Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jonuska
28. sep 2010

@shupolienka tak šupšu..🙂do třetice 😀

já už nee ale vzhledem k věku a že jsem ted sama buhví co bude za 5-10let🙂

Miruško..já vím čas je ale kdyby jsi věděla co už ten 7mi roční syn dokáže tak bojím bojím

ladywitch26
28. sep 2010

idem ja, drobec uz prdi, a ked doprdi, tak bude pytat jest 😀 majte sa

jonuska
28. sep 2010

@ladywitch26 já mám Tomáše 2 roky přesně od malé..🙂i toho jsem ještě kojila v těhotenství a v pohodě všechno🙂
měli jste to plánované???

miruska15
28. sep 2010

@jonuska taak sa boj 😀 Ale čo mam ja nemusiš mat ty.

miruska15
28. sep 2010

@ladywitch26 😀 😀 😀 😀

miruska15
28. sep 2010

@jonuska 1 nie
2 ano
3 vobec nie

jonuska
28. sep 2010

@miruska15 co 1 ne 2 ano 3 vubec ne??????

miruska15
28. sep 2010

@jonuska no že prve nebolo planonane.Druhe ano a tretie vobec nebolo planovane to prišlo samo.To si sa pytala alebo som to zle pochopila.

ladywitch26
28. sep 2010

@jonuska ano, obidvaja boli planovani, aj ked fabien nie tak skoro. pri stanke sme sa snazili pol roka, tak som v oktobri vysadila antiku,co som brala popri kojeni, ze hadam za par mesiacov sa zadari. v novembri som dostala prvu mrchu po porode a po nej sa fabi podaril na prvy sup 😀 tak mame rozdiel 15 mesiacov medzi nimi, ale v irsku nic nezvycajne. akurat mam susedu, ta rodila minuly rok v novembri a teraz caka druhe vo februari, takze tiez budu mat taky maly rozdiel.

uskamuska
29. sep 2010

dobré ránko 🙂@miruska15 tak ja ta teda poprosím o anjelikov.Včera som to povedala manželovi lebo som nevedela ako zareaguje a na moje prekvapenie mi povedal že dobre a ja som nechápala.Tak si idem zháňať tie veci.Takže v nedeľu mi ich pošleš?A ja ich budem čakať v utorok večer o 21.30 🙂 🙂 🙂 Veľmi sa teším a ďakujem vám všetkým 🙂 🙂 🙂

marianka79
29. sep 2010

@motylka dakujem za preklad je to z hry farmerama 😉

marianka79
29. sep 2010

@ladywitch26 .......... idem ja, drobec uz prdi, a ked doprdi, tak bude pytat jest............... 😀 😀 😀 😀 😀 to bolo dobrééé aké to máš odsledované 😅

marianka79
29. sep 2010

inak dobré ránko všetkým som tu nebola ani neviem kedy naposledy tak už máte anjelikov doma? super ja by som mala dnes vybavovat nejaké urady tak aj pojdem už to odkladat nebudem nech to mám z krku tak nech mi anjelikovia pomožu dám si aj kartu dna nech viem čo ma čaká a ako sa mám zariadit 😔 @shupolienka ja by som tiež prijala aj tri deti ale už som to prestala nejak riešit ked to má príst tak to príde na silu sa to nedá a amám aj obavy ako by som to zvládla ked nemám svoje bývanie už teraz si nejak z mamou prestávam rozumiet ale ja viem že chyba je vo mne aj ivanko mi to písal že ked chem zmenit druhého mala by som najprv seba to ja viem aj karty mi to raz povedali viem že vela vecí by sa vyriešilo keby som sa odstahovala hlavne tie vztahy už cítim že som si splnila čo som mala a musím íst dalej lenže.... 😖

marianka79
29. sep 2010

@dali4 a ty si kde naša mamina zakladatelka 😉 ???

marianka79
29. sep 2010

@jery51 ale ved prídi aj s malým to zvládneš aspon na chvilku neboj ved vlakom ja to pohodlné a malého dáš do kočíka a bude tam no nie? prídi lin ti už aj spoje pozrela 😉

linette
29. sep 2010

dobre ranko kukulienky 😵

@marianka79 aj ja musim nieco riesit z uradom .. uz mi idu na nervy 😠 😠 😠 si mi dala dobry napad, aj ja si skusim vytiahnut kartu dna, respektive ohladom toho co chcem riesit ..

@jery51 to nemyslis vazne ☹ ☹ ☹ ☹ budes nam tam chybat .. no ked nevies tak nevies .. co sa da robit.. urcite to nebude nase posledne stretko 😉

@alfomilka to znamenie, predvidanost, intuicia.. 😉 dojdes na nase stretko? .. si davnejsie spominala, ze hej .. prides? kedy ti to vyhovuje?

linette
29. sep 2010

@uskamuska si ma zaskocila.. to sa ako da, ze sa rozkuskuje dusa??? 😕 😕 mne to pride trocha ..
nemoze to byt len trik toho samana??

