Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

marianka79
19. feb 2010

to sa vám potom samozrejme preklepovalo 😅

marianka79
19. feb 2010

baby ja kone milujem aj som jazdila raz som bola na koníkovi a vobec ma nepoznal ja som na neho sadla najprv teda som sa mu prihovorila pohladila ho a šla som na nom cez celú ulicu a v pohode ma odviezol je fakt pravda že vycítia strach a ja som sa ho nebála a to som bola este decko viac ako 15 rokov som teda nemala 😉

linette
19. feb 2010

dali a vies kedy vsetko to snivam? v noci som nevedela zaspat asi az tri hodiny som zaspavala a potom skoro rano mama mala nervy a ma budila ale tak ja som sa robila, ze spim a radsej som ignorovala, lebo som sa nechcela hadat ☹ a ked odisla do roboty tak som zaspala a to mohlo byt okolo 9:30 a vstala som o 12:30 .. a za tu dobu.. inak moc v noci nezvyknem, zvycajne pred zobudenim mavam tie sny.. a som vdacna za to, ze si ich pamatam, a ked si ich nezapisem hned tak ich zabudnem do vecera a potom sa mi tazko spomina.. inak som si zvykla, ze mavam viacero snov.. len par dni do mesiaca je ked nesnivam.. asi riesim vela veci alebo mam az moc zatazeny mozog 😕

linette
19. feb 2010

marianka ja si ich nepisem do zosita, to by som sa nevyznala.. 😀 pisem si ich do pc - ms outlook a tam je kalendar, ktory sa da aj vytlacit.. a navyse ked pisem na pc je to ovela rychlejsie akoby som mala pisat rucne - to som uz aj zabudla 😀 😀
len vojnu prosim nespominaj, ja mam v poslednom case fakt velke obavy a ked vidim co sa deje a tu ameriku.. stale dobrdzaju az kym nedosiahnu co chcu.. ☹ lutujem americanov, oni za to nemozu 😔 a vacsinou v mojich snoch utekam, bojim sa aby to nebola priprava na nieco .. ☹ ☹

linette
19. feb 2010

kessi vies tie dusicky ked vycitia, ze ty co to vies tak za tebou pridu napriklad pre pomoc.. len sa nemozes bat.. ale sama od seba ich neni dobre privolavat, lebo sa moze stat, ze su na dobrom mieste a potom sa spat nevedia vratit a ty ich mas potom na "krku" co nemusis prave najlepsie znasat.. dufam, ze ich nevyvolavas 😕 ?
a akych psikov mas? 😉
nemyslim si, zeby to vsetko bolo AC .. v ac zvycajne lietas alebo plaves, si niekde a dokonale si to pamatas, vies to opisat.. ale samozrejme moze sa stat, ze aj v astrale sa s nimi stretnes, no potom by o tom museli aj oni vediet /asi/ 😕 ac vies aj ovladat a vtedy lepsie spoznas ten svet.. (astralny) .. v podstate tam vies robit vsetko 😉

linette
19. feb 2010

marianka dali nukala sampanske, neviem ci mi nechala, vies vecerne spoje som zmeskala 😀 😀 😒

linette
19. feb 2010

kess mas niekolko druhov snov:
sny, ktoré spracovávajú bezprostredné zážitky uplynulých dní
sny, ktoré nás upozorňujú na nejaké vnútorné, nevyriešené konflikty, ktoré nám bránia konať racionálne
sny, ktoré nás trénujú na niečo, čo budeme v budúcnosti musieť urobiť
mimotelové zážitky (OOBE: napríklad pri astrálnej projekcii alebo šamanskom putovaní)
profetické sny, teda sny, ktoré nám predpovedajú budúcnosť.

marianka79
19. feb 2010

lin ja si myslím že američania si to s tými atentátmi spravili sami 🙄 a usama bin ladin je s nimi spojený

linette
19. feb 2010

marianka ale obycajni ludia za to nemozu... musia dodrziavat urcite zakony.. napriklad v usa vsetko fungovalo cez uvery, banky ich poskytovali, vsade boli reklami ake vyhodne a ludia sa nachytali.. pobrali uvery aj na nepotrebne veci, kazdy z nich ma troje aut v garazi a platobne karty.. teraz je kriza, vsetko im poberu a kreditky zablokoju, co im zostane? peniaze su kryte neni.. zasa sa urciti ludia dobre nahrabu a co ti ostatni? s nimi co bude? ti "na vrchole" ich budu ovladat a zoderu z nich aj kozu pokym sa medzi sebou nezavrazdia..

