Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

pikino
11. jan 2013

mne sa teraz v kuse ukazuje 13:13 a 14:14 tak čakám nejakú zmenu. 🙂

helenkasabinka
11. jan 2013

@tatinka ja mam v spalni pre dobry spanok krystal a aj ruzenin,mam knihu o kamenoch a tam je to pisane,ze tieto su na to dobre ,mam ich v podobe naramkov z velkych zlomkov a nosim ich na ruke aj ako ozdobu a v noci ich mam v spalni 🙂

tatinka
11. jan 2013

@helenkasabinka mne bol poradeny orgonit alebo aj piramidky z toho byvaju, ze tiez je to na vyrovnanie energie v byte , na jej spravne prudenie a aj lepsie spanie, ja celkovo hodne zle spavam, idem spat v noci, rano som hore este je tma a za noc sa zobudim velakrat,,,a naramok aj ja chem si dat urobit z viacero kamienkov, uz som si vybrala asi 4 druhy 🙂 a co vravis na tie kamene? pomaha ti to? ja mam doma jeden na energiu ze clvoeku ma dodat ked sa citi vyflusnuty

helenkasabinka
11. jan 2013

@tatinka ale ano citim sa lepsie a spava sa mi o moc lepsie 🙂 pyramidu ma aj moja mamina a aj ja chcem len su v niektorych obchodoch za prehnanu cenu ,tak aj najdem za lepsiu cenu ai urcite nejaku kupim

tatinka
11. jan 2013

@helenkasabinka ja som to pozerala na nete a aj u su velke ceny ale nasla som aj za 11 e , len uz neviem kde presne to bolo aky link ale ked budem mat viac casu to este pohladam ,,,,ja bys om to potrebovala sa riadne vyspat,,,ale dako sami neda,,,a ked zaspim kadeco sa mi sniva,,,aj teraz v noci sa mi snivalo neviem uz co ale si pamatam ze az neprijemny pocit som mala a normlane som sa nasilu zobudila ..a dakedy mams ny na pokracovanie tak ked nechem abys ami to zas snivalo tak sa snazim chvilu ostat hore lenze to sa zas preberiem a uz nespim aj dve hodiny zas

maruska24
12. jan 2013

@tatinka
@helenkasabinka ja ten orgonit v tvare pyramídy mám, ale vôbec to energie nečistý, ani nerobí žiaden zázrak. Spím tak že viacej nespím ako spím, a to som ho nabýjala aj mesačnou aj dennou energiou, aj vodou ho čistím a pod. sú to len zbytočne vyhodené peniaze, rovnako ako ten boom náramkov. Vždy je všetko v mysli, keď budete inak rozmýšlať ako doteraz, keď si svoju energetickú zonu nabijete tak ako si ona žiada, nebudú ani tie všetky problémy. A na to nie sú potrebné orgonity, ani náramky a šnúrky.

tatinka
12. jan 2013

@maruska24 podla mna je to o tom ci tomu clovek veri alebo neveri,,,to mas ako ked dakto veri na ajnelov tak mu pomozu, ked neveri tak anjel sa moze snazit ako chce a tomu cloveku to nepomoze,,,,ale suhlasim s tebou v tom ze vsetko je v hlave cloveka,ale tak ked niekto veri napriklad v kamienok a jeho energiu preco to neskusit? ved neda za to miliardu,jasne ze su aj drahe kamene ale daju sa kupit aj drobnucke ako napriklad maly sperk za nizku cenu,,ja som toho nazoru ze kto chce nech si kupi a veri comu chce a kto nechce nemusi 🙂 , kazdy to ma inak usporiadane v zivote niekto je veriaci niekto nie 🙂,,,

pikino
12. jan 2013

ja mám v posteli velku ametistovu druzu, zvyknem ju nabíjať pri splne, mám ju vedla hlavy, ale neviem potvrdiť či su tie zmeny sposobené kamenom alebo celkovou zmenou mojho vnímania, skor beriem kryštaly ako doplnok a pomocku na zvýšenie ochrany, energie a liečby.

maruska24
12. jan 2013

@tatinka ja som tomu verila práveže veľmi veľmi veľmi, ale výsledok už tretí rok žiaden 😒

tatinka
12. jan 2013

@maruska24 na problem treba vyhladat odbornika,neviem aky mas problem ale ak zdravotny treba ist k lekarke,,,,,ja sa o kamienkoch, snoch, anjelikoch bavim v ezoterickej rovine, nie v tej ze ked je daco vazne tak treba ist a kupovat miliardu kamenov a cakat ze sa ten problem vyriesi kamenom a sam od seba prejde,treba to brat s mierou,,,verim ze kamienok ked je spravne kupeny ma energiu a silu pomoct,ale nemozes cakat ze ked napriklad mas chorobu tak ze hento ta vylieci,,,treba ist k odbornikovi a ako pise pikino kamienok alebo iny talizman brat v rovine pomocnej ,,,,ja tomu verim ze to ma vela do seba v energetickom zmysle, a verim aj v anjelov a ich silu, nech si mysli kto chce co chce🙂 a verim aj v Boha....a aj v symboliku snov...
ak mas problem s ktorym by som ti mohla vediet pomoct tak ho napis do ip a pokecame, ak budem vediet poradit a aspom radou pomoct, rada to urobim,,,,

