Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marinka
6. jan 2011

@marianka79 Jednak jsem měla u sebe skoro pořád andílka strážného, to poznám tak, že mě hladí po spáních a vlasech, slyším šustění křídel 🙂 A poprvé se mi stalo, že jsem viděla zlaté světlo po své pravé ruce, zvětšovalo se, ale když jsem se na tu stranu otočila, tak zmizelo. A jednou jsem viděla před sebou andělská křídla 🙂 Prostě pořád byli andílci se mnou..

marianka79
6. jan 2011

@marinka to je krásne aj ja mám niekedy také pocity a ked mi myšlienky ujdú tak sa mi anjelikovia pripomenú znameniami a to je pekné 😵

marianka79
6. jan 2011

@marinka to je krásne aj ja mám niekedy také pocity a ked mi myšlienky ujdú tak sa mi anjelikovia pripomenú znameniami a to je pekné 😵

marinka
6. jan 2011

@marianka79 Opravdu je to tak, že když člověk začne s andílky komunikovat, prosit je o pomoc a poslouchat je (naschlouchat své intuici), tak je začne kolem sebe cítit a postupně i vidět 😵 Mně se třeba moc líbí, jak mi o sobě dá vědět můj andílek strážný pokaždé, když prožívám krásného nebo duchovního - třeba když poslouchám pěknou hudbu, užívám si pobyt v přírodě, nebo zažívám nějaké hezké chvíle s rodinou. Že z toho má ten andílek taky radost a chce, abych věděla, že je se mnou a těší ho to taky 😵

marianka79
6. jan 2011

@marinka hej oni sú rady ked ich vnímame a oslovujeme ich a dávajú to aj patrične najavo pomáhaju nám a dávajú pozor

marinka
7. jan 2011

@marianka79 Mně hrozně překvapilo, když jsem poprvé četla o tom, že jsou tisíce andělů, kteří nemají co na práci 😅 Jak rádi by pomáhali, ale nemají komu, protože je lidi neslyší, nevolají.. Docela mi to potom pomohlo, když jsem začínala s andílky komunikovat, že jsem neměla pocit, že je otravuju se zbytečnostma a zdržuju od důležitější práce (nehledě na to, že třeba archandělé mohou být na tisících místech najednou)
Dneska v noci jsem se na andílky obracela, protože Leontýnka je nachlazená a v noci měla záchvaty kašle, vůbec kvůli tomu nemohla spát, pořád se budila, plakala, od půl druhé do půl třetí jsme byly úplně vzhůru. Pak jsem poprosila andílky a Panenku Marii (tu prosím vždy, když se jedná o něco s dětma), aby Leontýnce ulevili, aby jí dopřáli klidný spánek až do rána, aby si odpočinula a měla dost síly se s tou nemocí poprat. A od té půl třetí spinkala až teď do osmi bez vzbuzení, kašel se výrazně zmírnil a teď ráno už vypadá mnohem líp 😵

marinka
7. jan 2011

Dnešní článek na stránkách paní Blankytné o andílkách 🙂

Bohyně a anděly si můžete přivolat za účelem zvýšení své osobní síly, sebedůvěry a získání schopnosti uskutečňovat ve svém životě své touhy a přání a léčit. Bohyně a andělé vám ochotně pomohou s čímkoliv, co má láskyplný záměr.

ŽIVLY A JIM ODPOVÍDAJÍCÍ BOHYNĚ A ANDĚLÉ

VODA: Afrodita, Ašera, Ixchel, Morgan Le Fay, Sedna, Yemanja
OHEŇ: Brigit, Kálí, Pele, Sachmet, Vesta
VZDUCH: Arianrhod, Freyja, Nut
ZEMĚ: Bastet, Déméter, Mawu, Persefona

KDY KTERÉ BOHYNĚ A ANDĚLY PŘIVOLAT
OCHRANA: archanděl Michael, Artemis, Aštarté, Brigit, Kálí, Isis, Sachmet, Hekaté
DĚTI: archanděl Gabriel, archanděl Metatron, Matka Maria, Artemis, Ixchel
ZDRAVÍ A LÉČENÍ: archanděl Michael, archanděl Rafael, archanděl Gabriel pro děti a nastávající matky, archanděl Ariel pro zvířata

ARCHANDĚL MICHAEL
Jeho jméno znamená "ten, který se podobá Bohu" a patří k nejmocnějším duchům. Tento vysoký, hezký anděl nese světelný meč, aby nás osvobodil od pout založených na strachu.
Je ohnivým archandělem, který nás vede v naše životní poslání a poskytuje nám láskyplné, ale věcné rady, jak pracovat na našem životním cíli, aniž bychom se zdržovali tím nepodstatným. Je také obdařen božskou moudrostí, ve vztahu k opravám eletronických a mechanických přístrojů. Přivolejte si Michaela k posílení odvahy a poskytnutí ochrany pro sebe, své blízké, pro dopravní prostředky, v nichž cestujete, a pro ochranu majetku.

