Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

auriane
15. okt 2009

Neviem, čo je to astrál, poprosím vysvetliť, nie som v tom ešte zbehlá 🙂

linette
15. okt 2009

neviem ci to vysvetlim spravne:
astralne cestovanie je ked dusa vystupi z tela, ale nezomrie, pretoze je spojena eterickym telom. astralne cestovat vies nevedome a vedome. najcastejsie sa to stava medzi spanim a bdenim. samozrejme prebat sa vies kedykolvek, ci sa zlaknes, alebo si len povies "staci".

linette
15. okt 2009

teda telo neumrie, pretoze dusa zije stale

twinflame
15. okt 2009

auriane, pamatas si co sa dialo ked si bola v tom stave? Uvedomovala si si, ze este nie je cas ist? Vratilo ta nieco spat? Videla si niekoho pocas toho? Rozpravala si sa tam s niekym?

ivka144
15. okt 2009

Deni - ach jaaaaj, hovooooor!!! (Ak mozes a chces, samozrejme)

Inak zdravim vsetkych.

ness
15. okt 2009

aurrie, mozno to bola klinicka smrt, na chvilu vyjdes z tela von, uvedomis si po chvili co sa deje a zistis ze este nie je cas, tak sa vratis spat

denisocka
15. okt 2009

linette-niesi tehotna? ja plakala vtedy 😀

denisocka
15. okt 2009

ness-mehadžem to za hlavu,žiadala som si o tom, žiadala som znamenie a je tu, ono to tu bolo,ale nevidela som. tlklo mi to na srdce a prehliadala som,ale stale sme sa vratili k sebe . Je to divne, nemožem tvrdiť že je to moja druha polovica,nakolko sme sa osobne nestretli,mame svoje životy,ale je to jediny človek,ktorý pride na ziadost mojho srdca,pride ked ho potrebujem citiť, chodí vo sne , chodí mi do mysle, nepoznáme sa a pritahujeme a je to vzajomne. tento človek ma v sebe to,čo som stale hladala, je to kus mojho otca,dokonca ma črty mojho muža a zvyšok ma to,čo mam ja v srdci. ked si pišeme , nemusime vety rozvíjať,chapeme sa a doplname, Citim ako sa kedy cíti on,je to divne - ale citim sa ako sa cíti on a čo je najkrajšie,otvara mi srdce,zaplna ho laskou a teplom. ale nie fyzickou,pozor . neviem to opisať,je to obojstranne , ked teraz o nom píšem, citim ako sa mi otvara srdečna čakra , a cela sa trasiem. pripadam si ako pubertiačka 😀 ale po tom,ako sme v kontakte, nemam chut doma na hadky, absolutne všetko beriem tak,že to tak musi byť. tešim sa,že ho raz obijmem,nič viac nechcem-ale zaroven sa toho dna bojim , aby sa to nerozplynulo . neviem to inak opísať . miluje hudbu , farby ako ja ... može mi byť otcom 😝 alebo učitelom. ma za sebou už velku duchovnu cestu,sama nechapem , že ja mam pre neho vyznam , možno bude moj učitel možno niečo ine,možno moja polovička duše -

naozaj si netrufam tvrdiť na 100% že je to moj duchovny partner,ale citim v tom vyšší zamer

denisocka
15. okt 2009

ACH,MALA SOM 6666 PRISPEVOK

ness
15. okt 2009

deni pekne, aspon, ze si ho mohla spoznat v tomto zivote 😉

denisocka
15. okt 2009

no,tak to verim,že ho ešte len spoznám 😉

auriane
15. okt 2009

Den, možno tá osudová láska 😉
No ja si viac toho, ako ten pohľad z vtáčej perspektívy, mamu a môjho tela moc nepamätám.. Mala som 6 rokov vtedy. A nikdy neprišli na to, čo mi bolo. Dlho si mysleli, že epilepsia, ale nepotvrdilo sa to, tak to potom uzavreli tak, že som sa nervovo zrútila. S penou na ústach, no 😅

j.a.n.u.s.
15. okt 2009

Ahoj babulenky....zase vam tu hodim neco na odlehceni a trosku svetla (jste tu same svetlusky-i kdyz kdo vi-kdo vsechno nas cte) 😉

Máte deprese? Trošku radosti z osvícení? (nakopávací videa)

"Víš, někdy mám problém s tím, že vlastně všechno kolem mne... já jsem podvod, je to iluze, nejsem tu... nejsem nic. Ale v Tvé přítomnosti to velmi cítím... ", říká žák a dotkne se tak samé podstaty a svého absolutního středu, což vzbudí to, co vzbudí. Absolutní střed není smutek, ale radost... právě jak to vidíte a slyšíte.

