Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
13. sep 2010

@jonuska asi takto nejak to objednávanie z vesmíru 😉

Co to znamená?
To, co se nám v životě děje, záleží jenom na nás. Všechno, co nám kdy přišlo je pouze balíček od vesmírné dodávkové služby, která reaguje na naše objednávky. Že jste si neobjednali všechny ty problémy? Ale ano! Vše, co se nám děje jsme si objednali, není to ale vždy vědomá objednávka. Proto se pojďte teď naučit, jak si objednávat vědomě a to po čem opravdu toužíme.

Objednávky z vesmíru jsou totiž možností, jak dosáhnout svých přání. Díky Universu si můžete přivolat vysněného muže, získat žádoucí zaměstnání nebo nový byt. To vše si můžete objednat z vesmíru, víte-li jak na to. V následujících přispěvcích se o tom dozvíte.

Jak si vlastně objednat?
Velmi jednoduše. Prostě řekněte si cokoliv chcete: "Vesmíre, chci poznat muže mých snů, musí umět tai-chi, být senzitivní, milý, být vysoce postavený." Co v objednávce bude, záleží jen a jen na vás. Je vhodné si ji i napsat, abyste si pak mohli zkontrolovat, jestli byla dodaná v pořádku. Můžete si také určit datum, ke kterému má dojít. Po objednání je velmi důležité se uvolnit a nechat prostě věci, ať se dějí sami. Věřte tomu, že vám přijde to, co jste si objednali, protože vašimi negativními očekáváními můžete blokovat dodávku vašeho "vesmírného balíčku".

1. Dávej si pozor, co si přeješ a objednáváš-mohl bys to totiž neprodleně dostat. Protože jinak si jednoho dne přestaneš být jistý, jestli jsou pro tebe všechny ta objednané věci vůbec vhodné. Rozhodně neuškodí se trochu zastavit a zaposlouchat se do hloubky duše. Jednomu příteli, kterého mám zvlášť ráda, vždycky smíchem padá sluchátko z ruky, když mu vyprávím o svých úspěších při objednávání. Říká na to: "Koho chce bůh potrestat, tomu splní všechna přání." Ale toto pořekadlo je samozřejmě zcela zastaralé. Trestání totálně vyšlo z módy. Naopak i rychle dodané objednávky, které už nepotřebuji jsou, jsou velmi užitečné. Protože kdo ví, jak dlouho bych jinak potřebovala, abych zjistila, že už ji nechci. Léta letoucí bych se mohla zbytečně honit za nějakou chimérou. Tak se rychle dostanu k poznání, co si v životě vlastně přeju. Ale kdo jde do hloubky a přemýšlí o tom, ten si ušetří ledajakou zbytečnou objednávku.

2. Nemusíš používat žádnou speciální dýchací techniku nebo být v tranzu, abys mohl naprogramovat své podvědomí. Ani nemusíš předčítat seznamy objednávek ve stoji na hlavě v hypnóze. Jednoduše si musíš říct, myslet a cítit s bezelstností dítěte, co chceš a ono to přijde.

ALE: toho, čeho se tajně obáváš, přijde jako první. Tvé podvědomí ani Universum nerozumí formulaci: "Nechci to, či ono." Nebo: "Doufám, že se nestane to, či ono." Škrtnout ze slova "žádný" a "ne" a začne se uskutečňovat obraz toho, co jsi měl v hlavě.

VŠECHNO, CO NECHCEŠ, ALE MÁŠ VE SVÝCH PŘEDSTAVÁCH, PŘINEJMENŠÍM BLOKUJE TVÁ PRAVÁ PŘÁNÍ.

"Napřed tu musí být víra, pak přijde důvěra a nakonec následuje vesmírný důkaz. Projevuje se prostřednictvím tvé víry. To je duchovní zákon vesmíru."

Jednoho dne budeš vědět (=důvěřivá víra bez pochybností), že všechno, co si přeješ a potřebuješ, stejně přijde. Když se zdá, že něco nevychází, tak to může znamenat jen jediné-buď na tebe čeká něco lepšího nebo má ta věc nějaký háček, který zatím nemůžeš vidět. Budeš vědět, že to nejlepší přijde a sice brzy.

Na začátku vlastně ani nepotřebuješ správně věřit. STAČÍ OCHOTA PŘIPUSTIT, ŽE BY TO BYLO MOŽNÉ. Z hloubky tvé duše se ti dostane pomoci, protože příroda má zájem o to, aby byl člověk šťastný. Šťastní lidé si jí váží a zacházejí s ní rozumně.

