Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
30. aug 2010

@certica kde mas photo? 😕

marianka79
30. aug 2010

@linette no vidíš ak tam prídeme o jednej za 4 hodiny to obehneme aj 10x a ak by tam bola zaujímavá prednáška tak pojdeme kuki

marianka79
30. aug 2010

@mracik79 Stretnutie s anjelom strážnym

Najděte si klidné a pohodlné místo. Sedněte si nebo lehněte, uvolněte tělo, několikrát se zhluboka nadechněte a představujte si, že s každým výdechem je vaše tělo uvolněnější. Při každém nádechu si představujte, že vdechujete zlaté světlo, které prostupuje vaším tělem.

Až bude vaše tělo plné tohoto světla, obklopte tímto světlem i celé své tělo.Představte si duhu nad svou hlavou a začněte stoupat po duze směrem vzhůru. Na konci duhy čeká váš strážný anděl.

Někdo ho může vnímat jako sloup světla, příval energie, zážitky mohou být různé. Pozdravte svého anděla, vnímejte jeho lásku a podporu. Můžete mu klást otázky nebo se ho zeptat na jeho jméno. Pokud máte problém, požádejte o pomoc. V tomto bodě můžete požádat anděla, ať obejde vaše tělo, abyste ho mohli vidět.

V přítomnosti vašeho anděla můžete být tak dlouho, jak je vám to příjemné. Až budete chtít odejít, poděkujte, vraťte se do běžného vědomí po duze zpět opět ke svému tělu. Třikrát se zhluboka nadechněte a vraťte se do běžného stavu mysli.

linette
30. aug 2010

@mracik79 vitaj 🙂
pozri si tieto stranky: 😉
http://www.tetakaterina.cz/97-jak-komunikovat-s...

linette
30. aug 2010

@marianka79 keby tak bol verejny program ..
po ezoterike si mozme este niekam sadnu na chvilocku 😉 poznate niektora neake dobre miesto?

denisocka
30. aug 2010

@linette tie tvoje sny o nemocniciach , furt ich ešte máš? 😀 .. a vidiš, ja asko ozajska sestrička som ti prišla dať pozitívuš ešte aj do sna 😀

ja zas mala divny sen predvčeom,ale fakt brutal 😕
zrazu som bola na porodnej sale,vedla stola a bolo po porode . sestrička sa ma pýtala,či am ešte ten tampon medzi nohami 😕 a že nech si rýchlo vyložim nohy hore na stol a nestojim na nohách a ja stale kričala,ako je s malým a doktorka z vedlajšej miestnosti zas kričala mne,že " nie velmi dobre " a ja furt,že ako mu je a ona " pani L.,nie velmi dobre" zrazu mi ho doniesla ukazať a ja som dostala taku slabost do noh a už som citila že odpadava a vravím,nech mi ho nedavaju na ruky,že asi odpadnem,alebo umriem... a ona mi ho ukazovala a vraví,že " nieje mu celkom dobre " a ja som už medzi tým citila,že padam na zem a odpadávam 😅

no tie mpje sny,tam často odpadávam...sice som ešte nikdy neodpadla nažovo,ale v sne často a vidim a počujem čo sa deje okolo a ako ma kriesia 😀

denisocka
30. aug 2010

baby,vy ste mali nejake stretko?alebo niečo

marianka79
30. aug 2010

@linette hejhned cez cestu je nákupné centrum 😉

linette
30. aug 2010

ozaj .. ked idem ec tak to sa nezastavi v sali, ze ? .. potom budem musiet ist osobnym ..

certica
30. aug 2010

@linette ja som na reiki.sk pisala cloveku, co ma na starosti usporiadanie kurzov v ba, aj mi pred cca mesiacom odpovedal s tym, ze terminy zatial nie su, ale ziadna info, kedy asi atd. beriem to ako jednu z tych 3 spominanych alternativ, vyhoda, ze je to tu v ba, ale neviem...
@denisocka, viem ze ty si bola u hodeka kedysi. ako na teba posobil? mas aj reiki II.?

marianka79
30. aug 2010

@linette ec je rýchlik? ak ano tak ten nezasavuje

marianka79
30. aug 2010

oki baby idem ja do práce papa zatim a pekný dník vám prajem 😵

linette
30. aug 2010

@denisocka ano si ma dosla povzbudit 🙂 😅 u teba sa mi dobre rodilo 😎 😀 asi si ta vyhladam aj v reale a odrodis ma doma 😀 raz .. no co spravim s tymi snami .. este ani moje podvedomie nemusi nemocnice ..
podla mna ten tvoj sen nic zle neznamena .. mozno si vselico cakala pri porode a nakoniec islo vsetko rychlo a ty si si to mozno nestihla poriadne ani uvedomit, tak rychlo to islo .. a teraz sa to vybavuje v tvojom podvedomi, tam to prezivas .. to je nieco podobne ako s mojimi maturitami .. maturovala som vlani a vo snoch maturujem furt.. 🙄 a je pravda, ze pri maturach som vselico cakala aj to najhorsie a nakoniec som vysla s tym, ze toto bolo vsetko? .. som nechapala ako sa mi vobec podarilo zmaturovat ked len polovicku som sa ucila.. mi to este niekedy stale pride take, ze este ma to len caka a pritom davno mam uz potom ..

