Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

jery51
3. máj 2010

ahojte kočeny:DD 😉
shupolienka aké máš karty? ja mám Doreen Virtue a tá knižka čo tam je úplne jednoduchá...
inak ja sa pri nich riadim ituíciou, tá moja ma teda nikdy nesklamala... to je najlepší recept..
vykladám si kartu dňa(to je jedna karta) nemám konkrétnu otázku,,
potom ked sa chcem niečo spýtať, dám si tri karty, vlavo je minulosť, stred prítomosť, vpravo je budúcnosť..
ale vravím ... najlepšie je sa riadiť intuíciou...
a vždy myslieť sa svojho anjelika 😉

shupolienka
3. máj 2010

Jery no ja mam take iste co ty 😵
a treba aj nejake prostredie vytvorit? Ako mam na mysli nejake sviecky, ticho alebo tak? 😅

marianka79
3. máj 2010

wooow som tiez z prednadrazia 😵

miruska15
3. máj 2010

ahojte tak dnes som slamenna vdova mangel šiel s kamošmi von tak dufam že tu večer budete a pokecame.
Marianka aj mi sme si prešli všeličim ale akosi sme to ustali a maly nas zachranil, prišiel a sme šťastny že tu je lebo keby nebol tak ani my by nebolo.

jery51
3. máj 2010

shupolienka urob ako uznáš a vhodné... kludne si daj sviečku... riad sa svojimi pocitmi... 😵

jery51
3. máj 2010

a tých kariet je velmi vela druhov od tej autorky, ja mám tieto: aj ty?
http://www.martinus.sk/?uItem=51310

shupolienka
3. máj 2010

ano ano presne tie mam 😎
len ja ich mam pozicane, tak ich musim pred tym ocistit od predoslej energie 🙂 nech su cistucke a pripravene pre mna 😵

jery51
3. máj 2010

shupolienka až teraz som si všimla, že aj ty máš Jakubka 😵
máme rovnaký vkus 😉

jery51
3. máj 2010

Z Jakubov vychádza veľká sila a bojovnosť
Mužské meno Jakub je starozákonné, má hebrejský pôvod a jeho význam je "držiaci sa za pätu", "druhorodený". Toto meno môžeme zaradiť medzi populárne a nositeľov oslovujeme Kubo, Kubík, Jakubík, Jakubko. Z Jakubov, ktorí majú meniny 25. júla, vychádza veľká sila a bojovnosť. Mužov s týmto menom určite objavíme na čele tímu. Sú tiež veľmi presvedčiví a majú pevnú vôľu. Už ako deti chcú vlastniť, riadiť a usmerňovať. Keď vyrastú, radi organizujú spoločenské stretnutia. K ich silným stránkam nepatrí opatrnosť. Ovplyvňuje ich planéta Mars. Šťastná farba Jakubov je červená. Ochranné rastliny púpava, chmeľ, kamene diamant, ametyst.

marianka79
3. máj 2010

ahojte anjelinky 😢
Som trochu zosmutnela a mam uplakany vecer ale zajtra bude lepsie potrebujem sa z toho vyspat 😔

miruska15
3. máj 2010

ahoj Marianka ja som to chcela už zabalit.A čo plačenkaš?

shupolienka
3. máj 2010

Jery hej hej Jakub je krasne meno 😵 A nas maly sa vola Jakub Kubík 🙂

Marianka a co sa staloooo? 😕

jery51
3. máj 2010

jééj to má krásne celé dokopy, také slovenské 😉

jery51
3. máj 2010

marianka zlý deň?

marianka79
3. máj 2010

jaj babeny to co obvikle citim sa uplne sama moj si ma vobec nevsima a ja prosim anjelikov o znamenie ako dalej a to mi aj prislo v podobe cisel 😔

marianka79
3. máj 2010

uz to trva velmi dlho a ja som v koncoch so silami bojovat o ozivenie vztahu nejavi ziadny zaujem ☹

miruska15
3. máj 2010

jaj chlapy keby vedeli ako sa koli nim trapime.A čo ti vyšlo ?

jery51
3. máj 2010

možno sa na to ozaj potrebuješ len vyspať...
hlavu hore marianka 🙂

miruska15
3. máj 2010

Ja viem ako sa citiš ja som to mala kedysi to iste.ale maš maleho niesi sama.

marianka79
3. máj 2010

cely den ako tak az vecer ma to zobralo 😔

marianka79
3. máj 2010

miruska tri deviatky mi poslali a to znamena koniec-dokoncenie jednej fazy a nie je to po prvy krat co mi to znamenie poslali

jery51
3. máj 2010

hmm deviatky ozaj nie sú dobré číslo..
a ako si si ich všimla? tie čísla myslím

marianka79
3. máj 2010

ano mirus mam maleho aj mamu brata sestru ale potrebujem aj lasku od chlapa potrebujem cloveka po mojom boku syn mi vyrastie a uz ma tak nebude potrebovat ako teraz a ja co???

miruska15
3. máj 2010

ale tiež to nemusi znamenat koniec vztahu može to byt aj niečo ine.Ja som mala kedysi zvlaštny sen babka mi prišla povedat "neboj sa 30 ešte oslaviš a potom finiš!" Baby tak som sa bala ako sa mi 30 bližila som blaznila.dala som si ten sen vyložit a znamenalo to že po 30 začnem inak žit,mysliet proste sa zmenim.Stalo sa.Tak sa netrap čo sa ma stat sa stane chlapi su proste zadubenci maju niečo pred sebou a nevidia to.

marianka79
3. máj 2010

jery auto s takou SPZ-tkou sa pred nas vtislo a mne tam hned oci na nu

miruska15
3. máj 2010

No vidiš maš maminu a surodencov ja nikoho.Ale povedz si maš sa trapit a citit sa sama možno pride niekto do tvojho života zamiluješ sa a život bude zase krasny.Treba verit

marianka79
3. máj 2010

ja uz si s tymto pripadam dost trapne stale to iste dokola ako zacarovany kruh a nie a nie sa vymotat z toho ale tento rokbude pre mna plny zmien to viem citim to.............

jery51
3. máj 2010

miruska má pravdu nemusi to vzdy znameať koniec vzťahu, možno to je koniec tejto zlej etapy(ako hovoríš že máte) a začína sa tá lepšia...

marianka79
3. máj 2010

miruska ja som zamilovana ale on je ako mraznicka chladny samy pesimizmus a to ma trapi

miruska15
3. máj 2010

tento rok nam začal na prt a aj to stale trva