ARCHANDĚL RAFAEL
Jeho jméno znamená "Bůh léčí" nebo "ten, který léčí" a tento archanděl je nejvýše posetaveným léčitelem v říši andělů. Rafael také zachraňuje a pomáhá nalézt ztracená zvířata. Proste jej o uzdravení sebe sama nebo někoho jiného. I když jiné osobě nemůže bez jejího souhlasu vnutit uzdravení, přináší sebou Rafaelova přítomnost útěchu a klid. Rafaeela můžete také požádat, aby vás vedl na vaší cestě léčitele, včetně pomoci při výběru typu léčitelství, léčebného programu a místa, kde budete léčebnou praxi vykonávat.

MATKA MARIE
Marie je dnešní Matkou bohyní, která je také známá jako "královna andělů". Stejně jako mnohé jiné bohyně byla pannou, když porodila svého syna Ježíše.
Zjevení Marie jsou hlášena z celého světa a tyto návštěvy jsou spojovány se zázračnými uzdraveními a zprávami zásadní důležitosti pro život. Marie pomáhá všem, kdož pracují s dětmi, včetně rodičů, učitelů a léčitelů, takže ji můžete požádat, aby vám pomohla s jakýmkoli aspektem rodičovství nebo aby vám dala božský úkol a vy jste mohli začít pomáhat dětem.

terez34
7. jan 2011

@motylka naozaj pekna piesen 😉

terez34
7. jan 2011

@marinka ahoj ty mas naozaj krasne zazitky s anjelikmi dufam ze aj ja budem niekedy na to pripravena a budem ich moct vnimat lebo doteraz sa mi to este nepodarilo 😉

marinka
7. jan 2011

@terez34 To víš, že jo 😵 Já jsem se o duchovní věci začala zajímat snad už někdy ve třinácti a moc jsem si přála mít nějaké prožitky, ale člověk si to tím velkým chtěním i brzdí..V životě jsem měla taková střídavá období, kdy jsem se o duchovno a andílky zajímala víc, pak míň a pak před několika lety jsem měla přivtělenou dušičku a poznala jsem jednu úžasnou paní, moc duchovně vyspělou osůbky a tyto dvě události změnily o 100% procent můj přístup k duchovnu, stalo se to součástí mého života každý den 🙂 Začala jsem cítit dušičky, naučila jsem se je odvádět a pak se objevili i ty andělské prožitky..No, ale je to nějakých 15 let od doby, kdy jsem se o andílky začala zajímat poprvé 🙂 Takže to chce čas, trpělivost a moc netlačit na pilu 😉

terez34
9. jan 2011

@marinka no to je velmi dobre ze sa mozes o tom z niekym porozpravat ja nemam nikoho takeho v blizkom okoli a ani v rodine s kym by som tuto temu rozvijala aj ked mam kamoski ale oni tomu moc neveria a ked im nieco ohladom toho rozpravam tak si to vypocuju ale ich to neako nenadchne takze je to na mrtvom bode a ja by som potrebovala cloveka ktory by to so mnou zdielal teraz som na materskej mozno kad zacnem chodit do prace a hlavne mala bude chodit do skolky budem mat aj viac casu tak to bude lepsie 🙂

marinka
9. jan 2011

@terez34 Terezko, to je pravda, že je důležité, aby si člověk mohl o takových věcech s někým popovídat, sdělit svoje prožitky, podělit se o to, co se dozví nového a je z toho nadšený 🙂 Já jsem v tomto měla obrovské štěstí, protože mám kolem sebe hodně lidí, kteří na takové věci věří, přivedla mě k tomu maminka a i můj manžílek se o to zajímá a je první, komu své prožitky sděluju 😵 Ale ta paní, o které jsem psala, tak mě naučila nejvíc, dozvěděla jsem se od ní spoustu zajímavého o svých minulých životech, pochopila jsem spoustu věcí, za to jsem moc moc vděčná. A máš pravdu, že až budou děti větší, bude na to i víc času, číst zajímavé knížky, povídat si s andílky apod., teď jsou ti prckové na prvním místě 😉