marianka79
19. feb 2010

tak to bohužial je i u nás ☹ aj tu má rodina 3 autá všetko kúpene na splatky atd atd...

ale my obyčajný ludia na to najviac doplácame tý hore stíhajú splácat ale tí dole živoria 😔

kessina
19. feb 2010

lin, tie sny mam aj ja tak, ze vacsinou rano sa mi sniva vela snov 😕 😅
nie, nie, jasne, ze ich nevyvolavam, myslela som to tak, ze sa tou temou hlbsie zaoberam, tak ze som si to takymto sposobom privolala, myslienkami, ked stale nieco hladam na nete, nejake info a tak, meditujem....
a da sa nejako rozoznat ktory sen je ktory?? napr. moj priatel maval vela snov, kde dostal novu pracu, konkretne zazitky v snoch.... ci sa da nejako urcit, ci ten jeho sen predpoveda buducnost alebo je len vyplodom jeho tuzby, myslim tym, ze chce to pracovne miesto tak velmi, ze sniva, ze ho dostane 😅 😕

marianka79
19. feb 2010

ja viem že je to pre niekoho hrozné s tou krízou dávali sa hromadné výpovede ale mna akoby anjelikovia pred nou ochránili za čo som im nesmierne vdačná 😔 ja som si vždy hovorila peniaze boli sú a budú viem niekoho sa to može dotknút ale to je práve to čo sa vraví v tajomstve aj ja som vela stratila čo sa týka penazí ale všetko sa mi to vrátilo a ja za to nesmierne dakujem 😉 a hadaj komu

linette
19. feb 2010

marianka a najhorsie je, ze takmer vsetko sme prebrali zo zapadu.. a mladi clovek ked sa chce osamostat co ine mu zostava ako uver a platit ho na dlhe roky s urokmi ..
samozrejme, ze anjelikom 😵 😵 ja som si tiez privolavala pracu aj mi trikrat dosla len som ju nevyuzila.. vzdy som si zelala mat super robotu za super vyplatu, len som si nemyslela, ze to pride takto skoro 😕 totizto musim najprv prax vyuzit.. a asi az po praxy zacnem objdenavat 😉
penazi mame dostatok a zijeme v hojnosti 🙂 uz sa len vzit do toho 😉

linette
19. feb 2010

kessi prave to je to ucenie sa s tych snov, potrebujes ich studovat sama na sebe preto je dobre ked si ich zapises a hocico sa udeje porovnavat tie situacie s nimi.. sama musis prist na to, ktory sen je vyplodom fantazie a ktory ac.. vies kazdy dostavame svoje vlastne odkazy a preto na to musis prist ty sama alebo tvoj priatel, ty mu v tom vies napomoct 😉 😵

marianka79
19. feb 2010

baby dostala som krásne znamenie toho havka čo máme som na 100% si istá že sme ho mali mat už dávno vysvetlím...mám doma takú fixu velmi rada s nou píšem ked je ttreba niečo zaznačit a nikdy ma nenapadlo čo ten nápis na nej znamená a ked som si zistovala čo yorkšíri jedia krmivo s nazvom ROYAL CANIN ešte furt som si nevšimla že to je na tej fixe napísané až včera a psíka máme doma tri dni 😉

linette
19. feb 2010

marianka 😵 😵 😵 to je pekne 😵 😵 dolezite je, ze si na to prisla 😉 teraz si mozes vsimat viacero veci a znameni, ktore ti pomozu 😉 😵

linette
19. feb 2010

na jojke ide dalin oblubeny film 😉

dali4
autor
19. feb 2010

Už pozeráááám 😵

dali4
autor
19. feb 2010

Ten film je plný znamení... 🙂 ...tak to funguje 😵

marianka79
19. feb 2010

aj ja pozeráááám 😉

marianka79
19. feb 2010

bol pekný ale moc som z neho nemala prišla sestra aj s dcérami tak sme sa aj rozprávali ale stala sa mi na jeho konci zvláštna vec zrazu som na lavej strane hlavy pocítila také mravčanie akoby zimomriavky a prechádzalo mi to až do temena a ked to prestalo tak na obrazovke v hornej časti sa objavil oznam aký film bude nasledovat a ja ten film zhánam na dvd a nemožem ho nikde zohnat a vždy som si vravela že ho chcem vidiet a ono zrazu sa mi toto naskytlo 😉 jejej dakujem za to 😔

