. aug 2010

@jankapiknova a ty veríš na takéto veci? a ako si nás vystopovala? čítaš nás už dlhšie? čítam že si registrovaná viac ako rok....povedz nám viac o tom na čom bol tvoj manžel poprípade nech nám to napíše aj on sem osobne my sme zvedavé osoby 🙂 😉

marianka79
7. aug 2010

všimnite si kolko orbikov je nadomnou 🙂 a natej druhej fotke pri patkovi je ich tiež dost vela 😵
je to pri mori a velmi fukalo tam som nastavovala foták na samospúšt a ked som šla k nim som skoro na tých skalách spadla aj som tam taká rozčapená 😀 😝 😅

marianka79
7. aug 2010

no ja teda idem keed ste tu neni ☹ papa zatial

shupolienka
7. aug 2010

ahoj marianka to to je ten sek zo stranky secret http://www.thesecret.tv/images/check/the-secret... 😵
tak vytlac si aby ti vysli na skrinu 😀 😀 😀

dali4
autor
7. aug 2010

Ahojte babulky... ked je tu reč o disco... ja mám strašný absťák, velmi súrne bysom na takú diskoteku potrebovala íst 😅 😀 ... a napadlo mi, ale neviem či by sa vám dalo 😕 ... ked sa už stretneme v ba, alebo kdekolvek, mohli bysme íst na disco a zohnat si niekde ubytko na jednu noc abysme potom nemuseli cestovat v noci 😅 ... čo vy na to?

pe3nka82
7. aug 2010

Ahojte anjelinky,

konečne som sa dopracovala až sem... 🙂 už týždeň, deň čo deň sadám k počítaču a zo záložiek vyťahujem Kontakt s anjelmi.. dostala som sa ku vám 🙂 "náhodou"??? určite to nebola náhoda a "strýčko Google" presne vedel koho mi má poslať keď som zadala do vyhľadávača "rozhovory s anjelmi"... a tak som si vás prečítala cca od stránky 300 až po dnes.. prežila som s vami choroby, radosti aj starosti.. vaše aj vašich malinkých anjelikov, ktorí sú všetci takí krásni.. 🙂 stali ste sa mojimi virtuálnymi priateľkami a spriaznenými dušičkami a preto dúfam a verím, že ma príjmete do svojej anjelskej rodinky.. 🙂 včera som sa dokonca pristihla, že keď som šla autom domov z nákupu tak som na vás myslela... čo asi robí Lin, Deli, Marianka.. 😅 ale aj ostatné anjelinky... teším sa, že sa tu budeme spolu stretávať a zdieľať svoje osudy.. 🙂

čo sa týka anjeličkov som ešte len začiatočník, ale verím, že existujú a učím sa s nimi skontaktovať.. takisto čo sa týka ezoteriky.. (včera som si kúpila kryštáľový náramok a citrínový mám už asi mesiac) 🙂
pozitívne myslieť sa snažím už asi 2 roky.. mám prečítaný Secret aj Tajomstvo príťažlivosti srdca, rovnako aj Žiadne stretnutie nie je náhodné a Miluj svoj život. Niekedy sa však pristihnem, že skĺznem do starých koľají.. našťastie si viem včas povedať STOP!! ale potrebujem občas aj podporu a teda verím, že ju nájdem aj v podobe vašich príspevkov.. dievčatká veľmi sa na vás teším... 🙂

prajem krásnu sobotienku 🙂

dali4
autor
7. aug 2010

@certica ahoj, dlho ta tu nebolo 😅 . @denisocka aj ja velmi silno gratulujem aj ked som ti už písala na facebook... Všetko dobre dopadlo, veeeeelmi sa tešíííím, malinký je krásnučký 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisocka
7. aug 2010

dakujem vam *cmuk

dali4
autor
7. aug 2010

@pe3nka82 zdravím ta 😵 ... velmi radi ta prijmeme medzi seba 🙂 To, že si nás našla náhoda určite nebola, tak isto ako ked som zakladala túto tému... verím že ma anjeli viedli, ked som surfovala po internete a "náhodou" som našla MK... našepkávali mi že sem mám napísat 🙂

dali4
autor
7. aug 2010

@shupolienka gratulujem Jakubkovi 😵

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 prečo musíš na disko chvilku zabudnút ? 😕

dali4
autor
7. aug 2010

@linette dobrá tanečná pesnička. Jaj jak bysom sa išla vybláznit. Baby poďmeeeee 😉

dali4
autor
7. aug 2010

Vymazali mi fotky s albumu 😒 ... ale bola na nich len príroda... tak asi sa neni čomu čudovat 😝 . Pravdu poviem že som si to ani neuvedomila že tu také fotky asi nezostanú. Čo už.