A musím vám napsat, co krásného teď řekla moje Anička mladší Leontýnce, když jsem ji šla uspávat: Leontýnko dobrou noc, pěkné sníčky a ať za tebou přijde v noci andílek 😵 😵

terez34
9. jan 2011

@marinka ja tiez zapajam manzela do tejto debaty nieze by tomu neveril ale myslim ze mu to je jedno alebo sa tak aspon tvari pokeca si somnou ale len tak zo zvorilosti a mozno si to len tak nahovaram ja ale na mna to tak posoby tak neviem ci mu mam o tom viac rozpravat alebo nie

a pekne od tvoje Anicky ze ma tak rada mladsiu sestricku ja ked som mala tie dve take male tak ta starsia Sonicka tiez mala strasne rada svoju sestricku kiku ale kika je zivel strasne vybusnej povahy je to ohen Sona drevo tak si to vies predstavit no hruza kedysi som hovorila z numerologom a zaroven z liecitelom a on mi hovoril ze oni sa stale budu skriepit lebo ohen drevo pali a inak to uz nebude ale snad si raz k sebe cestu najdu aj ked ja som stoho zufala ked vydim ako sa hadaju nemam to rada a k tomu este aj ta nestasna puberta

marinka
10. jan 2011

@terez34 Tak jestli manžel poslouchá a neříká ti, že to jsou nesmysly, tak bych mu sem tam něco řekla 😉 Ne moc, jen jednou za čas, ono se mu to uloží, i když třeba pochybuje, ale vzpomene si na to, až bude třeba 😉

Co se týká tvých cácorek, tak to moc dobře znám, já mám o dva roky mladší sestru a ona je Ryba a já Beran 😀 , takže v dětství i pubertě jsme spolu hodně bojovaly, teda spíš já s ní, protože mě vytáčel její flegmatismus a štvalo mě, že se mi nechtěla nikdy s ničím svěřovat, všechno si zapisovala do deníčku, ale já jsem toužila po ségře, se kterou bych mohla všechno probírat a to ona nechtěla 😅 A pak se to zlomilo v době, když se naši rozvedli, to mi bylo 18 a jí 16 a hodně nás to semklo a od té doby jsme nejlepší kamarádky, teď si naopak říkáme všechno, ale ona se bude teď v létě vdávat do Anglie, tak je mi z toho smutno, i když jí to přeju, protože vím, že našla muže svých snů 🙂

terez34
10. jan 2011

@marinka ahoj presne to s tym manzelo robim tak ako si pisala iba obcas mu nieco poviem a on to (aspon si myslim/ prijme hlavne ked bola mala chora som prosila anjelikov o pomoc aby ju liecili vtedy som vydela tu silu ktoru davali jej i mne vtedy som mu to tiez povedala a myslim ze tomu veril
anjelikovia mi davaju strasne vela ked ich o to prosim ja viem ze su stale pri mne lebo teraz prezivam dost tazke obdobie ale prosim ich aby sme to neako vyriesili aby mi ukazali spravnu cestu a myslim ze to zacina fungovat len nechcem moc hovorit dopredu aby sa to neobratilo proti mne 😉

a predstav si ze tie moje dve su este obidve narodene v znameni panny a su take rozdielne ibaze jedna je v auguste (srpen/ a druha september (zari/ tak to bude preto
ja ked ich pocujem ako sa hadaju a nemaju sa radi mne ide srdce roztrhnut ja so bohuzial ☹ nemala ziadneho surodenca teda mala ale sa narodil v 6mesiaci tak zomrel a mozno ze preto neviem ako to u surodencov funguje preto sa s tym snazim zit tak ako to je a len dufam za to bude lepsie 😉

terez34
10. jan 2011

inak vsetky kocky caute co je s tou starou anjelskou smeckou spravili ste neaku novu temu? alebo co ked vas tu neni 🙂

