Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mywiel
23. aug 2010

@linette ano blizi ale nejako si to stale neuvedomujem ze to moze uz prist 😅 byva sa nam uzasne, je tu klud a mame velku zahradu proste splnil sa nas dlhorocny sen 😵 velmi sa tesim na malého aj ked zacinam byt trosku nervozna z porodu ci to zvladnem bez periduralky a mozno bez vane, lebo ma do konca mozno v nej nenechaju no ved uvidime v kazdom pripade chcem ist co najskor domov z nemocky mozno este v ten den ak sa bude dat 🙂

linette
23. aug 2010

@ruzenkas skus pozriet toto ..
http://www.univerzalna-laska.sk/XI.Liec.p.m.htm
http://www.tetakaterina.cz/38-lecitelske-tipy/
http://www.martinus.sk/?uItem=18615

k tomu naprogramovaniu vody .. napusti si vodu do flase a nalep na nu papierik na ktory si napis pozitivne slova ako su laska, zdravie, stastie, dobra energia, milujem ta, dakujem ti, atd a predstavuj si ako sa tieto dobre veci dostavaju do tej vody .. mysli na to s laskou ako je ta voda ozdravujuca.. popros anjelov aby ti pomohli naplnit tu vodu zdravim ... nechaj ju tak par dni a stale si hovor, ze je uzdravujuca .. a potom ju vypi s tym, ze ti pomoze 😉 si myslim, ze za pokus to stoji .. vychadzam z jednej teorie .. presnejsie vychadzam z jedneho pokusu, ktory som tu raz spominala z ryzou .. ryza na ktorej boli pekne slova tak ta ostala po par dnoch pekna a ryza na ktorej boli negativne slova tak ta splesnivela ..

linette
23. aug 2010

@mywiel ja sa tak tesim 😵 ze sa ti splnil sen .. to je pre mna zaroven aj motivaciou pre moje sny 😅 🙂
a si nam nepofotila domcek ☹ raz si slubila .. verim, ze je krasny 😵
myw porod si zvladla uz jeden, zvladnes aj tento 😉 tes sa na neho 😉 🙂 a urcite sa vo svajciarsku rodi lepsie ako tu 🙄 myslim na teba 😉 😵
vidim, ze mas plnoooooooo veci pre babatko 😅 🙂

linette
23. aug 2010

jak ten cas uteka ... musim do roboty 😖
papa anjeliky a uzite si krasny den 😵

mywiel
23. aug 2010

@linette no ved mi PA povedala ze moj prvy 22 hodinovy porod je akoby som uz prezila rovno dva 😅 😀 no pofotim ked bude trosku casu 😉 dakujem pa 🙂

denisocka
23. aug 2010

@linette joj ty moja cicka 😉

zasielam moje čertove nožky male, moje cicky čo počuvaju len na heslo 😀

marianka79
23. aug 2010

@denisocka to su krasne fotecky 😵 nàdhera 😵

marianka79
23. aug 2010

@mywiel fuha 22hodin??? To si si to teda vytrpela aj za 4porody ja som rodila 2hodiny to bola taka rychlovka 😀 😝 😵

marianka79
23. aug 2010

@linette 😵 😵 😵 idem tam ešte niečo pridat 😉

mywiel
23. aug 2010

@marianka79 2 hodiny?! 😲 wau to si si ani nestihla hadam uvedomit ze rodis? 😅 😀 No dufam, ze druhy pojde rychlejsie aj 6 hodin by som kludne prijala ved uvidime. 😕

denisocka
23. aug 2010

@mywiel ja som rodila teraz hodinu a neprajem to nikomu, s oxytocinom a buscopanom a teraz sa decko nevie prisat,bo take otapene z tých infusii a mlieko nabehlo po 3.dni a aj to tak na pizdu malo

mywiel
23. aug 2010

@denisocka no ja chcem co najprirodzenejsi porod bez pedi a bez oxitocinu ak sa bude dat a 18 hodin som si vytrpela bez tochto vsetkého lebo som chcela prirodzene rodit ale potom som si uz vypytala periduralku lebo uz som bola unavena a nezvladala som takze 18 hodin bez nicoho bol riadny maraton preto mi moja PA povedala, ze uz som si prezila dva porody 😝 😉

ivanko8
23. aug 2010

Pozdravujem všetky anjelinky!
Pripájam článok k tomu programovaniu vody: http://angelarium.wordpress.com/2010/08/04/prog...
Ja som mal minulý týždeň angínu a ako som sa začal na svoj čajík usmievať a rozprávať mu, že som zdravý, tak do druhého dňa už hrdlo nebolelo. 😵 Takú úľavu som mal doteraz len po antibiotikách.

