Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
24. aug 2010

@ladywitch26 a prečo nie za dve hodky bolo to náhodou super 😀 zobudila som sa o pol štvrtej o pol piatej sme šli do nemocky a o pol šiestej bol malý na svete 😵 rýchlovka 😀 😝

marianka79
24. aug 2010

ja som naposledy lietala ale spadla som na zem a nemohla som sa postavit bola som z toho lietania vyčerpaná lebo som sa nasilu vzniesla hore ale do 5m výšky 😕

marianka79
24. aug 2010

@jery51 ja som mala tiež super porod ale to čo bolo potom... ☹ aj ja si objednávam to čo ty 😉 super rekonvalescenciu na celý život pre seba aj pre moje dalšie bábo ked bude a objednávam si dievčatko 😵 😵 😵 😀 😝 😉

ladywitch26
24. aug 2010

@marianka79 no hej, ale keby som ja sla do nemocky o pol piatej, tak o pol siestej rodim v aute pred nemocnicou. mam to tam 60km, cize mi trva hodku len cesta. takze ked uz, tak radsej tri hodky. alebo viacej, lebo ja ako sa poznam, tak budem cakat doma do poslednej chvile, aby som sa uistila,ze to nie su falosne kontrakcie.

linette
26. aug 2010

anjeličkovia dobré ránko 😵

dneska som snivala, ze bol v nasom byte pavu taky bielo zlty, vyzeral ako sopel, bol vacsi a velmi rychli no nebola to tarantula .. pamatam si, ze velmi som ho chcela zabit a neslo mi to .. stale utekal a utekal, skakal, lietal, bol na plafone, potom na stene proste vsade a ja som utekala za nim ako blazon .. potom som ho zbadala na kuchynskom stole a som ho pricapila.. on na to vstal a odskocil a skakal z jednej steny na druhu .. no hroza.. nedal sa zabit .. bola u nas aj krsna a ta sa len pozerala ze co tolko vyvadzam .. nakoniec pristal na mne, ja som sa skoro pototo, velmi som sa ho bala, ani som nepohla, len som vrieskala zo zavretymi ocami ze daj ho dole.. on si totizto pristal na mojom pravom oku na kraji .. krsna ho kludne dala dole a ked som otvorila oci tak on nikde a krsna od pavuciny ..
zvlastny sen 😕 co predstavuje vobec pavuk vo sne?

linette
26. aug 2010

@mywiel hovori sa ze druhy porod byva lahsi ako ten prvy .. ozaj skus sa naprogramovat a hovor si, ze porodis za dve hodiny a porod prebieha v poriadku, bez nastrihu, bez poranenia, uplne prirodzene, si zdrava ty aj maly a vsetko je v poriadku aj po porode ta pustaju domov uz na druhy den aj s babatkom 😉

@denisocka tvoji anjelickovia su nadherny 😵 😵 by som ich najradsej popestovala a vystiskala 🙂 a lubia sa 😵

@dali4 uz nechudni tolko, lebo na stretku ta nespozname .. 😝 si perfektna taka aka si 😉

linette
26. aug 2010

ozaj ludia .. pisala som do incheby a odpisali mi .. zevraj povodny program bol zruseny a musia najst noveho organizatora .. ale ze vymyslia nieco dobre a urcite sa budeme mat na co tesit ..

linette
26. aug 2010

@marianka79 ten sen, kde si spadla podla mna mohlo byt astralne cestovanie.. tvoja dusa vysla s tela a z nejakych dovodov sa vratila asi prudko a citila si to ako spadnutie .. 😕

mywiel
26. aug 2010

@linette dakujem ale nie je to vzdy pravidlom obe kamosky co tu mam hovorili ze druhy bol horsi ale to zalezi aj od toho ako je dietatko ulozené a natocené no ved uvidime, nejako to zvladnut musime aj tak si myslim ze druhy porod uz dlhsi nemoze byt ako ten moj 22 hodinovy 😉

linette
26. aug 2010

Astrálne cestovanie fascinuje človeka už od počiatku sveta. Čím to, že niektorí ludia dokážu prekročit priestor a čas, opustiť svoje fyzické telá a putovať kamkoľvek chcú? Šamani, ktorí astrálne cestovali, aby sa dozvedeli budúcnosť či odpovede na otázky svoje jednoduché metódy samozrejme držali v tajnosti. Čo sa deje s ľudmi pri astrálnom cestovaní?:

1. subjekt cíti, že opúšta telo cez temeno hlavy.

