Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

nobody
30. sep 2009

no mám kontakt na kladrubský hříbata a cvičený koně - no tak bych si mohl udělat zážitek
já zbožňuju andaluský koně a fríský koně - to je nádhera úžasná 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 nic ušlechtilejšího v přírodě není

mywiel
30. sep 2009

Inac v Rejkiaviku sa fajne chlasta cez zimu, ludia su tam velmi pohostinny, hmm keby som mala dost penazi tak by som len cestovala...zila by som na lodi a cestovala. 🙂

mywiel
30. sep 2009

Friske mame dva prid sa pozriet... 😉

mywiel
30. sep 2009

http://www.manegeduvanel.ch/

Velmi ich tu nevidno na tejto foto, ale su to obrovské, nadherné kone, s vlnavou hrivou... 😵

mywiel
30. sep 2009

Maju ovela vacsiu hlavu ako iné kone a su ebenovo cierne, kazdy sa pozera ked ideme okolo s nimi... 😅

nobody
30. sep 2009

super

bibula
30. sep 2009

kone su krasne,ale ja sa ich bojim,idem hajat-alebo lietat?
koho "prepadnem?" 😀
ahojte bambulkovia,pekne farebne snicky

mywiel
30. sep 2009

Bibu ta foto sa neda natiahnut na fb nechapem... 😒

linette
30. sep 2009

som spat ludkovia, som doteraz telefonovala 😉 😀 😀 😀
dam si este kakao a pojdem aj ja do hajan, ale najprv sa vykupem 😀

linette
30. sep 2009

mywiel no praveze neviem co som mala doma presnejsie pri hlave. uz som to pomenovala vselijako a bibula to zhrnula 😀 "kovovy odraz vilinho ducha zo skriatkovskeho martanskeho sveta z plastu " 😀 😀 😀
koniky su velmi pekne, tak by som ich pohladkala 😉

body dobre fotky, neni su az take dramaticke, skoda, ze zmazali ostatne

mywiel
30. sep 2009

No ja chodim v poslednom case spavat o 1h00... 😅

nobody
30. sep 2009

to máte fuk, já tam nevidím nic na fb 🙂
papa

linette
30. sep 2009

supnem esteraz do albumu aby si si to mohla kuk aj ty 😉 som zvedava na tvoj nazor.

linette
30. sep 2009

nobody uz spinkat ides?

linette
30. sep 2009

mywiel mozes si ulozit do pc tu orezanu fotku a ukazat ju svokre 😉

mywiel
30. sep 2009

Hmm zaujimavé... 😕

linette
30. sep 2009

takze si si to pozrela, idem to rychlo vymazat .. co na to hovoris?

mywiel
30. sep 2009

Idem pozerat film o skriatkoch...bratia Grims. 😉 Tak prijemny nicim neruseny vecer a noc. 🙂

linette
30. sep 2009

pojdem aj ja do vane skocit hlavicku 😀 😀 dobru barbiny a ken ..

mywiel
30. sep 2009

Dali ten zvuk je uzas, ale viem o niecom takomto uz som to pocula ma to svoju logiku, geometricku, matematicku, aj zvuk je matematika ako cely vesmir... 😉

denisocka
1. okt 2009

dobre ranko,už pol hodinu vas čitam,mali ste teda plodny večer

adina22
1. okt 2009

Dobre raaaanko no Deni kazdy plodi po svojom 😀 😀 😀
Ja musim do mesta,ked pridem si vas precitam 😉

bibula
1. okt 2009

ahojte bambuliatka....
ja som toho moc zase citat nemusela 😀
o 10 mam rande s kamoskou,ideme na ihrisko s deckami, ale kedze ondrik ma ine zaujmy ako deti,tak neviem ako dlho si poklebetime....ale tesim sa,dlho sme sa nevideli a ma babatko 😵

dali4
autor
1. okt 2009

Ahojte 🙂 pozrite čo mááám 🙂 adi mi urobila... 😵

dali4
autor
1. okt 2009

bib... poslala som ti fotku na mail 😵 skúúúsiš mi niečo urobit... Budem tu potom machrovat ako vy 😀

mirka1308
1. okt 2009

Ahojte hviezdičky 😀 😀
no pár dní som tu nebola a nejdem vás dočítať 😕 píšete ako na zákazku 😀 😀
dali fotečka krásna 😵 a tú stránku o hudbe čo si dala - super!! som len pozerala 😕 🤐
expertka - pekne si ti napísala - tie príbehy o anjeloch 😉
mywiel knihu stále čítam, len ju budem musieť čítať viac krát, lebo teraz to hlcem ale sa moc nezamýšľam 😕 😅
inak veľa zaujímavých vecí je tam, mňa napr. prekvapilo že máme cez 200 minulých životov 😕 😨
som kedysi čítala rozdelenie tarotových kariet veľkej arkány a tam sa tá veštica zmienila, že človek má toľko minulých životov, koľko je tých kariet 😕 tak som tomu verila 😅 😅 lebo nič som dovtedy o minulých životoch nečítala 😒
janus som tu už dlho nevidela 😅 😅 len jej chcem povedať, že som nabehla do kníhkupectva a kúpila som si knihu Žiadne stretnutie nie je náhodné a z výplaty si chcem kúpiť ešte to objednávanie... 😀 😀
teraz by som aj tak na to nemala čas 😠 😒

mirka1308
1. okt 2009

Ale teda nenormálne meníte svoje foto 😀 😀
kde je bibula s copíkmi 😀 😀
mywiel s vetrom vo vlasoch 😀 😀
a napísala by som aj o ostatných no tak rýchlo sa meníte, že si vás nestíham pamätať 😖
ja som sa akurát zmohla na obrezanú fotku so psíkom 😠 😀 😀

dali4
autor
1. okt 2009

ahoj mirka... no ja mám tiež stále tu istú akurát že vylepšenú 😉 ... no nie mujou zásluhou 😵

mirka1308
1. okt 2009

No vidím, že každý máte svoje povinnosti a večer ožívate 😀 😀 😀
tak ja padám, idem do robotky 😝 večer dúfam že aspom nakuknem, lebo som nejaká prechladnutá mám kašlisko, tak možno budem len ležkať 😒 😅
papa a už sa tu stále nemente 😀 😀