pe3nka82
7. aug 2010

@dali4 ďakujem a ďakujem aj anjelikom za to že Ťa viedli a teraz existuje táto skvelá stránka, ktorá utlmila moju začínajúcu závislosť na facebooku 😀 a to už je čo povedať.. ale asi to tak malo byť a anjeličkovia vedia prečo to robia...facebook je fajn, ale isto ma tak duchovne neobohatí ako "kontakt s anjelmi" 🙂

pe3nka82
7. aug 2010

baby a toto poznáte?? nádherný filmík ktorý mi tiež veľmi pomohol...

https://www.youtube.com/watch?v=G-2KJMPtKDc
dali4
autor
7. aug 2010

čo poviete na tohoto chlapca... ? 😉

https://www.youtube.com/watch?v=fFEn_WxiczM
miruska15
7. aug 2010

Ahojte zlatička
@dali4 prečo chcem zabudnut na disco.Tak lebo pred malym sme až moc s mangelom hírili a ked prišiel maly tak nas v podstate zachranil.Našli sme zase tu spravnu cestu.Preto mi to nechyba skor by som šla na niake dobre jedlo a vinko.S tými foto to trochu prehanaju.
dievčata dnes je presne 19rokov čo sme sa s mužom zoznamili.bože to je rokov a prežili sme dobre aj zle.Dnes išiel chlap aj s Ivkou na hriby a doniesom asi 100 dubakov 😲

miruska15
7. aug 2010

@pe3nka82 aj ja som sem prišla nahodou aj ked si myslim že to nahoda nebola ale niekto ma sem doviedol a som tu doteraz.A moc mi to pomaha.

miruska15
7. aug 2010

@denisocka velka gratulacia k malinkemu.Nech ste zdravučky.A uživaj si to naplno lebo to strašne uteka a s babetka je zrazu velky pubertak 😀 😀 😀 Posielam Tobiaskovi boštek 😨

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 ahaaaaa... tak to chápem 😉 a súhlasím 🙂 . Miruška gratulujem, to je už poriadnzch pár rokov čo. My budeme mat v septembri 18 rokov od zoznámenia.

dali4
autor
7. aug 2010

@miruska15 a tie dubáky 😲 super... hod mi sem pár na praženicu 😅

miruska15
7. aug 2010

idem maleho uložit a potom pribehnem zatial pa

pe3nka82
7. aug 2010

@miruska15 Miruška gratulujem k výročiu aj k hríbikom 🙂 môj synovček našiel predvčerom 140 😨 inak Miruš, keď som Ťa zbadala prvý krát na fotke totálne ako bratova bývala priateľka, ktorá sa tiež volala Mirka a najväčší šok bol keď som sa dozvedela, že si z PB bo aj ona je... 🙂

miruska15
7. aug 2010

@pe3nka82 fakt 😲 žeby som tu mala dvojničku.V TN že vraj mam ale tu v meste ? 😀 Dufam že niesom ta ex 😀 😀 😀 😀

dali4
autor
7. aug 2010

@pe3nka82 ten film bysom si rada kukla... pohladám či sadá niekde stiahnut s netu. Vyzerá zaujímavo 🙂

pe3nka82
7. aug 2010

@miruska15 dvojníčku a navyše aj menovkyňu 😀 nemyslím si, že si to Ty... to by si musela mať Maťka v štrnástich.. 🙂 ona bola tak stará/mladá 😉 ako ja...

pe3nka82
7. aug 2010

@dali4 tu je link na toho Pokojného bojovníka http://ulozto.cz/4637853/pokojny-bojovnik-cz.avi