Z knihy Objednáváme si z vesmíru od Barbel Mohr

marianka79
13. sep 2010

@jonuska ja som si privolala lepšie pracovné miesto napr. a hlavne lepšie platené 😎 fúha dnes mi prišla výplata na účet a nechcela som verit vlastným očiam 😕 a to fakt aj teraz nechápem ale som rada samozrejme som v duchu zadakovala vždy ked takéto niečo príde tak dakujem aj mojho priatela som si privolala len vtedy som ešte nič o objednávani z vesmíru ani netušila to až teraz spatne ked si to predstavujem a hlavne sa pýtam prečo som ho spoznala tak som sa rozpamatala že som si ho vlastne privolala ale aj zlé veci som si privolala nevedomky samozrejme 😖 teraz si už dávam pozor na svoje myšlienky i ked to naše podvedomie ma občas zabrzdí ale nie je to až také zlé

ja osobne si vravím len pozitívne veci i ked ma prepadnú aj negatíva rýchlo sa snažím ich zahnat napr.si zmyslím tu na vás a hned mi je lepšie 😵

marianka79
13. sep 2010

mi zapípala správa na mobile..........a práve mi prišli dalšie € na účet-alimenty od ex 🙂 zvláštne že ked toto píšem cítim na lavej strane hlavy také mravčenie akoby ma niekto hladil 😵 zaujímavé že to vždy cítim len na tej strane žeby anjelik sedel na posteli a hladkal ma 🙂

jonuska
13. sep 2010

tak jsem si to marianko vytiskla 😉 a už jsem přání poslala 😉
s váma se hned cítím líp...
mari...to brnění mívám někdy taky ale na ramenou spíš jakoby se o mě nekdo lehce opřel..nějak jsem tmu nedávala smysl 😕 😉

jonuska
13. sep 2010

za chvilku běžím pro ty moje kluky do škoy a školky..mě je dnes zase dobře🙂
možná svoje udělali i ty hody..jak vidíte všude ty rodiny atd..tak možná proto ta deprese...je fakt že to cítí i děti ten muj neklid a proto potom taky zlobí atd..
tak holky pěkný den a já valím 😉

miruska15
13. sep 2010

@jonuska maš to tažke mlada baba sama s troma detmi fuha maš sa čo obracat.Ale ty to zvladneš nepripuštaj si že ti je zle.Bude lepšie na to mysli.Mysli pozityvne viem je to ťažke ale ked sa budeš opuštat tak to bude ešte ťažšie.Pridi na stretko do Blavy ak to nemaš moc daleko.

jonuska
13. sep 2010

miruško a kde je Blava????
já jsem z moravy ..prostějov 😉

holky dnes jsem si objednala...muže a to do pul roku 😀 a taky penízky.-)
a dnes dojel kamarád a dovezl mi penize..protože mu po večer házím inzeráty,a dělám registrace 😉 strašně mě překvapil 🙂 🙂 🙂

marianka79
13. sep 2010

@jonuska Blava je Bratislava 😀 😝 😉

marianka79
13. sep 2010

@jonuska no vidíš ako rýchlo to funguje vieš s čím som začínala ja?s objednávaním parkovacieho miesta 😉 u nás je problém večer s parkovaním tak som to vyskúšala a viac krát no a zakaždým to vyšlo jon nezabudni ale zakaždým zadakovat anjelikom 😉 pa

dali4
autor
13. sep 2010

@jonuska
@miruska15
@linette
@marianka79
@ruzenkas
@bershka
@motylka a ostatný...
Všetkých vás zdravím, dneska vás idem čítat... neviem či sa mi podarí reagovat... pozdravujem hlavne ruženku... Všetko zlé je určite na niečo dobré, to peklo ktorým si musíš prejst ta len posilní, vydrž, všetko bude v poriadku 🙂 . Moc na teba myslím ruženka, aj ked sa tu velmi neobjavujem... posielam ti anjelov a s nimi kopec lásky a energie na uzdravenie 😵 .

jonuska
13. sep 2010

@marianka79 😉 poděkovala🙂

marianka79
13. sep 2010

@jonuska tak to je OK 😉

ruzenkas
13. sep 2010

@dali4 Moc ti děkuji

Všechny vás zdravím... 🙂

marianka79
13. sep 2010

Andělé a archandělé

VŠECHNY BYTOSTI, I NÁS VŠECHNY STVOŘIL BŮH,
STEJNĚ TAK I ANDĚLY A DĚTI.
STVOŘIL NÁS, MILUJE NÁS A NAPLŇUJE NÁS ÚDIVEM Z POZNÁNÍ.
ANDĚLÉ STRÁŽÍ NÁŠ ŽIVOT A S LÁSKOU A POCHOPENÍM
NÁM ZPOVZDÁLÍ POMÁHAJÍ, NABÍZEJÍ PODPORU
A DOUFAJÍ ZA NÁS.