2. V momente, kedy sa astrálne telo oddeluje od tela fyzického, ztráci subjekt na chvíľu vedomie.

3. Než sa astrálne cestovanie vzdiali, vzáša sa chvílu nad fyzickým telom.

4. Tento jav sa opakuje pred návratom do fyzického tela

5. Pri návrate astrálneho tela do tela fyzického subjeku znovu na chvíľu stráca vedomie.

6. Keď sa astrálne telo moc rychlo vráti, fyzické telo môže niekoľko krát so sebou šklbnúť.

Astrálne telo je založené na skutočnosti, že máme 2 telá - telo fyzické, ktoré rastie, zreje a nakoniec umiera a telo astrálne, ktoré je "dvojníkom" fyzického tela. Toto astrálne telo sa môže občas od fyzického vzdialiť, pritom ale nesie naše vedomie. Pri astrálnom cestovaní môžete: 1) navštíviť akékoľvek miesto, 2) preniesť sa do minulosti alebo budúcnosti, 3) zbaviť sa strachu zo smrti 4) dohliadať na milované osoby a priateľov, 5) uskutočniť astrálnu cestu vo dvojici, 6) navštívit mŕtvych a pokračovať vo vzťahu s nimi.

Stačí len veriť, CHCIEŤ a byť schopný sa učiť.

linette
26. aug 2010

@mywiel ja verim, ze marek christian je ulozeny spravne 😉 vsak sa s nim porozpravaj a povedz mu aby bol sikovny a pekne spolupracoval .. samozrejme aj ty mu slub ze budes spolupracovat a aj lekari pomozu 😉 ved ked bude rychlo prirodzene vonku, to bude dobre pre teba a aj pre neho 😉
veruze ta obdivujem, ze si tolko hodin vydrzala 😕 😔 okrem epiduralky existuje este nieco na ulavu od bolesti? .. take co neskodi dietatku ..

denisocka
26. aug 2010

@linette dakujem moja a asi ste na mna mysleli baby,lebio sa kojíme !!! zvladli sme to

linette
26. aug 2010

sa mi zda ze v tom clanku zabudli ze mame tri tela.. fyzicke, etericke a astralne, nie? 😕

mywiel
26. aug 2010

@linette no chcela som co najprirodzenejsi porod pokial som bola schopna zvladat potom ma uz unava zmohla a uz som tu bolest nevedela zvladat tak preto nakoniec ta epi, tu teda neviem o niecom inom iba ako o porode do vane lebo tepla voda tiez pomaha aj ked mne nestacila uz po tolkych hodinach. 😅 Jasné ze myslim pozitivne inac to ani nejde 🙂

linette
26. aug 2010

@denisocka supééééééééééééééérrr 😵 😵 😵 😵 gratulujem moja 🙂 😵 😵 som vedela, ze tobinkovi cicík bude chutit 🙂 😅 a vela papiká?

mywiel
26. aug 2010

Este spomeniem prihodu co sa stala pred tyzdnom zomrela manzelova prababka (92 rokov) a mala v tu noc strasne plakala a zahanala sa rucickami a ukazovala na plafon celu noc nechcela spat tak sme ju vzali k sebe a schovavala si tvar ku mne, no az na druhé rano sme sa dozvedeli ze presne vtedy ked sa zobudila o druhej rano a zacala plakat tak prastarka zomrela, takze ju zrejme videla ze sa prisla rozlucit.