marinka
10. jan 2011

@terez34 Terezko, tak to na tebe budu moc myslet, ať náročné období zvládneš co nejlépe a ať ti andílci hodně pomáhají, aby jsi měla hodně síly! Já když nevím kudy kam, tak poprosím andílky, ať mi poradí ve snu, nebo taky hodně pracuju s mandalami uvědomění, ty jsou úžasné! Vždycky poprosím andílky,ať mi pomocí těchto mandal ukážou, jak vyřešit daný problém, nebo ať mi řeknou, co je pro mě v dané chvíli nejdůležitější a ještě se mi nestalo, že bych si vytáhla mandalu, která by mi neporadila, když něco řeším, tak stejně tahám pořád dokolečka tu stejnou kartu, i když pravděpodobnost je hrozně maličká 😉 ttp://www.poznani-knihy.cz/detail/11/19914/zavadilova...
A uvidíš, že u holek se to časem srovná, až vyrostou z puberty, najdou si k sobě jistě cestu..

Pro potěšení, galerie andílků: http://karolinaloskotova.blog.cz/galerie/andele

marianka79
11. jan 2011

@marinka tá galéria anjelov je krásna a keby som stretla takéhoto anjela http://nd03.jxs.cz/456/550/09e3015a06_58226882_... tak neviem neviem asi by som šla hned s ním do ich ríše 😀 😀 😝

marianka79
11. jan 2011

@terez34 no to si aj ja vravím vždy ked sem nakuknem nikto tu neni ☹

terez34
11. jan 2011

@marinka ahoj si zlata ze budes na mna mysliet diky 😉
ty anjelickovia su zlaty jeden obrazok mala aj moja babicka vysel jej v izbe nad postelou bol to anjelik co strazi deticky ktore prechadzaju cez lavicku

tu knihu si skusim zohnat mozno aj mne sa pomoze orientovat a pustat sa tou spravnou cestou

terez34
11. jan 2011

@marianka79 no to je zaujimave ze sa miname aj ked ja tu aspon kazdy druhy den nakuknem ale asi je to ten nespravny den ked ste tu neni 😒

marinka
11. jan 2011

@marianka79 Ten je, co? 😵 Taky mě zaujal, když jsem si obrázky prohlížela 😀

To nevadí holky, když se tu nepotkáme, však si to přečteme, kdo co napsal 😵

denisocka
12. jan 2011

baby pozerali ste včera reflx ? ta veštica lumina či jak ? strašne mi to čo povedala pripomenulo jeden moj sen,len som si ho dofrasa nezapisala,ale tu by mal byt,skusim kuknut rok dozadu

ivanko8
12. jan 2011

@denisocka ja si radšej namiesto takýchto vystúpení a náročných debát prečítam napríklad tetu Katarínu: http://www.tetakaterina.cz/268-co-se-odehraje-v...
Aj keď všetkému ešte nerozumiem, je to príjemnejšie a dáva to lepší zmysel, než to hádanie sa o strachu.

denisocka
12. jan 2011

@ivanko8 no ved ja to nepišem,že som z nej unesena abo čo

certica
12. jan 2011

ehm, tak som si to pozrela a neviem, ci sa mam smiat alebo plakat z tej "pani"... ale ak ona ma byt akoze prototypom lasky, tak naozaj, dovi dopo 🤐 . osobne si teda lasku nepredstavujem so vztycenym ukazovakom, zvysenym vyhraznym hlasom zastrasujucim vsetkych a vsetko a seba prezentujucim sa ako to jedine NAJ 😝
co nam vlastne "teta numerologicka" chcela povedat, aky mal byt ten jej "laskyplny odkaz" a co tym malo byt dosiahnute? hrozbami a zastrasovanim sa nic zmysluplne dosiahnut neda. a uz vobec nie laska 🤐

skajkasarweb
13. jan 2011

@marianka79
Ahoj, ja len že som celkom rada, že sa Ti moja stránka páči... Isto ma to povzbudí na nej makať dalej... 🙂 😉 😅

marianka79
14. jan 2011

@skajkasarweb 😵 no a aká stránka to bola? 😝 lebo zrejme to bolo o niekolko strán dozadu spomínané lebo nepametám tak promin 😅 😉

miruska15
14. jan 2011

@linette
Nepoznám Tvoje túžby,
neviem, čo k sviatku Ti priať,
prajem Ti zdravie, šťastie, lásku,
to jediné, čo život Ti môže dať.
Ešte do tretice prajem všetko naj naj k 21. 🙂 😉