marianka79
19. feb 2010

mala som pocit akoby ma niekto pohladil a nebolo to poprvý krát 😉

dali4
autor
20. feb 2010

Ahojte... 😵
marianka to je super 🙂 , anjeli ta upozornili na ten film 😵 ... .Všimla si si, v tom filme je plno anjelskych znamení. Ta baba si želala svadbu vo svojom dome, rodinu vo svojom dome a nakoniec to tam mala ale nebola to jej svadba ani jej vlastná rodina. Ale uvedomila si že aj tak je štastná, začala si vážit to, čo má a až vtedy sa objavil človek... jej láska, po ktorej tak túžila 😵 . Takže treba byt vdační za to, čo máme a až potom možme čakat že sa nám splní po čom túžime... 🙂

linette
20. feb 2010

dobre ranko 😉

dali ja som to na zaciatku moc nepozerala, skor v strede a vtedy sa mi to zacalo lubit a som to aj dopozerala.. az sa mi miestami chcelo plakat .. stiahla som si ten film a dnes si ho pozriem od zaciatku a dufam, ze si ho aj priatel pozrie.. veru pekne to tam ukazali.. ja som si myslela, ze tam chce mat svoju svadbu a svoju rodinu, lenze to nedodala k objednavke.. ale to nevadi, pretoze sa z toho tesila a na konci to bolo pekne 😵 jak jej laska dosla a ten starcek sa jej odzdravil 😵

linette
20. feb 2010

marianka presla tebou energia 😵 takze to citis ako mravencenie 😉 kazdy to citime inak.. ja som citila mravencenie ked mi davali deekshu a ta mi isla z hlavy cez ruky do noh, som mala pocit akoby taka silna svalovka.. niekto citi teplo, vanok, niekoho vytrasie, iny mravencenie.. 😵 to je take pekne ako ta upozornili 😵 😵 😵

linette
20. feb 2010

tak napisem vam dnesne sny.. najprv som si nic nepamatala ale vedela som, ze som snivala.. potom som sa otocila na druhu stranu a hned som si spomenula 🙂

Bola som v chorvatsku.. Ja som lezala na plazi s drobnymi kamienkami, plaz bola cudna, no boli tam ludia.. Najprv sa slnko schovavalo a potom uz svietilo, velmi som sa chcela opalovat a trocha ma hnevalo to, ze mi plavky nestali tak ako mali.. Zrazu dosiel ku mne nejaky chlapik, ktory vyzeral ako ten, ktory ma na vsetko dohliadat a hovoril mi, ze mam ist s nim.. Som na neho poriadne nevidela a tak sa na mna pozeral blizsie a ze mam ist s nim a ja, ze naco? Tak ma schmatol a isla som s nim.. Zobral ma na este rusnejsiu plaz a tam sedela mama s tetou a bratrancom a tusim, ze aj sesternica s druhym bratrancom tam boli..

V druhom sne sme boli v kine.. Ja som sedela skoro uplne dole viacej na kraji a mama s krsnou sedeli trocha vyssie viacej na kraji.. Boli tam mlade pubertiacky, ktore robili rozruch a stale vyrusovali a smiali sa.. Dozorca chcel ticho.. Na javisko vystupilo zopar hercov z avataru a aj ten na voziku.. Tam nieco rozpravali a potom pustili film.. Ja som si vybrala zuvacku z ust a s prstami som s nou pukla, velmi hlasno pukla skoro ako bomba a som sa za to velmi hambila, pretoze som to necakala, ze to bude take hlasne.. Rychlo som schovala zuvacku, ktora sa na mna poriadne nalepila a robila som sa, ze aj vy ste to poculi? A pozrela som sa na mamu a krsnu..

linette
20. feb 2010

zasa chorvatsko 😅 ale ja tuzim ist do indie 😉 🙂 😅

mirka1308
20. feb 2010

ahojte bambulky 😉
aj ja som včera začala pozerať filmík ale som okolo pol jedenástej zaspala, tak neviem ako to skončilo 😒
Len si myslím, že sa potom zaľúbila do toho taliana, ktorý tam za ňou prišiel po tej búrke 😅
linet, ty máš opäť nové foto?? 😕
ja som si skúšala urobiť úpravu fotky na tej stránke čo si sem dala, kde sa maľuje celá tvár, vyberáš farbu tieňov a tak a nakoniec aj vlasy. Škoda len, že som ju nevedela uložiť ☹ som bola taká iná-som sa vôbec nepoznala 😀