Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
6. sep 2010

@marianka79 😵 😵

linette
6. sep 2010

@marianka79 mala .. vela fotiek som tu mala predchvilkou 😀 .. no tato ostala .. 😝

linette
6. sep 2010

kde je nasa maminka dalinka? 😕

marianka79
6. sep 2010

@linette nestíha ani ona.......asi

linette
6. sep 2010

@marianka79 alebo uz chrape ..
mala by som aj ja .. zajtra vstavam .. 😝

linette
6. sep 2010

@marianka79 ozaj uz je lepsie? ..

marianka79
6. sep 2010

@linette no lepšie mi je ale mám zas ATB na dutiny zavalené uši bola som na RTG nebolo to moc ok naparujem sa kamilkami a dopujem liekmi 😒

marianka79
6. sep 2010

@linette teraz som to hodila na aku hudbu počuvate 😀 😀 😀

linette
6. sep 2010

@marianka79 ☹ ☹ to mas nejaky zapal?

linette
6. sep 2010

vidim, ze myslime podobne 😉 🙂

marianka79
6. sep 2010

no mam to zahnisané na rengene také machule v strede čela boli 😲 😕

marianka79
6. sep 2010

@linette sme prepojené 🙂

linette
6. sep 2010

@marianka79 to kde si nachytala ☹ ☹ ☹ .. rychlo nech to prejde .. !!
atb pomozu, uzdravia ... skusala si k tomu aj céčko?

linette
6. sep 2010

idem do postele ...
dobru nocku, prajem skore, rychle a trvanlive uzdravenie, vela energie, krasne sny s anjelickami a rafaelom 😵

marianka79
6. sep 2010

@linette dakujem moja tak dobru ja tu ešte posnorím trošku papa 🙂

linette
7. sep 2010

dobre ranko anjeliky 😵

@marianka79 prvykra som snivala s tebou 😵 tak to pisem este za cerstva 😅
sen: dosla som do roboty a na stole ma cakala jedna zmluva, kde si bola ty s patkom, jednou kamaratkou a potom som tam bola ja.. my styria sme mali odist do turecka do hotela incekum .. pozrela som sa na sumu a tam ze devatsto volaco (drobne si nepamatam) /aka super na cena na styri osoby 😀/ malo to byt s all inclusivom .. som si spominala, ze si bola v chorvatsku a ake dobre ze ides aj do turecka .. na druhy den si dosla ku nam do roboty, som ta zbadala, postavila som sa, predstavila som sa ti aj ty, dala som ti pusu a objala som ta.. potom sme sa trocha zarozpravali, potom mi sefka dala robotu, tak som sa ti nemohla venovat a ona ta zatial zabavala.. vravela si, ze si bola u kozmeticky v nz blizko nasich cinziakov a ze si prave po nakupoch v tescu .. mala si tusim ruzove tricko a blede rifle .. a potom zacalo vonku hrmiet, nejaky pes sa votrel do ck, ked som si isla umyt ruky tak tam cigani .. sa to uz pomiesalo ..
ale dolezite je, ze som sa ti v tom sne potesila a vystiskala 😉 🙂 😅 😵

linette
7. sep 2010

a este som mala sen .. mala som take vlasy tie pripinacie a pripinala som ich a ked som si spravila cop, som sa vytesovala, ze aky husty a dlhy copik mam 😉

linette
7. sep 2010
miruska15
7. sep 2010

@marianka79 Zlatičko prajem Ti k dnešnym meninkam vela vela zdravička,štastička,Lasky a aby sa Ti v živote splnilo po čom Ti srdiečko tuži.

linette
7. sep 2010

@marianka79
Dnes je sviatok tvojho mena,
nech je fľaša otvorená,
nech sa víno leje potokom,
nech ťa láska sprevádza životom.
Nech ruže na ceste sypú sa,
nech každé tvoje želanie splní sa.
S prianím zdravia v ďalšom žití,
bez búrok a vlnobití.
Všetko najlepšie praje linette so samcom aj s rodinou 😵

marianka79
7. sep 2010

@miruska15 @linette dakujem vam aj som zabudla ze je 7meho lin ten sen 😵 dufam ze som ta poriadne vystiskala inak si toto presne predstavujem ze sa na stretku vsetky vystiskame 😉

ruzenkas
7. sep 2010

Ahoj, děvčátka. Zdravím Vás všechny po delší pauze. Byla jsem v nemocnici, včera jsem přišla domů, ale, bohužel, opět mám dneska bolesti, tak nevím, co se z toho vyvrbí ☹

jery51
7. sep 2010

babule ja vás tu nikdy nemôžem zastihnúť!!!!som z toho smutná ☹ ☹

marianka79
7. sep 2010

@ruzenkas to mi je luto boze a ja sa tu stazujem ako ma vsetko boli co je to oproti tvojim bolestiam ☹ ale tiez mi to je neprijemne ked chvilu nieco robim a uz nevladzem stat na nohach aj teraz lezim dorobila som piskotovu tortu tak ked si oddychnem idem krajat Ruzenka drzim ti palce aby ti to uz prestalo a prajem ti zivot bez bolesti a hlavne bez takej aku prezivas ☹

marianka79
7. sep 2010

@jery51 nesmuuuuut dnes vecer tu budem... 😉 tak sa ozvi pa

ivanko8
7. sep 2010

@marianka79 želám Ti všetko najlepšie k menínám! 😵

ivanko8
7. sep 2010

@linette tie Tvoje sny sú jednoznačne o tom čo sa Ti žiada. 😝 😀 😉
Ale k tomu snu o pôrodoch - musíš si nájsť, čo znamenajú 3 a 7 vo vzťahoch (Tvoj vzťah k deťom, či k pôrodu). Hľadaj čísla a vzťahy.

miruska15
7. sep 2010

Ahojte tak ja som už zase slamenna vdova.Mužiček šiel do prace ako on hovori šiel lovit Mamuty a ja udržiavam doma ohen 😀

miruska15
7. sep 2010

@ruzenkas ahoj si ubolkana,myslela som na teba ako Ti je.A čo v nemocnici čo ti povedali?