Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

denisocka
21. sep 2009

ahoj nobody

bibula
21. sep 2009

dnes ideme do kina....mamina pride strazit.... 😎

marianka79
21. sep 2009

no ja aj tie kruhy pod očami mám netovala som do jednej hodiny

marianka79
21. sep 2009

inak dobré ránko

macka01
21. sep 2009

Ahojte,môžem sa vám tu trošku votrieť?Hovorí sa ž keď zomieraju deti,rodia sa anjeli.Aj mne zomrelo dievčatko,môžem dúfať ž esa s nej stal anjel strážny pre niekoho?A ochraňuje svojích blízkych alebo chrániť môže niekoho uplne cudziho?Zomrela keď mala 3 dni ani som ju nevidela,preo som trpela ešte viac,toľko som sa molla aby sa mi ukázala vo sne a nič.Je to už viac ako 9 rokov.Mám strašne,strašne zlý vzťah so svojou matkou,som preto zla a nezaslúžim si ,aby ma niekto zhora chránil?Hovoim,že môj muž a deti sú jedine šťastie ktore som kedy mala,inač nič moc.Ako sa prihovarať anjelovi,ako ho prosiť o pomoc a ochranu?Tych otazo je veľa ale dufam,že sa nájde dobrá duša čo mito trošku ozrejmí.ˇˇDakujem z celého srdiečka. 😢

bibula
21. sep 2009

macka je to uz dlha doba na to,aby si tym zialom presla ... preto by som ti odporucila regres,preco sa to stalo a preco i tym musela prejst...mozno jej dusicku aj niekde vo svojom terajsom prip.predchadzajucom zivote najdes...to iste sa tyka aj tvojej matky-vasho vztahu

anjelom urcite nie je -anjely sa "nerodia na zem"-neinkarnuju sa
avsak anjel strazny hovorime svojej pribuznej dusi-spriaznenej dusicke,ktora nie je prave inkarnovana a dozera na nas zhora-posiela nam spravne myslienky

nauc sa uvolnit sa-existuju rozne sposoby a na kazdeho zaberaju ine a rozne.
nechaj plynut svoju mysel-mysli na nieco krasne,najkrasnejsi pocit,chvilu,zazitok,ak ta nic nenapada-vymyslaj si,snivaj...pomoc,ktoru potrebujes pride-ci uz vo forme anjela,alebo spriaznenej duse.

uvolnovat sa da tiez rozne-pri sporte,lezani,cviceni,zamerani sa na jeden objekt...
vyssie bytosti netreba prosit aby prisli,pridu radi,len sa im treba otvorit a pustit ich. prosi sa skor o samotne veci -hmotne,ci nehmotne-...

bibula
21. sep 2009

aj ja chcem byt sikovna ako denis 😀 /denis bez toho "prekvapenia" 😀 😀 😀 /

http://www.facebook.com/album.php?aid=36303&id=...

ideme na to,kolotoc povinnosti zacina-posta,obchod,varit....ideme na to,nech je sranda...aj ked na kolotococh mi byva zle... 😅 😀

macka01
21. sep 2009

ďakujem bibulka,skutočne som si myslelaže keď zomrie dieťatko ,ktoré je nevinné,stane sa z neho anjelik,ak to sa asi len tak hovorí,že mame anjelíka?Ale keď taketo mimčo zomrie ide snáď hneď do neba?Dufam,že nevyzerám veľmi lúpa keď sa toľko vypitujem,čo by ste mi poradili si prečítať na take lepšie porozumenie tymto veciam anjelskym?vďaka 🙂

mywiel
21. sep 2009

Ahojte Svetlusky a Svetluskovia 😵
Mala som super noc... 🙂

mywiel
21. sep 2009

Macka to mi je luto, ale Bibulka ma pravdu, tvoje dietatko nie je anjelik, je bud uz v nebi nastalo, cize sa vratilo domov, alebo sa znovu narodi na tuto Zem... 😵 Prajem ti vela sil a slniecko v dusi.

linette
21. sep 2009

dobre rano babiky 😉
tak ja som si dala tu fotku na net, poslem vam link na ktorom si mozete pozriet "moj" orbik 🙂
http://pokec.azet.sk/kristine141?i9=2d0873602a9...
prosim vas je to orbik? povedzte mi svoj nazor.. dakujem
zrejme si pokec bude pytat heslo tak napisem do ip

mywiel
21. sep 2009

Ano pyta si je to vsetko zamknuté... 😅

mywiel
21. sep 2009

Mna tuto noc prisiel niekto liecit.... 😅 🙂 No a snivalo sa mi ze mm najde coskoro pracu, a aka prekazka ho caka, ze co bude musiet este urobit aby ju dostal. Potom sa mi snivalo, ze 1 kamoska je tehula a videla som ako na tuto spravu zareagoval jej manzel....no a prvy krat som si uvedomila, ze astralne cestujem pocas sna. 😉 😵

linette
21. sep 2009

mywiel astralne to znamena, ze opustis svoje telo a si v kontakte s inymi? cize sa im s tebou sniva..

nobody
21. sep 2009

co znamená, když někoho zachraňuju? Dvě osoby, jedna umírá.

