Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
10. sep 2010

@miruska15 ono sa to lahko číta ale tažšie je sa podla toho riadit a neodbočit od toho držat sa tých zásad a to je už iné kafe

miruska15
10. sep 2010

@marianka79 a aj je to tažke pochopit.A riadit sa toho je fakt ine kafe.Sme hold ludia a ludia su omylny anepoučitelny.

marianka79
10. sep 2010

@miruska15 no ja som poučená dost z toho čo som porobila v živote ale čo je to už za mnou davam si pozor na to čo robím aby som znovu niekomu neublížila snád mi je odpustené tak ako aj v kluči radia je to jedna z očíst čo sa tam spomína

marianka79
10. sep 2010

ktovie ako sa má @ruzenkas

miruska15
10. sep 2010

@marianka79 vieš že na nu stale myslim.Je mi jej luto koli tym bolestiam je to hrozne.Dnes mi kamaratka volala že maju u nej podozrenie na sklerozu multyplex.35 ročna žena bože dufam že to vylučia.

marianka79
10. sep 2010

@miruska15 my ani nevieme čo všetko v nás je ale nemyslime na zlé 🙂 svet je krásny a je tu vela krásnych vecí koli ktorím sa oplatí žit 😉 ako jedno motto:nemysime na všetku tu biedu ale na krásu ktorá tu ešte zostala 😵

miruska15
10. sep 2010

@marianka79 tak to ano.Ja momentalne teraz pekne žijem vdaka Dankovi.To je moje slniečko.Ako som už nechcela tretie deco aj som mala silacke reči o potrate nikdy by som to neurobila tak teraz som štastna že je.Najcennejšie v živote je zdravie potom rodina a potom ostatne.

marianka79
10. sep 2010

@miruska15 tak tak ja už som na nervy s toho že som doma a kohrnam zase ale čože je to oproti tomu čo prežíva ruženka a ona zas tvrdí že su aj horšie veci ako to čo prežíva ona hmm ako napr vo včerajšom modrom z neba ☹

miruska15
10. sep 2010

@marianka79 no prave budme radi za to čo mame.Ale dufam že sa ruženkas polepši.Strašne je toho vela hrozne.Nedavno som rozmyšlala či to nieje nasledok černobilu.Alebo ked sa pozrieš čo jeme same pescitídy chemikalie hnus a bordel.čo papali naše babky.to čo si sami vypestovali a vyrobili.Ale pomaly sa všetko vracia naspat a ludia začinaju pestovat doma.

marianka79
10. sep 2010

BABY VŠETKÝM VÁM TU DÁM ÁČKA 😨 😀 😝

marianka79
11. sep 2010

jéj až teraz som si všimla že som napísala príspevok o 00:00 🙂

marianka79
11. sep 2010

inak vás všetky zdravím do peknej soboty u nás je jarmok ale ja nemožem íst no neva aspon neminiem éčka 😉

dali4
autor
11. sep 2010

Dobrý deň prajem všetkým 😵 sice upršaný ale nevadí... 😉

dali4
autor
11. sep 2010

Mne ked nejde najaký stiahnutý film spustit tak prepíšem koncovku. Premenujem ju na video a potom ide... cez media player clasic

marianka79
11. sep 2010

@dali4 ahoj u vás prší? tu nie

marianka79
11. sep 2010

@dali4 ja mám prehrávač winamp všetko mi ide len tento mi nejde. zvuk hej ale bez obrazu ☹

dali4
autor
11. sep 2010

@marianka79 ahoj 🙂 ... ano tu prší už dlho, doobeda začalo

dali4
autor
11. sep 2010

@marianka79 film 2012 si videla?

dali4
autor
11. sep 2010

marianka skús to stiahnut znova

miruska15
11. sep 2010

ahojte mne to nejde ja pojdem do požičovne i ked tam tie filmy nemusia mat.chcela som si pozriet toho bojovnika a nešlo mi to.

motylka
11. sep 2010

Ahojte, čo sa mi dnes stalo... Teda trošku to začalo už včera - čítala som si knihu o tom, akou formou dávajú anjeli znamenia a bolo tam aj o pierkach, tak som ich poprosila, že ak mi budú dávať znamenia, že by to mohlo byť prípadne aj formou nich, keďže minule ma ten tieň na stene trocha vystrašil. Dnes ráno som išla ku švagrinej a na ceste som našla pierko, vyslovene bolo v mojej "chodiacej" dráhe, nie tak, že by som sa musela obzerať a hľadať, tak som ich poprosila, že ak je to od nich, že si prosím ešte jedno. U švagrinej mi jej mamka vykladala anjelské karty a rozprávala o anjeloch a keď som išla od nich domov, v myšlienkach som im odovzdala môj vzťah s mamou aj so švagrinou, aby mi ho pomohli vyriešiť a keď som sa vzápätí pozrela na zem, boli tam dve pierka pri sebe, dotýkali sa brčkom. A trošku ďalej bolo jedno biele, malé, ktoré bolo na zemi akoby práve spadnuté (lebo bolo mokro) a ešte vialo...

marianka79
11. sep 2010

@dali4 hej na tom som bola v kine a skušala som to stiahnut a nešlo to ☹

marianka79
11. sep 2010

@miruska15 bojovník mi šiel

motylka
11. sep 2010

@miruska15 aj mne išiel bojovník...

marianka79
11. sep 2010

@motylka krásne 😵

marianka79
11. sep 2010

@dali4 inak ked mi nešiel obraz ale len zvuk tak som si zmyslela na nevidiacich ako oni vnímajú tak som zavrela oči a ten film som len počúvala so zavretými očami a som si to predstavovala ale len chvílku

linette
11. sep 2010

srdcovky moje ahojte 😵
tu prsi .. 🙄 🙄 ale tak prsi nam stastie 😉 😵
@miruska ty si sem dala ten link farmerama, ja som sa tam zaregistrovala a hram jak diva 😀 som normalne jak nadrogovana z toho 😀 😀 😀 😀 kto to hra este okrem nas, marianky a dali? ..

linette
11. sep 2010

aj ja mam winamp .. ja som bola na tom podobne ked som si stahovala home.. stiahla som si x krat a neslo mi to vobec.. az sa mi to za par dni podarilo ...
mam aj ine programi, ale najviac lubim winamp a 123 media .. 😉

marianka79
11. sep 2010

@linette ahooooj farmárka 😀 😝

linette
11. sep 2010

@motylka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a vidis, ze to funguje 😉 😉 😉 😉
ja som tiez videla minule na zemi pierko, este som si ho aj dobre vsimla, len som sa nad tym nezamyslala .. ani neviem na co som myslela a co som chcela.. a teraz uz budem pozornejsia 🙂 dakujem motylik 😵