tatinka
12. jan 2013

@pikino a kde si druzu kupovala? ja som len tak so zvedavosti na nete zbezne pozerala,,,,tu u nas asi taky obchodik ani nenajdem a nechcem take z trhu kupovane, chcela by som origos balene, ale teda druzu zatial nejdem kupovat, ja len tak sperk z kamienkov si dam kamoske urobit a nad tou orgonitovou piramidou som uvazovala skusit to na spanie ale ak to nepomoze na spanie tak nech, paci sa mi to aj ako doplnok do bytu 🙂

pikino
13. jan 2013

@tatinka kamienky kupujem tu http://www.liecive-kamene.sk/ametystove-druzy/ majú všetko možné zatial som bola vždy spokojná

pikino
13. jan 2013

ja zvyknem pri zlom spaní harmonizovať priestor pomocou reiki. Dosť mi to pomáhala ked som mala problémy s nalepenými energiami. A tak postupne sa ich zbavujem.

tatinka
13. jan 2013

@pikino poznam tu stranku, som tiez na to pozerala 🙂
ovladas reiky? ja to neovladam,,,ani by som nevedela co mam robit 🙂

pikino
13. jan 2013

jo ovládam. ale nerobím to dlho asi pol roka. a vedela by si to aj ty len si treba nájsť dobrého učitela čo sa tomu naozaj venuje. Nie len zberatela diplomov
@tatinka

tatinka
13. jan 2013

@pikino ja by som sa chela naucit dobre vykladat sny,,,,ale na to nie je ziadna prirucka🙂 len rozum🙂 lebo u 2 osob ten isty sen ma iny vyznam,,,aj ezoterika ma hodne zaujima, aj vestenie ,,,,,ale neviem ci by som mala odvahu dakomu vestit okrem seba🙂 lebo je to velka zodpovednost kedze toho komu vestis to ovplyvni

pikino
13. jan 2013

@tatinka na vykladanie snov existuje tuším škola niekde v Brne mám pocit. Už sem písala jedna žienka že tam chodila a že je to super ale tuším sa tam študuje niekolko rokov. Ono je to s tými snami ťažko keď pre každého to je niečo ine. Ty mu môžeš vysvetliť sen maximálne podla svojho subjektívneho názoru a nikdy to nebude presné teda ak nemáš zhora danú schopnosť videnia.

tatinka
13. jan 2013

baby ja som dnes mala taky desny sen, uplne som uz potom dlho ani zaspat nemohla, snivalo sa mi ze som v tmavej miestnosti, na postely ja priviazana zena asi tak 18-20 rocna a pri nej je sluchadlo z prenosneho telefonu a ona krici meta sa na tej postely, no uplne ako z hororu, a videla som tam este inu zenu ktora tam stala a divala sa na nu a sice usta mala zavrete ale som vedela ze si mysli ze nechame tu zenu takto priviazanu a pri nej ten telefon a nech krici aby sa cely svet dozvedel ako ju ludia u ktorych bola pred tym tyrali,,ta postel bola spinava a zena na nej tiez,,no uplne ako z hororu,,,,a to ja ziadne take brutalne filmi nepozeram lebo z toho mavam zle sny,,,este teraz ma strasie ked si na ten sen pomyslim,,,som sa zobudila a som sa uz nasilu prebrala lebo uplne som mala zly pocit z toho sna....potom po dlhom case som zaspala a snivalo sa mi ze som sla do bytu svojich rodicov ,dvere do bytu boli zamknute a ja som ich odomkla a presla dnu do chodby, este som sa v sne cudovala ze dvere su z vonkajsej strany biele a z dnuka hnede a popritom viem ze ved rodicia maju cele dvere hnede,,,dvere pokial cez ne prejdes by mali zmanenat ze sa clovek posunul dalej v urcitej etape svojho zivota, keby ostali zamknute tak este nie je pripraveny ist dalej, ak su otvorene a neprejdeme nimi tak znamena ze uz sme na spravnej ceste ale este daco treba poriesit aby sme mohli prejst, ale ja som ich nasla zavrete, otvroila a presla tak by to malo byt ze som sa posunula v zivote inam,,,len ma metie ta biela farba na dverach lebo biela je zvacsa negativne znamenie,,,,ale ten prvy sen to neviem co by malo byt, musim este podumat a skusit si ho dako rozobrat,,,

tatinka
13. jan 2013

@pikino vies co mne sa snivaju veci ktore sa velkrat aj sntanu som to tu uz dakde aj pisala asi na predoslejs trane alebo na tej pred tym,,,ale to sa asi vela ludom tak zosniva a potom sa to aj udeje,,
,myslim si ze schopnost videnia ma malo ludi, ci?
mna ti toto vela zujima aj vela o tom citam 🙂 toto je dobra tema,,,,som rada ze osm ju nasla, zaujimave ze je to tu uz rokya ja ju najdem z teraz 🙂