Rozprával som sa minulý týždeň aj s jednou osobou, ktorá je v týchto veciach výrazne ďalej. Bola na liečení a keď pri jednej procedúre vstúpila do bazéna, cítila tam vílu a niekoľko škriatkov. Tí len čakali, kým ich niekto požiada, aby mu pomohli zbaviť sa chorôb. Boli veľmi šťastní, že sa im niekto konečne prihovoril a o niečo ich požiadal. 🙂 🙂

ivanko8
23. aug 2010

No a k tým snom - @marianka79 Tvoje sny sú na mňa veľa. Cítim z nich niečo, ale chce to niekoho skúsenejšieho na vykladanie.

Tie sny o lietaní nám niečo prezrádzajú práve cez naše pocity. Keď sa mne snívalo, že lietam (tiež ako plávanie - prsia), vždy som mal dobrý pocit. A presnejšie, pocit, že čokoľvek čo chcem, naozaj dokážem, pocit že som slobodný, pocit že sa dokážem na moje problémy pozrieť s odstupom, pocit že ich dokážem všetky vyriešiť, pocit že tým dokážem pomôcť komukoľvek, kto tú pomoc potrebuje.
V snári je za podobným vysvetlením ešte doplnenie, že si treba dať pozor na odtrhnutie od reality. Na mňa pôsobí dosť alibisticky. Ja by som osobe, ktorej sa práve sníva o lietaní, poradil, aby využila tú silu a ten pocit k dosiahnutiu svojich želaní, čas na to je tu a teraz. 😎

ivanko8
23. aug 2010

Pocity zo snov o lietaní mi pripomenuli iný sen. Snívalo sa Vám niekedy, že plávate na lodi? Ja som plával snáď na všetkom možnom, tuším aj na ponorke. Ale dva razy sa mi snívalo, že sa plavíme na nádherných starých drevených lodiach (asi škuner - z dobrodružných kníh) a tam sme niekoho naháňali (alebo on nás) a ja som zistil, že dokážem chodiť a behať po vode. Vedel som, že je to dôležité, aby som zachránil ostatných a cítil som, že dokážem vyriešiť všetky problémy a mám k tomu vždy takú pomoc, akú potrebujem a pripadalo mi to úplne samozrejmé. 🙂 😝 😅
Už neviem ako to skončilo, ale určite dobre. Teraz sa už len naučiť preniesť ten nádherný pocit aj do reálneho života. 😵

dali4
autor
23. aug 2010

Ahojte všeci 😵 😵 😵
K tým snom o lietaní 😅 ... nášmu malému sa velmi často sníva že lieta a vždy mi potom povie že maminka, to je také pohodlné a príjemnééé 😵. Som rada že má také sny.

dali4
autor
23. aug 2010

@mywiel ja som pri Marekovi rodila 16 hodín, tiež bez všetkého. Nakoniec už ked bol porod rozbehnutý, tak som medzi kontrakciami zaspala 😀 😅 museli ma zobudit. Bola som totálne vyčerpaná. Ale doteraz neviem či to bol spánok alebo či som náhodou neodpadla 😝 ... dr. mi povedala ževraj som spala 😅 Neviem, stalo sa to niekomu?