linette
30. aug 2010

@marianka79 tie sadry vyzeraju brutalne 😲 😉 🙂
papa marianka a nech ti to rychlo ubehne a nezabudaj, ze si zdrava ako rybicka, to co prezivas je len reakcia na pocasie .. 😉

linette
30. aug 2010

@denisocka chystame sa stretnut .. v blave bude ezotericky veltrh a to je idealne miesto pre nas 😎 😉 🙂 😅
jaj akoby som sa tesila ak by si vedela dojst aj ty a aj myw.. 😉 😵

denisocka
30. aug 2010

@certica no,keby som pocuvala vnut.hlas,tak by som tam nesla ani na 1. .... nakoniec som šla,hrdinka s velkými očami a to som bola asi v 5tt s simonom. potom som si dala dole ružove okukliare a nič sa po Reiki nedialo 😀 . teraz v oktobry,teda 2009 som sa skalopevne przuhodla,že chcem RII ale od niekoho zadara 😀 a kedže najst majstra zadara bol probelem a každy hučal že Hodek je naj,tak som sa zas objednala na januar do KE na dvojku k nemu,ale to som už nešla,bo som bola zas tehotna. dufam že ma reiki už viac nenapadne,bo tretie dieťa nechcem 😀 😀 😀

denisocka
30. aug 2010

@linette j ta dobre pišeš,si tu už ako vodca a majster 😉 . tak tak, bala som sa porodu jak čert križa a že sa niečo posserie a maly umrie či ja vykrvacam 😀 ... šak kto by sa nebal .. a nakoniec som sa nestihla spamatat a už som mala po porode 😉 , moj muž ešte len došiel domov z porodnice čo ma odviezol na pridej a bola som iba na 3cm bez kontrakcii a už mal telefonat,že som porodena 😀

chvalabohu obaja sme boli OK, ja som sa bala hlavne prveho zaplakania,že nezaplače a bude nejaky pruser

denisocka
30. aug 2010

@linette ta to mna uvidite jedine keby ste došli na východ 😀

certica
30. aug 2010

deni 😀
no ja reiki chcem, nie ze by som mala velke oci 😀 , ale mam proste dojem, ze je to tak "trochu" az moc komercna zalezitost, co mi vcelku vadi.
@denisocka , som inak rada, ze sa kojo podarilo nakoniec rozbehnut 😉 a uz sa nezastavis jak ja 😀 , marto ma z mojich ceckov posvatny chram normalne 😀

denisocka
30. aug 2010

@certica 😀

a co chces k hodekovi...ja ta neodhovaram,on je velky majster,len ... no.... nejak aj kus ega ti da do vienka,okrem reiki ...ale to ti da každy,kto ta zasväcuje

denisocka
30. aug 2010

@certica da sa najst par ludi,čo ti daju reiki lacnejišie,zaleži ci chceš papier o tom,certifikat,ale ked nechceš byt raz majster či chodit v zahranici do školy tak ti je papier naprd ,ako mne

denisocka
30. aug 2010

@certica mam par knih reiki,ak nahodou nemas,pošlem ti? teoriu si možeš pozrieť a mat pomruke pri praci s reiki

denisocka
30. aug 2010

@certica niečo som ti našla, hodek na R I. autenticke zabery z kurzu 😀

linette
30. aug 2010

@denisocka esteze vodca 😀 😀 somnou sa vela veci udialo za uplynuly rok, velmi vela mi dala tato tema 😵 a som za to vsetko vdacna 😵 a citim, ze sa menim .. mam obdobie transformacie 😅 😕 co by bolo somnou bez vas ja neviem ..
mas "neprezite" veci z porodu, ktore si cakala a nestali sa .. a to teraz prezivas v tych snoch .. hlavu hore sestricka so spisa, vsetko je dobre 😉 😵 deni ty ten spis znas dobre, dam ti za ulohu na buduce leto najst neaku super chatku kam by sme sa zmestili vsetky aj s chlapmi aby sme spravili tak ozajstne mega turbo stretko 😉 😎 😅 ak samozrejme zbytok smecky suhlasi 😉 🙂

linette
30. aug 2010

ten hodek vyzera inak ako na fotke co ma na stranke ..

certica
30. aug 2010

@denisocka akoze mne nejde nejak o peniaze, skor o princip, aj ked jasne, ze z niecoho musia zit 😀 , len sa mi to zda take moc stadovite, masove. aspon co som pochopila, tak u hodeka prebieha iniciacia skupinovo, nie? cize nie indivindi.

a s tym egom si to ako konkretne myslela?