linette
26. aug 2010

@mywiel nasa znama rodila do vane a vravela, ze normalny bol lepsi .. druhe rodila do vody a bolo to zevraj tazsie .. ja neviem ako to je .. kazdi sme ini a kazdemu nieco ine vyhovuje .. dolezite aby si mala dobreho lekara a aby si sa vedela dat ty do tej polohy ktora ti najviac vyhovuje v danej chvili .. 😉
prajem ti aby ti porod rychlo ubehol a aby si ho zvladla co najkratsie sa bude dat a bez problemov 🙂 😉 verim, ze to zvladnes, si silna 😵
mm bude s tebou?

mywiel
26. aug 2010

No ked sa rozhodnem pre epi tak uz tych poloh mi na vyber vela neostane lebo to uz musim rodit len na posteli. Ano mm bude so mnou ako pri prvom. Ja chcem rodit do vane ale ci bude sala volna kedze s vanou je len jedna ked kukam na 23ho bolo az 7 porodov! 😲 http://www.hopital-ne.ch/general.asp/4-1-900-55...

linette
26. aug 2010

@mywiel az mi naskocili zimomriavky ☹ uprimnu sustrast 😢 😢 prababicka sa pekneho veku dozila .. a mala sa bala ked ju videla 😕

mywiel
26. aug 2010

No zrejme chcela spat a nepacilo sa jej ze vidi nieco na plafone a niekto ju otravuje... 😀

linette
26. aug 2010

kolko zlatych novych cloviecikov je tam 😵 aj tvoje babenko tam bude vyfotene, ze? .. budem sledovat pravidelne tu stranku 🙂
myw mysli pozitivne 😉 ty budes prva ktoru odrodia v ten den vo vani 🙂

mywiel
26. aug 2010

@linette asi nebude cas ho fotit kedze chcem ist hned domov v najhorsom prespim len jednu noc, ale hodim potom foto sem ked budem mat cas 😉

linette
26. aug 2010

@mywiel no ja neviem akoby som reagovala kebyze vidim nejaku dusu .. to by som si musela postupne zvyknut asi .. a vlastne kaya mohla vidiet astralne telo .. alebo rovno dusu? 😕

linette
26. aug 2010

pohla sa nam metla 😕 😕 asi by som mala zametat 😀

linette
26. aug 2010

baby poviem vam nieco .. minuly tyzden som si tahala jednu z anjelskych kariet .. nemala som prave najlepsi den a potrebovala som vediet, co mi hovoria anjelickovia .. tak som si ich pekne rozlozila .. zrazu vidim, ze na jednej karte omrvinka .. pozeram, ze dobre, zeby to bola ta ktoru si mam vytiahnut? .. a samozrejme ja sa vzdy bojim, ze ci si nevytiahnem zlu (aj ked viem, ze si vytiahnem tu ktoru mam predsa mam obavy).. som si zavrala oci a silno som prosila anjelov aby som vytiahla tu spravnu aby mi chytili prst a dali ho na tu spravnu kartu .. rukami som hybala a zrazu som pocitila taky tlak a uz moj prst bol na karte .. a "nahodou" presne na tej kde bola omrvinka ..
ked som si ju vytiahla najprv som nechapala co to asi znamena, som si myslela, ze od veci je a ked som si precitala co znamena, tak som hned pochopila a dostala som odpoved 😵 a ta karta ma velmi potesila a ulavilo sa mi v mojom rozhodnuti 🙂

mywiel
26. aug 2010

@linette neviem co videla ale bola celu noc nervozna a plakala a nechcela spat 😕

linette
26. aug 2010

ahaho za ako lacno 🙂 http://www.kniznyweb.sk/jnp/cz/citatelia/vyber_...
tie som pozerala v obchode a maju krasne farby 😵

linette
26. aug 2010

@mywiel urcite ju videla .. je to dost "podozrive" ze prave v ten den, tu hodinu sa to stalo .. nenapadlo ta odfotit plafon? .. mozno blesk by osvietil .. to mam ale napady 😝

mywiel
26. aug 2010

@linette ja som chcela o druhej hlavne spat 😀 😝 😉 Inac sa musime pochvalit malej som kupila nadstavec so schodikami na wcko a uz chodi sama cikat ako velka, cela ja hrda. 😉

linette
26. aug 2010

idem ja do roboty .. majte sa pekne bambulky a prajem krasny den plny radosti a stastia 🙂
papa