dali4
autor
23. aug 2010

@linette ja pijem už týžden naprogramovanú vodu zo šálky s nápisom "Nápoj na chudnutie" 😅

marianka79
23. aug 2010

@mywiel ano 2 😉 ja som svoje porodné bolesti prespala 😝 zobudila som sa už ked som mala každé dve minúty kontrakcie 😝 a aj to som si myslela že mi je špatne lebo som sa navečer najedla všeličoho možného ta som šla na vécko a tlačila som do wc 😖 😀 😅 😕 🙄 som si myslela že mi je len zle 😅

marianka79
23. aug 2010

@ivanko8 ahoj aj ja by som mala vstúpit do takého bazéna tiež si vravím že som zdravá no užívam antibiotiká na hrdlo a čaká ma vyšetrenie pľúc a tie sny ja ich mám veľmi pestré 😝

marianka79
23. aug 2010

ja sa rozprávam so svojimi antibiotikami a dnes aj s počítačom lebo mi mrzne musela som mu vyznat lásku aby mi šlo načítat stránku a ono to pomohlo 😵

mywiel
24. aug 2010

No ja som mala mikrospanok medzi kontrakciami ale to bolo z unavy, pri mojom porode stali anjeliky, lebo prisam ked sa narodila mala tak vonala levandulov a svokra mi povedala, ze to boli pri nas vtedy ucitelia, ze to oni tak vonaju. No v kazdom pripade nam pomohli lebo to mohlo dopadnut vselijako porod postupoval vééélmi pomalicky a 15 min. monitorovali moje ♥ namiesto ♥ malej vsimli si to az potom, za tych 15 min. ani nechcem mysliet co vsetko sa mohlo stat. 😖
Co sa tyka snov o lietani ci tancovani su to tie najkrajsie sny samozrejme ak nepadate z vysky a neviete sa zastavit. Lietanie predstavuje nase myslenie, myslienky pretoze hlava je co najvyssie k nebu tak ako ked sa vam sniva ze sa prechadzate na streche domu ci v podkrovi na najvyssom poschodi. 😉 Tak isto vsetko co lieta lietadla, vtaky predstavuju vase mysliekové pochody, takze ak ste vo sne stastni a lietate nemusite nic riesit, uzivajte si ten pocit. 😉 😵

jery51
24. aug 2010

takže o pôrodoch?? 😀
ja za tri hodiny ... najskôr to vyzeralo super, pohodička, no potom dva dni boli horšie ako pôrod... dostala som vnútorný zápal a museli mi dávať oxytocín, aby mi vyšli hlieny, tkaže kontrakcie ka opri pôrode....fuuu rýchlo zabudnúť-...
ale poviem vám, celé tehu som si hovorila a presviedčala, že pôrod bude super.. aj tak bolo, no zabudla som si hovoriť, na tie dni po tom... takže nabudúce : super pôrod aj rekonvalescencia 😀 😀

jery51
24. aug 2010

@denisocka
máš nádherné deti.... gratulácia 😉

denisocka
24. aug 2010

@jery51 dakujem

a vy tu zas o snoch? 😀 ja najradšej plavam pod vodou a dýcham 😉 , levitujem alebo lietam 😵

ladywitch26
24. aug 2010

tak sa tiez pridavam, tiez mam sny o lietani, ale ja vacsinou len tak plavam cca 5-10 metrov nad zemou a vyuzivam plavecky styl prsia 😀

a porod za dve hodiny? to by som velmi nechcela. mne len cesta trva hodinu do nemocnice, tak aby som nerodila este niekde v aute, alebo ako moja sefka druheho syna. sice uz v porodnici, ale vo vytahu 😅

ladywitch26
24. aug 2010

@denisocka zlatucki su drobci. ja sa uz neviem dockat, kedy sa moj maly narodi. stanka mi chodi kazdu chvilu hladkat a pusinkovat brusko, tak dufam,ze budu mat taky pekny vztah aj ked sa narodi. 😅

denisocka
24. aug 2010

@ladywitch26 co lietaša mavaš rukami jak ftak? 😀 ja len ležim na cickách a lieta to samo 😀

moj maly mi za cely čas nedal ruku an brucho ked maly kopal,sa nejak štítil ani nekukal ked kopal a teraz by ho len hladkal 😀 ale pusu mu ešte nedal

ladywitch26
24. aug 2010

@denisocka nie, nemavam rukami, ja plavam styl prsia. 😀
a raz sa stalo, ze stanka pusinkovala brusko a maly zrazu na to miesto vykopol, a ona sa asi zlakla alebo co, tak ma na to miesto uhryzla. 2cm od pupku, tam to najviac boli. no vsetkych svatych som videla. som si robila srandu, ze este je len v bruchu a uz sa biju, tak uvidim, co bude, az sa narodi. 😀