Máte skúsenosti a zážitky so svetom anjelov?

dali4
27. aug 2009

Ahojte,je tu niekto,kto má skúsenosť alebo zážitky s anjelskym svetom? 🙂

linette
21. máj 2010

a marianka a terez a jery?? .. a stania, stanili a zbytok ?? 😕

miruska15
21. máj 2010

už som tu bola tu susedka idem maleho uložit. Aj ja cestuje .Dali zatra ti pozrem ten snik ak chceš.

linette
21. máj 2010

ludia vodopady 😵 😵

miruska15
21. máj 2010

Dali Mareček v okuliarikoch vyzera starší pristanu mu zlaty
Lin kedy ideme krasa

dali4
autor
21. máj 2010

ok miruska, dakujem 🙂

dali4
autor
21. máj 2010

aj podla mna vyzerá Marek staršie

miruska15
21. máj 2010

Baby v nedelu mame dalsie mesačniny už 7 bože ako to leti

miruska15
21. máj 2010

aj ja mam brile ale v taške vobec ich nenosim

linette
21. máj 2010

mirus bal kufre odchadzame hned 😅 keby sa dalo .. 😒 mne by jednosmerna letenka aj stacila 😀 😝

linette
21. máj 2010

aj mne sa lubi marecek v okuliarikoch 😵 ja v nom uz vysokoskolaka vidim .. 😉

linette
21. máj 2010

mirus to si potom ako ja.. ja ich len doma nosim .. a este k rodine... v meste si ich dam len ked je tma .. by som sa aj operovat dala, len ten strach 😒 😖
a to mas do dialky alebo do blizka?

miruska15
21. máj 2010

Do dialky dala som si ich spravit koli šoferovaniu lebo som nevidela na značky a moc som oči pri šoferovani zatažovala.ja ich mam len v aute.Operovat sa dala susedka a je spokojna bola v blave laserom

miruska15
21. máj 2010

Dali ako sa Mišelka zubky je určite už riadne vydiet.My stale nič.

miruska15
21. máj 2010

Pišem ako Tatar Ako sa Mišelka Má?

linette
21. máj 2010

aj ja ich mam do dialky ..
teraz je uz aj taka technika, ze aj laser a lasek .. ci ako sa to vola .. kym sa ja odhodlam vymyslia este dalsie tri techniky .. a nebolelo ju to? .. kde presne bola? ..

miruska15
21. máj 2010

V ktorej nemocnici neviem v blave to viem.či ju to bolelo asi nie.Viem že prišla jeden den odoperovali ju šla preč na druhy den prišla na kontrolu a domov a potom chodila na kontrole.Bolo to super ja som ju spoznala s okuliarmi a ked došla domov pripadala mi divna bez nich.ale už som si zvikla

linette
21. máj 2010

baby kukni si mamma mia v cz online 🙂 😉 ja som si aj stiahla a pozeram to dookola 😀 😀 😝
http://www.megavideo.com/?v=TTHWUEE6

miruska15
21. máj 2010

Baby ozaj viete o tom že tu beha po MK dievča čo ma asi 20 nik a predstiera rozne trapenia a pridava sa do roznych tem a klame inak je to sila.

linette
21. máj 2010

ja som o tom citala, ze ani neuspia .. je to dobre 😉 ale mnohych to pali a tak .. proste ze to je citlive ale ten vysledok stoji za to 😉 🙂 ked sa raz odhodlam a budem mat tolko money tak pojdem urcite.. nebit toho mojho strachu .. 😖
aj take som pocula, ze pravidelnym nosenim sa da zbavit okuliarov.. ale to asi len tych mensich dioptrii ..

linette
21. máj 2010

mirus a to odkial vies?? 😕 😕

miruska15
21. máj 2010

Ja si myslim že u deti sa to možno spravy ale dospely no neviem mne sa prave oči rokmi horšia a stresmi samozrejme

miruska15
21. máj 2010

Piše sa to v roznych temach napr. Zomrelo mi dieta aj tam bola a na administratíve aj tam

linette
21. máj 2010

hej u malych deti to ano aj bratranec mal a polepsili sa mu 😉 ale on hned nosil od zaciatku a pravidelne..

linette
21. máj 2010

ja moc necitam ostatne temy ..
zeby bola aj v anjeloch 😕 ktovie .. ale ze naco to je dobre sa vydavat v kazdej teme za ineho? .. 😕

miruska15
21. máj 2010

To je chore ževraj je to niake 16r dievča.
Dali kde si zdrhla
Lin čo drahy kedy dorazi

miruska15
21. máj 2010

Aj ja fotim oblohu
1,Turecko výhlad s nemocničnej izby
2,Rakuske pole
3,vzhlad s auta na duhu

jery51
21. máj 2010

ahojte babule
ani ja tým PC minulým životom neverím, ja som si skušala viackrát a vyšlo to isté...
vám sa ako často niečo sníva a mne nič, teda nič si nepamätám 😝
a kde ste prchli?

linette
21. máj 2010

mirus aj to vedia zistit kolko rokov mala? .. 😕

drahy dorazil vcera vecer a dnes rano dorazil ku mne 😵 takze dnes od pol jedenastej sme boli spolu a totalne ma vydral 😅 l 😵 😵 😵

linette
21. máj 2010

to pole je krasne 😵 😵
kde presne ste boli v turecku? ..

jery51
21. máj 2010

lin dobréé ,ved si sa tolko tešila 😀 😀 😀