Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jonuska
15. dec 2010

ahojky holy🙂
není tak nějam moc času..ale mrknu se k vám večer🙂
jinak zjistili mi astma takže s to konečně léčí🙂
a taky pracuju dál na svém myšlení...dělám ruzný věci ve snu..pak vám vše popíšu..pisněte zatím jak se máte já večer dočtu...bude se tedy snažit...
ted máme besídku ve ěškole...papa zatím🙂 😉

miruska15
15. dec 2010

@jonuska my sme mali besiedku včera Ivanka však nemohla ist strašne kašlala a aj maly mi ochorel tak mam veselo.Inak sa mam klasika ako pred Vianocami .Cez vykend chcem urobit stromček juj sa tešim to je moja praca a mam ju rada.

marianka79
15. dec 2010

ahojte anjelinky 😢 trochu smutno ale dnes som sa dozvedela ze nam zomrel kolega mal autonehodu i ked som ho vobec nepoznala mala som slzy v ociach ked som pri vstupe do roboty zbadala jeho fotku s ciernym pasikom a zapaleny kahanec mal len 34rokov zena a malinke deti po nom ostali je mi do placu z toho a este aj pred vianocami ☹ ................ja nemam slov 😔 nech odpociva v pokoji.......

jonuska
15. dec 2010

ahojte moc nedočtu☹
leze na mě asi vánoční depka nebo co☹
miruško..taky taky besídka dnes🙂bylo to fajn🙂u nás děti ok..jen máme problém s nejstarším..má ADHD..ale doopravdy neni jen živější a navíc prý nějaký stres dle psycholožky..má problémy ve škole☹to je na dýl...
marianka..to je velmi smutné...☹

miruska15
15. dec 2010

@marianka79 ☹ . Bože že 34rokov strašne.Nemam slov

miruska15
15. dec 2010

@jonuska depky mam aj ja som tu zavreta s detmi chorými, sama ,chlap v praci pride 23 Všetko je na mne,Ale ja to kašlem Vianoce pridu aj Odidu.a ešte zima čo ja zimu nemusim i ked lyžovačku mam rada.

marianka79
15. dec 2010

@miruska15 to mi je luto ked mas deti chore tak na stretko neprides? ☹

marianka79
15. dec 2010

@jonuska tak mas doma hyperkineta no moj patko sa z toho dostal tiez byvali veeeeelke problemy ale to je uz za nami uz je kludnejsi len este pretrvava porucha pozornosti ale da sa 😉

miruska15
15. dec 2010

@marianka79 dnes som na to myslela že zase nepojdem ☹ .Baby ja už nedufam že sa niekedy stretneme.Ale ak by sa malemu polepšilo tak by som na 2 hod prišla,Ved ma Ant. tak hadam zaberu.

jonuska
15. dec 2010

@marianka79 a měl nějakou medikaci,?my už nezvládáme☹
měl ted narozeniny a ex se ani neozval ho t hodně bojí taky to jde hodně vidět ted na chování

ruzenkas
16. dec 2010

@linette Děkuji, daří se mi jakž takž. Teď mám záněty močových cest. Piju urologické čaje, ale už mi nepomáhají. Včera jsem byla u dr.

A jak se daří tobě a vám všem?

Až přijedu domů, vyfotím, co jsem dělala a dělala jsem to speciálně pro Vás všechny z diskuse...

ruzenkas
16. dec 2010

@marianka79 ahoj, dočítala jsem Vás. To je strašné když zemře mladý člověk. Je mi z toho smutno ☹
@jonuska Zmáknout dítě s ADHD je strašně těžné, upřímně tě obdivuji!

motylka
17. dec 2010

ahojte 🙂 ja si vás tu stále čítam, len neprispievam, lebo nejako nemám čím veľmi... Pozerám, že sa dohodujete na stretku, držím palce, nech vám to dobre vyjde 🙂 Ja by som chcela ísť niekedy do Viedne na vianočné trhy, pokúsim sa to nejako naplánovať na ďalší rok 🙂 Včera som piekla s malou koláčiky, dnes ideme na naše košické trhy, aj keď je to podľa mňa len slabý odvar, ale dáme si aspoň punč alebo medovinku a možno si aj niečo kúpime. Tiež sme boli minulý týždeň obe choré, môjho muža to obišlo, ale aspoň som si doma trocha odpočinula od práce 😉

dali4
autor
17. dec 2010

Ahojte anjelikovia 😵

@motylka nápodobne...nejako neni času ☹ ...

@jonuska na tejto fotke čo tu máš ... bysom povedala že si Mariankina sestra 😉

marianka79
17. dec 2010

@jonuska ahoj sestrička 😀 ano bol pod liekmi ale tie nemal na hyperaktivitu ale mal iný problém bál sa ludí nevedel s nimi vychádzat a nedajbože že sme boli niekde v dave ludí to sa ma držal ako kliešt užíval seroquel ktorý sme mu zmenili na quetiapin ale po dvoch rokoch som mu to vysadila dr. moc nadšená nebola ale pato je teraz bez liekov a aje to super len tá puberta ho plieska 😖

@jonuska musíš mat vela trpezlivosti ja som musela s patom aj v škole sedávat a to pomohlo velmi ale bolo to vyčerpávajúce ☹ vela sily ti želám

marianka79
17. dec 2010

@jonuska ahoj sestrička 😀 ano bol pod liekmi ale tie nemal na hyperaktivitu ale mal iný problém bál sa ludí nevedel s nimi vychádzat a nedajbože že sme boli niekde v dave ludí to sa ma držal ako kliešt užíval seroquel ktorý sme mu zmenili na quetiapin ale po dvoch rokoch som mu to vysadila dr. moc nadšená nebola ale pato je teraz bez liekov a aje to super len tá puberta ho plieska 😖

