Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

ruzenkas
7. sep 2010

@marianka79 Děkuji. Copak se stalo Tobě, že máš bolesti?

Já jsem měla zápal plic a infekci, ale nepřišli na to, co bylo zdrojem té infekce ☹

miruska15
7. sep 2010

@ruzenkas asi maš oslabene telo po tom všetkom a choroby sa na teba potom lepia. ☹

ruzenkas
7. sep 2010

@miruska15 Děkuji. Já z nemocnice odcházela v pořádku. Měla jsem hodně velký zánět, hodnoty byly 22x vyšší, než mají být...teď mám asi bolesti od páteře, nebo já už nevím ☹ včera mi to trochu začalo, když jsem přijela z nemocnice domů a ráno, když jsem vstala, tak jsem se mohla bolestí zbláznit ☹

ruzenkas
7. sep 2010

@miruska15 Jo, to lepí ☹ a ještě dlouho budou

miruska15
7. sep 2010

@ruzenkas to snad nieje pravda jedneho sa zbavíš a pride druhe.

marianka79
7. sep 2010

@ivanko8 dakujem prídi na tortu a aj všetky ostatné 😵

ruzenkas
7. sep 2010

@miruska15 Bohužel ☹ asi si nezasloužím, aby bylo vše v pořádku a mně pomalu dochází síly bojovat s tím vším.

marianka79
7. sep 2010

@ruzenkas ahotte babeny no ja som si tiež myslela že zapal pluc mama ma s tým strašila mala som íst aj na RTG pluc ale poslala ma na ORL a am som to mala celé zahnisané beriem už tretie ATB snad už posledné marodujem ešte týžden lebo nemožem íst do prievanu ani prachu a to v robote máme stále ma bolí celé telo kríže hlavne ale to prejde no už mi to lezie na nervy že nič poriadne nemožem robit len ležat a odpočívat 😔

marianka79
7. sep 2010

@ruzenkas nestrácaj nádej toto nerada počujem teda čítam!!!bojuj!musíš!

miruska15
7. sep 2010

@ruzenkas ale to nehovor čo si .Neboj to zle raz prejde a potom pride už len to dobre.Možno sa poštasti a bude aj Babatko 🙂 Len sa neopuštaj lebo to je začiatok konca musiš bojovat 😠

marianka79
7. sep 2010

@ruzenkas presna ako píše mirka

ruzenkas
7. sep 2010

@marianka79 Tak to mi je moc líto. Já jsem měla 2x denně 2 léky antibiotik a 3x denně antibiotika do žíly, vše po dobu 14 dní. RTG ukázal, že je vše v pořádku a tak nevím, co to zase je.

Dovedu si představit, jak ti asi je a že tě už štve, že nemůžeš nic dělat a budu na tebe moc myslet, aby jsi byla co nejdříve zase fit...

miruska15
7. sep 2010

@marianka79 len ležkaj a odpočivaj.Dnes mi muž povedal že zomrel 27 r chalan s toho že nevyležal chripku.A až ked mu bolo fakt zle šiel do nemocky a už bolo neskoro.sila mlady človek

marianka79
7. sep 2010

určite máš okolo seba skvelých ludí ktorý si prajú aby ta videli štastnú a zdravú aj my si to prajeme všetky len sa neopúštaj to nie je dobré ☹

ruzenkas
7. sep 2010

@miruska15 @marianka79 Jo, já vím, že by to bylo špatné. V nemocnici jsem se pořád jen smála, protože mi už pak bylo jen dobře, ale jen co příjdu domů, tak je to zase na prd...

marianka79
7. sep 2010

@ruzenkas dakujem moja 😵 aj ja tebe prajem to isté

miruska15
7. sep 2010

@ruzenkas a v prvom rade mysli na seba na svoje uzdravenie.Naše choroby oproti tvojim su malina že mam Marianka pravdu.

ruzenkas
7. sep 2010

@marianka79 Děkuji 🙂

marianka79
7. sep 2010

@miruska15 no to je smutné ja som raz mala 3 hnisavé angíny behom 2 mesiacov a z toho može byt aj inkfart možno je to fakt znamenie na zmenu zamestnania 😒

ruzenkas
7. sep 2010

@miruska15 Tak nemůžu myslet jen na sebe...

marianka79
7. sep 2010

@miruska15 ty kokso toto som chcela aj ja napísat hej mysli predovšetkým na seba 😉 ty si doležitá ale je to od teba pekné vráti sa ti to v dobrom uvidíš 😉

ivanko8
7. sep 2010

@ruzenkas slová a pocity ako "nezaslúžim si", "to je pre mňa príliš dobré" a podobne, len zbytočne ďalej znižujú Tvoju imunitu. Dôveruj si, usmej sa na seba aspoň tak pekne, ako sa teraz usmievam ja 😀 a ver si. My ti veríme.

miruska15
7. sep 2010

@marianka79 možno ano nechcem strašit ale kamoška robila u Tamanov(vietnamci alebo činania neviem) a tam robili tesnenia do aut a ked mi vravela v akom smrade robia tak ako som povedala že či jej stoja tie penaze za zdravie.A už je chudatko chora zistili jej hrčku na prsniku.Keby bola sama tak ok povieš si nahoda ale nieje.

marianka79
7. sep 2010

hej ivanko vyznie to ako keby bola menej
@ruzenkas ty nie si menej ako ostatní 😉

ruzenkas
7. sep 2010

@ivanko8 Dobře, já jsem ten, kdo se uzdraví a bude zase vše v pořádku. Za dva roky budu chovat miminko a nemoc se mi nikdy nevrátí. Teď je to dobře? 😀

marianka79
7. sep 2010

@miruska15 no ja neviem rada by som robila niečo uplne iné byt samoživitelka ale v dnešnej dobe..... 😒

marianka79
7. sep 2010

@ruzenkas aaaaaaaaaaaaaaaaanoooooooooooo tááááááááák to mááááááááá byť 😀 😝 😉

miruska15
7. sep 2010

@ruzenkas ale ty musiš maš len jedno zdravičko.Dohodneme sa ked sa uzdraviš tak potom pomahaj druhym teraz sa sustred len seba.Papkaj dobroty.vytaminy,odpočivaj a nechavaj sa hyčkať a ked budeš ok tak až potom možeš mysliet na druhych. 😉

marianka79
7. sep 2010

@ruzenkas a ako pokračuje dokument už ste s tým začali?

ruzenkas
7. sep 2010

@marianka79 😵