Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
25. feb 2011

@motylka ahoj moja samozrejme že možeš prosit anjelikov za uzdravenie inej osoby a tým viac bude aj dcérka mat anjelikov strážnikov pri sebe treba sa modlit
ja som si ráno zavolala rafaela mala som v noci neznesitelné bolesti vobec som koli nim nespala ani do práce som nemohla prosila som o vyliečenie a pomoc všetci si mysleli že mám slepák ale robili mi rozne vyšetrenia a nepotvrdilo sa to a teraz večer mi je už lepšie tak rafaelko pomohol 😵 a zrejme su to gyn. problémy hmm zrovna vtedy ked sa snažíme o bejby ☹ akoby ešte nebol čas naňho alebo že by to bolo opačne? no neviem nehám sa prekvapit čo sa má stat nech sa stane

miruska15
25. feb 2011

@motylka Pros niekde som čitala že.Anjelikovia čakaju na naše prosby a ked prosiš su štastny že su užitočny a možu pomoct.A samozrejme možeš poprosit aj Boha v modlidbach. 🙂 Držim palčeky pa

miruska15
25. feb 2011

@marianka79 Ahoj ale neuveriš dnes som ta stretla.šla som do Tesca a vo vchode som sa minala s dievčinou velmi tebe podobnou.Taka som zostala šoknuta že som sa jej normalne chcela prihovorit ale neprihovorila lebo šak v hlave som si hovorila čobi tu Marianka robila.Ale som sa za nou ešte obzrela.Sranda maš dvojničku a sakra dobru 😉 😀

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 😀 jééj to fakt super

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 to bude asi tým že som mala velké bolesti dnes ako som spomínala až som rafaela prosila anjelikovia asi chceli aby si na mna myslela 😉 tak dakujem 😵

miruska15
25. feb 2011

@marianka79 no veru a odvtedy stale na teba myslim.Možno znamenie a vidiš sme sa tu konečne stretli online 😀

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 😉 hej som mala perný den a bolavý ale už mi je lepšie dodko bol so mnou a hladkal ma ked ma bolelo aspon že som nebola sama jaj ako ho len lúbim 😵

miruska15
25. feb 2011

@marianka79 joj mojko ale chvala bohu že je dobre.a čo ti zistili?

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 no vcelku nič 😒 chvala bohu teda ale stále ma to pobolieva mám aj gyn.problémy ☹

miruska15
25. feb 2011

@marianka79 a nemože to byi mimomaternicove tehu?vtedy to bolka

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 nie nie som tehotná aj ja som si to myslela ale dala som si test a bola len jedna čiaročka a dnes mi robil aj ultrazvuk a nič tam nebolo

miruska15
25. feb 2011

@marianka79 ☹ no teda tak čo ti tam robi šarapatu?Možno niaka cista ti praskla 😒 aj to boli.ale hlavne že je už dobre.aspon si sa uliala s prace 😉

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 no ani som im nedala vediet ale nech ako oni ku mne tak ja k nim ked som chcela dovolenku tak som si ju doslova vyplakala
no ja neviem čo to tam na chirurgii mi dr. povedal že musím počkat kým mi skončí menštruácia tak možno aj bolest ustúpi ale to nie je normálne aby týžden v kuse som takto bola mám poburené hormóny a to teda poriadne

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 ozaj vieš že je tu zaregistrovaná martinka z turca??? 😕

miruska15
25. feb 2011

@marianka79 a to z čoho sa ti poburili.Božinku my ženy si toho vytrpime. 😢

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 asi s drahého sa pobúrili ved viež že sa snažíme 😅

miruska15
25. feb 2011

@miruska15 to fakt si robiš srandu.Ale vieš čo bola som na jej strane ale do vtedy pokial som nevidela jej domacnost.Akože ja nie som niaka kuchtička a nemam tu vyglančene ale to u nej bola sila

miruska15
25. feb 2011

@marianka79 asi asi ako naschval ked ste sa rohodli.počuj a nevysadila si antiku

miruska15
25. feb 2011

@marianka79 zase som si poslala same sebe odpoved patrila tebe 😀 😀 😀

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 anti som vysadila už dávno to nemá s tým nič spoločné

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 mne to fakt pripadá ako vyššia sila že ešte to nemá byt ešte nie ☹

marianka79
25. feb 2011

alebo potom opačne možno si dušička upravuje hniezdočko do ktorého sa zahniezdi 😀 😝

miruska15
25. feb 2011

@marianka79 ked to ma byt tak to bude.ked nie tak nie.

marianka79
25. feb 2011

@miruska15 no to ano ...........patko má rozohranu hru tak mu prenechávam počítač tak papa moja 😉

motylka
27. feb 2011

ďakujem vám za odpoveď. 🙂 Keď tak rozmýšľam, tak fakt máme doma častejšie s manželom dusno ☹ , určite to prežíva aj ona vnútorne, porozprávam sa s ňou o tom...

marianka79
27. feb 2011

ahojte anjelinkydnes po nočnej sa mi sníval dost nepríjemný a divný sen v nom ma niekto (neviem kto -nevidela som ho) nahováral aby som sa obesila 😕 😲 že potom ked sa znova narodím napravím všetky chyby čo som vykonala aj som videla lano a slučku ja som ale sa nevedela rozhodnút no potom som mala v ruke surovú pečienku neviem z čoho a začala som ju na doske krájat

prepána jána je to normálne aby sa mi takéto niečo snívalo???? 😕 😕 😕 😕

jery51
28. feb 2011

@marianka79
pečienka a lano??? počuj a nejedla si moc??? 😀 😀
žartujem samozrejme..... 😉
babulu ja viem po pravde niekedy závidím ako si tu rozoberáte tie sny.... ja nemáme aké rozoberať ,,,nič si nepamätám...spím ako maco 😅

terez34
28. feb 2011

@marianka79 ty kokso no to su sny viem ze meso je na skodu ale obesenie no brrr ☹ 😒

marianka79
28. feb 2011

jery51 nie na nocnych papam len lahke veci ovocie a tak... 😉
terez34 ja si uz sny podla snara nevykladam moj nazor je taky ze ked sa ludom snivaju rovnake sny kazdy sen ma iny vyznam u jednotlivca ale diik tak uvidim aky to bude mat dopad na mna taky nocny horor 😕 🙄

kotatko77
1. mar 2011

Již několik měsíců si vás tady čtu, ale nějak tady vázne konverzace přímo k tématu. Spíše se řeší co se vaří, co koupit tomu či tomu...to nikdo další nemá zkušenosti? Já mám jak z duchy, bohužel špatné, tak i s anděly - s těmi dobré. Mám ráda knížky od Doreen Virtue.