Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

miruska15
26. mar 2010

linetka napiš aj mna tie meditacie zaujmaju vyskušam možno mi to pomože pochopit nepochopene.

linette
26. mar 2010

postupov je vela.. musis si najst ktory bude pre teba ten najlepsi .. v akom prostredi sa ti najlepsie medituje.. pomaha ked si vytvoris svoju krajinku, miesto, les, plaz, alebo vsetko dokopy, kde sa citis fakt skvele a kde je vsetko skvele.. dobre sa tam popozeras, pamatas si ju.. je to len tvoje miesto a si v nom v najvacsom bezpeci a rada sa tam vracias ... a potom aj zaspis ... 😅 pri tom samozrejme pekne dychas ..
potom je meditacia, ze si pustis mantru a lahnes, zavres oci a nechas plynut myslienky co ta napadne.. moze sa stat, ze sa ti vynoria spomienky a ty sa poriadne vyplaces, alebo vysmejes, vydupoces a tak.. proste tie emocie treba nechat plynut..
su rozne druhy meditacie.. podstatou kazdej je ukludnit telo a mysel a nemysliet na nic, co je dost tazke ..

jery51
26. mar 2010

nova foto 😀

miruska15
26. mar 2010

ja by som už nešla .to len čakaš čo sa stane to čo povedala.ale je to sila.

terez34
26. mar 2010

aj ja som sa pokusala niekolko krat meditovat ale moje myslienkove pochody su neake zrychlene ze sa na to neviem sustredit asi som na to este nedozrela a tak by som strasne chcela aj z anjelikmi sa spojit ale cim viac clovek chce tak to ide menej

jery51
26. mar 2010

hej najhoršie je nemysliet na nič... vtedy je dobre dýchať do brucha..postupne od panvy hore predýchavat... skuste 🙂

miruska15
26. mar 2010

može to byt miesto ktore už nieje ale mala som ho rada (domov rodičov)

terez34
26. mar 2010

tak to ja by som musela meditovat v noci

andreasiskova3
26. mar 2010

ja by som ani tak nemusela vedieť čo sa stane ,ale zaujímalo by ma čo som bola v minulých životoch, to si myslím že by u mńa vyriešilo viac ako keby chcem vedieť budúcnosť.

linette
26. mar 2010

andrejka v novych zamkoch som bola pri zeleznicnej stanici u jednej - ta vestila zo sedmvych karie.. bola som u nej trikrat a zakazdym mi ine povedala .. a dost sa aj pomylila .. potom som bola u jednej pri hypernove ale nehovori si vestica - to malo byt anjelske pismo a zatial sa len jedna vec splnila z toho mnozstva .. ale na ostatne je este skoro ... a este cez mail som si davala vestit cez niektore .. chcem sa dokopat k izabele tiez zo zamkov ale o tej som pocula, ze nevesti .. len sem tam.. tak ktovie ..

miruska15
26. mar 2010

to asi všetky čo mame deti.

terez34
26. mar 2010

no super jery tak vy si chodite plavat 🙂

linette
26. mar 2010

terez a to je ktora vestica z cadce?

jery51
26. mar 2010

ano terez my sme plavci, už aj šípky do vody skáčame... sranda no 😀

terez34
26. mar 2010

miruska je az zvlastne kolko toho mame spolocne aj ja by som chcela v rodicovskom dome ktory uz nieje no to je nahoda 😲

miruska15
26. mar 2010

so sedmových veštili aj mne jedna pani v ZA ale asi už nežije bola staručka.

andreasiskova3
26. mar 2010

linet, myslíš niečo takéto?

https://www.youtube.com/watch?v=YW8IjcOWtlI
linette
26. mar 2010

meditacie treba skusat a skusat, pretoze naucit sa mysliet na nic je dost tazke .. treba na to len cvik.. ani mne to moc nejde to nemyslienie.. ale ked to budete odkladat tak to zostane stale buducnostou ..

jery51
26. mar 2010

môj sef odblokovaval bloky(strachy) len cez minule životy a hovoril mi brutál pribehy 😨

andreasiskova3
26. mar 2010

tá je krásna. pohľadám ešte iné 😵

linette
26. mar 2010

Meditáciou sa rozumie rôzny druh praktík prehlbovania sústredenia za účelom dosiahnutia zmeneného stavu mysle a vedomia. Zvyčajne ide o súčasť východných náboženstiev, kde ide zväčša o hinduizmus či budhizmus. Meditácia sa však rozvinula aj v islamskom sufisme. Meditácia je v určitých druhoch náboženstva aj spôsob modlidby, ale celkovo ide o rozumové premietnanie a zmena stavu vedomia pre dodielenie vnútornej rovnováhy, pokoja qa najmä rovnováhy. Možno to znie ako výňatok z knihy nejakej sekty, či reči fanatykov, ale pravdou je, že silu a podstatu meditácie už objavil nejeden vedec, nejedem moderný človek a v minulosti nejeden predok. Meditácia prežila už celé tisícročia, tak ju spoznajte aj vy. Legendy a príbehy hovoria, že pomocou meditácie je možno dosiahnuť taký stav mysle a tela, že meditujúci dokáže v pokoji zotrvať niekoľko týždňov, mesiacov ba až rokov v tomto stave

miruska15
26. mar 2010

to jedine miesto kde mi bolo dobre preto po otcovej smrti som ukecala manžela aby sme sa tam prestahovali. tak prerabame a tešim sa kedy tam pojdeme ale asi si zavolam fararka aby bytik pokropil pre istotu.

terez34
26. mar 2010

nie ja som bola s babinou ako 17-rocna tusim ze to bolo v Trinci to je na morave ale ta pani uz urcite nezije lebo uz bola stara a ja uz man 35 😲

jery51
26. mar 2010

jááj nestíham čitať, parada 😀 a co čítate tu Vitalitu niekto?

linette
26. mar 2010

andrejka ano to je mantra 😉 ale treba si na mantry davat pozor.. su v sanskritskom jazyku a nerozumieme im ... aj take sa stava, ze tam nieco natentuju ako podprahove zabery so zlym ucelom.. tak radej si najprv nieco o mantre precitaj a ked nenajdes nic tak ju radsej nepocuvaj..

miruska15
26. mar 2010

jery a to ako spravil ten sef ?

terez34
26. mar 2010

aj u nas v Cadci je zevraj je dobra uz sa k nej beriem asi pol roka kamoska u nej bola a chvalila ze povedala aj co bolo aj co bude a povedala jej aj kedy zomrie jej mama

miruska15
26. mar 2010

baby ja vobec netušim o čom tu pišete ale ja som učenliva ja sa do toho dostanem.

linette
26. mar 2010

tato je hadam najznamejsia a dalajlama ju odporuca spievat si kazdy den.. mne sa paci, ked ju pocuvam a "spievam" tak mi je vzdy lepsie a hlavne teraz ked vidim, ze vonku svieti slnko.. pri mantrach mame kazdi ine emocie, ktore nas ovladaju.. je pravda, ze nie kazdy den mam chut mantru pocuvat...

https://www.youtube.com/watch?v=VYF-f6nYvaQ
jery51
26. mar 2010

pomocou spoločnej meditácie... a kyvadla samozrejme
http://www.cestasvetla.sk/index.html