Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

bibula
26. sep 2009

teo-netrap sa tym---ja pohladam vyznamy,niekde ich mam🙂

mywiel
26. sep 2009

Bibu no uz si moj priatel ci nie? 😀 Uz som to potvrdila... 😅

teodorka
26. sep 2009

no napisala som mu mail hadam sa ozve

bibula
26. sep 2009

no jasne...
zelena... 😀

ale myslim,ze nie je este uhladena,ma aj ruzovu,aj fialovu miestami 🙂

mywiel
26. sep 2009

A das mi aj vysvetlenie k tym farbam? Dakujem 😉

teodorka
26. sep 2009
teodorka
26. sep 2009

hm to je len uryvok z knihy 😒
no pockam co mi pride mailom

kristina25
26. sep 2009

teodorka
uz som nasla vo vyhladavaci google www.znamenia.eu. 🙂t am su vsetky cisla podla datumu narodenia, znamenia, tarot a ine
diky,ze hladas so mnouto 🙂 martinus je knizne vydavatelstvo

denisocka
26. sep 2009

pipinky a pipik,nestíham vas čítať, zajtra dobehnem, dobru noc . robila som objednávku nejakých vecí,pa

denisocka
27. sep 2009

dobre ranko, ja sama 😕

bibula
27. sep 2009

dobre rano 🙂

nobody
27. sep 2009

dobrý popůlnoční čas

bibula
27. sep 2009

hej bodynko, od ziare mesiacu nevidiet na slnko 🙂

bibula
27. sep 2009

adi,ked potrebujes surne napis udaje do ip,poslem ...

nobody
27. sep 2009

aa, ranní básničky 😝
sakra, ono svítá 😎

bibula
27. sep 2009

snad na lepsie casy...
otvorme okno a vyvetrajme si hlavy 🙂

bibula
27. sep 2009

ozaj viete ako sa miluju duse? 🙂

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

Dobre ranko...bib-jak se miluji duse?

bibula
27. sep 2009

🙂 musim to najst v knzke,kde som citala-dam vam to ods slova do slova -parada 😀

denisocka
27. sep 2009

jaj baby,robím babovku a uplne som zabudla vysypať formu / hlinikovu / struhankou , dala som len olej, dufam že to z formy vyjde,že to neostane zapčene 😔

denisocka
27. sep 2009

sa otieraju o seba 😀 duše

loretka1
27. sep 2009

Mirko ale pokud sis mohla vsimnout,zajimam se o to a snazim se vam porozumet ale dosud mi mywiel neposlala tu knihu takze ve svych nazorech nemohu pokracovat,zatim jsou stejne.ale doted me tu porad presvedcuji jen same slovenky.cesky to tu jak se zda zabalily 🙂 a je to presne o tom o cem jsem psala.Je to mozna mirne podobne tem silenym arabum teroristum co si mysli ze kdyz zabiji cloveka ze je alah pochvali 😀 kazdy narod ma jine presvedeceni a viru i kdyz jeste nedavno jsme byli spojenci,i tak mate jinou mentalitu.A podle me kdyz existuje dobro i zlo tak by mel krom andela existovat treba i ten cert nebo neco opacneho ve smyslu slova negativnim.

nobody
27. sep 2009

duše se líbají

j.a.n.u.s.
27. sep 2009

kdo je mIrka?
ja jsem ceska... 😉

bibula
27. sep 2009

lori-knizka ti bude zbytocna ,ak uz teraz zavrhujes co citas...co cakas od knizky? ze ta osvieti? ....

deni ako psi?
bodynko a to co?

proste pretekaju sebou 😀 -ale to som skaredo napisala,musim to pohladat....ale neviem,v ktorej z troch to je-no mam,co citat 😀 😀 😀

denisocka
27. sep 2009

aké psi? my s mužom sme dnes jak psi na seba, či psy? asi som citlivka,ked mi vadi že nieko pozera rozprávky v posteli a druhy vari,pečie,upratúje a ešte okolo malho beha s jogurtom 😔

bibula
27. sep 2009

😀 sa tru /no najprv/alebo hady? 😀

loretka1
27. sep 2009

j.a.n.u.s ceska a jeste kousek ode me 😀 podivej se tusim na starnu142,psala mi tam.bibulo asi si me nepochopila.psala jsem ze mam zajem se o tom dovedet vic ale vzhledem k tomu ze mi mywiel jeste neposlala tu knihu tak mam zatim porad stejny nazor.ze bych mela cekat od te knizky aby me osvetila,to uz trosicku zavani sakrasmem a ironii.bud se se mnou budes bavit na stejne linii jako ja s tebou protoze ja si tu z niceho srandu nedelam anebo te prosim abys na me uz nereagovala.diky 🙂 uz potreti-zajima me toto tema proto se ptam na vse

nobody
27. sep 2009

pretekaji sebou na pretekach 😵

mirka1308
27. sep 2009

loretka
ja som ti predsa nič nevytkla 😨
mywiel ti napísala, že človek si musí prečítať veľa vecí a aj tak si nakoniec vyberie niečo, z toho všetkého 😉
mne je tiež ťažko uveriť niektorým veciam, ale vypočujem si alebo si prečítam a vyberiem si to, čo si myslím že je správne 😀 😀
ale k tým arabom, no ja by som ich tak nevidela 😕 tu na MK mali nejaké kočky tému na arabskú nôtu(neviem ako sa volala 😅 😅 ) a oni tam dobre písali, že majú mužov arabov, žijú v moslimskom svete a nie je to o tom, že čo arab=to terorista 😝
už len logicky, nemôžeš súdiť ľudí podľa ich zaradenia, nech je akékoľvek-podla viery, zmýšlania a tak 😨 😵
to by sme boli všetci niekam zaškatuľkovaný ale logicky je to blbosť 😀 😀