Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

certica
9. jan 2012

@marianka79 a preco si ho odnaucala?! moze to narusit psych. vyvin. akoze v minulosti sa to prave robilo, lebo ved byt pravak je "spravne" a kto je mimo davu.... ved vies co 😔 . mozno by bolo dobre nechat si testnut patkovu lateralitu
ja som nevyhraneny typ, obojrucny. sice pisem pravou, tak som sa ucila (ani som nejak neprotestovala), ale nerobi mi problem aj lavou, i ked samozrejme tym, ze lavu ruku na pisanie bezne nepouzivam, nie je to tak rychle a plynule. na druhu stranu, vacsinu dalsich cinnosti robim len lavou, napr. sport, zrucnost. a potom su cinnosti, kde je to uplne rovnocenne.
a tretie oko citim tiez, bud tlak, kruzenie v smere hod. ruciciek, vibracie alebo vsetko dokopy, niekedy aj v usiach.
co napr. ale neviem identifikovat je pocit, akoby mi niekto/nieco tlacilo alebo zvieralo hornu celust, vrchne zuby (jednotky), taky tlak na ne a urcite zovretie. vacsinou vecer, ked uliham alebo som v klude, pripadne aj cely nos podobne citim.
inak na temene citim najcastejsie take simranie az steklenie alebo aj na ostatnych cakrach nezvyknem mat tlak, len energ.vibracie, kruzenie, teplo

pikino
9. jan 2012

:D

ja som dúfala, že moja malá bude lavák a nie je. čo už. Ja píšem lavou, krájam lavou, také drobné zručnosti ale napríklad silnejšiu ruku mám pravú aj v práci používam viac pravú a je aj rýchlejšia

Ja som sa nijako extra nesledovala či ma niečo šimrá. Zvykne ma pichať v pravom spánku ale to potom väčšinou dostanem migrenu. :P A inak zrejme už viem čo znamenali tie tri biele sovy minulý týždeň. Muža seklo, ja som dostala zápal priedušiek (dnes diagnostikovaný) tak už len čakám ako dopadne naša žaba, lebo som si včera o nej vykladala karty a vyšli viac než jasne.

marianka79
10. jan 2012

@certica a čo hučanie v ušiach? čo to je? ja počujem také tri tóny a hlavne ked je ticho a idem spat nemala som to predtým a teraz sa toho nemožem zbavit čo to je??? ☹

certica
10. jan 2012

@marianka79 no ja osobne myslim, ze to vsetko suvisi s otvaranim mimozmysloveho vnimania, zvysenou citlivostou. skratka JEMNO-sluch, -zrak, -cuch, -cit/hmat atd.

motylka
10. jan 2012

@pikino ako si vieš vyložiť o malej karty? Máš nejaké špeciálne?

pikino
10. jan 2012

no mám karty nebeský majstri, dám otázku a karty odpovedia zatial sa ešte nemýlili.
@motylka

motylka
10. jan 2012

@pikino ďakujem 🙂

marianka79
10. jan 2012

@pikino práve som si dala otázku vytiahla karu a... tá bola Čakra tretieho oka 😲 a pri miešaní mi jedna vypadla tak som ju dala bokom no a tá mi potvrdila tú prvú karrtu na nej je Buďte ochotní odpustit významy týchto kariet mi sadlo ako rit na šerbel fakt do bodky anjeli dakujem mimochodom bolo tam spomenuté aj to moje číselko 111 až som zimomriavky mala ked som to čítala ty kokso super

pikino
10. jan 2012

@marianka79 je to proste tak že karty neklamú 🙂

marianka79
10. jan 2012

@pikino hej hej neklamú 🙂

kala17
10. jan 2012

ahojte bosorky ... tak moja dnešná skúsenosť...pozerám ráno do peňaženky,..hlboký nádych ...no dosť málo pokým príde materská..ale hádam mi anjelikovia dajú radu a ked sa uskromníme to zvládnem...po hodinke ani som to nemala v pláne začala som upratovať zásuvku s dokladmi ,šeky,faktúry atd ...neuveríte na spodu stará detská peňaženka /dcérina/ ...otvorím a vo vnútry stočené lístky s letného kúpaliska 11.8.2011 a pod nimi dokrčené 11,10-€ ,super nie je to veľa ,ale potešilo.. cez leto mi nechýbali a dnes po sviatkoch 😝 ma k ním priviedli anjeli strážny 🙂 ,nič sa neudeje len tak ,aj to, že existuje toto forum má svoj dôvod...dakujem

okrem toho poprosím poradiť: 😨 obe dcéry 12 a 3 r sa boja našich vchodových dvier,/v paneláku/ už som robila opatrenia,zavesila som tam nad dvere horský krištál, na ľavej strane visí vrecko a v ňom anjel s krídlami oproti dverám na stene krížik ja tam necítim zlú energiu ,ale staršia sa mi dnes vyjadrila, že sa tam bojí a menšia tá mi nič nevie vysvetliť,či tam niečo vidí? ale aj pri hre ked sa na tie dvere nesústredí len tak nakukne ak zazrie dvere uteká ako vyplašená je vidieť, že má naozaj strach už cca 3 mes..aj ked sa tam svieti! sama tam nikdy nejde ,nik ju predtým neplašil , už nenosila ani od leta v noci plienky a zase sa v noci pocikáva nechce isť večer na wc /je vedľa dvery/...poradíte mi? vytiahla som kartu: správa: asi mi máte poradiť 😵 ... čo tam je ked majú s toho obe strach..staršia si možno vsugerovala strach, ked vidí sestru ako sa bojí..prosím vás čo tam je ? 😕 vám hovorí vaša intuícia,karty...ako to miesto očistiť?dakujem

pikino
11. jan 2012

@kala17 to je fakt divné že zrovná vchodové dvere. hádam svatená voda.