pikino
13. jan 2013

@tatinka každý túto tému nájde vtedy ked ju potrebuje 😀

Ten tvoj sen teda riadne nechutný fakt ako keby si pozerala nejaký horor. Ale tak niekedy náš mozog produkuje riadne chobotiny, nejak sa vyventilovať musí 🙂 A na ten druhý si si celkom pekne odpovedala 😀 Ja si sny vykladám málokedy.
Nejako ma to neťahá ich vykladať. Pre mňa je to hlavne obrovská sranda snívať. Aj mne sa zvyknú sny plniť vposlednom čase dosť. ALe zaujímavé že sa ma skoro nikdy netýkajú. Napríklad sa mi už 2 krát snívalo o smrtelnej nehode a obe sa bohužial stali. Ale to človek nijako neovplyvní lebo čo sa má stať sa stane.

pikino
13. jan 2013

Podla mňa má možnosť každý človek, niekto sa s tým už narodí a iný na tom musí makať celý život a niekomu nie je umožnené v tomto živote vidieť. Záleží od plánu našej duše. Ja si stále tak prestavujem ako raz umriem a potom sa budem šúlať nad tými hovadinami ktoré som ako človek robila. 😀

helenkasabinka
13. jan 2013

@pikino pocula som,ze pri splne by sme nemali nabijat kamene lebo nie na kazdeho spln dobre vplyva a ak na nas horsie vplyva,tak aj kamen nemusi nam dobre pomahat

pikino
13. jan 2013

@helenkasabinka vidíš o tom som nepočula, ja som tiež velmi senzitívna čo sa týka splnu zvyknem vtedy nespať, ale myslím že u mňa je to presne naopak že mi ten ametyst pomáha s nespavostou. ALe osobne spln od malička milujem a niečo mi proste vždy hovorí aby som dala ten kamen nabíjať práve vtedy. Ametyst je podla mňa jeden z najsilnejších kryštálov a preto by mal byť aj nabíjaný ako sa patrí. A tiež s myslím, že ak ti je kameň súdený nebude ti robiť zle.

helenkasabinka
13. jan 2013

@pikino ja tiez stale vsetky kamene davam len na spln nabijat a na slniecko ich davam obcas v lete len akoze dobit takou slnecnou energiou ale inak na splne,predtym ich oplachnem pod vlaznou vodou a do rana sa na splne pekne nabijaju.a kyvadlo davam obcas na slniecko 🙂

helenkasabinka
13. jan 2013

@pikino ja zasa,ked je spln sa snad najlepsie vyspim 🙂

tatinka
13. jan 2013

@pikino vies co by ma zaujimalo? ze preco niektory sen sa splni cloveku napriklad behom par tyzdnov alebo dni a iny az o niekolko rokov,,,,v com je ta hranica ze tento dnes a iny o rok ci dva?
inak myslim ze ten prvy sen asi bude hadka alebo choroba,,,,
a ty vies ake plany ma tvoja dusa? ci myslis , ake?
s tym ze kazdy tuto temu najde ked ju potrebuje mas asi pravdu,,

pikino
13. jan 2013

@tatinka to aký plán má moja duša v tomto živote netuším ani omylom, to keby som vedela tak som macher 😀
ale tak celkový plán je byť dokonalá tak uvidím kolko životv na to budem ešte potrebovať 😀 sem tam si myslím že mám záblesky z minulých životov aj si tak viem tipnúť čo som asi kde bola ale to je stále iba zlomok. Myslím, že momentálne je mojím cielom pomáhať iným ludom ale hlavne najprv sebe

tatinka
13. jan 2013

@pikino v akom zmysle myslis pomahat inym a sebe?
skusala si si niekedy dat zistit minule zivoty ? regresom?

pikino
14. jan 2013

@tatinka sebe myslím tak že týmto spôsobom života ktorý sa snažím žiť a v to čo verím sa vlastne liečim a pomáham svojej dušičke aby jej bolo lahšie na zemi a liečenie ostatných myslím to čo som začala robiť, reiki, anjelov .
regres som neskušala, podla mňa to nie je až také doležité vracať sa do minulosti a rozmýšlať o tom čo bolo. Ale viem napríklad že ludia u ktorých sa učím robia aj tieto semináre tuším to volajú návrat do svetla kde si prežiješ svoje minulé životy a dokonca vlastnú smrť.

tatinka
14. jan 2013

@pikino ja som premysla ist na regres ale nenasla som odvahu, zaujimalo by ma cim som bola v minul,zivotoch a koho z minulosti stratavam aj v tomto zivote,ale dako nemam odvahu dat sa zhypnotizovat ,,,ja si zas naopak myslim ze je dolezita aj minulost z casti aspom lebo niektore trable a chyby z minulosti sa s nami tahaju este aj v dalsich buducich zivotoch az kym sa nenaucime ich napravit, a takto keby sme vedeli v com je problem bolo by to jednoduchsie🙂 ale zivot nie je jednoduchy ,......asi je to tak ako to ma byt 🙂