Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

mirka1308
30. okt 2009

inak, dnes bolo krásne aj keď zima, som sa vybehala zo psíkom 😀 😀
milujem jeseň, všetky tie farby 😉

hlavinka
30. okt 2009

Ahoj holky, chci se zeptat, zda nekdo byl na regresni terapii, jinak take na hlubine abreaktivni terapii. U nas ji velmi praktikovala Marta Fouckova, ktera take napsala 2 knihy Jsem a Ja jsem, kde pojednava jednak o terapii a jednak o tom, jak funguje svet.
Je to velmi zajimave cteni, trochu ducharina, takze se cloveku taji dech a nevi, zda ma uverit (ale asi jo).
Kdyz jsem se jimi procitala, dost mi to pripominalo buddhismus, i kdyz jsou tam znaky i krestanstvi. Ale budd. to vystihuje mnohem lepe.

denisocka
30. okt 2009

tak už som doma,pekne popoludie som mala, mam za sebou radu znamení 😕 najprv som autom postrašila zamnou iduce auto a ked ma predbehlo tak že reklama JOGA CENTRUM 😀 a potom som v jednej knihe o onajeloch zbadala na titulke presne takých anjelov,ako mam ja tetovanie na krížoch 😕 a pritok to je kerke,nie anjel, nikdy ma to nenapadlo,asi pojdem dotetovať hlavu 😵

dostala som na prečítanie tajomstvo príťažlivých srdc od mojej twinflame

a mám tie karimicke karty , ešte som ich neodbalila,mam poct že ich budem musieť mesiac študoavť až ich vyložim

som velmi rada m dokonca sa mi teraz ozvala dlho urazena známa 😕 že ona nebola urazena na mna,že mala dovody ine na odmlku

denisocka
30. okt 2009

hlavi,na regres som chcela,ale vyriešila som to nakoniec sama , bez regresu . nato treba mať aj odvahu,to ti zmeni život šmahom ruuky

denisocka
30. okt 2009

a idem na koncert katky knechtovej - pehy 🙂 našla sa stratena duša,ktorej polovička ju nema rada a tak sme sa spojili a ja sa nechám zviesť 🙂 autom

kessina
30. okt 2009

ahojte babulky, idem vam napisat svoj sen... lebo si ho vobec neviem vysvetlit, ale najprv trosku objasnim situaciu, mozno bude mat niekto nejake vysvetlenie 😅 ja nad tym premyslam uz cely den. ja som s priatelom cca rok a pol, no nas vztah je odcudzovany hlavne z jeho rodiny. ide o to, ze pri mne sa uplne zmenil a dnes som mala sen, kde sa mi jeho brat prihovoril... normalne spolu vobec nekomunikujeme, ani sa vobec nestretavame... hovoril o tom, ze moj priatel (teda jeho brat) sa zasa k vsetkemu vrati, ze vsetko bude ako predtym... ze sa vrati naspat do svojho bytu, vrati sa k svojej manzelke... ide aj o to, ze od decembra sa stahujeme.. ale ja naozaj neviem najst ziaden suvis a neviem si ten sen vysvetlit...

adina22
30. okt 2009

deni gratulujem 😵 😉

denisocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisocka
30. okt 2009

jejda,ja som chcela mať 7777 prispevok,slubola som to tu ked som mala 6666 , a teraz jaka nahoda,som sa potešila

denisocka
30. okt 2009

7777 prispevok na anjeloch a moj 5511 v poradi

denisocka
30. okt 2009

kessi, možno prehovoril len tvoj strach

kessina
30. okt 2009

ano, myslis?? ja som prave este nikdy nad tym neuvazovala, ze by ma priatel opustil, teda vedome urcite nie...
ale strach z noveho, mozno ano.. no neviem, akosi mi to cele nesedi 😕

denisocka
30. okt 2009

nech bibula poradi,ona sa stretla so svagrom tušim a vyrozpravalai si to,či so svokrou?

denisocka
30. okt 2009

baby,mne sa stala teraz taka vec,nechapem

išla som fotiť karmicke karty,tie sa skladaju z 3časti po 12 karty/domy,znamenia a planety. a fotim a v poslednej kopke karty 13 . medzi nimi som hned zahliadla jednu na ktorej bola kvapka od kavy,dost ma to vytočilo,nakolko neviem,či karty neboli v predajni otvorene a ukazovane,lebo sice boli obalene foliou,ale asi tak,ako sme sa učili v škole na pestovatelskom kružku lepiť foliu so zrnkami 😅

no ale ine som chcela,kavpku som zmazala slinami 😀 a začala hladať,ktora karta je duplikat. alebo žeby tam bolo 13 kariet a inde len 11?

nakoniec ma až oblial pot,ta karta čo bola navyše,bola ta obliata kavou 😅 je to slnko - odfotim detail a dam na FB

j.a.n.u.s.
30. okt 2009

bola mi smazana fotka.... 😀

denisocka
30. okt 2009

anoj janka,zapni skype,že doťahaš katku

lieeenocka
30. okt 2009

dani, ja som raz kúpila noviny a bola nich vylúštená krížovka. 🙂

denisocka
30. okt 2009

😀 xiii

j.a.n.u.s.
30. okt 2009

jsem na skype-ty nee denka...

denisocka
30. okt 2009

ako mam najst tu knihu o anjeloch , bola taka jemne žlta a farebny anjely do kruhu, asi 5 anjelov bolo,kreslených akoby farbičkami

j.a.n.u.s.
30. okt 2009

mirka...cekam az to ztvrdne...ta jmenovka...pak dotvorim.

denisocka
30. okt 2009

komu ma čo stvrdnuť? 😀

teodorka
30. okt 2009

deni Tebe sa spat nechce ,coooo?? 🙂 🙂

denisocka
30. okt 2009

nie,ja som nabíjana každy večer tolko energiou

ja už 2den po nociach počuvam Alchymistu na mp3 , včera si pamatam,že som sa zobudila na 29.kapitole , tak dnes musim zas aspon od 10. bo som to prespala 😀

denisocka
30. okt 2009

ale už idem,citim tu okolo seba taky zvlášny chlad,vanok, mam to na lavej strane a ruky ma chladne. a okolo je všetko ružove ... sranda,zvyknem vidieť okolo modre,alebo fialove,a dnes ružove 😕 .... dufam,že to nie je ovuulacia 😀

nobody
31. okt 2009

dobrý večer 🙂

mywiel
31. okt 2009

Dobré rano 😀

adina22
31. okt 2009

dobre ranko anjelske dusicky 😵

body vitaj po dlhej dobe 😉

myw - co ty take ranne vtaca? 🙂