kala17
11. jan 2012

@pikino ahoj no skúsim nemôže to mať aj spomienku z minulosti?

pikino
11. jan 2012

akože z minulých životov?
@kala17

kala17
11. jan 2012

to čo už raz prežila ...nejakú zlú skúsenosť v minulom živote...teraz sa v dalšom živote v spomienkach môže vraciať hlavne u malých detí až časom cca po 4-7 roku sa to vytráca ...
mne ako 5 roč.sa stalo ,že ma niekto v čiernom koženom plášti a klobúku taký divný ...škrtil ma sotil dolu po schodoch do pivnice ...hrali sme sa na schovky vo vchode ja do dnes neviem či to bol realny človek ,ale negatívna duchovná bytosť boli sme tam dve kamarátky a ona zažila to isté obe sme boli vyplašené ja som týždeň nechodila ani do školy a dodnes ma nik nesmie chytať za krk ,ani najbližší ktorých mám , hned sa bránim strach.. niekedy to končí plačom... mám to v spomienkach ako živú realitu, ale je divné ako bol na tú dobu oblečený
dcéru sledujem už 3 mesiace dnes ma to tak napadlo ,či si niečo nepamätá čo sa jej mohlo prihodiť...má stále traumu...

pikino
11. jan 2012

@kala17 fuuuj. :(

Nie je to zvláštne že by sa začala báť až teraz? nemohlo sa jej stať že by jej tam niekto prsty privrel do dverí. Snáď ju to prejde.

kala17
11. jan 2012

@pikino nič sa jej nestalo...je milá cez deň si vyspevuje,tancuje cvičí veselá bambuľka ... asi nebudem tu písať o dcérke ,aby niekto nepovedal, že sa to sem nehodí ...ak máte niekto schopnosť ,zistiť príčinu jej strachu napr.cez karty môžete mi to napísať aj do pošty... dakujem ada

kala17
12. jan 2012

ahojte kamarátky anjelikov a čo majú anjeli dovolenku?neordinujú?.... nikto nepíšete čo sa vám nehlásia... 😉 žiadne zážitky ani dobré ani zlé to je divné ,máte prázdno v myšlienkach tak ako ja?

pikino
13. jan 2012

@kala17 😀

U mňa klud, síce som dostala nejakú výstrahu, že si mám dávať v práci pozor, že ma čaká nejaký podraz. tak uvidíme.

marianka79
14. jan 2012

@kala17 ahoj a tá 12 ročná čo vraví na to? 😕

marianka79
14. jan 2012

@mywiel ahoj cica mica ten film nám tu prednedávnom dala Dali je fantastický super 😉

marianka79
14. jan 2012
mywiel
14. jan 2012

Ahoj jaaj tak sorry, nevedela som, je pekny ze? 😉 🙂

kala17
14. jan 2012

@marianka79 ahoj aká si zmenená na foto ok, no ona sa bojí hlavne večer a preto všade rozsvecuje ,ale má toľko rozumu, že aj malej sestre vysvetľuje ,že sa nemusí niččččoho báť ,že ju anjelikovia strážia....
inak ma napadlo ,že sa môže báť susedou oproti, radi si vypijú ,oni sa často vadia a to predsa počuť cez dvere až k nám..no uvidím ,ale to že sa začala pocikávať a pritom ako 2,5 roč nemala plienku ani v noci...večer sa všade vysvecuje ...
idem si pozrieť hore uvedený film ..ešte som ho nevidela ,takže díki mywiel nič neni len tak aspoň pre mňa si dala odporučenie

pikino
15. jan 2012

@kala17 a nechodí malá do školky? Aj vtedy sa zvyknu znova pocikávať. Podla mňa je to dosť možné s tými susedami či nevidela alebo nepočula nejakú scénu.

marianka79
15. jan 2012

@mywiel je super ja som ho hltala ale aj štestí na dosah je pekný videla si ho? také pozitívne filmy mám vemi rada 🙂

kala17
15. jan 2012

@pikino nie je nechodí do mš...

mywiel
16. jan 2012

@marianka79 nie nevidela dajte link ak najdete 😉 Mne sa v tomto filme pacilo ako ti anjeli liecili zelenou farbou, lebo zelené svetlo naozaj lieci a pacilo sa mi aj to ze v ocistci neboli ziadny rozkati certi a démoni, len nase vlastné skutky a nase svedomie 😉