ANDĚLÉ JSOU KAŽDODENNÍ DIV. PŘIPOMÍNAJÍ NÁM,

ŽE ŽIVOT NENÍ JEN TO, CO VIDÍME A CÍTÍME NA DOTEK,

CO MŮŽEME DEFINOVAT A VYSVĚTLIT.

ŽIVOT, TO JSOU TAKÉ NEVIDITELNÍ PŘÁTELÉ

A OCHRÁNCI Z JINÝCH SVĚTŮ,

KTEŘÍ STOJÍ PŘI NÁS, AŽ DO KONCE.

NA ZAČÁTKU DNE SI ŘEKNĚTE:

"NA KAŽDÉM KROKU MĚ PROVÁZÍ OCHRÁNCE,

DRŽÍ MĚ ZA RUKU JAKO PŘÍTEL Z DĚTSTVÍ."

DÁVÁT, PŘIJÍMAT, MILOVAT, BÝT MILOVÁNI.

OCHRAŇOVAT, SKRÝVAT.

KAŽDÁ ČÁST ŽIVOTA SKÝTÁ PROSTOR PRO SETKÁNÍ S ANDĚLEM.

VĚŘTE, I KDYŽ SE CÍTÍTE SAMI.

VĚŘTE, I KDYŽ NESLYŠÍTE ŽÁDNOU PÍSEŇ.

VĚŘTE, I KDYŽ NECÍTÍTE ŽÁDNÝ DOTEK.

VĚŘTE, PROTOŽE VŠUDE KOLEM SEBE MŮŽETE VIDĚT

PRÁCI JEJICH RUKOU.


JEDNOHO DNE, AŽ SPATŘÍME BYTOSTI SVĚTLA,

KTERÉ VEDOU NAŠE KROKY A DĚLAJÍ BOŽÍ PRÁCI

V NAŠEM ŽIVOTĚ, BUDEME SE DIVIT, JAK JSME KDY MOHLI

JEJICH PŘÍTOMNOST PŘEHLÉDNOUT.

CESTA, KTERÁ NÁS VEDE DOMŮ, JE BOUŘLIVÁ,

ALE NAŠI ANDĚLÉ JSOU LASKAVÍ A NECHÁJÍ NÁS JÍT TAK POMALU,

JAK POTŘEBUJEME, ABYCHOM SVOU CESTU DOKONČILI.

LÁSKA SI NÁS NAJDE VŠECHNY, AŤ TAK ČI ONAK.

LÁSKA NÁM DÁVÁ VÍRU A NADĚJI.

LÁSKA ZAHALÍ NAŠI SLABOST DO SVÝCH KŘÍDEL

A ODNESE NÁS AŽ DOMŮ.