@jonuska musíš mat vela trpezlivosti ja som musela s patom aj v škole sedávat a to pomohlo velmi ale bolo to vyčerpávajúce ☹ vela sily ti želám

shupolienka
17. dec 2010

ahojte babulky
no my sme odpisani uplne ☹ od vcera vecera ma Jakub 38,5 - 39 teploty, takze nie len na stretko nemozem ist ale ani na tu zabijacku 😒 aaaach jo ☹

@marianka79 @jonuska fakt sa na fotkach podobate 😅

linette
17. dec 2010

pekny vecer svetielka 😵

@ruzenkas prajem ti skore uzdravenie, zvladnes to .. veru musis velmi vela pit .. a do teplucka sa obliekat a to hlavne teraz ked je takato ruska zima .. 😖
ja sa mam tak stredne.. mohlo by byt aj lepsie.. ale tak to stale .. inak mi este zvieratko umrelo 😢 zelvicka .. mala som ju 10 rokov ..
na to prekvapenie som velmi zvedava 🙂 uz aby si bola doma .. 😉

linette
17. dec 2010

@motylka vo viedni su trhy super 😉 osobne som tam nebola, no videla som fotky ..
tu v nz je tu len par drevenych budiek, z toho niektore zavrete a tie co su otvorene bude slovo slabe malo ..
ale dneska som si dala punc .. dobry bol .. mňami 😅
ozaj a ake kolaciky ste piekli pripadne budete piect? ..

linette
17. dec 2010

@shupolienka skore uzdravenie jakubkovi .. aby do vianoc bol tip top 😉

linette
17. dec 2010

anjelickovia ako to je nakoniec s tym nasim druhym stretkom?? ..

@shupolienka nevie prist ☹
@miruska15 len mozno 😒
@jery51 a ty si na ako na tom? ..
@peya104 vies vyskusat prist? ..
predpokladam, ze @ivanko8, @marianka79 a @dali4 su isty ..

linette
17. dec 2010

s darinkou sme sa dohodli na tom neskorsom vlaku, ktory bude v blave o 13:09 .. darinka plati? ..

dali4
autor
17. dec 2010

@linette ja nebudem moct ííííííííííst ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ... a miruska mi písala že ani ona a ani marianka nevie príst. Marianke vraj nejde net tak cez mirusku odkázala... ☹

linette
17. dec 2010

@dali4 ☹ .. tak to zrusime .. takto to nema zmysel .. ☹

jonuska
17. dec 2010

ahojte babulky:_)
marianko ahoooj🙂))jsme fakt troška podobné:_)
holky mě se pořád zle dýchá celý dne včera mě to budilo i ze spaní..mužou to být i nervy??????

já bych se srazu zučastnila hned..ale mocmoc daleko☹k vám

ivanko8
18. dec 2010

Ahojte Anjelinky, ešte, že ste to stretnutie zrušili. Manžel sesternice dnes oslavuje štyridsiatku a došiel ma dokonca osobne pozvať. Tiež by som nemohol prísť.
V Inchebe som nebol pozrieť, ale pozrel som si stánky pod Michalskou a na okolí. Tri štvrtiny z nich ponúkajú varené víno, medovinu, lokše, pečené klobásy a kurence a rôzne koláče. Zvyšok sú také vianočné suveníry. Ľudia tam prichádzajú hlavne kvôli atmosfére a okoštovať niečo, čo nemali po celý rok. Ja som si celkom pochutil na čerešňovo-makovej štrúdli. 😝 😎
Ale som si istý, že objavíme aj viac akcií, ktoré využijeme na stretnutie. 😵 A nájdeme si aj čas. 🙂
Doba je teraz pred koncom roka trochu náročná, raz je čosi lepšie, raz zasa čosi horšie. Peťo Gašparík o tom tiež píše: http://www.petogasparik.estranky.sk/clanky/znam...

jankasz
18. dec 2010

Ahojte, nevedeli by ste mi prosim vas poradit nejaku stranku kde najdem anjelske pesnicky,ktore si mozem prehrat lebo peciem a potrebujem nejaku peknu hudbu pritom...dakujem 🙂

marianka79
18. dec 2010

ahojte anjelinky akurát som prišla domov...............no a ja som dnes celý den myslela ako sa stretáte tak to nakoniec padlo včera mi vypadol net ale ani neviem prečo lebo nemám vlastný hmm nie je to zvláštne že ešte o štyroch šiel a večer už nie a to medzitým bol na počítači brat a ked som šla ja tak off ma to hnevalo lebo som nemala ako dat vediet že nemožem príst ešteže mám kontakt na mirušku 😉
neprišla som preto lebo moj drahý je chorý a velmi si prial aby sme boli spolu tak mi to došlo luto že ja by som šla preč ked mám volno čo možme byt konečne spolu tak som bola s ním navarila som mu halušky 😀 pozreli sme si film a bolo mi(nám)krásne 😵 .........zrejme je to znamenie ked nám to ani jednej-jednomu nevyšlo nabudúce vyjde určite 😉
hmm a net mi dnes ide na jednotku 😕

marianka79
18. dec 2010

baby mne nejde orezat fotku 😕 🙄 idem si sem vložit novú a zase mi niečo nejde 😒 asi napíšem adminom

marianka79
18. dec 2010
marianka79
18. dec 2010