A guru mu říká: "Hlavně to neříkej svému šéfovi, že neexistuješ... nebo ti nedá výplatu." 🙂

video pochází z tzv. saatsangu (sezení gurua se svými žáky) Moojiho, 11.2.2009 v Tiruvannamalai

https://www.youtube.com/watch?v=DfvgvDkdG2M


A jedno "osvícení" v metru:

https://www.youtube.com/watch?v=jedd2FiZTqM

Oba stoji za shlednuti...me to "odstresovalo" ve velkem.... 😀 😀 😀 😀

dali4
autor
15. okt 2009

janus... 😀 😀 to druhý video 😀 😀 ... já jsem přesně toto zažila v šaline v Brně 😀 😀 ...
teď se mi to tak vrátilo a jde to na mně zas. Jsem tenkrát musela vystoupit aby na mně nezavolali psychinu...

dali4
autor
15. okt 2009

Já vúbec mívám takový záchvaty smíchu úplně od věci 😀 , múj muž si na to už zvykl. Když jsme s partou a chytne mně to, tak on jenom zkostatuje... " toho si nevšímejte, to je u ní normální"... 😀 😀 😀

j.a.n.u.s.
15. okt 2009

dali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 presne to samy u me!!! Zrovna vcera jsem mela zachvat pred spanim...ale to se ti tak krasne uvolni telo...jako u orgasmu...nejlepsi lek na vsechno!

Ja si nepamatuju kdo mel tady jit na hydrokolonterapii....uz by to melo byt, ne?

teodorka
15. okt 2009

babenky tak ozval sa mi ten numerolog s tymi cislami co som pisala ze kazdy mame datum narodenia a chybajuce cisla znamenaju to co nam chyba napr narodena 20.7.1983.chyba jej 4,5,6, a viete si pozriet ake farby Vam budu robit dobre aby ste si tieto chybajuce cisla v zivote doplnali.Takze:

cislo emocia zivel energia farba

1 oblicky depresia voda chlad cierna,tmavo modra
2 tenke crevo radost,laska ohen teplo cervena
3 zlcnik hnev,zlost drevo pohyb zelena
4 hrubecrevo zial,tuzby kov sucho biela,hneda
5 slezina,pankreas sympatia zem vlhko zlta
6 mocovy mechur depresia voda chlad cierna,tmavo modra
7 srdce radost,laska ohen teplo cervena
8 pecen hnev,zlost drevo pohyb zelena
9 pluca zial,tuzby kov sucho bielo,hneda
0 zaludok sympatia zem vlhko zlta

denisocka
15. okt 2009

to sa da teodorka aj vypočitať online http://www.wwwbrno.cz/numerologie/ + hore v lište

ness
15. okt 2009

teo, dakujem, na mna to vsetko sedi 😉

filomenka29
15. okt 2009

Zdravim mywiel, denisocku a linette!

denisocka
15. okt 2009

a ostatne su od macochy? 😕

filomenka29
15. okt 2009

Denisocka, nepoznam vsetkych osobne tak sa ospravedlnujem dodatocne.

denisocka
15. okt 2009

aha, takže nas teda poznaš osobe? a odkial,z astralu? či z toho autobusu?

filomenka29
15. okt 2009

Chcela som len pozdravit denisocka.

denisocka
15. okt 2009

to je v poradku,pozdrav prijimam,pekny večer prajem

teodorka
15. okt 2009

prosim poradte mi ,posledny mesiac sa mi dva - tri krat do tyzdna sniva s domom a s prirodou na lazoch kde byvala starka .Strasne rada som tam chodila ako dieta a vzdy az doteraz ked ma nieco trapilo a potrebovala som zmenit myslenie tak som si vecer pred spanim predstavovala prave toto miesto Lenze teraz sa mi o tom zacalo aj snivat a ja neviem co to znamena .Ako prve vidim prirodu pocitujem obrovske stastie ,potom dom prejdem si vo sne cely dom a potom pride rozcarovanie ze dom pada a ostava len priroda ...dnes rano som uz bola normalne nervozna z toho sna lebo presne taky isty sa mi snival z nedele na pondelok

denisocka
15. okt 2009

teo,myw ti určite poradi, ona v tom vie, len asi teraz nema čas,nie je na nete

mirka1308
15. okt 2009

Ahojte všetky a jeden 😀 😀
moc som neprispievala ale poctivo som čítala 😉
twin no ja skúsenosti so smrťou nemám 😕 😔 ale ked zomierala moja babka tak som nedokázala pri nej dlho sedieť ☹ ona už len ležala ale vnímala a čakala na nás všetkých, lebo umierala u tety(svojej dcéry) a prišli sme v nedelu ju pozrieť. 😔 Docestoval aj ujo a ona čakala, že sa s ním rozlúči. On večer odišiel na vlak a mi domov.
Pol hodinu potom babka zomrela, vraj netrpela a tete umrela v náručí 😢 😢 Teta nám išla volať čo sa stalo ale mali sme poruchu a nemohla sa celý večer dovolať 😕 na druhý deň telefón opäť išiel a my sme si mysleli že to babka zariadila ☹ z nebíčka 😉

teodorka
15. okt 2009

ved kukam ze tu nie je ☹