marianka79
13. sep 2010

a jeden príbeh 😔


Když jsi úplne na dně

Když jsi úplně na dně, Bůh vždy s něčím přijde





Mladá žena vyskočila z křesla hned, jak uviděla chirurga vycházet z operační místnosti. Ptala se: „Jak se má můj synek? Bude v pořádku? Kdy ho můžu vidět?“Chirurg odvětil: „Je mi to líto, dělali jsme, co bylo v našich silách, ale váš syn to nepřežil.“ Anna se s nářkem ptala: „Proč malé děti dostanou rakovinu? Cožpak se o ne už Bůh nezajímá? Kde si byl Bože, když tě můj syn potřeboval?" Chirurg se zeptal: „ Chcete být na chvíli osamotě s vaším synkem předtím, než ho odvezou na univerzitu?“Anna požádala sestřičku, aby zůstala s ní, dokud se nerozloučí se svým synem. S láskou pročísla svými prsty kučeravé vlasy. „Chtěla byste si nechat na památku pramínek vlasů?“ zeptala se sestra. Anna naznačila, že ano. Sestra odstřihla chlapci pramínek vlasů, vložila ho do plastového sáčku a podala ho Anně. Byl to Tomášův nápad darovat svoje tělo univerzitní nemocnici na studium. Říkal, že by to mohlo pomoci někomu jinému. Nejdříve jsem řekla ne, ale Tomáš řekl, mami, ja už to tělo nebudu potřebovat, když umřu. Možná to pomůže jinému malému chlapci, aby mohl strávit s matkou víc dní než já… můj Tomáš měl zlaté srdce. Vždy myslel na jiné. Vždy chtěl pomoci jiným, jak mohl…“ Anna přešla naposled nemocnicí, potom co tam strávila skoro šest měsíců. Tašku s Tomášovými věcmi položila na sedadlo v autě vedle sebe. Jízda domů byla velmi těžká, ještě těžší bylo vkročit do prázdného domu . Tomášovy věci a sáček s vlasy donesla do synova pokoje. Začala
ukládat modely autíček a ostatní osobní věci v jeho pokoji přesně na místo, kde si je vždy odkládal on. Lehla si napříč jeho postelí, přitlačila k sobě jeho podušku, a vyplakala se…a únavou usnula. Bylo okolo půlnoci, když se Anna vzbudila. Vedle ní na posteli ležel složený dopis , kde stálo: „Drahá maminko, vím, že ti budu chybět, ale neboj se, že na tebe někdy zapomenu, anebo tě přestanu mít rád jen proto, že nejsem vedle tebe, aby sem ti řekl: „Mám tě rád…“ Stále tě budu milovat, mami, dokonce každý den víc a víc. Jednoho dne se opět uvidíme. Do té doby, kdybys chtěla, mohla by sis i adoptovat malého chlapce, aby jsi nebyla tak sama, mně by to nevadilo. Mohl by mít můj pokoj a všchny moje staré věci, aby si s nimi mohl hrát. Ale kdyby jsi se rozhodla pro děvčátko, asi by se jí nelíbily ty stejné věci jako chlapcům. Musíš jí koupit panenky a dívčí věci, vždyť víš. Neteskni kvůli mně. Tady je to skutečně nádherné místo. Děda a babička se se mnou uvítali hned, když jsem sem přišel a ukázali mi to tu kolem, ale bude mi trvat hodně času, než to všechno poznám. Bůh mi povídal, aby sem ti dal odpověď na jednu otázku, na kterou jsi se ho ptala. „Kde byl, když sem ho já potřeboval?“ Bůh mi řekl, že byl se mnou na tom samém místě tak, jako byl se svým synem Ježíšem, když byl na kříži. Byl přesně tam, a tak je vždy se všemi jeho detmi. Mami, nikdo jiný nemůže vidět, co jsem ti napsal, jen ty. Pro všechny ostatní je to jen kus bílého papíru. Není to super? Musím už vrátit Bohu jeho pero zpátky. Musí psát další jména do Knihy života. Dnes musím zasednout k večeři za stůl s Ježíšem. Jsem si jistý, že jídlo bude vynikající. Oh, skoro jsem ti zapomněl povědět, že už mě nic nebolí. Všechna ta rakovina zmizela. To mě teší, protože jsem už nemohl vydržet tu bolest a Bůh už taky nemohl vidět, že mě to tak moc bolí. To bylo tehdy, když ke mně poslal Anděla milosrdenství. Anděl mi pověděl, že jsem speciální zásilka. To je co?





Podepsané: S láskou od Boha Otce, Ježíše a ode mě.

marianka79
13. sep 2010

@miruska15
@dali4
@linette aj vám vypadáva F ☹ ???

marianka79
13. sep 2010

a vy baby kde ste??? 😕

jonuska
13. sep 2010

já jsje tu dělala jsme práci🙂

příběh je krásný

já jsem jen na farmě na faceb...na farmerama taky..ale nechodím tam bylo to pro mě nárčné..nějak brzy vše dozrává a já nevím jestli bych stihla sklizet 😀 😀

marianka79
13. sep 2010

@jonuska ked to budeš hrat viac tak potom to dozrieva dlhšie táto farma sa mi viac lubi ako na FB 🙂

uskamuska
13. sep 2010

@motylka upresním je to mantra na ochranu.Tak nech poslúži vám všetkým,čo ju potrebujete🙂

jery51
13. sep 2010

ahojte babule, dnes sme sa vrátili z Anglie, boli sme na predlzený vikend u kamoša....bolo super, no doma je doma 😉
už sa tešíííííím na stretko... juuu sa to blíži

jery51
13. sep 2010

@linette aký otčenáš?? aj ja chcem

marianka79
13. sep 2010

@jery51 ahóóój a čo ty tak daleko od nás ani si nevravela že niekam ideš alebo som nečítala? 😕

marianka79
13. sep 2010

@uskamuska mysíš tu čo dala motylka 11.9.?ved je tam napísané že je na ochranu 😉

jery51
13. sep 2010

nie nepísala...alebo aj hej, no nepammatám...
no chceli sme ist už skor, no som zostala tehula a potom bol kubko malý tak až teraz...

uskamuska
13. sep 2010

áno ešte sa tu nevyznám dobre.Je vzácna aspoň mne veľmi pomáha a po novom aj anjelikovia

marianka79
13. sep 2010

@jery51 a kde presne ste boli?

marianka79
13. sep 2010

@uskamuska tak sa k nám pridaj pozerám že si tu novozaregistrovaná 😉 ako si došla k tejto téme? hladala si niečo na konovi alebo...

uskamuska
13. sep 2010

a aj ja si prosím 🙂