Anebo když jezdím po silnici na zubní pastě

linette
21. sep 2009

body ja neviem, asi to naznacuje nieco aby si si daval pozor alebo aby si daval pozor na niekoho, mozno sa nieco stane

ja som dnes nesnivala nic, teda si aspon nepamatam 😒 ale uz dost dlhu dobu snivam (teda ak sa mi sniva) s tou osobou, ktoru vobec nemusim, zeby som aj ja lietala astralne? no ja by som bola nerada kebyze sa niektore tie sny splnia co posnivam splnili. si pamatam, ze minuly tyzden som snivala, ze babka mi povedala, ze jedna teta zomrela. to co znamena? bude dlho zit? 😉

mywiel
21. sep 2009

Body ty si cislo... 😀 Zuby su spojenim zivotnej energie a zubna pasta? No nechystas sa najblizsie k zubarovi? 😀 Fakt neviem Body kazdy dostava v snoch také osobné symboly aby im porozumel on... 😅 skus si to zapisovat a vsimat, obcas ti mozno nieco pomozem vyjasnit. 😅
Ten prvy sen je uzasny, menis sa Body si v premene, jedna cast teba zomiera, mozno staré videnie sveta, alebo su to osoby ktoré poznas? Nemam dost informacii aby som ti mohla dat jasnu odpoved... 😕

nobody
21. sep 2009

no skoro každý den sa mi to snivalo ... zachranoval jsem dve slečny, běhání po schodech, všechno rozbité, vykopávání dveří, někdo střílel pořád ..ale neviděl jsem ho nikdy. Ale každý další sen byl detailnější (třeba věci v místnostech), jakobych se víc rozhlížel. Jedna mi zemřela v náručí, měla takový tmavý amulet na krku. A říkala pěkný věci. To asi stačí, těch detailů je moc. Už se mi to nezdává.

linette
21. sep 2009

mywiel co hovoris na orbik? ze je jasny - moze ist o znamenie? prvykrat som ho zachytila, je to taky zazrak pre mna, ze prave ja som ho cirou nahodou odfotila

nobody
21. sep 2009

tak já jsem něco přidal do alba, ale nevím, jestli to tam je 😀 😀 😀 😀

linette
21. sep 2009

nobody ty si hrdina 😉 co ked mas uryvky z minuleho zivota?

mywiel
21. sep 2009

Body mozno zachranujes seba a zomiera tvoje ego a ostava intuicia...? 😉 Casto ludia predstavuju casti nas samych, nasej osobnosti, napr. niekedy sa ti sniva o spoluziakovi a ty si povies preco on, ten spoluziak moze byt ale v tom sne ako symbol ak napr. nieco pre teba znamena, napr. dobry kamarat cize predstavuje moralnu hodnotu loajalnost atd. tym spoluziakom je vlastne len ukazané na nejaku cast teba.

nobody
21. sep 2009

jakoby dřevěný amulet (tmavé dřevo) a v tom něco lesklého - jakoby slzu, celkově měl tvar hrotu šípu ..podobný 🙂

nobody
21. sep 2009

mywiel ...je někde nějaký seznam amuletů?? 😀 😀 😀 😀 😀
třeba bych to tam našel 😀

mywiel
21. sep 2009

Myslim, ze linette sa nemyli, je to zaujimavé... 😕
Mna sa casto sniva o vojakoch, ako sa schovavam, zachranujem deti a zamkynam dvere aby sa k nam vojaci nedostali.... ☹ urcite som zila vo vojne dakedy. 😒

mywiel
21. sep 2009

Body tvoj sen by stal za to poslat a dat si ho vylozit, ale to by som ho musela prelozit do franiny... 😅
Drevo predstavuje vnutorné pocity, tmavé drevo moze ist o spiritualitu....sny tak detailné ako mas ty chcu nieco naznacit, ale ked nerozumies tak im povedz, ze poslite mi iny sen pre mna jasnejsi aby som pochopil a sleduj... 😉

nobody
21. sep 2009

já jim to dneska řeknu 😀
dík

slavik
21. sep 2009

Ahojte, som tu na skok tak vás aspoň pozdravím. Pár strán do zadu ste sa bavili o tom že máte pocit, že niektoré miesta poznáte. Moja kolegyňa je teraz na Rhodose. Chodí tam každý rok na dovolenku a vždy hovorí že má pocit keď tam príde, že sa vrátila domov. Myslí si že tam asi v minulom živote žila. 🙂
Čo sa týka snov. Tak mne sa sníva skoro každý deň. Dosť často si sny pamätám. Od mojich 16 sa mi sníva že sa vydávam, ale nakoniec sa v tom sne nevydám. Buď preto že nepoznám ženícha, alebo že som ešte mladá alebo že sa nestihnem obliecť do svadobných šiat, alebo že nemáme muziku a pod. 🙂
Mywiel aké to je keď astrálne cestuješ? Uvedomila si si to v sne alebo až keď si sa zobudila?

linette
21. sep 2009

mywiel mne sa nesniva o minulych zivotoch. bud snivam nieco, co je hlboko v mojom podvedomi a bojim sa toho, alebo nejaku sprostost, alebo nieco co mi ma nieco naznacit. z toho tusim nic nieje z mojho minuleho zivota. hoci sa mi uz stali veci, pri ktorych som mala pocit, ano tu som bola, tato udalost sa stala (zeby som si tento zivot zila viackrat, alebo su to uryvky ktore som dostala ked som vstupovala do tohto tela? alebo to moze by so snov, ktore si nepamatam)

mywiel
21. sep 2009

Viete s akou myslienkou som vcera vecer zaspavala? Co by sa dialo so Zemou keby neexistovali vobec veriaci ludia, ziadne nabozenstva, alebo ludia co veria len tak v nieco vyssie? 😅 😕 Neviem preco ma to napadlo, asi pretoze som nedavno citala knihu o Himalajskych mnichoch, ze oni vlastne cely zivot preziju pracou, vstavaju rano velmi brzy, no a modlenim pre svet, keby tato pozitivna energia nebola vysielana do sveta, ale nie len oni ale aj iné spolocenstva pravdepodobne by uz Zem ani neexistovala...nastal by chaos a negativna energia by prevysila tu pozitivnu. 😔