miruska15
29. sep 2010

ahojte tak som došla od Dr.a normalne ma šokla.Až teraz došli vysledky či mal alebo nemal mononukleozu.A nemal zostala som vyvalena hlavne že bral liečbu 😖 .Ale na druhej strane som rada lebo je to svinačina.
@uskamuska jasne už som si ta napisala 😉

linette
29. sep 2010

@peya104 ty si zlata 🙂 ale tristvrtinu som ti nerozumela 😀 🙄 a ze nevies hindi jazyk ..
az toooolko vela toho neviem ako ty, mam stiahnute cd devy premal, ona ich nadherne prespievala .. a z nich sa mi najviac lubi, teda co najcastejsie pocuvam: gaytri mantra, tamare darshan, shima shima, teyata, om namo bhagavate, om tare tutare, na nete bola jedna dobra verzia asato ma ale ju vymazali .. neviem kto ju spieval ale znela to krasne... neaky chlap a video malo take s balonmi .. a este om mani padme hum sa mi lubi ale od devy ale zasa od nejakeho chlapa 😅
ostatne su tiez dobre...
a z bollywoodskych filmov som videla az jeden v originaly 😀 .. este stastie, ze to kombinovali anglictinou tak som aspon nieco rozumela.. tento:

https://www.youtube.com/watch?v=5PvdeHSxWXg

a oblubeny herec je akshay kumar a dobry je aj sah rukh khan .. 😅 (ci som to dobre napisala 😝 )

linette
29. sep 2010

bambulkovci celkom pekne pocasie mame, co poviete 😎 len aby vydrzalo do soboty ..

linette
29. sep 2010

@miruska15 maly je silny neboj sa, ta liecba ho len viac posilnila 😉
(lekari casto nevedia co hovoria a lubia skusat vselico a to ma na nich se.. 😠 )

linette
29. sep 2010

baby ktore mate knihu od myw.. mate vsetky kapitoly? .. mne to konci zaciatkom 8 kapitoly.. a co som si nasla na nete a stiahla od tade tak im ich je az okolo 11 😕

uskamuska
29. sep 2010

@linette nuž keď mi to mamka rozprávala,že čo sa stalo pri obrade tak som tomu zo začiatku veľmi nechcela veriť ale pri obrade tatik žiadal dary k stromu ktorý mal rád.Pýtal si tabak a koláč.Mamka ho mala zaniesť k stromu.Prv nevedela kde by ho mala hľadať a tak jej opísal cestu a približne čo tam bolo no a mamka povedala,že pred rokmi chodievali k nám do lesa boli tam dva stromy ktoré boli jediné v celom lese s oblými koreňmi.Mamka ich našla.Na tom obrade bola už aj moja sestra ktorá sa tiež venuje dosť týmto veciam a ona si zase prežila svoje.A mňa presvedčil ten tabak, lebo tatik kedysi fajčil a veľmi ťažko znášal to, že mal prestať fajčiť.Keď pôjdem do Bratislavy k sestre tak tam mám ísť k tomu pánovi tak uvidím.Ten šaman hovoril dosť osobné veci o ktorých nemohol vedieť tak mal asi pravdu 🙂

terez34
29. sep 2010

@mywiel gratulujem mas krasneho synceka prajem vam obom hlavne vela zdravicka na tie vianoce uz budes mat z maleho riadneho valibuka 🙂 ja mam najstarsiu dceru narodenu v septemri

terez34
29. sep 2010

ahojte kocky prajem vam krasny den a vela energie aj ked pocasie nam jej moc nepridava u nas je taka kosa jak blazon iba 8 stupnov brrrr
marianka tebe drzim palceky na tych uradoch vsetko dobre dopadne ja mam tiez obdobie stresu uz mi vsetko lezie naneervy neviem ako sa nastartovat

jery51
29. sep 2010

@marianka79
s malým do BA len autom....ja sa teším už na o budúce stretko 😀

jery51
29. sep 2010

@linette
velmi rada by som došla lin, ved som si to plánovala už peken dlho, mužovi hovorila, no teraz fakt nie je roboty, tak musí zobrať...tešila som sa na vás na všetky....tak si na mňa aspoň spomeňte, že minúta za jery 😀 😀 ako vravím musíme teda utrobiť ďalšie stertko, ja budem an vás vtedy intezívne myslieť 😵
a ja tam pôjdem nakoniec v piatok, to môžem, tak vám aspoň poviem čo tam je dopredu...a opíšem prednášky, na ktoré vy nestihnete...napr...tú reinkarnáciu

jery51
29. sep 2010

no a tie anjeliky my teda pošlite, jedno kto, len mi ešte raz napíšte, že čo mám k tom mať.... 😝

peya104
29. sep 2010

@linette hííííííííííí a čo si nerozumela..ja fakt neviem hindi. 🙂 no teda že deva p. yes yes yes.. 😀 najsam 😵 youtubni si prem joshua, alebo jai utal, krishna das,donna de lorim jagjit sing, a vela inych...take iste stavy sposobuju ako deva p.a jej miten. 😵 mohli by sme si niekedy aj spolu zaspievat ..hahah 😎

ivanko8
29. sep 2010

Ahojte, pridávam odkaz na festival Harmonie v duši: http://www.angelis.cz/festival/index.php
Je to v Havířove, pre Slovákov nie až tak od ruky, aj keď spoje nie sú ideálne, ale býva tam sesternica, tak som sa o tom dozvedel už vlani. Tie prednášky boli skutočne dobré, sestra si pochvaľovala numerologičku, ja zasa Patriciu Anzari. Tohto roku sú hádam ešte lepšie témy prednášok, ale veľa je ich súbežne. Je to už o mesiac. Uvažujem, že pôjdem aj tento rok.